|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj se še lahko usadi?
3.6.2008 13:55:47   
hugolina***
Imam še nekaj proste zemlje kaj še lahko posadim rada bi kako stvar ki se dobi v flancih. kaj se sploh še dobi v tem času?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj se še lahko usadi?
3.6.2008 13:56:26   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: hugolina***

Imam še nekaj proste zemlje kaj še lahko posadim rada bi kako stvar ki se dobi v flancih. kaj se sploh še dobi v tem času?


Tržnica bo kar pravi naslov.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu hugolina***)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj se še lahko usadi?
3.6.2008 13:56:55   
petruska
Kakšna rukola ali špimača je fina.

(odgovor članu hugolina***)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj se še lahko usadi?
3.6.2008 14:01:06   
srki
Jaz bom še radič posadila, rdeč in zelen. Pri nas itak vse bolj pozno sadimo. Tudi fižol sem prejšnji tede, nekaj pa že prej, da bo potem za sproti.

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj se še lahko usadi?
3.6.2008 14:01:45   
cmokec
Kolerabo

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj se še lahko usadi?
3.6.2008 14:05:38   
hugolina***
em ja šetole nisem ravno iz velikega kraja tako da nimamo tržnice kje naj kupim pa v kakšn obliki se našteto kupuje?
Se opravičujem če se vam zdi smešno samo letos prvič sadimuser posted image

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj se še lahko usadi?
3.6.2008 14:34:37   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  Jaz tudi prvič letos konkretno obdelujem vrt , tako da nisi edina, Hugolina.

Poglej v kakšno vrtnarijo, pa v Merkurju imajo tudi te zadeve, kakšen Obi mogoče.

Aja, jaz sem ravno danes še posejala eno rundico mesečne redkvice, to je pri nas potrošni material, pa včeraj sem posadila zelje, mi je kar mami dala sadike. Mogoče še kakšno solato ali pa začimbe.

< Sporočilo je popravil Ankica -- 3.6.2008 14:35:56 >

(odgovor članu hugolina***)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj se še lahko usadi?
3.6.2008 18:37:59   
srki
Ja, saj res, kolerabo. Samo ta bi morala biti že prej, po mojem. Vsaj pri nas jo kar zgodaj posejemo v gredico, ko pa zraste in ko je mokro (kot npr. sedaj), pa jo presadimo na njivo, ker rabi več prostora.

Jaz sem danes še cvetačo oz. mami mi jo jeuser posted image . Ankica, jaz se tudi še lovim s tem, ampak vidim, da je prav izi.

Drugače pa mi kupimo semena kar v štacuni, v Tušu ali Mercatorju, kar pač imamo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj se še lahko usadi?
3.6.2008 18:38:05   
pikalonca
Jaz sem danes ravno sadike malancanov kupila user posted image .

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj se še lahko usadi?
4.6.2008 11:43:02   
dana
Za kolerabo sigurno še ni prepozno, ker smo jo mi doma vedno sadili po tistem ko smo poželi žito. To je pa itak šele enkrat julija.

Drugače pa lahko posadiš paradižnik, melancane, papriko, zelje ... Sadik je povsod dovolj v tem času.

(odgovor članu pikalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj se še lahko usadi?
4.6.2008 21:40:59   
Gina
Posadiš lahko še skoraj vse. Flance oz. sadike dobiš v vsaki vrtnariji - le to ima skoraj vsak, tudi manjši kraj, sicer pa imajo sadike v manjših krajih sigurno tudi kmetijske zadruge ali še boljši nalsov - prva soseda.

Jaz sem danes presajala kolerabo - nadzemno, za podzemno je še prezgodaj za sejat, potem cvetačo, pa brstični ohrovt, pa brokoli. Lahko bi sadila tudi karkoli drugega od kapusnic, se pravi zeleno zelje, rdeče zelje, ohrovt...
Presajaš lahko tudi solato, za glave, pa še je čas za paprike sadit, ap malancane, pa bučke, pa kumare, ap tudi še paradižnik. Aja zeleno komot presajaš zdaj, pa baziliko, pa šetraj, pa še kakšne začimbnice..., pa še vedno bi se dalo koruzo sejat.

Seješ lahko še: korenček, peteršilj, kolerabice, bučke - cukete, kumare, fižol- nizek, rdečo peso, solato - samo je nevarno, da ti bo šla v cvet, ker je pozno zanjo, pa blitvo komot seješ. Špinača ti bo šla v cvet, če jo boš zdaj sejala.
Če še malo počakaš, boš lahko še kasneje sejala sladki komarček, pa endivijo. Zdaj se pa na pamet ne spomnim več.

Tudi nekatere rožice lahko seješ. Če bi rada imela turške nageljčke naslednje leto, jih moraš zdaj sejat.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj se še lahko usadi?
7.6.2008 21:39:39   
robinzon
Zdajle je čas za sejanje endivije, radičev in črne redkve.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?