|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Igra z otrokom
20.2.2005 0:32:38   
martin
Ali je čudno da se moj sin pri 14 mescih starosti
ob igri igra le z kuhalnicami, lonci, opremo v stanovanju kot pa z igračami, slikanicami, miselnimi
igračami, ki jih ima na voljo?

LP Pa pišite na to temo ...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Igra z otrokom
20.2.2005 6:08:31   
natasa78
Našemu 13 m škratku so tud lonci zakon, jih zlaga, razklada, mi jih daje na glavo-to je za njega miselna igrača,si skoz kej novega spomni kaj z lonci počet, pa z legicami se rad igra, jaz jih sestavim v stolp on pa razdira, ...drugače ima pa rad knjigice, kjer so prave fotografije živalic, pa ena knjigica, ki jo je ilustrirala Jelka Reichman mu je tudi fuuul pri srcu-ampak to verjetno zato ker so men njene slikice najbolj simpatične kar sem jih kdaj vidla in sem mu ful skoz kazala to knjigco, pa se je navdušenje preneslo...kaj si pa mislila z miselnimi igračami, jaz bi tud našemu kakšno kupilam če bi vedla za kakšno dobro:zmeden2:?
LP Nataša.

(odgovor članu martin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Igra z otrokom
20.2.2005 7:13:01   
Anonimen
Ne, nič čudnega ni. Vsak otrok gre skozi to fazo, ko želi posnemat starše, ki se "igrajo" s kuhalnicami, lonci, sesalcem, likalnikom...
Še pri treh letih je taka igra "zakon", le da ima zdaj lahko že jedilni nož, s katerim reže koren, kumarice, sir...

Igrajte se z njim, dajte mu kuhalnice, posodo, par makaronov, eno "začimbo", boste videli, kako bo otrok užival, ko boste "pojedli" kar je skuhal:-))

(odgovor članu martin)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Igra z otrokom
20.2.2005 10:05:06   
Miško
Hi

Se mi zdi, da bi kakšni psihologi na to rekli, da imaš ustvarjalnega otroka, ki ima veliko domišljije in da je to super. A ni bolje tako, kot pa da bi imel cel kup "didaktičnih igrač", sredi katerih bi se dolgočasil in ga ne bi zanimale. Jaz mojemu otročiču tudi nimam namena kupovati igrač, naj vključi domišljijo in si sam naredi igračo. Pa saj se že tako težko ubraniš poplavi igrač, ki jo otročiču prinese žlahta in prijatelji. Jih imam že celo omaro, pa bodo tam tudi ostale, dokler si ne bo sam česa zaželel.

LP


Miško&Matija

(odgovor članu martin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Igra z otrokom
20.2.2005 10:58:02   
Anonimen
Hehe, isto. Ne pali noben medvedek, noben vlakec, didaktične igrače... Zakon so kabli, fascikli, videokasete, perilo v omari, napol dogoreta sveča, čebula in sploh vse v kuhinji. Naj naj pa je rolica malih prozornih plastičnih vrečk :grrr:

(odgovor članu martin)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Igra z otrokom
20.2.2005 15:12:53   
Grascakinja
A ni lepo, ko se otrok s tako preprostimi stvarmi igra in zaigra? Ko sem bila jaz majhna, tudi ni bilo boljše igrače, kot spodnji predal kredence moje prababice, kjer so bili stari lončki, kuhalnice, prtički, zamaški in podobna krama. Vem, da sem sama kasneje delala kuhinje iz kartonskih škatel in škatlic, največje veselje pa je bilo, ko sem od staršev dobila kak makaron ali malo riža...
Jaz tudi nisem pristašica kupa igrač, s katerimi se otroci po mojih izkušnjah ne znajo igrati in zamotiti, ker je že vse dokončano in narejeno, nič proste poti domišljiji. Danes imajo izdelano plastično kuhinjo z vso opremo, pa večinoma samo stoji nekje v kotu in zbira prah.
Tako da bodi vesel, da tvoj otrok razvija domišljijo in ustvarjalnost!!!

(odgovor članu martin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Igra z otrokom
20.2.2005 16:51:00   
india
Ne, ni čisto nič čudnega. Jaz sem našemu Janu morala kupit en majhen moder lonček, tak,kot so bli tisti,iz katerih so naše babice pile kavo, pa kuhalnico, da je z menoj kuhal. In potem je sedel lep čas v kuhinji pri elementu in kuhal. Zdaj pa je tudi Mark že začel raziskovat po omari s piskri, :)-:)-:)-:)-, punce pa so se vedno zanimale za kaj drugega, nikoli za lonce!

(odgovor članu martin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Igra z otrokom
20.2.2005 18:25:42   
KATY&TIMMY
:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-nič čudnega,smo tudi mi to ugotovili:)-:)-:)-:)-:)-metle,smetišne,lonci,kuhalnice,...............igrač pa na tone,da ne vemo več kje bi hodili:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu martin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Igra z otrokom
20.2.2005 18:45:27   
cmokec
Imamo skoraj 4 leta staro punčko.:love::love: Ima svojo malo kuhinjo z lončki mikserjem, pravnim strojem in likalnikom. Malo se je sicer igrala, ampak zakon so pa tovornjaki. :zmeden: Imamo 2 traktorja s prikolico, 3 tovornjake, 2 bagerja, 1 smetarja in 1 ratrag. Z njimi se sicer ne igra ves čas, se pa z njimi zamoti za dalj časa. Prevladuje edino ena punčka, od katere se nikoli ne loči. Lončki in žličke so dobre in nepogrešljive edino v banji.

cmokec

(odgovor članu martin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Igra z otrokom
20.2.2005 19:12:10   
Anonimen
Katja, a svoje reči še meče v smetnjak?:)-

(odgovor članu martin)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Igra z otrokom
20.2.2005 19:18:33   
KATY&TIMMY
recimo da smo mu non-stop za petami,da pazimo da ne bi:)-:)-:)-:)-:)-vsake toliko še vrže kaj,zato se pa gremo vsak dan smetarje,in raziščemo vse vrečke smeti:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu martin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Igra z otrokom
20.2.2005 19:21:37   
KATY&TIMMY
sem pozabila:ups::ups:je pogruntal eno novo-telefon v pasjo posodo z vodo:(tri dni je bogi telefon prihajal k sebi:ups::)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu martin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Igra z otrokom
20.2.2005 19:36:48   
Anonimen
Pa pozabila je povedat,da smo iskali kar nekaj dni copat.smo šle druge kupit.Pa smo ga le našle skritega v veliki vazi.:)-:(:hudicek:

(odgovor članu martin)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Igra z otrokom
20.2.2005 21:17:42   
Anonimen
:)-:)-:)-

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:Timothy...ta vam bo še dal vetra, hehe...:)

(odgovor članu martin)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Igra z otrokom
21.2.2005 15:01:11   
BONI*
Jaz se spomnim sebe, ko sem bila stara recimo 2-3 leta in me je babica čuvala- pri njej sem vedno župo kuhala. dala mi je največji lonec, kar ga je imela, nalila noter vodo, dala več vrst surove zelenjave, jaz pa sem vse to not nametala in če je bil zunaj sonček, sem nesla na balkon skuhati:)-
Ni bilo boljše zabave!

Lp, Boni

(odgovor članu martin)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Igra z otrokom
21.2.2005 17:45:43   
LEJLA
mi smo pa "cvetke kuhal" od regrada in vrtnic..potem je mogla pa cela ulica pridt na "kosilo":)-

ma se prav spomnim kako smo jih seklali s plasticnimi nozi:)-:)-:)- namesto, da bi jih nacufal s prsti

(odgovor članu martin)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?