|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   službeni piknik
5.6.2008 18:30:30   
*alja*
Zanima me kako imate v službah organizirane piknike (če jih imate), a grete sami al z partnerji?

Moj ima piknik zaj v juniju in sicer jim služba ne omogoča da bi vzeli partnerje zraven. Piknik je v nedeljo, oddaljen 250 km od nas. Imajo živo muziko. Moj dela cel teden in tri vikende v mescu, tako da nima volje it sam celo nedeljo nekam na piknik.




_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: službeni piknik
5.6.2008 18:37:26   
Anonimen
Brez partnerjev. Pripeljejo pa nekateri otroke.

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: službeni piknik
5.6.2008 19:08:54   
Maleal
Kakor kdaj.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: službeni piknik
5.6.2008 19:12:19   
April
pa naj ne gre, če mu ni za it ...

Drgač se pa na službene piknike ponavad hodi brez partnerjev.

< Sporočilo je popravil April -- 5.6.2008 19:13:50 >

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: službeni piknik
5.6.2008 19:13:00   
Strawberrie Cherrie
ČIST ODVISNO. ZADNJIČ SEM NA SLUŽBENI PIKNIK PELJALA OTROKA, PRAV TAKO SODELAVKA, STA FUL UŽIVALA, HRENOVKE, ČEVAPI, SONCE, LAVOR Z VODO.


Naslednji teden imamo športne igre (ki so btw od mene oddaljene 240km) in pač grem. Pa delam tudi cel teden, pa še kakšno soboto, tut nedeljo, če je treba kaj nujn nardit. Pri nas je tako, da je piknik del službe, druženje tima, na večjih športnih igrah (letos so recimo v Ankaranu, naslednje leto bodo nekje drugje), pa se dobimo sodelavci iz celotne slovenije in z veseljem malo poklepetamo, kakšen pir ruknemo in kakšen čik skadimo. Na tak piknik z igrami pa verjetno res ne bi peljala zraven otrok in partnerja.
Tudi moj ima organizirane podobne zadeve, sicer je letos mogel športne igre izpustiti, ker se jih ni dovolj prijavilo, načeloma pa vsako leto gre.


(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: službeni piknik
5.6.2008 19:38:49   
bskrle
Službeni piknik v endeljo odpade. Nedelja je čas za družino. Mi imamo službenen piknike med tednom, v bratovi firmi  v soboto.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: službeni piknik
5.6.2008 22:31:46   
deja27
user posted image user posted image user posted image pikniki se delajo,petek-sobota,da se v nedeljo mal spočijeuser posted image user posted image user posted image vsaj mi imamo takouser posted image

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: službeni piknik
5.6.2008 23:21:06   
Anonimen
Ga nima, imajo pa jutri neke igre. Raftanje v dezju, juhu user posted image

(odgovor članu deja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: službeni piknik
6.6.2008 7:05:18   
srki
Brez družinskih članov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: službeni piknik
6.6.2008 8:50:32   
mojsoncek
Pri nas v sluzbi so pikniki med tednom brez druzinskih clanov, pri mozeku pa z druzinskimi clani ob sobotah.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: službeni piknik
6.6.2008 9:40:09   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Brez družinskih članov.


Isto.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: službeni piknik
6.6.2008 9:56:58   
cukr07
Pri obeh so pikniki brez družinskih članov.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: službeni piknik
6.6.2008 9:57:00   
Pajaca
Pri nas imamo služben piknik, na katerega se pripelje otroke, partnerjev ne (sam pr nas je itak tko, da je veliko parov v službi)

Pri mojemu imajo družinski dan, torej komplet familija.





Pa še nikol nisva šla na te piknike k običajno pridejo na tak dan ko kam gremo, pa men se ne da v MB vozit na piknik.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: službeni piknik
6.6.2008 10:11:31   
mojamura
v moji službi se na team buildinge, pa piknike in zaključke ne hodi skupaj s partnerjem

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: službeni piknik
6.6.2008 10:45:45   
*alja*
Pa saj ni panike drugač, ampak dost jih negre sam zaradi tega ker je v nedeljo (ob 14 uri), doma imajo družine z kerimi so itak lahk sam ob nedeljah (pa še to ne vseh), pa v ponedeljek zjutraj je služba.
Piknik se začne ob dveh, domov pa pridejo okrok 4-rih zjutraj, tako da mal počakajo in lahk začnejo delatuser posted image user posted image user posted image

Ampak šef tega ne razume (ali noče razumet), da bi naredili tak piknik naprimer v petek al soboto.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: službeni piknik
6.6.2008 11:00:03   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

Ampak šef tega ne razume (ali noče razumet), da bi naredili tak piknik naprimer v petek al soboto.




verjetno zato, ker je šef, pa lahko v ponedeljek zjutraj malo zamudi user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: službeni piknik
6.6.2008 11:09:50   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

Ampak šef tega ne razume (ali noče razumet), da bi naredili tak piknik naprimer v petek al soboto.




verjetno zato, ker je šef, pa lahko v ponedeljek zjutraj malo zamudi user posted image user posted image


Verjetno bo to to. In ja v ponedeljek nebo zamudil, ampak ga sploh nebouser posted image


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: službeni piknik
6.6.2008 12:06:09   
sazi
V zdajšnji službi imamo taka srečanja tusi s partnerji in otroci in so med tednom, v prejšnjislužbi pa so bili samo za zaposlene in to med vikendom - na tiste nisva nikoli šla, ker res nisva čutila neke pripadnosti podjetju in še manj se mi je dalo porabit še en prost  dan za gledanje šefa in vsega prilizovanja...

Tu pa je čisto drugače in greva (no, zdaj gremo) vedno z veseljem.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: službeni piknik
6.6.2008 13:03:06   
NevenkaP
Vedno brez družin.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?