|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   razlika med samonapihljivimi bl.
6.6.2008 8:14:48   
Laubica
Kot sem že v naslovu napisala-me zanima,kakšna je razlika ker ene so ful drage druge ne-na kaj moram gledat ,da ne kupim narobe oz. slabo blazino in kere firme so vredu in niso preveč drage

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: razlika med samonapihljivimi bl.
6.6.2008 8:25:08   
viv_
Mi smo kupili eno x firmo za Mirno, bila je 20 €, pa smo rekli OK, za tolk mejhnega, brez kakšne hude lastne teže bo OK. Ampak ni bilo OK.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: razlika med samonapihljivimi bl.
6.6.2008 8:54:38   
tintin
Zelo pomembna je debelina. Tukaj raje ne šparat. Npr. jaz sem bila bolj "gorenjka!" zase in sem vzela 3.5 cm, moj si je pa kupil 5 cm....no rezultat je, da sem jaz ponoči skoz na njegovi, ko kampirava...user posted image se vsaj stiskava....user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: razlika med samonapihljivimi bl.
6.6.2008 8:55:32   
tintin
Aja, če je draga blazina ni nujno ok. Moj je vzel neko drago (ene kr priznane firme, pa ne vem zdej katere), pa se sploh ni napihnla, smo mogli zamenjat.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: razlika med samonapihljivimi bl.
6.6.2008 14:39:14   
Laubica
Debelino 5 cm dobiš tudi za 20€ -tak da -kaj moramo še pazit-pojma nimam v čem je razlika user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: razlika med samonapihljivimi bl.
6.6.2008 20:16:34   
Laubica
kaj mi nihče ne zna svetovatuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: razlika med samonapihljivimi bl.
9.6.2008 14:38:15   
hisnik
v trgovini jo raztegni pač da vidiš kako izgleda in kakšna bo trdota napihnjene blazine, pol pa mal po "občutku"

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: razlika med samonapihljivimi bl.
9.6.2008 14:40:36   
Mišni
Ja, laubica, hišnik ima delno prav. Jaz sem se tudi že po tleh po trgovinah valjala, no, po teh armičih, seveda, ampak mi še sedaj ni jasno. Meni je bilo na vseh ful trdo, potem pa ne vem ...

(odgovor članu hisnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: razlika med samonapihljivimi bl.
9.6.2008 15:03:25   
hisnik
....ne vidim razloga zakaj je ne bi pregledal in mal stestiral, ja saj jo boš kupil če je res v redu ane ! Saj jo moraš plačat saj ni nič zastonj pa četudi je le 20e!!! 
Morda pa se lahko dogovoriš s trgovcem da jo doma stestiraš pa jutri vrneš če ne bo v redu. Če je dober trgovec in ve kaj prodaja se bo vse dalo dogovorit.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: razlika med samonapihljivimi bl.
9.6.2008 19:46:33   
Mišni
Ja, hišnik, saj jaz se čisto strinjam s teboj. Jaz sem se res valjala po njih, če si mislil mogoče, da je bilo to mišljeno sarkastično. No, ni bilo.

In  res bi bilo najbolje, če bi ti jih dali domov za sprobat, se strinjam.

(odgovor članu hisnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: razlika med samonapihljivimi bl.
9.6.2008 20:57:25   
Laubica
Ja hvala obema -bomo probali če se bo to dalo -samo ne verjamemuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: razlika med samonapihljivimi bl.
10.6.2008 13:43:04   
Rožica I
Kako pa je s temi blazinami, ki so v novem Intersportovem katalogu, znamke McKinley oz. Camper 180 Air? Ali kdo pozna ali uporablja?

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: razlika med samonapihljivimi bl.
10.6.2008 16:42:22   
viv_
Pazite, da so te komore za zrak čim manjše, da ne ratajo take bule kot pri oblazinjenem pohištvu... Skratka, ko je blazina napihnjena mora biti ravna in ne "buhtljasta" user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: razlika med samonapihljivimi bl.
10.6.2008 19:52:18   
.Anonimna.
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Kako pa je s temi blazinami, ki so v novem Intersportovem katalogu, znamke McKinley oz. Camper 180 Air? Ali kdo pozna ali uporablja?


jaz je ne poznam, ampak sigurno ne bi vzela take, ki je samo 2,5 cm debela. Glej, da je vsaj 5 cm debela.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: razlika med samonapihljivimi bl.
10.6.2008 21:46:45   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Pazite, da so te komore za zrak čim manjše, da ne ratajo take bule kot pri oblazinjenem pohištvu... Skratka, ko je blazina napihnjena mora biti ravna in ne "buhtljasta" user posted image
no to je ze dober nasvet-še več prosimuser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?