|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Solarij in dojenje!?
21.2.2005 11:24:05   
Žan Luka
Živijo!
Glede na to, da se bliža poletje in z njim veliko gole kože me zanima, če ima katera izkušnje s solarijem med dojenjem :zmeden2:. Jaz sem bila sicer vsako leto pred morjem vsaj na eni kuri solarija :morje: (razen takrat ko sem bila :nosecka: ), letos pa se malo bojim saj še vedno dojim. Dojim še sicer samo 3 - 4x na dan ampak vseeno nebi rada zgubila mleka.
Če ima katera izkušnje s tem naj odpiše in bom zelo vesela kakršnekoli informacije.
LP:kuza:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Solarij in dojenje!?
21.2.2005 11:25:47   
kofetek2010
Jaz sem obiskovala solarij in pri meni ni vplivalo na mleko, dojila sem 16 mesecev in 10 dni, ter prenehala s pomočjo tablet.

lp
jana7

(odgovor članu Žan Luka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Solarij in dojenje!?
21.2.2005 11:28:46   
total
Ja mene to tudi zanima,bliža se poletje in upam da to nič ne škodi na dojenje.

Lp:sloncek:

(odgovor članu Žan Luka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Solarij in dojenje!?
21.2.2005 11:48:59   
lidia
Saj ne da bi pridigala, samo solarij je ena velika marketinška fora in doza škodljivega žarčenja za kožo.
Nobeni od žarkov niso koristni, samo h gubam prispevajo.

Nobl ljudje niso več rjavi, tak da če hočeš biti šik, se ni treba obremenjevati s solarijem.
No, to je moje mnenje, vsak se pa sam odloči.


(odgovor članu Žan Luka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Solarij in dojenje!?
21.2.2005 11:55:31   
Aly
Jaz pa pravim, vse v mejah, pa je vse v redu.... Sama sem npr. imela pred leti na morju vedno probleme s kožo - alergije, ki so mi pokvarile dopust..... odkar pa zadnja leta grem pred glavno sezono parkrat na solarij, je vse OK.

Glede na mnenje strokovnjakinje za dojenje mislim, da ne škodi:

http://med.over.net/phorum/read.php?f=94&i=5704&t=5704&v=f

Lep sneženi dan :rozica:

(odgovor članu Žan Luka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Solarij in dojenje!?
21.2.2005 11:55:54   
ronja5
Se strinjam z Lidio. Kolegica hodi že 10 let, dvakrat letno eno kuro. In je tud videt 10 let starejša. Sama hodim petkrat po 10 minut kakšne tri tedne pred dopustom, preventivno, da me sonce ne ožge preveč.

(odgovor članu Žan Luka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Solarij in dojenje!?
21.2.2005 12:05:39   
Žan Luka
Tudi jaz grem v solarij zaradi alergije in ne zato, da bi bila zagorela, ker je pač to moderno. Aly hvala za naslov.
LP in še veliko snežink:sloncek:

(odgovor članu Žan Luka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Solarij in dojenje!?
21.2.2005 12:48:42   
Anonimen
JAz sem hodila v solarij secembra (2x tedensko), ko je bil mali star 6 mesecev in sem ga še dojila. Čez prsi sem si pogrnila brisačko. Ni blo nobenega problema z mlekom. Še zdaj dojim.

(odgovor članu Žan Luka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Solarij in dojenje!?
21.2.2005 13:15:20   
Petra P.
V solarij hodim redno. Zaradi zdravja - imam zelo problematično kožo. Ampak pač za najmanjši možen čas, na najmanjšo možno jakost. (Vedno pač ni vse v porjavelosti in modi!) In pomaga, mi ni nikoli žal. Tudi sedaj hodim. Nisem opazila, da bi mi kaj škodilo pri dojenju.

(odgovor članu Žan Luka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Solarij in dojenje!?
21.2.2005 13:18:45   
lan
Meni je teta,ki ima kozmeticni salon,odsvetovala solarij med nosecnostjo in dojenjem.

(odgovor članu Žan Luka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Solarij in dojenje!?
21.2.2005 13:44:01   
Petra P.
Zakaj pa naj bi škodilo med dojenjem? Za nosečnost mi je jasno in nisem šla niti blizu. Ampak kako pa je z dojenjem?

(odgovor članu Žan Luka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Solarij in dojenje!?
21.2.2005 14:29:45   
čebelica maja
Tud jaz ne vidim razloga zakaj ne bi šla v solarij. Jaz sem bila lani pred dopustom in takrat tudi polno dojila in ni bilo prav nič narobe, seveda nisem pretiravala. Ena "kura" pred dopustom,mislim da res bolje kot pa da te opeče sonce.
Pa lepo razvajanje!

(odgovor članu Žan Luka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Solarij in dojenje!?
21.2.2005 15:20:41   
lidia
obstajajo pa senčniki za na plažo, ki prepuščajo malo žarkov, in pod njimi celo dobiš lepšo in obstojnejšo barvo kot direktno na soncu...

(odgovor članu Žan Luka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?