|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rezervacija parcele v kampu
11.6.2008 20:58:53   
Pi-kica 1
Ko vas berem, vidim, da vas bo kar nekaj rezerviralo parcele v kampu.  Pri nas to ni mogoče, ker ne vemo točno, kdaj bomo šli. Gremo pa v Rovinj, če bo sreča, da bomo dobili kakšen dober prostor v senci, blizu WC-ja. Kakšne so kaj vaše izkušnje, se julija najde kakšen dober prostor tudi brez rezervacije?

< Sporočilo je popravil viv -- 18.6.2008 7:39:53 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rezervacija parcele v kampu da vas bo kar...
11.6.2008 22:32:22   
ZmajTolovaj
Jaz mislim, da bi se moralo uredit, do zdaj nisva nikoli rezervirala, pa je bilo vse OK, wc-ji so tudi običajno razmeroma blizu, no odvisno od velikosti kampa. Letos sem rezervirala, ker imava precej velik šotor in mi je boljše, da imam dovolj prostora, da se mi ni treba tlačit med druge. user posted image  

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rezervacija parcele v kampu da vas bo kar...
11.6.2008 22:41:07   
šlik šlak šlok
...ja je neprijetno, če prideš v kamp in nikjer sence, še posebej če imaš otroke. Meni se je ekrat zgodilo, v kampu Pušča ni bilo nikjer sence. Cel dan na soncu. Nisem pa imela še otroka in nekako potrpiš, hodiš se kopat v druge kraje, v senco ležat, ipd.
Upam, da dobite prostor v senci. Kaj če prej malo pokličeš v kamp? 99% verjetnosti je, da ti povejo, da je veliko sence, samo pridite user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rezervacija parcele v kampu da vas bo kar...
11.6.2008 23:15:25   
maja&m
Mi nimamo navade rezervirati,ker nikoli ne veš kako se bo na koncu izšlo. Hodimo v Valkanelo,to je pred Rovinjem. Ti pa moram povedati,da gremo VEDNO na višku sezone-druga polovica julija in VEDNO najdemo dobro mesto oz. bolje rečeno zelo dobro mesto.
Je pa res,da gremo tudi vedno na soboto,ker takrat "kao" ljudje domov hodijo.Moram reči,da se nam obrestuje že cca 6 let. Ne sme se vam muditi,sprehod po kampu....ogledovanje po primerni parceli.....pa je to to

(odgovor članu šlik šlak šlok)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rezervacija parcele v kampu da vas bo kar...
11.6.2008 23:46:47   
Anonimen
Moj je na Pagu v Straskem v visoki sezoni obakrat nasel fajn plac. Njemu je bila bolj vazna senca in da se kako drevo potencialno v neurju ne zrusi, kot blizina wcjev. Ampak  jih je obakrat imel dosti blizu. 

(odgovor članu maja&m)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rezervacija parcele v kampu da vas bo kar...
12.6.2008 13:15:35   
lelaval
Se da dobit tudi v vrhuncu sezone fajn plac - v senci, blizu WC.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rezervacija parcele v kampu da vas bo kar...
12.6.2008 13:17:08   
muška
Se da dobit, če imaš srečo

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rezervacija parcele v kampu da vas bo kar...
13.6.2008 22:39:17   
Anonimen
Jaz iz izkušenj svetujem, da pridete v kamp zgodaj dopoldan, ker se takrat z odhodi drugih praznijo mesta. Tudi tako je že bilo, da smo imeli pri njih zapeljan avto, šli v recepcijo takoj vprašat za nadaljni postopek oz. celo tam počakali za odjavo predhodnika. Je pa odvisno od kampa, če lahko greš z avtom notri pogledat parcele. Polari greš lahko. LP

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rezervacija parcele v kampu da vas bo kar...
18.6.2008 7:26:49   
*kinnie*
Mi smo letos prvič rezervirali, ker imamo zares velik šotor in ni veliko parcel, kjer ga lhko postavimo, pa da je še senca...
Lani smo bili na Lošinju in so bili kampi polni. Ni bilo šans...edino, mislim, da je bil kamp Nerezine, ima  1*, nazadnje smo tam pristali.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rezervacija parcele v kampu da vas bo kar...
26.6.2008 10:31:21   
Mišni
Ma meni je pa rezervirat parcelo tako mimo ... to v primeru, če kampa ne poznaš. Kje pa je rečeno, da ti je nekje všeč, kjer še sploh nisi bil? Pa da ti je tista parcela, ki ti jo določijo, všeč? Jaz npr. moram videti morje s parcele, drugače grem lahko tudi v Šenčur kampirat.
Mi se bomo kar vozili od kampa do kampa in se pač ustavili tam, kjer nam bo všeč. Tako nekako si jaz to predstavljam. Vsaj ko sme bila jaz otrok in smo s tarši hodili kampirat, smo vedno tako naredili.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rezervacija parcele v kampu da vas bo kar...
26.6.2008 10:34:31   
Volga
A pa potem ne smrdi, če so WC-ji blizu?

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Rezervacija parcele v kampu da vas bo kar...
26.6.2008 10:47:05   
Anonimen
Saj se čisto zraven wc-ja ne parkiraš, ampak je npr. v kampu Polari vmes potka. Te sanitarije so kar precej samostojne enote. Saj se ne postaviš tik ob vhodu. Lp

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Rezervacija parcele v kampu da vas bo kar...
26.6.2008 11:03:51   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

A pa potem ne smrdi, če so WC-ji blizu?


Kje si pa ti WC-je našla? Drugače v teh dveh kampih, kjer smo mi imeli prikolico, po moje ni smrdelo, vsaj ko si šel mimo WC-ja, ni. Notri tudi ne.

Zdaj bolj južno se mi pa zdi, da bi znalo biti manj čisto, ja. Meni ni, da bi zraven WC-ja šotor postavila.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Rezervacija parcele v kampu da vas bo kar...
26.6.2008 11:04:40   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Saj se čisto zraven wc-ja ne parkiraš,


Ja kaj pa če ti tam parcelo določijo, ko rezerviraš? Kaj pa potem?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Rezervacija parcele v kampu da vas bo kar...
26.6.2008 11:06:58   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

A pa potem ne smrdi, če so WC-ji blizu?


Kje si pa ti WC-je našla?


Kako kje? Kar nekaj jih piše, da je pomembno,d a je šotor zraven WC-ja, pa ne razumem ravno v čem je fora tega user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Rezervacija parcele v kampu da vas bo kar...
26.6.2008 11:09:09   
Anonimen
Mi nismo nikoli rezervirali parcele, ampak smo šli od kampa do kampa (seveda smo prej dali v ožji izbor določene kampe in kraj), pa hkrati iskali ugodno parcelo. Gledali smo tudi na to, da je bila blizu wc-ja. Skratka parcelo iščemo, kot si napisala ti. Rezervirala bi samo v primeru, da bi točno vedela, katero parcela in da bi mi bila všeč.  Lp

< Sporočilo je popravil decembrka -- 26.6.2008 11:10:12 >

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Rezervacija parcele v kampu da vas bo kar...
26.6.2008 11:12:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

A pa potem ne smrdi, če so WC-ji blizu?


Kje si pa ti WC-je našla?


Kako kje? Kar nekaj jih piše, da je pomembno,d a je šotor zraven WC-ja, pa ne razumem ravno v čem je fora tega user posted image


Fora, da je wc blizu je ta, da hodiš, ko te prime, na potrebo, 20 m ali 100m. In če imaš otroke, je oddaljenost zoprna. Če seveda nimaš kemičnega, kar zadevo verjetno olajša. Mi ga nimamo. Lp

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Rezervacija parcele v kampu da vas bo kar...
26.6.2008 11:14:17   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

A pa potem ne smrdi, če so WC-ji blizu?


Kje si pa ti WC-je našla?


Kako kje? Kar nekaj jih piše, da je pomembno,d a je šotor zraven WC-ja, pa ne razumem ravno v čem je fora tega user posted image


Fora, da je wc blizu je ta, da hodiš, ko te prime, na potrebo, 20 m ali 100m. In če imaš otroke, je oddaljenost zoprna. Če seveda nimaš kemičnega, kar zadevo verjetno olajša. Mi ga nimamo. Lp


Aha, ampak zavoljo ostalih 23,5 ur na dan, kolikor nisi na skretu, bi vzela v zakup 100 ali več metrsko razdaljo in se počila na prostor, ki bi ne bil zraven WC-ja. Verjetno je tam tudi več frkerja pa to, torej ravno kakšnega hudega miru ne biti biti. Ampak itak vsak po svoje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Rezervacija parcele v kampu da vas bo kar...
26.6.2008 12:22:03   
Anonimen
Volga, vsak zase najbolje ve. Ne boš pa našla prostora, da ti ne bi nihče šel mimo, razen če se nastaniš čisto kje ob meji kampa. Saj se ne nastaniš tako, da v kolonah hodijo mimo tvoje parcele in še po možnosti preskakujejo napeljane vrvi od šotora. user posted image  Mi nismo opazili, da bi zaradi bližine wc-ja bil moten naš mir, pa smo zelo picajzlasti glede prostora. Pa lep dopust.

< Sporočilo je popravil decembrka -- 26.6.2008 12:23:07 >

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Rezervacija parcele v kampu da vas bo kar...
26.6.2008 14:59:21   
Mišni
Ja ne, saj je že fajn, da ni skret kje v drugi državi, se čisto strinjam. Samo če smrdi, potem sem pa raje na drugem koncu.

To najbolje, da je tja zraven usedeš in vdihavaš zrak kakšnih 5 minut, potem pa vidiš, a greš dalje iskat parcelo ali pa se tja namontiraš.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Rezervacija parcele v kampu da vas bo kar...
26.6.2008 15:00:11   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

A pa potem ne smrdi, če so WC-ji blizu?


Kje si pa ti WC-je našla?


Kako kje? Kar nekaj jih piše, da je pomembno,d a je šotor zraven WC-ja, pa ne razumem ravno v čem je fora tega user posted image


Aja, aja, ja, saj zdaj sem takoj našla, prej sem pa ful iskala, pa nisem.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?