|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zavarovanje za tujino
13.6.2008 22:53:42   
pikecpokec
Živjo!
Zanima me, ali tisto zavarovanje za tujino, ko naročiš kartico preko ZZZS velja samo za življenjsko ogrožujoče situacij,e ali krije tudi stroške če greš npr. k zdravniku z otrokom ki recimo dobi kake fleke (hočem reči da ne za življenjsko nujne situacije).
Jao, sem zmedeno napisala user posted image . Upam da razumete kaj mislim.

A je boljše imeti še kako zavarovanje zraven?


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zavarovanje za tujino
13.6.2008 23:00:58   
Anonimen
to pa tudi mene zanima. do zdaj sem se kar na zzzs zanasala...

(odgovor članu pikecpokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zavarovanje za tujino
13.6.2008 23:12:26   
Pikec
ma jst ponavadi še coris vzamem (sploh za smučanje in potapljanje) za vsak slučaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zavarovanje za tujino
13.6.2008 23:22:42   
AinB
Men so tut že bodice od ježa ven dajal. Tko, da verjetno ni samo za življenjsko nujne zadeve.
Coris je pa tko šmorn, mi je povedala agentka k to prodaja. Baje gre za precejšen nateg. Izkušenj pa žal nimam.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zavarovanje za tujino
14.6.2008 6:11:26   
Lunca1
Zavarovanje preko ZZZS je za navadno zdravljenje, Coris pa za nezgode.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zavarovanje za tujino
14.6.2008 7:50:13   
Anonimen
zavarovanje za tujino, je zavarovanje za tujino. Kartica ZZZS ti velja v RS, medtem ko brez zavarovanja za tujino v primeru bolezni, nesreče,...stroške zdravljenja ali obiska pri zdravniku v tujini kriješ sam in ne ZZZS. Moraš pa pri zavarovanju v tujini imeti s seboj obe kartici.

Pa upam, da ju ne boste potrebovaliuser posted image

(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zavarovanje za tujino
14.6.2008 8:59:23   
tanja75
Mi vedno naredimo Elvio(velja v zasebnih ambulantah) in zzzs (za javne bolnice), ker nikoli ne veš kje boš, ko se kaj zgodi. Se nam je pa zgodilo, da smo imeli samo Elvio in šli z alergijio   javno ambulanto na Rabu in nas je zdravnik vprašal, če imamo zzzs, ker ne bi plačali. Oba sva dobila inekcijo, seveda plačala, kar sva dobila povrnjeno pri nas.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zavarovanje za tujino
14.6.2008 9:12:02   
muška
To preko ZZZSja je za navadno zdravljenje. Moj mali je lani na morju en dan ful bruhal, pa smo šli k dr. pa nismo rabili nič plačat. Edino zdravila menda se plačajo kljub, temu zavarovanju.  Imam prav?

(odgovor članu tanja75)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zavarovanje za tujino
14.6.2008 9:35:08   
pikecpokec
Hvala vam za informacije. So me čisto prestrašili da je tista kartiva za tujino od ZZZS samo če si že napol mrtev, drugače vse plačaš sam user posted image . Se mi je zdelo da ni tako.

Ja, pa upam da je res ne bomo rabili. To želim tudi vsem vam!

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zavarovanje za tujino
14.6.2008 12:58:27   
Anonimen
Mi imamo vedno zraven Coris. Navadno zavarovanje še zdaleč ne krije vsega.

(odgovor članu pikecpokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zavarovanje za tujino
16.6.2008 15:34:47   
pikecpokec
Še nekaj me zanima: naročila sem te kartice za nas vse tri (jaz, mož, tamali), pa sem za naju z možem dobila, za tamalega pa ne. A je mogoče kar na kateri od najinih kartic ''vpisan'' ali kako user posted image

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?