|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kamp Rapoća, Mali Lošinj
15.6.2008 20:27:03   
beruška
Živjo,
mene pa zanima, če je kdo že kampiral v kampu Rapoća na malem lošinju in kakšne izkušnje imate s tem kampom, pa če je primeren za majhne otroke, za enoletnega otroka. Je dovolj sence, so sprehajalne poti za z vozičkom itd, ....
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kamp Rapoća, Mali Lošinj
16.6.2008 15:46:34   
beruška
uf, vidim, da nihče od vas še ni bil tam, ... user posted image

(odgovor članu beruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kamp Rapoća, Mali Lošinj
17.6.2008 19:58:11   
kanema
Kamp Rapoča se nahaja v kraju Nerezine, pred Malim Lošinjem. Tam smo  bili pred leti v prikolici. Zelo veliko je v kampu pavšalistov, ki zasedajo večji del kampa ob morju, kjer je senca(borov gozdiček). Za šotore je prostor malce stran od morja. Prav tako malo v gozdičku en del pa na travniku. Takrat so bile sanitarije nove in čiste. V kampu je bila majhna trgovina, večja pa v naselju Nerezine, do katerih je speljana pešpot. Lep sprehod z vozičkom.

(odgovor članu beruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kamp Rapoća, Mali Lošinj
18.6.2008 12:18:50   
Anonimen
Mi smo bili v kampu Rapoča. Kot je napisala že predhodnica je res veliko pavšalistov. Plaža je bolj tako, je med Nerezinami in kampom en majhen zaliv, ki je primeren za otroke. Sence na plaži ni. Za prehajat se je krasen kamp Čikat, še mislim da okoli 20 km naprej od Rapoče. V Rapoči prav sprehajališča za voziček v senci ni, kar pa spet lahko pohvalim Čikat. lp

(odgovor članu kanema)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kamp Rapoća, Mali Lošinj
18.6.2008 19:33:09   
karin412
Kaj so to pavšalisti?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kamp Rapoća, Mali Lošinj
18.6.2008 19:34:36   
zabrnek
IZVIRNO SPOROČILO: karin412

Kaj so to pavšalisti?

tisti, ki majo celo leto dol parkirano prikolico, pa plačajo nek pavšal za čez celo leto....če si velik u kampu se ti splača...

lp

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kamp Rapoća, Mali Lošinj
19.6.2008 9:22:34   
beruška
ja sja, veliko slišala o čikatu, bom odefinitivno šli tud tja :) hvalauser posted image

(odgovor članu zabrnek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kamp Rapoća, Mali Lošinj
19.6.2008 15:30:51   
Anonimen
Mi še nismo kampirali v Čikatu, ampak smo si ga samo ogledali, kar sem na podlagi tega tudi napisala. Na Lošinju nasploh ni nevemkakšnih plaž za otroke. Mogoče je Čikat po plaži isti kot Rapoča, samo da je Čikat super s senco (kot sem ti že napisala) in lahko se sprehodiš po potki do Malega Lošinja, ki je zelo lepo mestece. Če pa si v Rapoči, pa se moreaš povsod zapeljat z avtom, ker se v Nerezinah ne dogaja skorajda nič. Zdaj pa odvisno, kaj komu paše. Pa na dolg električni podaljšek ne pozabite. Lep dopust vam želim.

(odgovor članu beruška)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?