|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kratki lasje
8.7.2008 13:37:58   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Volga verjetno je mislila v.becham,pa je zravn še uno prleplauser posted image user posted image ,sem se pa nasmejala.

poopsika,ja kako ?A bo spet mič služu?

Jaz mam paž in frufru že neki časa,mogoče je že čas za spremembo,kaj pa vem?



ne, grem za spremembo k S.( ne bom napisala imena, pol bodo pa spet rekle, da je reklamauser posted image ...)



Stevo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kratki lasje
8.7.2008 13:42:28   
Anonimen
Tanayya ti maš pa tolk lušno frizurco, pa izgleda, da imaš zdrave lase.user posted image

Moji so pa od barvanja tooolk uničene, suhi, se lomijo, uglavnem nič kaj lepi, zato pa bi se postrigla, da si malo opomorejo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kratki lasje
8.7.2008 13:43:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Volga verjetno je mislila v.becham,pa je zravn še uno prleplauser posted image user posted image ,sem se pa nasmejala.

poopsika,ja kako ?A bo spet mič služu?

Jaz mam paž in frufru že neki časa,mogoče je že čas za spremembo,kaj pa vem?



ne, grem za spremembo k S.( ne bom napisala imena, pol bodo pa spet rekle, da je reklamauser posted image ...)



Stevo user posted image


aja, zdej lahko pišem, no kuluser posted image

Slaba izkušnja Volga?user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kratki lasje
8.7.2008 13:44:41   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Volga verjetno je mislila v.becham,pa je zravn še uno prleplauser posted image user posted image ,sem se pa nasmejala.

poopsika,ja kako ?A bo spet mič služu?

Jaz mam paž in frufru že neki časa,mogoče je že čas za spremembo,kaj pa vem?



ne, grem za spremembo k S.( ne bom napisala imena, pol bodo pa spet rekle, da je reklamauser posted image ...)



Stevo user posted image


aja, zdej lahko pišem, no kuluser posted image

Slaba izkušnja Volga?user posted image



Sploh ne, nisem bila še nikoli v njegovem salonu. Jaz grem kar v taprvega po oddaljenosti od doma, me za 15 evrov postriže in opere. Al pa kar na suho, kot kakšno kmetico. Boli me đoko, meni se to ne da. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kratki lasje
8.7.2008 13:49:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga



Sploh ne, nisem bila še nikoli v njegovem salonu. Jaz grem kar v taprvega po oddaljenosti od doma, me za 15 evrov postriže in opere. Al pa kar na suho, kot kakšno kmetico. Boli me đoko, meni se to ne da. user posted image


user posted image user posted image

ma jst pr teh laseh čist preveč kompliciramuser posted image ..vemuser posted image
ampak bo velika sprememba pa sem rekla, da grem k njemuuser posted image ...klinc če me bodo pa tam zafušal vsaj ne bom več tja rinla.
No, upam, da me ne bodouser posted image

< Sporočilo je popravil poopsika -- 8.7.2008 13:50:12 >

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kratki lasje
8.7.2008 13:50:44   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: Volga



Sploh ne, nisem bila še nikoli v njegovem salonu. Jaz grem kar v taprvega po oddaljenosti od doma, me za 15 evrov postriže in opere. Al pa kar na suho, kot kakšno kmetico. Boli me đoko, meni se to ne da. user posted image


user posted image user posted image

ma jst pr teh laseh čist preveč kompliciramuser posted image ..vemuser posted image
ampak bo velika sprememba pa sem rekla, da grem k njemuuser posted image ...klinc če me bodo pa tam zafušal vsaj ne bom več tja rinla.
No, upam, da me ne bodouser posted image


Ma ja, seveda pojdi, pa 50 evrov pripravi. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kratki lasje
8.7.2008 13:55:24   
Katey
Za moje pojme, če se odločiš za neko večjo spremembo, kar v tvojem primeru  Poopsika to je, da si najdeš dobrega frizerja, kar pa za moje pojme Stevo je, vse prijateljice, ki so si dale kratke frizure so šle k njemu in vsem je naredil res hudo dobre frizurce, če je pa mal dražji je pa pač mal dražji.
Poopsi ti kar pogumno.
Volga drugo je če ti jih samo skrajša pa glavo umije, pa če je tebi vseeno kaj naredi si pač izbereš frizerja spotoma.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kratki lasje
8.7.2008 14:01:52   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Katey

Volga drugo je če ti jih samo skrajša pa glavo umije, pa če je tebi vseeno kaj naredi si pač izbereš frizerja spotoma.


Ma ja, katey, saj jaz vse to vem, samo se malo hecam. Itak, da je prav, da gre k orng strokovanjku, no, saj sem jaz tudi že šla k frizerju za 50 evrov, samo kaj, ko mi je naredila čisto enako kot bi mi sto metrov višje, pri tisti, ki je najbližja mojemu domu in ki mi isto naredi za 20 evrov ali še manj. user posted image

Kar pogumno.

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kratki lasje
8.7.2008 14:02:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: Volga



Sploh ne, nisem bila še nikoli v njegovem salonu. Jaz grem kar v taprvega po oddaljenosti od doma, me za 15 evrov postriže in opere. Al pa kar na suho, kot kakšno kmetico. Boli me đoko, meni se to ne da. user posted image


user posted image user posted image

ma jst pr teh laseh čist preveč kompliciramuser posted image ..vemuser posted image
ampak bo velika sprememba pa sem rekla, da grem k njemuuser posted image ...klinc če me bodo pa tam zafušal vsaj ne bom več tja rinla.
No, upam, da me ne bodouser posted image


Ma ja, seveda pojdi, pa 50 evrov pripravi. user posted image


a misliš, da bo dost?user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kratki lasje
8.7.2008 14:04:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Katey

Za moje pojme, če se odločiš za neko večjo spremembo, kar v tvojem primeru  Poopsika to je, da si najdeš dobrega frizerja, kar pa za moje pojme Stevo je, vse prijateljice, ki so si dale kratke frizure so šle k njemu in vsem je naredil res hudo dobre frizurce, če je pa mal dražji je pa pač mal dražji.
Poopsi ti kar pogumno.
Volga drugo je če ti jih samo skrajša pa glavo umije, pa če je tebi vseeno kaj naredi si pač izbereš frizerja spotoma.


Sam en majhen nepomemben(user posted image ) detajluser posted image ...ne bo me strigel Stevo, ne dela takrat, ko lahko jst pridem, ampak zaupam njegovemu teamuuser posted image

Katey, tnxuser posted image

(odgovor članu Katey)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kratki lasje
8.7.2008 14:07:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Katey

Volga drugo je če ti jih samo skrajša pa glavo umije, pa če je tebi vseeno kaj naredi si pač izbereš frizerja spotoma.


Ma ja, katey, saj jaz vse to vem, samo se malo hecam. Itak, da je prav, da gre k orng strokovanjku, no, saj sem jaz tudi že šla k frizerju za 50 evrov, samo kaj, ko mi je naredila čisto enako kot bi mi sto metrov višje, pri tisti, ki je najbližja mojemu domu in ki mi isto naredi za 20 evrov ali še manj. user posted image

Kar pogumno.


itakuser posted image

Danes so res dragi frizerjiuser posted image user posted image user posted image













(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kratki lasje
8.7.2008 14:09:28   
gojska
a misliš, da bo dost?



ne, ne bouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kratki lasje
8.7.2008 14:10:23   
Katey
Ma ja, katey, saj jaz vse to vem, samo se malo hecam. Itak, da je prav, da gre k orng strokovanjku, no, saj sem jaz tudi že šla k frizerju za 50 evrov, samo kaj, ko mi je naredila čisto enako kot bi mi sto metrov višje, pri tisti, ki je najbližja mojemu domu in ki mi isto naredi za 20 evrov ali še manj.

Kar pogumno.
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Katey

Volga drugo je če ti jih samo skrajša pa glavo umije, pa če je tebi vseeno kaj naredi si pač izbereš frizerja spotoma.


Ma ja, katey, saj jaz vse to vem, samo se malo hecam. Itak, da je prav, da gre k orng strokovanjku, no, saj sem jaz tudi že šla k frizerju za 50 evrov, samo kaj, ko mi je naredila čisto enako kot bi mi sto metrov višje, pri tisti, ki je najbližja mojemu domu in ki mi isto naredi za 20 evrov ali še manj. user posted image

Kar pogumno.


No Volga to je v dostih primerih čist res, se je tudi meni to zgodil, da je bil frizer 'zelo priznan', rezultat pa nič kaj poseben. Zato pravim, da pri večjih spremembah je pa dobro izbrat dobrega frizerja.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kratki lasje
8.7.2008 14:12:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gojska

a misliš, da bo dost?



ne, ne bouser posted image


vemuser posted image



(odgovor članu gojska)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kratki lasje
8.7.2008 14:13:09   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: gojska

a misliš, da bo dost?



ne, ne bouser posted image


vemuser posted image





ja, koliko pa potem računajo, madona user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kratki lasje
8.7.2008 14:15:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: gojska

a misliš, da bo dost?



ne, ne bouser posted image


vemuser posted image





ja, koliko pa potem računajo, madona user posted image


jst sem našla cenik in če je samo striženje pride okol 30-40€.
ampak jst se bom še barvala.

je pa ta cena  če te rihta eden izmed nejgovih zaposlenih.
Če te striže S. je pa še bolj drago.

< Sporočilo je popravil poopsika -- 8.7.2008 14:17:49 >

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kratki lasje
8.7.2008 14:18:47   
Tanayya29
A stevo,fajnuser posted image .

Mojo kolegico vedno striže ena punca z uhančkom v bradi,mislim,da je Tjaša,in jo fulll pohvali...user posted image user posted image .

Kdaj greš ???Frizura je vidt full fajnuser posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kratki lasje
8.7.2008 14:19:39   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: gojska

a misliš, da bo dost?



ne, ne bouser posted image


vemuser posted image






ja, koliko pa potem računajo, madona user posted image
velik računajo,no jaz se strižem pri ta drugi večji družbi v Lj uni na Muser posted image user posted image ,striženje okol 40e


< Sporočilo je popravil Tanayya29 -- 8.7.2008 14:21:04 >


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kratki lasje
8.7.2008 14:19:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

A stevo,fajnuser posted image .

Mojo kolegico vedno striže ena punca z uhančkom v bradi,mislim,da je Tjaša,in jo fulll pohvali...user posted image user posted image .

Kdaj greš ???Frizura je vidt full fajnuser posted image



A res?
Mene bo tudi Tjaša strigla, jeeeeeejuser posted image user posted image user posted image
V sobotouser posted image

< Sporočilo je popravil poopsika -- 8.7.2008 14:22:15 >

(odgovor članu Tanayya29)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kratki lasje
8.7.2008 14:21:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: gojska

a misliš, da bo dost?



ne, ne bouser posted image


vemuser posted image





velikuser posted image user posted image user posted image ,jaz dam za striženje sam cca.40 e,sam se strižem pr konkurenciuser posted image user posted image user posted image user posted image .

ja, koliko pa potem računajo, madona user posted image



ne jim povedat, da sem šla k S.user posted image user posted image

(odgovor članu Tanayya29)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kratki lasje
8.7.2008 14:22:08   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

A stevo,fajnuser posted image .

Mojo kolegico vedno striže ena punca z uhančkom v bradi,mislim,da je Tjaša,in jo fulll pohvali...user posted image user posted image .

Kdaj greš ???Frizura je vidt full fajnuser posted image



A res?
Mene bo tudi Taša strigla, jeeeeeejuser posted image user posted image user posted image
V sobotouser posted image




a res?Fajn,pol boš zadovoljnauser posted image user posted image user posted image .

ne bom povedala,nč batuser posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?