|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Torbica-kje?
18.6.2008 18:12:42   
Anonimen
Drugačne vrednote, al kaj?


Ja, tudi drugacne vrednote.

Financno pa pride isto, ena moderna torbica vsako leto, ali ena kvalitetna vsakih pet.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Torbica-kje?
18.6.2008 19:23:17   
sunny24
No, jst sem leta 2002 v Turčiji kupila ponaredek torbice od Gucci, lepa, usnjena, črna-klasika, dala sem enih 15 al 20 evrov, pa je še danes lepa, moderna, nič uničena. Jst na znamke itak nič ne dam, ker je to zame en navaden lari fari!!!!!!!!!!!!!!

Pa lih k smo pri torbicah LV...zgodba mojih dveh sodelavk....
Sodelavki A je mož kupil za novo leto LV torbico za 1800 evrov
Sodelavki B je mož kupil za novo leto LV torbico za 1400 evrov

In sodelavka B se je z možem skregala na smrt, da kaj za en K... od torbice ji je on kupil, ker je dal samo 1400 E, da ta torbica pa ja ni v redu, ker je cenejša kot od sodelavke A,....

A SO TI LJUDJE NORMALNI?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Torbica-kje?
18.6.2008 19:27:12   
Anonimen
Pa kaj pol, če si nekdo kupi orginal, super drago torbico od tega in tega...hvala bogu, da si jo lahko privoščiuser posted image

(odgovor članu sunny24)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Torbica-kje?
18.6.2008 19:27:52   
Anonimen
A SO TI LJUDJE NORMALNI?


Zakaj pa ne bi bili...user posted image ?

ps. ni treba kricat.

(odgovor članu sunny24)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Torbica-kje?
18.6.2008 20:13:26   
Mišni
Vau, ampak enih par je pa res dobrih, pa čeprav sem jaz precej anti torbica girl. Ene so pa ful grde, to je tudi res.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Torbica-kje?
18.6.2008 20:34:26   
Anonimen
Se oproščam že v naprej, sam res so grde. Moja mami je mela podobno uno vrečko za v štacuno hodit, je bil podobn vzorec. Ni mi všečno v glavnem. Obstaja ogromno proizvajalcev ful ful lepih torbic. Te pa res niso.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Torbica-kje?
18.6.2008 20:36:42   
Anonimen
Te pa res niso.


A Vuittonke?

Meni tudi ne, ne original, ne tiste s placa user posted image .

Meni je bil zakon Toko. Samo ga ni vec user posted image . Je pa sreca, da kar traja in traja user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Torbica-kje?
18.6.2008 20:37:21   
maja1488
Obstaja ogromno proizvajalcev ful ful lepih torbic. Te pa res niso.


To je čisto stvar okusa in hvalabogu, da nismo vsi enaki.  Meni osebno zudi niso ne vem kaj, pa vendar mi je všeč ta njegova rdeča nit, ki jo pelje skozi vsa leta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Torbica-kje?
18.6.2008 20:40:07   
Anonimen
Ceprav sem ze nasla eno vsecno...user posted image , Mancrazy model. Crke se skoraj ne vidijo. Samo ne gre slikce prilimat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Torbica-kje?
18.6.2008 21:06:42   
Anonimen
A potemtakem original zdrži 20x dlje kot ponaredek, glede na razliko v ceni?


Ekola, Ankica, samo zate, moja studentska...user posted image :

user posted image


Ali sem prelahkotno studirala, ali pa je res 20x bolj kvalitetna user posted image .

Se vedno jo "oblecem" na kaksen studentski dan in se vedno kdo pravi, da je dobra. No, mogoce me tudi heca.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Torbica-kje?
18.6.2008 21:09:09   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

No, jst sem leta 2002 v Turčiji kupila ponaredek torbice od Gucci, lepa, usnjena, črna-klasika, dala sem enih 15 al 20 evrov, pa je še danes lepa, moderna, nič uničena. Jst na znamke itak nič ne dam, ker je to zame en navaden lari fari!!!!!!!!!!!!!!



Ja Turčija je znana po tem, da ima celo kvalitetnejše ponaredke od originala. Enkrat sem gledala eno oddajo na nemški satelitski TV ko so testirali turške ponaredke z originali in so bili t. ponaredki kvalitetnejši. Leviske na primer in tudi torbice (če ni bil glih gucci)

Drugače pa jaz veliko za torbico sigurno ne bi dala. Če pa imaš nek fetiš na torbice, kakor imajo eni na čevlje, potem pa že razumem.

Kaj pa e-bay?

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Torbica-kje?
18.6.2008 21:44:00   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

čez leto, dve ne bo več aktualen (moderen)




vuittonke so (baje) večne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Torbica-kje?
18.6.2008 22:06:34   
sunny24
Večne...Kot za koga. Jst se torbice v enem letu naveličam, zato se mi zdi brezveze dajat za torbico ogromne količine denarja.

Če

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Torbica-kje?
18.6.2008 22:08:03   
sunny24
Prehitro poslala....

Če pa so ljudje normalni, sem se pa spraševala za uno sodelavko, ko je bla vsa užaljena, ker njena torbica ni bla tko draga kot od ta druge sodelavke.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Torbica-kje?
19.6.2008 8:28:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: urška

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

čez leto, dve ne bo več aktualen (moderen)




vuittonke so (baje) večne.



user posted image user posted image user posted image  Samo sem zihr, da tisti, kiimajo LV torbico, da jo nimajo 5 let, ampak le nekajkrat v življenju. Potem kupijo novo.

Ne, čisto resno me zanima, kakšen motiv imajo posameznice, da kupijo to dotično torbico. Pač bi rada razumela to.
Meni je motiv, da mi je všeč (kar je stvar okusaposameznika, a ne) in da je praktična. Pa ne predraga user posted image , ker se mi ne splača investirat ulala denarja za nekaj, kar bom vrgla stran čez eno leto, ker se bom naveličala oz. bo na vseh koncih popackana, ker bo mimo nje priletela naša bejba z blatni mi rokami.

Mič, fajn torba, ni kaj, moja je podobna, kupljena v Turčiji, gvira že 8 let, pa bo še en čas.

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Torbica-kje?
19.6.2008 9:40:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

A potemtakem original zdrži 20x dlje kot ponaredek, glede na razliko v ceni?


Meni ja, se mi zdi.


Ja zdrži. Vsaj po mojih izkušnjah.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Torbica-kje?
19.6.2008 12:48:28   
kofetek2010
Obstajajo ponaredki in ponaredkih. Pri enih je ponarejenost tako očitna, da se iz aviona vidi, pri tadrugih pa jo zelo težko opaziš, zato le pazljivo pri naročanju po e-Bayu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Torbica-kje?
30.6.2008 8:53:28   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

No, jst sem leta 2002 v Turčiji kupila ponaredek torbice od Gucci, lepa, usnjena, črna-klasika, dala sem enih 15 al 20 evrov, pa je še danes lepa, moderna, nič uničena. Jst na znamke itak nič ne dam, ker je to zame en navaden lari fari!!!!!!!!!!!!!!



Ja, moja torbica iz Turčije je tudi še vedno kot nova. "Miss Sixty" kavbojke za otroke zdaj nosi že tretja punčka - res imajo fajn stvari in premišljujem o shoppingu v Turčiji septembra.

Mimo LV sem se pa prejšjni teden sprehodila in so sami Japonci ven hodil z ogromnimi vrečkami.user posted image   

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Torbica-kje?
30.6.2008 10:25:37   
zmajči25
Na temo ponaredkov....
A ne prodajajo v Bosni tudi ful dobrih ponaredkov iz Turčije vseh živih blagovnih znamk? Ima katera kakšne izkušnje? Kje pa točno to je v Bosni?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Torbica-kje?
30.6.2008 14:13:10   
kofetek2010
In ko boste opravile fensi-šmensi nakup... ne pozabite, da so za posedovanje ponaredkov predpisane visoke kazni. user posted image

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Torbica-kje?
30.6.2008 16:52:43   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

In ko boste opravile fensi-šmensi nakup... ne pozabite, da so za posedovanje ponaredkov predpisane visoke kazni. user posted image



user posted image user posted image user posted image Jana ti si faca.

LV - ni mi tako priljubljen in lep, da bi zanj odštela denar za en konkreten dopust.

Drugače pa dobiš na kakšni tržnici VuTonija user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Torbica-kje?
30.6.2008 18:14:24   
maja1488
Drugače pa dobiš na kakšni tržnici VuTonija



Ahahahahah, to moram it pogledat. Vsaj nasmejalo me je ful. Sem pa videla enkrat eno poznano osebo v mestu pa je imela kao Gucci in ga ponosno nastavljala vsem okrog v lokalu. Pa smo potem ugotovili, da je gucci z enim C. Mislim haloooo user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Torbica-kje?
30.6.2008 22:40:05   
Magi*
ene imamo fetiš na čevlje in torbice. user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Torbica-kje?
1.7.2008 10:38:24   
Lepotica
Meni so pač njegove torbice všeč in mi ni žal denarja za njih. Sicer pa kakor kateri paše. Jst ne bi imela ponaredka.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?