|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaljubljenost-ljubezen
18.6.2008 11:33:50   
5veselaH2O
Ugotovila sem, da sem bila najsrčnejša v fazi zaljubljenosti, pa morda še nekaj let (5) v ljubezni. Potem se mi je zdela veza nič posebnega, kar vleklo se je vse skupaj naprej-ni bilo pa več tistega nekaj več vmes.
Ugotovila sem, da ne želim več živeti v nekako na pol mrtvi zvezi, kjer ni več pravega ognja.

Kako pa je to pri vas?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaljubljenost-ljubezen
18.6.2008 11:40:13   
diva 4
Saj v fazi zaljubljenosti smo vsi full srečni, pa se nam okoli ušes smeji in slišimo travo rasti... Vprašanje je  kako , živeti  in sprejeti partnerja potem , ko vidiš , da ni vse rožnato in ima tudi on "napake".Pa , ko pridejo prve težave , ki jih je treba skupaj rešiti.Midva sma skupaj že 12 let in pol , pa sem še vedno srečna.

(odgovor članu 5veselaH2O)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaljubljenost-ljubezen
18.6.2008 11:46:07   
Taula
A nisi ti pisala nekaj časa nazaj da je on najboljše v tvojem lifu.user posted image  A je to drugi tip.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaljubljenost-ljubezen
18.6.2008 11:49:51   
5veselaH2O
Ja to je pa življenje. Nikoli ne veš kdaj in kje te usoda preseneti.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
18.6.2008 11:57:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 5veselaH2O)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zaljubljenost-ljubezen
18.6.2008 12:31:30   
Anonimen
Pozor!
Mehiška telenovela, znana pod naslovom "Spet", ki je bila na sporedu na kanalu Družina in partnerski odnosi se je zaradi pomanjkanja interesa na tem kanalu preselila na kanal Čvekanje ... v tri dni pod novim naslovom "Zaljubljenost-ljubezen"

Stalni gledalci vljudno vabljeni!

Upajmo, da nas bo režiserka presenetila z dramatičnimi zapleti.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zaljubljenost-ljubezen
18.6.2008 12:32:23   
Zamima
Zaljubljenost je nekaj lepega ja, če je pa ljubezen taprava pa je življenje z nekom še lepše, take so moje izkušnje do sedaj. 

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zaljubljenost-ljubezen
18.6.2008 12:32:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: roda17

Pozor!
Mehiška telenovela, znana pod naslovom "Spet", ki je bila na sporedu na kanalu Družina in partnerski odnosi se je zaradi pomanjkanja interesa na tem kanalu preselila na kanal Čvekanje ... v tri dni pod novim naslovom "Zaljubljenost-ljubezen"

Stalni gledalci vljudno vabljeni!

Upajmo, da nas bo režiserka presenetila z dramatičnimi zapleti.user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zaljubljenost-ljubezen
18.6.2008 12:33:20   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: roda17

Pozor!
Mehiška telenovela, znana pod naslovom "Spet", ki je bila na sporedu na kanalu Družina in partnerski odnosi se je zaradi pomanjkanja interesa na tem kanalu preselila na kanal Čvekanje ... v tri dni pod novim naslovom "Zaljubljenost-ljubezen"

Stalni gledalci vljudno vabljeni!

Upajmo, da nas bo režiserka presenetila z dramatičnimi zapleti.user posted image


hvala za napovednik, jaz sem jo očitno tam zamudila user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
18.6.2008 12:41:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zaljubljenost-ljubezen
18.6.2008 12:45:36   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: roda17
Pozor!
Mehiška telenovela, znana pod naslovom "Spet", ki je bila na sporedu na kanalu Družina in partnerski odnosi se je zaradi pomanjkanja interesa na tem kanalu preselila na kanal Čvekanje ... v tri dni pod novim naslovom "Zaljubljenost-ljubezen"

Stalni gledalci vljudno vabljeni!

Upajmo, da nas bo režiserka presenetila z dramatičnimi zapleti.user posted image
user posted image user posted image user posted image

HB, ne berem in ne gledam takih sranj. Ampak napovednik je pa res super, roda17!!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zaljubljenost-ljubezen
18.6.2008 12:55:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: roda17

Pozor!
Mehiška telenovela, znana pod naslovom "Spet", ki je bila na sporedu na kanalu Družina in partnerski odnosi se je zaradi pomanjkanja interesa na tem kanalu preselila na kanal Čvekanje ... v tri dni pod novim naslovom "Zaljubljenost-ljubezen"

Stalni gledalci vljudno vabljeni!

Upajmo, da nas bo režiserka presenetila z dramatičnimi zapleti.user posted image


A v tej tudi kak Jose Armando igra? Pa bo kdo slep, invalid? A bo srečen konec, vsaj to povej? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zaljubljenost-ljubezen
18.6.2008 13:09:17   
Anonimen
Zaljubljenost pa ljubezen v bistvu nimata dost skupnega. Pač ene zaljubljenosti minejo, ene pa prerastejo v ljubezen. Jaz sem po 11ih letih še vedno srečna, pa še sem pa tja kdaj se na novo zaljubimuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zaljubljenost-ljubezen
18.6.2008 13:10:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 5veselaH2O

Ugotovila sem, da sem bila najsrčnejša v fazi zaljubljenosti, pa morda še nekaj let (5) v ljubezni. Potem se mi je zdela veza nič posebnega, kar vleklo se je vse skupaj naprej-ni bilo pa več tistega nekaj več vmes.
Ugotovila sem, da ne želim več živeti v nekako na pol mrtvi zvezi, kjer ni več pravega ognja.

Kako pa je to pri vas?

Pa saj je napisala kako naprej. Če človek pač že zaradi česa ni pripravljen kar tako pustiti veze se še ni potrebno delati norca iz nje. Čeprav se zdi včasih vse skupaj smešno. 


(odgovor članu 5veselaH2O)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zaljubljenost-ljubezen
18.6.2008 13:23:45   
Katey
IZVIRNO SPOROČILO: roda17

Pozor!
Mehiška telenovela, znana pod naslovom "Spet", ki je bila na sporedu na kanalu Družina in partnerski odnosi se je zaradi pomanjkanja interesa na tem kanalu preselila na kanal Čvekanje ... v tri dni pod novim naslovom "Zaljubljenost-ljubezen"

Stalni gledalci vljudno vabljeni!

Upajmo, da nas bo režiserka presenetila z dramatičnimi zapleti.user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Uf bo še zanimivo ja, ne zmanjka idej, user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zaljubljenost-ljubezen
18.6.2008 13:44:25   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: 5veselaH2O

Ugotovila sem, da sem bila najsrčnejša v fazi zaljubljenosti, pa morda še nekaj let (5) v ljubezni. Potem se mi je zdela veza nič posebnega, kar vleklo se je vse skupaj naprej-ni bilo pa več tistega nekaj več vmes.
Ugotovila sem, da ne želim več živeti v nekako na pol mrtvi zvezi, kjer ni več pravega ognja.

Kako pa je to pri vas?


Ženska a si že razmislila o obisku pishiatra?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu 5veselaH2O)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zaljubljenost-ljubezen
18.6.2008 16:08:41   
Sramežljivka
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Ženska a si že razmislila o obisku pishiatra?


Ja pa ja, da se pol psihiatru zrola? Si bi revež, po končanem pogovru še kaj naredil. Al pa njej. Kdo ve.
Al pa celo ona njemu, ko bi padla v trans. Takrat tko nobenega ne posluša. Rahlo skeri je tale happy wather.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zaljubljenost-ljubezen
18.6.2008 18:42:17   
mojamura
ko si zaljubljen si slep, ne vediš stvari takšne, kot v realnosti so.....zaljubljenost preraste v ljubezen, sprejmeš partnerja z vsemi njegovimi + in -. če le tega ni, taka zaljubljenost ni nikoli prešla v ljubezen.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu 5veselaH2O)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zaljubljenost-ljubezen
18.6.2008 18:52:19   
Anonimen
Ugotovila sem, da sem bila najsrčnejša v fazi zaljubljenosti, pa morda še nekaj let (5) v ljubezni.


Zanimiva ugotovitev, res nekaj posebnega....user posted image .


Pri meni je pestro...samo dalec od tega, da bi bilo tako zelo kot pri tebi. Tako da skoda besed...

(odgovor članu 5veselaH2O)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zaljubljenost-ljubezen
18.6.2008 19:57:45   
krnekixxx
Ugotovila sem, da sem bila najsrčnejša v fazi zaljubljenosti, pa morda še nekaj let (5) v ljubezni.

JA to pa je izjava leta...some peopleuser posted image  
Eni vemo že od začetka, da bo tako...al si ti res same limonade gleldala??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zaljubljenost-ljubezen
18.6.2008 20:47:27   
tatam
Ker ne gledam telenovel sem zgleda tudi to zamudla.Ampak nove ideje prosim!!!

(odgovor članu krnekixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zaljubljenost-ljubezen
18.6.2008 22:30:59   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: roda17

Pozor!
Mehiška telenovela, znana pod naslovom "Spet", ki je bila na sporedu na kanalu Družina in partnerski odnosi se je zaradi pomanjkanja interesa na tem kanalu preselila na kanal Čvekanje ... v tri dni pod novim naslovom "Zaljubljenost-ljubezen"

Stalni gledalci vljudno vabljeni!

Upajmo, da nas bo režiserka presenetila z dramatičnimi zapleti.user posted image


Lepo zapisane misli, ki so me obšle, ko sem prebrala post avtorice te teme. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zaljubljenost-ljubezen
19.6.2008 9:07:13   
diva 4
IZVIRNO SPOROČILO: krnekixxx

...al si ti res same limonade gleldala??


Zgleda , da res.Te se namreč vedno končajo , ko se poročita ( beri - ko še nista smetane dol polizala) user posted image

(odgovor članu krnekixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zaljubljenost-ljubezen
24.6.2008 16:29:57   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: 5veselaH2O
kjer ni več pravega ognja.

Je treba kurit, drugače ni z ognjem nič. Res je ogenj na začetku močan in vroč. Ampak najlepše greje zmeren ogenj. Tudi kuha se najboljše na zmernem ognju. user posted image

(odgovor članu 5veselaH2O)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zaljubljenost-ljubezen
25.6.2008 21:54:33   
poli*
Punca nekej vpraša, potem pa take streljate vn. No, to sploh ni nič novega na forumu RR  user posted image . Zgleda, da si nekateri želijo nabrati čim več objav

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?