|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Omotica
18.6.2008 11:48:10   
TARA83
Že nekaj dni imam rahlo omotico. Čutim kot bi se mi malo vrtelo predvsem ko hodim in kaj delam..recimo pišem. Drugih težav nimam.

Ko sedim na postelji in delam na računalnik čutim vse skupaj zelo blago vendar me kljub temu zanima kako si lahko pomagam? Moram na kaj pazit pri prehrani?

Naj še dodam da sem v stresu zaradi službe, ki sem jo menjala, pa mi je malo žal. Sem na dopustu vendar ne mine dan da se ne bi obremenjevala kaj bo po dopustu. Je možno da te težave izvirajo iz tega? Ne morem se sprostit in cel cel čas neka napeta.
Lahko kaj kupim v lekarni za te težave?

Pritiska si nisem izmerila vendar imam ponavadi malo nižjega-ne pretirano (110-60 ali 120-60)

Je imela katera take težave?

Hvala za nasvete in kakšne pomirjujoče odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Omotica
18.6.2008 12:49:45   
zofa
Tara!
V tvojem primeru je res verjetno  menjava službe tista, ki vpliva na tvoje počutje in omotico. Jaz imam tudi nižji pritisk in imam občasno rahle omotice, pogosteje v času menstruacije ali pa če sem v stresu. Če pa le ne bi hotele pojenjati pa ti svetujem, da vprašaš za mnenje svojega osebnega zdravnika.
Drugače pa se probaj sprostiti, izlet v naravo, branje knjige, joga.Počni nekaj pri čemer uživaš, pa lep dan, Zofa

(odgovor članu TARA83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Omotica
18.6.2008 14:33:09   
TARA83
112/73 sem si ravnokar izmerila pritisk.

Tako da ni čisto ok....

Se mi pa rahlo vrti, malo sem zaspana...kot bi bila malo odsotna....malo čutim polna ušesa

A morda kdo ve če lahkokaj vzamem? Kaka tableta bi pomagala?
Kava ali zeleni čaj bi v tej situaciji pomagala ali poslabšala stanje?

< Sporočilo je popravil TARA83 -- 18.6.2008 14:42:22 >

(odgovor članu zofa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Omotica
18.6.2008 14:58:57   
Naja30
Verjetno gre za stres, ja. Jaz v takem primeru ne jemljem tablet, ampak se poskušam skulirat. Sej vem, da je v praksi bolj težko, kot samo govoriti. Poskusi se s kom pogovoriti, dati strahove ven iz sebe. Naj te mogoče kdo zmasira, zjoči se. Globoko zadihaj, naredi kakšne vaje. Meni ponavadi pomaga vse to. Traja pa nekaj dni.

(odgovor članu TARA83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Omotica
18.6.2008 15:06:13   
TARA83
Pomislila sem že na slabokrvnost?
Glede na to da: čutim omotico, rahel glavobol, motnja zbranosti, ....

Jokala že bolela glava od tegauser posted image

Bi se mogla skulirat verjetno ja...Pa it na zrak..čeprav nimam neke volje. Bi kar zaspala.


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Omotica
18.6.2008 18:46:30   
natasarobi
Lahko je od stresa, lahko pa je vse skupaj posledica od tega vremena.

Meni včasih pomaga lekadol, ker vse skupaj malo umiri. Popij tudi kakšno kavo, da ti dvigne pritisk.

Če se pa zadeva ne umiri pa pojdi raje k zdravniku.

(odgovor članu TARA83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?