|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kje sexat
18.6.2008 8:00:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: mojcapr

Ostati prijatelj je res najboljša rešitev, ampak ali si lahko samo prijatelj po vsem kar se je zgodilo...



Sama tega nisem zmogla biti prijatelj z nekom, ki ga gledam z čisto drugimi očmi, zato pa sem prekinla vsakršne stike tudi prijateljske, ampak pri meni ni šlo za družinskega prijatelja ampak čist nekoga tretjega, tako da bo po moje pri tejle anonimni težje, saj ste le družinski prijatelji, uh ne vem, ste res v eni štali, tako ti anonimna kot un tvoj prijatelj in upam da se vse skupaj reši brez prizadetih. Pa še na morje greste, ma men se bi zmešal čist zares, ker tega ne bi zdržala.

Kaj pa on pravi na vse to, a on nič ne misli na svojo partnerko, otroke, a mu je čist vseeno?



Saj oba gledava na družine,če nebi bi že pristala v postelji nekoč.


A se vidva mal slepita al kaj?
Sej varala sta že sedaj, četudi še nista sexsala!!!!!


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Kje sexat
18.6.2008 8:03:14   
Anonimen
Ma ne morš primerjat lubčka z sexom.Čeprav vem ja,da je že ene vrste varanje.
Ja na morje gremo skupaj spali bomo v enem apartmaju vem,da nebo lahko gledat vsak dan deset dni kako je z njo in obratno sva se že menila o tem ampak ne morem kar reč,da ne grem moram met nek razlog,da odpovem sicer se je pa moj zmenil z njim ne jaz.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Kje sexat
18.6.2008 8:17:57   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ma ne morš primerjat lubčka z sexom.Čeprav vem ja,da je že ene vrste varanje.
Ja na morje gremo skupaj spali bomo v enem apartmaju vem,da nebo lahko gledat vsak dan deset dni kako je z njo in obratno sva se že menila o tem ampak ne morem kar reč,da ne grem moram met nek razlog,da odpovem sicer se je pa moj zmenil z njim ne jaz.



Sej najhujše varanje je s srcem. In vse skupaj ti je čarobno samo zato, ker dejansko verjameš, da je med vama nekaj posebnega .... Morda bo celo koristno, da boste skupa na morju in boš gledala kako se ima rad z ženo.... (in obratno tudi).

Sicer pa - zakaj bi odpovedala morje - kakor si postelješ tako tudi spiš. Če pa bi bila do moža iskrena (o tem kaj čutiš, o tem, da te drug privlači) - sem prepričana, da bi takoj brez dvoma odpovedal morje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Kje sexat
18.6.2008 8:24:39   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ma ne morš primerjat lubčka z sexom.Čeprav vem ja,da je že ene vrste varanje.
Ja na morje gremo skupaj spali bomo v enem apartmaju vem,da nebo lahko gledat vsak dan deset dni kako je z njo in obratno sva se že menila o tem ampak ne morem kar reč,da ne grem moram met nek razlog,da odpovem sicer se je pa moj zmenil z njim ne jaz.



Sej najhujše varanje je s srcem. In vse skupaj ti je čarobno samo zato, ker dejansko verjameš, da je med vama nekaj posebnega .... Morda bo celo koristno, da boste skupa na morju in boš gledala kako se ima rad z ženo.... (in obratno tudi).

Sicer pa - zakaj bi odpovedala morje - kakor si postelješ tako tudi spiš. Če pa bi bila do moža iskrena (o tem kaj čutiš, o tem, da te drug privlači) - sem prepričana, da bi takoj brez dvoma odpovedal morje.


user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Kje sexat
18.6.2008 8:26:22   
srki
In kako gledata na družine, če se pa še vedno želita dol dat in čakat, da zaljubljenost mine?

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Kje sexat
18.6.2008 8:30:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

In kako gledata na družine, če se pa še vedno želita dol dat in čakat, da zaljubljenost mine?


Lej noben ni tega pričakoval se je pač zgodlo kako pojma nimam ampak se je.Preveč visimo skupaj potem je tukaj msn pa maili.......pa so šle misli po svoje.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Kje sexat
18.6.2008 8:39:02   
murkica
Jaz bi na tvojem mestu vse pošteno premislila. Moraš vedeti, da sedaj na kocko postavljata vsak svojo družino in veliko prijateljstvo.

Srčno upam, da se boš odločila prav in da ne bodo vsi trpeli posledic zaradi vajine iskrice.
Saj ne rečem, morda pa sta dejansko vidva prava en za drugega ampak vseeno najprej razčistita svoje odnose s partnerjema, preden se bo kaj nadaljnega zgodilo. Po mojem se vama zdele zdi vse ful krasno in sta v sedmih nebesih, ko se vidita ampak dejansko se vprašaj, če boš zmožna živeti z lažjo, če se bosta samo enkrat poseksala in na koncu ugotovila, da to ni to? Se pravi vsak dan boš možu pogledala v oči in mu lagala, da ga imaš rada in da je on edini... Malo premisli ker trenutek nepremišljenosti naredi svoje in lahko boš to obžalovala celo življenje.

Sicer pa, če bi ti bilo res toliko do seksa s tem tipom, nebi visela tukaj gor n RR-ju ves čas ampak bi že našla prostor in čas, da bi se to v resnici zgodilo.

Ampak še enkrat ti polagam na srce, da dobro premisli vse... Sploh, če se bo to zgodilo pred morjem, boš potem ves čas dopusta trpela, ali zaradi tega ker s boš želela še in ne boš imela tega nikoli dovolj in se bodo skrivalnice nadaljevale ali pa zaradi tega, ker boš ugotovila, da sta naredila veliko napako in boš morala sedaj s tem živeti.



_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Kje sexat
18.6.2008 8:42:52   
Anonimen

Sicer pa, če bi ti bilo res toliko do seksa s tem tipom, nebi visela tukaj gor n RR-ju ves čas ampak bi že našla prostor in čas, da bi se to v resnici zgodilo.



Saj nisem rekla,da mi je nevem kako do tega vendar si oba želiva.

(odgovor članu murkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Kje sexat
18.6.2008 8:50:27   
murkica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Sicer pa, če bi ti bilo res toliko do seksa s tem tipom, nebi visela tukaj gor n RR-ju ves čas ampak bi že našla prostor in čas, da bi se to v resnici zgodilo.



Saj nisem rekla,da mi je nevem kako do tega vendar si oba želiva.



No če je pa tako, pa se že v štartu vse to ne izplača. Pač premisli v glavi, kaj vse postavljaš na kocko in boš videla, da ni vredno. ... ma pa sej škoda zgubljati besed... Jaz sama vem, da varanja svojemu nebi nikoli odpustila in bi bila to stvar, s katero bi me prizadel najbolj na svetu. Midva že ko sva začela sem mu jaz jasno dala vedeti, da če bi kdaj prišel v takšno situcijo, naj mi pove in prekineva stike, preden bi se sploh kaj zgodilo. Ker sama sem mnenja, da če prideš tako daleč, da se poljubljaš z nekom drugim, je zveza v resnih težavah, kaj šele, da bi s to osebo seksala. Sicer pa tudi poljubi niso tako nedolžni. Meni je to zelo osebna stvar, ker je to prva intimna zadeva, ki si jo z ljubljenim človekom izmenjaš.
Kurbe se ponavadi ne poljubljajo, ker je to preveč intimna zadeva. Tako, da razmisli in reči bobu bob in razčisti z možem in se skupaj odločita, ali se je še vredno boriti za vajino zvezo. Drugače pa se raje loči in ne natikaj ljudem rogov.

Kako bi se pa ti počutila, če bi bila situacija obratna?

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Kje sexat
18.6.2008 8:53:29   
Anonimen
Kako bi se pa ti počutila, če bi bila situacija obratna?


Iskreno povedano nevem.V taki situaciji kot sem sama bi mu odpustila.

(odgovor članu murkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Kje sexat
18.6.2008 8:54:30   
murkica
No jauser posted image  Bi se verjetno to moralo zgoditi, pa bi te potem vprašala.

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Kje sexat
18.6.2008 9:56:34   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: murkica

No jauser posted image  Bi se verjetno to moralo zgoditi, pa bi te potem vprašala.


ja, to pa itak. Verjetno bi bilo joka in stoka, da je mož pra***, ker jo je prevaral. Samo ugibam.


(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Kje sexat
18.6.2008 10:58:46   
Anonimen
treba čuvat partnerje, če gremo s prijatelji na morjeuser posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Kje sexat
18.6.2008 11:07:19   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: srki

In kako gledata na družine, če se pa še vedno želita dol dat in čakat, da zaljubljenost mine?


Lej noben ni tega pričakoval se je pač zgodlo kako pojma nimam ampak se je.Preveč visimo skupaj potem je tukaj msn pa maili.......pa so šle misli po svoje.



Te stvari se pač ne 'zgodijo' nepričakovano. Te stvari ali dopustiš ali ne in postavljanje mej se začne še pred pravim osvajanjem - sam je treba cenit svojega partnerja, svojo družino in sebe. Če pa dovoliš da stvari pridejo do kamor so pri tebi - pa pomeni, da si svojega partnerja in družino ŽE izdala - že ko si prijatelju dovolila, da te je osvajal - pa čeprav samo z besedami.

Aja - če bi bila z možem v obratni situaciji - prov dobro veš kako bi reagirala...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Kje sexat
18.6.2008 14:13:38   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Če pa dovoliš da stvari pridejo do kamor so pri tebi - pa pomeni, da si svojega partnerja in družino ŽE izdala - že ko si prijatelju dovolila, da te je osvajal - pa čeprav samo z besedami.


hm kako pa lahko to preprečiš?

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Kje sexat
18.6.2008 14:22:54   
srki
Če te osvaja, to je valda ja očitno, kaj je osvajanje, mu poveš, da ti pač to ne paše. Čisto logično. Eno sodelavko je samo enkrat poklical en policaj, kje je dobil cifro, ne vem, če je pa policaj, pa itak že ve, kje jo dobi, mu je že ob prvem klicu dala vedeti, da se ne bo šla nobenih igric. Pa saj vemo, iz ene pijačke, pa druge, pa tretje. Očitno je bil tudi sam tako pameten, da je ni nikoli več klical.  

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Kje sexat
18.6.2008 14:33:10   
mojcapr
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Če te osvaja, to je valda ja očitno, kaj je osvajanje, mu poveš, da ti pač to ne paše. Čisto logično.


Ja lahko je biti pameten, dokler te kaj takšnega ne zadane. Potem imaš čisto drugačno mnenje. Lahko se zgodi tudi tebi.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Kje sexat
18.6.2008 14:35:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojcapr

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Če te osvaja, to je valda ja očitno, kaj je osvajanje, mu poveš, da ti pač to ne paše. Čisto logično.


Ja lahko je biti pameten, dokler te kaj takšnega ne zadane. Potem imaš čisto drugačno mnenje. Lahko se zgodi tudi tebi.


Se podpišem pod tole!!!

(odgovor članu mojcapr)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Kje sexat
18.6.2008 14:47:03   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: mojcapr

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Če te osvaja, to je valda ja očitno, kaj je osvajanje, mu poveš, da ti pač to ne paše. Čisto logično.


Ja lahko je biti pameten, dokler te kaj takšnega ne zadane. Potem imaš čisto drugačno mnenje. Lahko se zgodi tudi tebi.



A pa ti misliš, da sem tako za staro šaro in grda, da mi še nobeden nikoli ni dal povoda za kaj? Samo sem tak tip, tudi če imam doma kakšen problem, ga ne mislim reševat tako, da začnem flirtat z drugim.

Pametna pa nisem, priznam.

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Kje sexat
18.6.2008 14:51:34   
Anonimen
Mislim,da nima smisla takim,ki se jim to ni zgodilo in se jim tudi nikoli ne more in nebo brezveze nekaj razlagat kako do česa takega lahko pride.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Kje sexat
18.6.2008 14:55:50   
mojcapr
A pa ti misliš, da sem tako za staro šaro in grda, da mi še nobeden nikoli ni dal povoda za kaj? Samo sem tak tip, tudi če imam doma kakšen problem, ga ne mislim reševat tako, da začnem flirtat z drugim.
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Saj ne mislim, da te ni nihče nikoli osvajal in da si za staro šaro, ampak mogoče ni bil tisti pravi, ob katerim bi ti poskočilo srce. Lahko imaš doma vse pošlihtano, se razumeš s partnerjem in vse je OK, potem pa pride ON, ki ti zmeša glavo. Ni treba, da imaš doma probleme in si zato iščeš nadomestek.

Zato sem rekla, da se to lahko zgodi tudi tebi in dokler se ti ne zgodi obsojaš...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Kje sexat
18.6.2008 15:08:19   
ronja
v tvojem avtu?
v naravi se da tudi podnevi, samo ne ravno zraven kakega igriščauser posted image
kjer se sicer dobivata - če v gostilni, lahko na vcju, kot je ena predlagala - ni glih romantično, ampak kjer je volja, tam je pot...

murkica, ne boš verjela, eni majo tako dogovorjeno, da se skrivajo! Jaz tudi nisem mogla verjet, ampak ko sem še štopala kot prevozno sredstvo, sem srečala kar ene par takih, ki imajo s svojimi ženami tak dogovor, da oba lahko počneta karkoli želita, samo drugi ne sme zvedet za to! In to sta se zmenla!!! Ima svakojakih;)user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Kje sexat
18.6.2008 15:36:11   
srki
Aja, tako si mislila, Mojca. No, saj boljše, da ni bil "pravi"user posted image .

Pač meni ta njena zgodka nekako ne gre,  samo svoje mnenje povem.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Kje sexat
18.6.2008 15:37:50   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

ki imajo s svojimi ženami tak dogovor, da oba lahko počneta karkoli želita, samo drugi ne sme zvedet za to! In to sta se zmenla!!! Ima svakojakih;)user posted image



Ja, a ni to pol že tako, da vesta, kaj počneta, če lahko počenta karkoli želita? Ali si samo govorita, en za drugega, saj itak ni nič naredil, je priden možek/ženka. V resnici pa?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Kje sexat
18.6.2008 15:44:09   
ronja
srki, ne mene spraševat, kak jim to potegne - jaz nisem za take igrice! Meni tudi ni jasno - on je "prepričan", da ga ona ne vara in obratno in če bi kateri zvedu, bi bilo ojojoj, ampak če pa ne zvesta, pa smeta kao vse... "Jaz sem rekel svoji ženi, delaj kar češ, samo da ne zvem, ker če zvem, bom pa popizdu! Dokler ne vem, mi je pa vseeno, kaj počne!" Misli si kar si hočeš, jaz ne vem, kaj naj si...

Midva sva zmenjena, da če se kaj zgodi, si odkrito poveva - še boljše pa še predno se zgodi...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?