|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vrhniška občina
23.2.2005 11:25:27   
anitaz
Vsem, ki mogoče niste vedele...ker vrhniška občina ne da nič denarja ob rojstvu otroka, sem čisto slučajno izvedela da dajo knjigo! Nega matere in otroka! Halooo!!! Ko sem bila zadnjič na CSD, sem prašala, če kaj dobiš ob rojstvu od občine, pa je una tam vsa zdolgočasena rekla, da ne. In sem šla danes še enkrat tja in rekla, kako da nič ne dobiš, če dobiš knjigo??!!:grrr: Je rekla: Ja, to dobijo tisti, ki imajo prvega otroka??!!! Haloooo!!!!! Jaz sem čisto slučajno ena izmed tistih, ki bo imela prvega otroka! Pol je pa spet zdolgočaseno rekla: JA, mi nimamo seznama kdo ima prevega otroka!

No,tako...zdaj imamo doma knjigo!:bravo::bravo::bravo:
Čez CSD pa itak nič dobrega! Uni so tam samo zato, da sedijo, pa čakajo kdaj bo konc šihta!

Nosečke,če pričakujete prvega otroka, hitro po knjigo!:kuza::kuza:

Pa pa in lep dan!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vrhniška občina
23.2.2005 11:40:34   
didgeridoo
Ojla,

hvala za informacijo, sem mislila, da so kaj bolj radodarni. O CSD je pa itak škoda zgubljati besede.

Lep dan še naprej:sloncek:

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vrhniška občina
23.2.2005 23:25:55   
Pinja
Kdaj jo greš pa lahko iskat? A so kakšni posebni pogoji? Mam prijateljico, ki pričakuje prvega otroka in je 8t noseča, jo bo že dobila?

Hvala za informacijo :rozica:

lp :sloncek:

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vrhniška občina
24.2.2005 10:06:44   
anitaz
To pa ne bi vedla...:zmeden: Jaz sem v 33 T, tako da sem itak morala že papirje oddat, skoraj vse..ne vem. Naj pokliče na 7506 278 (ga. Intihar) ali pa na 7506 274 (ga. Osredkar), pa naj praša. Moraš pa bit kar tečen, da sploh kakšno besedo rečejo!:grrr:Ker drugače je itak GROOOZA!!!

Lep dan!!!!:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




otroci
Siana

Koliko otrok si želite

1 (7%)

2 (40%)

3 (37%)

več (16%)


Število vseh glasov: 57

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!