|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pranje v kampu
26.6.2008 10:30:45   
Anonimen
Pozdravljene.
Ker želim s seboj vzeti čimmanj prtljage sem začela razmišljati, da bi dala vmes kaj oprati v tamkajšnjem pralnem stroju. Gremo pa v kamp Lanterna. Zanima me, ali veste, koliko to približno stane, pa če se splača potem dati v njihov sušilec. Lahko mi daste podatke tudi za kakšen drug kamp, saj cene so povsod približno iste. LP
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pranje v kampu
26.6.2008 16:02:29   
AinB
Za cene nebi vedela, samo zakaj pa nebi na roke oprala, saj gre tko al tko, bolj za to, da stvari osvežiš, a ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pranje v kampu
27.6.2008 9:43:24   
viv_
Jaz vedno na dopustu naredim 1 - 2 žehti v "lokalnem" pralnem stroju. Pa je čist fajn... Ponavadi kupiš žeton za to, ki je tak okoli 2€ če se prav spomnim.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu AinB)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pranje v kampu
27.6.2008 9:45:34   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: AinB

Za cene nebi vedela, samo zakaj pa nebi na roke oprala, saj gre tko al tko, bolj za to, da stvari osvežiš, a ne?


Uf, brisače za na plažo kar težko na roke "osvežiš".user posted image

Ma jaz tudi ne vem, koliko naj jih s seboj vlečem.

Viv, koliko imaš ti npr. trenirk (oz. pač dolgih hlač in puloverjev) za Mirno s seboj? Eno ali dve?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu AinB)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pranje v kampu
27.6.2008 11:36:46   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni
Viv, koliko imaš ti npr. trenirk (oz. pač dolgih hlač in puloverjev) za Mirno s seboj? Eno ali dve?


Ponavadi vzamem eno trenirko, kavbojke pa še eno jopico in eno mikico z dolgimi rokavi.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pranje v kampu
27.6.2008 11:43:40   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: viv

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni
Viv, koliko imaš ti npr. trenirk (oz. pač dolgih hlač in puloverjev) za Mirno s seboj? Eno ali dve?


Ponavadi vzamem eno trenirko, kavbojke pa še eno jopico in eno mikico z dolgimi rokavi.


Aha, torej dvojne dolge rokave. Ma jaz ponavadi vzamem vsega preveč, ampak letos bo treba bolj pazit in ne bom.

Kaj pa brisače? A vzameš po eno za vsakega ali po dve? Kopalne mislim.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pranje v kampu
27.6.2008 12:01:11   
viv_
Brisače vzamem za na plažo za vsakega po eno, telesne pa za naju eno mal večjo pa eno mal manjšo, za tamalidve pa kopalni plašček in eno brisačo.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pranje v kampu
27.6.2008 12:52:30   
Pi-kica 1
Najboljše bi bilo, da tiste, ki imate s kempiranjem več izkušenj, objavite kakšen seznam vsega, kar vzamete s seboj. Ravno se spravljam, da si ga sestavim, samo sanja se mi ne, koliko naj vzamem česauser posted image
Npr. mi smo trije, a vzamete vsega samo po tri? Tri krožnike, tri žlice...
Koliko majčk za otroka naj vzamem?
Če ste v šotoru, vzamete tudi blazine za pod glavo? S čim se pokrijete?
Kaj vzamete s sabo od hrane oz. kaj je tisto najnujnejše, brez česar ni pametno iti kampirat?



(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pranje v kampu
27.6.2008 12:54:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Jaz vedno na dopustu naredim 1 - 2 žehti v "lokalnem" pralnem stroju. Pa je čist fajn... Ponavadi kupiš žeton za to, ki je tak okoli 2€ če se prav spomnim.


Pa je ta možnost povsod v kampu? Mi lahko poveš, če je bilo to kje v okolici Poreča? Saj se nam ni problema zapeljati v sosednji kamp.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pranje v kampu
27.6.2008 21:05:33   
viv_
decembrka, to pa žal ne vem... že 100 let nismo kampirali na Hrvaškem. Ponavadi v opisu kampa pod "facilities" piše, če imajo pralni stroj.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pranje v kampu
28.6.2008 10:19:47   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: viv

decembrka, to pa žal ne vem... že 100 let nismo kampirali na Hrvaškem. Ponavadi v opisu kampa pod "facilities" piše, če imajo pralni stroj.


Ja, povsod jih ni, večinoma pa so.

Poglej na

http://www.avtokampi.si/search



_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pranje v kampu
28.6.2008 10:20:29   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Brisače vzamem za na plažo za vsakega po eno, telesne pa za naju eno mal večjo pa eno mal manjšo, za tamalidve pa kopalni plašček in eno brisačo.


U fajn, pa smo kopalne zreducirali na po 1.user posted image

< Sporočilo je popravil Mišni -- 28.6.2008 10:24:09 >


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pranje v kampu
28.6.2008 10:23:50   
Mišni
Toliko jaz znam odgovoriti:

IZVIRNO SPOROČILO: Pi-kica 1
Npr. mi smo trije, a vzamete vsega samo po tri? Tri krožnike, tri žlice...
Mi imamo vsega po 6, pa smo trije.

Če ste v šotoru, vzamete tudi blazine za pod glavo? S čim se pokrijete?
Jaz vzamem tiste male povšterčke, ki jih imamo sicer za na kavč. Fajn gredo 3 v eno npr. Sparovo vrečko.

Kaj vzamete s sabo od hrane oz. kaj je tisto najnujnejše, brez česar ni pametno iti kampirat?
Jaz bom vzela pijačo, kar se hrane tiče pa makarone in konzerve. Pa vse, kar imamo pač trenutno v hladilniku + kakšne hrenovke, posebno salamo ...



_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pranje v kampu
28.6.2008 10:25:45   
Marogica
Mi smo nekaj časa imeli kar trojno "dozo" brisač s seboj, ker kamp nima pralnega stroja in glede na "intenzivnost" kopanja otrok, so bile brisače po nekaj dneh trde od soli. Sem jih na začetku poizkušala tudi oprati, vendar ni bilo pravega efekta.

Sedaj pa so (lani) odprli en zaliv dalje marino, kjer imajo tudi "pralni servis". Pripelješ perilo in čez nekaj ur odpelješ oprano in zlikano. Cena pa ni bila pretirana, vendar se ne spomnim, koliko. Tako, da letos ne bomo vzeli dosti brisač s seboj.

Kar pa se ostalih stvari tiče, tudi ne pretiravamo, saj smo skoz v kopalkah oz. otroci so nageci, tako, da na potrošimo ravno dosti stvari in jih umažemo.

Tako, da če kamp nima pralnega stroja, poizkušaj izvedeti, če je v bližini kakšna marina. Te imajo 100% kakšen stroj ali pa "pralni servis".

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pranje v kampu
28.6.2008 14:03:34   
Anonimen
Če katera želi seznam za kampiranje, kaj vzeti s seboj, sem odprla novo temo. LP

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?