|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bungalovi Kačjak/DRAMALJ pri Crikvenici
1.7.2008 13:46:53   
matejcica
Živjo,
je bila katera mogoče v bungalovih Kačjak v Dramljah pri Crikvenici?
Brala sem, da je ta kraj idealen za družine z majhnimi otroki, da je tu veliko sprehajalnih poti...
V glavnem, dobrodošle bodo kakršnekoli informacije...
Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bungalovi Kačjak/DRAMALJ pri Crikvenici
1.7.2008 14:55:33   
2.2.
Če misliš Dramelj pri Crikvenici je res lepo. Za bungalove sicer nevem. Drugač je pa Crikvenica zelo lepa imaš ččisto vodo no razen če je nevem koliko dolgo časa brez padavin. Mi že hodimo res skoz v Crikvenico oz. v dramelj tako za en dan. ko smo bili še brez otroka pa kdaj nas je pičlo smo šli čez vikend.....Zna pa bit kar gužva v sami Crikvenici.

(odgovor članu matejcica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bungalovi Kačjak/DRAMALJ pri Crikvenici
1.7.2008 20:42:19   
total
Midva sva bila z mojim v Kačjaku,v teh bungalovih ala mali app,skromno opremeljeno,hodila sva jest v hotel,moj je bil skoz lačen tako je bilo malo,zdaj ne vem kako je...?? plaža kr lepa,sam velik hrib za nazaj....ful gužva...ker sva bila sama je bil ok,zdaj z otročkom ne bi šla....

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bungalovi Kačjak/DRAMALJ pri Crikvenici
9.7.2008 20:41:05   
Nončika
Mi smo lani bili v apartmaju v Dramalju, kopat smo se pa hodili oz. vozili na Kačjak. Bungalovi so v borovem gozdičku.

Sama plaža je full lepa, gužva je, a ni kake prevelike panike. mesto je bilo vedno, voda čista.

Pa luškan vlakec vozi vse do Crikvenice in nazaj.

cs.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bungalovi Kačjak/DRAMALJ pri Crikvenici
9.7.2008 21:56:20   
saraja
Hojla,

mi hodimo tja zelo pogosto, no letos bo prvič ko bo malek zraven, lani smo bili na Krku. No, kot sem že omenila gremo letos tja. NAma se zelo dopade, ko ni take pretirane gneče, pa tudi cena je dokaj normalna, pa še kuhat ne bomo rabili. Dopade se mi zato, ker je vse v gozdičku kjer je senčka!

Kdaj pa greste?

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bungalovi Kačjak/DRAMALJ pri Crikvenici
10.7.2008 20:34:04   
matejcica
csaje in saraja, hvala za odgovor...prav potrbovala sem kakšno lepo besedo, ker sem dobila na med over netu katastrofalen odgovor-da je bil to najbolj katastrofalen dopust, vse umazano, polno živali...user posted image user posted image user posted image

csaje, iz kje vozi ta vlakec, o katerem govoriš? Iz Kačjaka ali iz Dramalj? Pa samo mesto Crikvenica zvečer? Je kaj stojnic, lunaparkov...? Tega se namreč moji otroci najbolj veselijo...

saraja, tudi vi greste v bungalove? Prvič ali ste že bili? Mi potujemo tja naslednjo soboto, 19.07. -upam, da tudi viuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bungalovi Kačjak/DRAMALJ pri Crikvenici
11.7.2008 19:38:28   
Nončika
matejčica: vlakec vozi iz samega Kačjaka, vozi pa vse do Crikvenice. Mesto Crikvenica pa je ob večerih prav živahno. polno stojnic, sprehajalcev.

morje je izredno čisto, ni umazano. plaža urejena, imaš neko gostilno, prodajajo hod-doge, pomfrit, hamburgerje....
le edino sadje se mi je zdelo na Kačjaku grozno drago.

vidim, da bomo istočasno na dopustu, le da na različnih krajih. mi v Ljubaču, vi na Kačjaku.

če te še kaj ekstra zanima vpraši.

cs.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu matejcica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bungalovi Kačjak/DRAMALJ pri Crikvenici
11.7.2008 20:06:15   
Nončika
Matejcica sem ti poslala zs.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?