|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dohodnina
1.7.2008 13:51:46   
*Uršula*
A je še ktera taka revca da ni dobila nakazano dohodnino? Pa tok bi mi prav pršlo? a ni blo rečen da mora biti najkasneje  do 30.06.2008 nakazano? A katera ve kdaj je naslednji rok - če sploh je?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dohodnina
1.7.2008 14:45:51   
Isabellabina
živjo na tisti odločbi ti piše kdaj boš dobila nakazano.še enkrat preberi,jaz jo dobim 16.7 in sem dobila v zadnjem roku odločbo.

(odgovor članu *Uršula*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dohodnina
1.7.2008 15:01:29   
tina a
Tudi jaz je nisem dobila. Pa je bil rok 30.6.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dohodnina
1.7.2008 15:12:23   
puncica
pa a ste preverle TRR na odločbi za dohodnino, men so namreč nakazal na en čist x račun, ki ga je mami odprla leta 1977 v bistvu je hranilna knjižca za katero noben ni vedel in sta ga odprla na očetovo ime da sta lahko dobila kredit, njegovo ime se pa razlikuje le v eni črki od mojga in evo kolobocije. Zdej so mi prenakazal in zdej sem bogata user posted image user posted image

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dohodnina
1.7.2008 15:28:27   
tina a
uff še dobr da si me spomnila ... nakazal so mi na račun kamor prejemam preživnino ...

Bog si ga vedi zakaj ... saj ga nikoli nisem vpisovala na dohodninsko. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dohodnina
1.7.2008 19:56:20   
puncica
tudi jaz nisem vpisovala tegale računa nikjer, ker ga nikol nisem uporabljala, so mi pa v banki razložil, da ko so se tekoči računi spremenili v transakcijske so nazadnje te spremembe naredili s hranilno knjižico in zato je bila zadnja sprememba narejena na tem računu, zato so mi nakazali tja, ker pač vzamejo račun kater je bil zadnič korigiran al neki, no glavno da sem jst zdej bogata user posted image user posted image user posted image , pa da sem s svojo kolobocijo komu pomagala user posted image user posted image

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dohodnina
1.7.2008 20:31:09   
Blejka26
jaz pa sploh še odločbe nisem dobila

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dohodnina
1.7.2008 21:52:52   
Nončika
Mam nakazilo na TRR. Do št. računa pa majo dostop. jaz še nikoli nisem izpolnjevala dohodnine in evo, prvo leto in že vejo moj TRR.

Pupika, tudi jaz sem končno bogatauser posted image user posted image .Samo vprašanje kako dolgo.user posted image user posted image

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dohodnina
2.7.2008 7:58:34   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: *csaje*

Pupika, tudi jaz sem končno bogatauser posted image user posted image .Samo vprašanje kako dolgo.user posted image user posted image


ups nisem pupikauser posted image

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dohodnina
2.7.2008 13:27:55   
didikaa
Blejka 26 če nisi dobila odločbe je bil zadnji rok za ponovno vložitev 30.6.2008, razen če si imela manj kot 2800 eur prihodkov v letu 2007.

_____________________________

~¤NikoLi niSmo taKo vELiki,da nE bi mogLi biTi šE vEčji¤~

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?