|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 19:53:26   
netki
ma vse mi je šlo pod citat user posted image

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 20:04:27   
papir
nektarine????user posted image pravkar sem pojedla zadnjo od kg ki sem ga vzela včeraj.
evo pivo in nektarine to je hit poletja hahahaha

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 20:05:56   
netki
user posted image user posted image user posted image  niti enga dobitka na lotu nisem dobila user posted image user posted image

mater sem jezna

(odgovor članu papir)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 20:13:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu netki)
  Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 20:15:43   
rovar_ka
Almera - kakšna lepa sobica, bi ti jo kr vkradlauser posted image user posted image

Pa stene so fenomenalne - a ste to sami barvali oz. sami prišli na tako idejo?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 20:24:20   
lavita*
Da se še jaz javim. še tud v enem kosu. Na pregledu sem bila kregana. Malo se morma nazaj držat pri hrani. Slano dieto in kak sadni dan si umislit. V enem tedniu sem pridelala skoraj 2kg. Kar ni dobro. PA še pritisk me neki heca. No pregled imam spet čez teden dni in naj se pazim, ker če bodo kile previsoke ostanem na dieti v bolnici. Če ne bom že prej rodila. Bomo vidl.

Me pa boli glava vsak dan in ne vem zakaj. G pa tud sni imel pojma kaj bi to pomenil.

No bo že , se še oglasim kaj!

(odgovor članu rovar_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 20:26:12   
pety78
lavita, mene je tudi bolela glava in sem ugotovila, da je kriv zelo nizek pritisk. Mi je pomagala kavica.

_____________________________



(odgovor članu lavita*)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 20:39:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 4783
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 20:40:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lavita*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4784
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 20:41:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 20:55:17   
tims
Ojla, jest se za jutri strinjam za ob pol desetih, Almera si mi pa dala idejo za taxi. Se sploh, smotka, nisem spomnila, da tudi taxi-ji obstajajo user posted image .

Jaz sem pa zdele probala ene breskve - paragvajke- in sem prov razočarana. Prov ogabne so. Bljak

Zadnjič je ena pisala o tem kako jo v stegnu štihne k da bi jo elektrika. Mislim, da si bila ti Neboglasnica. No, mene je prej tok usekal v desno nogo, da sem se kar sesedlauser posted image . Me je zabolel, da sem najprej pomislila, da me je kakšen sršen pičil, ker sem bila na balkonu, pol je pa začel popuščat. Še vedno je taka topa bolečina...

Imam pa eno vprašanje za vse (za spremembo nič v zvezi z user posted image  ali user posted image ): ali ima katera kakšne izkušnje s pečico, ki se samodejno čisti s postopkom pirolize? Midva zdaj kupujeva kuhinjo in sva našla to zadevo. Baje je ful dobra, ampak sej veste, pri prodajalcih je itak vse dober user posted image , zato me zanima mnenje in izkušnje tiste, ki jo ima.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 20:59:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4787
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 21:09:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 21:18:25   
moya
populis - sočustvujem štala user posted image user posted image  ! če bi sploh lahko tam kje parkiral user posted image  . Men se je pa v pon. zgodil, da sem parkirala na pločniku nasproti mercatorja in ko sem šla iz dekompresije zagledam redarja user posted image user posted image , ki gre direkt prot mojmu avtu user posted image , sem ful pospešla user posted image in z zadnjo sapo prehitela redarja tik pred avtom se vsedla not, zakurblala in si nisem upala nit nazaj pogledat, pa mu vsaj dobr dan rečt user posted image  ... sem celo pot do BTC-ja sapo lovila, uf. Bog ve kaj si je mislu, nosečka zmešana.. user posted image  . Bom drugič nalepko v avto dala user posted image , mogoče bo kej nucal..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 21:20:31   
netki
populis.....sam ne mi o teh kaznih....jih mam poln kuferuser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 21:24:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 21:26:41   
tims
Populis, no, sej ravno to me skrbi, da prodajajo toplo vodo. Tašča ima ta sistem self clean sistem, pa baje je za en k..... Al pa ona ne zna delat s tem user posted image . Zato me pa zanima kaj je pa s to pirolizo. Si pa prav boga, da so ti avto odpelal, pa še tok pol plačat.

(odgovor članu moya)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 21:48:53   
Blacky30
Lejla969 sporoča:

"Mamina sreča in tatin ponos, na svet sem prijokal ob 20.26 brez zobkov in bos. Težek sem 4000 g in velik 54 cm. Ime mi je Miran. Oliver in Tanja


Iskrene čestitke in veliko veselja z malim korenjakom!!! user posted image user posted image user posted image Mere ima ta prave!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image
 
user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 21:51:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tims)
  Neposredna povezava do sporočila: 4794
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 21:53:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4795
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 21:54:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4796
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 21:54:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 21:55:22   
Blacky30
Pety78, amnioskopije ne delajo več v MB, tak da nimam pojma, kako to izgleda. Drži se, morda pa boš do ponedeljka že rodila.user posted image

Lindy, pa veš, da sem si zabeležila in te upoštevala. No, pa te bom umaknila spet, da se boš bolje počutila.user posted image
Juno, super, da si toliko odprta, to bo hiter porod.user posted image user posted image

Flower, marička, so dobro poskrbeli za tebe na pikniku. user posted image  Jaz bi šla kar domov, ker piva sploh ne pijem, ne takega ne onakega. Pravzaprav ne pijem sploh nobenega alkohola, tudi ko nisem user posted image .user posted image
Glede sms-ov pa jih kar razumem, ker valjda, da ne bodo v P sestavljale verza posebej za julijke. Imaš enega pripravljenega  v osnutku, ko se dete rodi, samo vstaviš mere in uro in že pošiljaš vsem s seznama. Tak da, zato pa imamo me seznam pred sabo, da jih takoj najdemo. user posted image

Zimska, veš, da te pogrešamo. Sem te že klicala prej, tak kot vse ostale s seznama, da se pofočkate, da vidimo, da je vse ok z vami.
Hvala za skrb okoli mojega zdravja, vendar ni boljše. Sicer vročine še nimam, kar verjetno res pomeni, da gre za virusno obolenje. Ko kašljam, se mi ful lušči ven, zelen gnoj in peče za znoret. Pa nos imam zamašen. Psihično sem čisto na tleh, ker ne morem verjet, da sem lahko zbolela zdaj, tako malo pred PDP-jem. Zakaj ravno jaz, ko imam že tak slabo izkušnjo???? Najraje bi kar jokala in jokala.......user posted image nič nisem prav jedla danes, zdaj pa mi dragi prinese pizzo, da me potolaži. Upam, da bom lahko jedla.user posted image  Držite pesti, da bo zjutraj boljše.

Netki, to bi lahko bil začetek čepa. To ne more biti voda, ker plodovnica je res kot navadna voda, ne žele. To se lahko sedaj vleče kar nekaj dni.user posted image

Mojcej, ne mi o sladoledu. Umrla bi zanj, pa ga ne smem, zaradi grla. Nič ne bom po porodu hujšala, jedla bom sladoled!!user posted image user posted image

Vas potem dalje berem, je dragi prišel in prinesel pizzo!!user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 21:58:35   
tims
Jeeee, še ena julijka je postala mamica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , Lejla čestitke.

A pa ste opazile, da se kar veliki otroci rojevajo, al se sam meni zdi?
 
Almera, pri nas se pa peče vse mogoče. Predvsem je moj nor na meso iz pečice, kakšna rebra, pa piščanc in ko sem enkrat omenila, da bi pa zavila v folijo, sem mislila, da ga bom kar na urgenco pelala. Piščanca v folijo? Kje je pa potem tista hrustljava kožica?user posted image  Je pa tega hudiča res pol težko spucat. Ja, verjetno bi se že dalo, če bi po vsaki uporabi drgnla, sam to se mi pa glih ne da

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 21:59:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?