|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tragedija pri Blanci- Sevnica
7.7.2008 20:32:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: ninataja

IZVIRNO SPOROČILO: karmy
kako je pa preživela? a so jo iz vode potegnili...

Pravijo naj bi ji pomagalo to, da je bila prva v čolnu ko so se spustili čez jez in naj bi jo odneslo stran od jedra požiralnika, poleg tega je bila oblečena v kopalke v katerih je lažje zaplavala, kot pa če bi imela na sebi hlače in majco.


To pa močno dvomim, da je bila žena oblečena v kopalke na protokolarni zadeviuser posted image


Je res.
Prijateljičin sorodnik je žal med žrtvami in tudi ona mi je povedala isto...
Županova žena je bila zgoraj oblečena samo v kopalke.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Tragedija pri Blanci- Sevnica
7.7.2008 20:43:29   
Marogica
Ne vemo no.... Mogoče je imela pač krajši zgornji del, "top", da pa bi bila samo v kopalkah??? Edina od 14 ljudi? Kaj pa vem.... Se mi zdi malo za lase privlečeno.

Pa pustimo to, saj to ni namen te teme....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Tragedija pri Blanci- Sevnica
7.7.2008 21:01:06   
Pobalami
Danes so bili spet posnetki po televiziji in ženska, dolgolaska, ki je sedela prva je imela črne kopalke zgoraj.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Tragedija pri Blanci- Sevnica
7.7.2008 21:07:15   
.ču
Joooooooj hudouser posted image .....sm bla 10 dni na dopustu in "odsotna" od vseh informacij....in prva stvar, ki jo slišim, ko se pripeljem čez mejo je slaba oz. tragična novica....

Sožalje svojcemuser posted image ....

_____________________________

What's up :)


(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Tragedija pri Blanci- Sevnica
7.7.2008 21:08:44   
KBM
klik


a sedaj odpreuser posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Tragedija pri Blanci- Sevnica
7.7.2008 21:37:05   
ninataja
user posted image
Sicer slaba slika, ker je iz videa vzeta, samo je bila v zgornjem delu kopalk, v beli srajci je pa njen mož župan ...

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Tragedija pri Blanci- Sevnica
8.7.2008 0:07:01   
pikica*
Pa saj ne morem verjet....a je pomembno, če je imela gor kopalke, ali ne?!? Pa da pol še neke slikce ven vlečete in to ugotavljate. Kot da je to najpomemnejše pri tej tragediji. Pa vsi tisti komentarji, češ kaj jim je bilo, da so šli brez rešilnih jopičev tja. Tudi ti jih ne bi rešili. Nihče ne ve, zakaj se niso ustavili, čeprav so bili dogovorjeni,  da se bodo. Tretji čoln se je dogovora držal, s kopnega so jih klicali naj se ustavijo, vendar so jim samo mahali z nasmehi na obrazih in veslali dalje. Nihče ne ve kakšna sila jih je vlekla, vendar se je očitno to moralo zgoditi. Ampak pokojni zdaj ne trpijo več. Trpijo njihovi svojci, prijatelji..... Ti so prave žrtve te tragedije. In naslednjič, ko vam pade na misel lapanje o tako banalnih zadevah kot je to, ali je ženska imela gor modrc, ali ne, se raje ugriznite v jezik. In upajte, da sami nikoli ne doživite tragične izgube drage osebe.

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Tragedija pri Blanci- Sevnica
8.7.2008 10:18:52   
HuAnita
Marogica, ja, ženska je bila v kopalkah, saj se je na TV jasno videlo, da nihče ni bil v smokingu - miški v t-shirtih in kr. hlačah, edina prežiovela pa je imela zgoraj črn modrc.
Pa to ni bistveno.
Ne zamerite, ampak zatiskati si oči, češ zdaj je, kar je, po moje nima smisla! Gotovo nekje leži odgovornost za tragedijo, pa čeprav vsi ZAKAJI ne bodo obudili iz smrti ponesrečencev!!!! Žal zelo boleče že za tiste, ki žrtev nismo poznali osebno, kaj šele za svojce, ampak iz tega se moramo nekaj naučiti!!!!!!!!!
In gotovo je to nauk za vse adrenalinske navdušence, pa tudi našo vsakdanjo nepremišljenost. In preden me napadete, to ni mišljeno privoščljivo, češ kaj so pa iskali.... Ne!!!!!!




Pa mi ne zamerite.
Ger iskreno in globoko sočustvujem s svojci, sploh z gospo ravnateljico, ki je izgubila še 3. otroka!!!!!! Pa tisto 29-letnico, ki je za sabo pustila enoletno punčkouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image









(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Tragedija pri Blanci- Sevnica
8.7.2008 10:29:58   
puppa
Berem tole temo....
Pa ne vem a naj sploh kaj napišem.

Ko smo aprila poslušali o reševanju 30 skavtov (al tabornikov... nema veze) smo bili vsi zgroženi, pa vsi zato, da morajo sami plačat svojo neumnost.

Oprostite, ampak ta tragedija je prav tako neumnost prve vrste, pa vsi jokcamo, pa stokacamo pa vsi smo sočutni.

Sama sem totalni laik kar se tiče raftanja al kakršnega koli spuščanja po rekah, pa vendar mi je jasno, da če se spustiš čez sifon, da umreš.

In njihovo ravnanje je total neodgovorno in nepremišljeno.

Sočustvujem s svojci, ampak še vedno obsojam njihovo ravnanje.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Tragedija pri Blanci- Sevnica
8.7.2008 10:36:02   
HuAnita
In njihovo ravnanje je total neodgovorno in nepremišljeno.
IZVIRNO SPOROČILO: puppa



No, ti si me v kratkem povzela.

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Tragedija pri Blanci- Sevnica
8.7.2008 10:56:22   
srki
ja, se kar strinjam s puppo.

Sočustvovat ali ne, spremenilo ne bo nič. Je kar je.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Tragedija pri Blanci- Sevnica
8.7.2008 11:36:42   
pikecpokec
Nima veze, kaj so imeli oblečeno, ali ne-oblečeno. Dejstvo je, da so se dogovorili da se ustavijo pred elektrarno. Dejstvo je, da so bili v čolnih poznavalci razmer, celi inženirji ki so ''gradili'' elektrarno. Skratka, kdo bi se bolje od njih zavedal v kaj se podajajo? Ampak so se vseeno podali, verjetno v žaru navdušenja, fino so se peljali po mirni vodi, dajmo se še malo po kaki brzici spustit! Do takih stvari hitro pride.

Škoda da se je tako končalo. Najbolj zdaj trpijo družine, prijatelji. Najbolj se mi smili županova žena ker se bodo zdaj začele preiskave, ki bodo verjetno pokazale da je bil odgovoren župan ker je bil organizator. Kriv pa verjetno nič več in nič manj kot ostali.


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Tragedija pri Blanci- Sevnica
8.7.2008 12:10:45   
HuAnita
Še zadnje truplo, najdeno na HR, je identificirano. Gre za osebo,ki se je v četretek s kanujem ponesrečila na Blanci.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Tragedija pri Blanci- Sevnica
8.7.2008 12:52:44   
Mateja82
Dejstvo je, da so bili v čolnih poznavalci razmer, celi inženirji ki so ''gradili'' elektrarno. Skratka, kdo bi se bolje od njih zavedal v kaj se podajajo?
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec



No tole se pa tudi jaz sprašujem teh nekaj dni, in mi ni jasno kako je lahko do tega prišlo.

Žal se je zgodilo in  najbolj bodo trpeli  tisti ki, ki so ostali, njihovi bljižni,prijatelji...  Iskreno sožalje.


< Sporočilo je popravil Mateja82 -- 8.7.2008 12:53:22 >


_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Tragedija pri Blanci- Sevnica
8.7.2008 12:58:13   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

Pa saj ne morem verjet....a je pomembno, če je imela gor kopalke, ali ne?!? Pa da pol še neke slikce ven vlečete in to ugotavljate. Kot da je to najpomemnejše pri tej tragediji. Pa vsi tisti komentarji, češ kaj jim je bilo, da so šli brez rešilnih jopičev tja. Tudi ti jih ne bi rešili. Nihče ne ve, zakaj se niso ustavili, čeprav so bili dogovorjeni,  da se bodo. Tretji čoln se je dogovora držal, s kopnega so jih klicali naj se ustavijo, vendar so jim samo mahali z nasmehi na obrazih in veslali dalje. Nihče ne ve kakšna sila jih je vlekla, vendar se je očitno to moralo zgoditi. Ampak pokojni zdaj ne trpijo več. Trpijo njihovi svojci, prijatelji..... Ti so prave žrtve te tragedije. In naslednjič, ko vam pade na misel lapanje o tako banalnih zadevah kot je to, ali je ženska imela gor modrc, ali ne, se raje ugriznite v jezik. In upajte, da sami nikoli ne doživite tragične izgube drage osebe.


S tem se pa močno strinjam.

In zopet nastaja ena klobasa, kot je nastajala takrat ob smrti Tošeta. Mater a se res morate zvijati in na dolgo razpisati ob vsaki tragediji??? Me prav zanima kako bi gledali na to, če bi bil kdo od vaših bližnjih med žrtvami.

In dajte enkrat tako zanimanje pokažite takrat, ko se bo zgodilo nekaj lepega. Samo ne, takrat bo zopet iskanje dlake v jajcu. Eh, brez veze.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Tragedija pri Blanci- Sevnica
18.7.2008 18:39:21   
KBM
http://www.izklop.com/?url=links/start&a=open&id=43142

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Tragedija pri Blanci- Sevnica
18.7.2008 20:45:05   
Naja30
Škoda, da je zaradi neumnosti ostalo toliko otrok brez enega starša. Res škoda.

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Tragedija pri Blanci- Sevnica
18.7.2008 21:03:39   
Šarki
kdo si je pa mislil da se bo kaj takega zgodilo... neizkušeni so se zanašali na izkušenejše, ki pa niso imeli toliko prakse da bi vedeli da jih bo potegnilo not... za laika izgleda voda čisto mirno in tisti slapek mala malica...

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Tragedija pri Blanci- Sevnica
21.7.2008 12:32:43   
Šarki



to sm dobla na mail, če kero zanima... gradbišče oz kaj je sedaj pod vodo...

ah noče slikc prlimat... pa nič

< Sporočilo je popravil tanchi -- 21.7.2008 12:33:17 >


_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 169
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?