|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   copertone
7.7.2008 16:26:53   
* Mateja *
Al kako de že prav napiše??!!

Zanima me kje prodajajo njihove izdelke, ker bi rada eno kremo, ki so jo samo enkrat imeli v merkatorju in  pol je nisem nikoli več nikjer dobila, je pa super, da te bolj sonce prime je ta krema!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: copertone
7.7.2008 16:30:17   
baguSka
http://www.iona-m.si/

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: copertone
7.7.2008 16:41:48   
Anonimen
Jst Coppertone kupujem v Mercatorju in Sparu.


(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: copertone
7.7.2008 16:50:44   
* Mateja *
Nikjer ne najdem tistega izdelka, ne na naši, ne na uradni strani od copertone. POl imam kakšen ponaredek al kako? Je pa krema v tubi, rjave barve, je iz kokosa, ful lepo diši in je ful krasna zadeva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: copertone
7.7.2008 18:12:00   
sunny24
Ojla. Vidim, da si iz Ajdovščine. Kaj pa če bi šla pogledat v Smart gor na vrhu (parfumerija in v trgovini), pa mogoče Oviesse-sem zadnjič vidla, da imajo tudi kreme za sončenje. Mal je za pogledat tudi po kakih drogerijah v Gorici (ITA).

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: copertone
7.7.2008 18:20:18   
kofetek2010
Müller ga tud ima

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
7.7.2008 18:44:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: copertone
7.7.2008 19:25:12   
dory
jst mam olje za sončenje...4...kokos..diši božansko, pa tud barva taka ven pride, da je res fajn ...uporabljam samo še tole user posted image

aja muller :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: copertone
7.7.2008 19:57:59   
Anonimen
Meni je tud Coppertone zakonuser posted image
Tudi jst imam olje za sončenje in uporabljam samo to.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: copertone
7.7.2008 20:10:24   
TRIŠ
Coppertone da pocrnite a ne izgoriteuser posted image user posted image user posted image .Jaz imam olje brez faktorja in diši božansko o barvi pa pove vse prvi stavekuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: copertone
7.7.2008 20:13:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Coppertone da pocrnite a ne izgoriteuser posted image user posted image user posted image .Jaz imam olje brez faktorja in diši božansko o barvi pa pove vse prvi stavekuser posted image



user posted image jst mam tud olje za hitro porjavitevuser posted image ..hm...kako dišiuser posted image


(odgovor članu TRIŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: copertone
7.7.2008 20:26:14   
katjes
Jaz sem ga pa kupila v Zdravje in lepota - Tuš trgovina!user posted image

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: copertone
7.7.2008 21:42:42   
Annny
Res je, da diši...Samo ena pripomba: enkrat sem kupila eno olje te znamke v akciji (ni bil pretečen rok ali kaj takega) in sva oba z najdražjim na morju dobila od tega olja obupne izpuščaje, podobne koprivnici. Pa še nekaj časa po koncu mazanja se niso hoteli pozdraviti..tako da nobene stvari kupovati v akciji, previdnost pri tej kemiji ni odveč. Pa-pa

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: copertone
15.7.2008 8:59:04   
nu_tella
Ali je katera kupila to njihovo tazadnjo "inovacijo" ki delajo reklamo na reklamnih panojih? Pa na temu zgornjemu linku je takoj ko ga odpreš? Jaz bi namreč rada našla eno kremo, ki me ne bo pekla ob nanosu. Namreč ko si pobrijem noge imam očitno zelo občutljivo kožo in me zelo redko katera krema ne peče (mleko za telo al pa krema za sončenje)...So me pa Nivejini spreji še full bolj pekli...samo k so tko praktični za nanašanje. Mleko je ponavadi vse pocasto. Olje pa ne pride v poštev, ker sem preveč bela ... :(

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?