|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Blokada
9.7.2008 6:55:29   
*viva*
Pozdravljene punce!

Zanima me,če ima katera kakšno izkušnjo s terjatvami Zavarovalnice Maribor?
Gre namreč zato,da sem 5let nazaj po očetu podedovala stanovanje,avto in pa tudi kredit v vrednosti okrog 1,3milijona tolarjev. Ker sem bla neumna in nisem takrat ko bi lahko odplačevala imam sedaj od začetka meseca na računu blokado sredstev,ki jih zaslužim preko študentskega servisa ali kakorkoli drugače. Vse kar mi ostane je le pokojnina,ki jo imam po očetu.
Zanima me,če je katera imela kdaj podobno situacijo in koliko se da z zavarovalnico dogovorit?
Sicer bom jim v vsakem primeru poslala prošnjo,da mi pustijo vsaj en del sredstev, jaz bom pa tudi poskušala nekako prit do denarja in jim ga hitreje poplačat....

Hvala za ideje,predloge,nasvete,izkušnje....


lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Blokada
9.7.2008 7:06:28   
FORZA
Verjetno zdaj, ko je že blokada se nebo dalo kaj velik naredit.
So te verjetno tudi pred blokado opozarjali.
Ravno na tej zavarovalnici je bil moj sin dolžan, vendar ga je iz zavarovalnice kar velikokrat opozarjal, dokler ni dobil blokade na račun. Ko je imel blokado je bilo konec par štipendij je šlo. Še dobro, da ni bil nevem kak znesek.
Poskušaj se še pogovoriti z zavarovalnico. Če se vsak mesec nekaj dogaja, se pravi, da bi zavarovalnica vsak mesec dobila eno nakazilo ti nebi blokirali računa kar tako.
Upam, da ti prisluhnejo in rešiš tole zadevo.

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Blokada
9.7.2008 8:40:55   
kristinaj
najbrž so te pred blokado, na dolg  tudi opozorili??


pejdi do njih, razloži situacijo,prosi za odlog in se pozanimej za morebitno zastaranje pravice do izterjave dolga....

bodi vztrajna in če kljub temu ne dosežeš nič, poskusi dolg čimprej odplačat, ker če ne se bo le ta večal in večal.....

najbrž je sedaj 1,3 mio oz... cca 5000 EUR + obresti, ki so lahko kar zelooo visoke....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Blokada
9.7.2008 13:10:58   
*viva*
Hvala punce!

V bistvu me oni niso opozarjali,ker sem jaz takrat dogovorjen znesek odplačevala. Sem pa se že danes pogovarjala pa bo najbrž do konec mesecazadeva urejena tako,da se mi blokira dogovorjen znesek. Mogoče pa do takrat celo odplačam.

Lp

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?