|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kak naj najdem tukaj
13.7.2008 20:32:18   
Laubica
http://www.weather.com/outlook/travel/businesstraveler/tenday/HRXX0020?from=search_10day
kakšno bo vreme v Poreču  in Pašmanu-prosim pomočuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kak naj najdem tukaj
13.7.2008 20:50:40   
jooly
vreme



_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kak naj najdem tukaj
13.7.2008 23:34:28   
tinatona
Tukaj imaš za Biograd na moru...

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kak naj najdem tukaj
14.7.2008 6:48:40   
KT
Poreča:
http://www.slackernetwork.com/out.php?id=61921

Pa tako kot pri tinitoni najbližje je Biograd:
http://www.biograd24.com/en/weather-biograd

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kak naj najdem tukaj
14.7.2008 11:25:58   
Laubica
Vsem najlepša hvala-sploh ne vem če naj gremo kampirat ali ne z šotorjemuser posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kak naj najdem tukaj
14.7.2008 11:48:07   
pikecpokec
Tule je 10-dnevna napoved:

za Rovinj


za Biograd

Po moje bo na Pašmanu vredu, ker ponavadi je na otokih dokaj brez dežja. Tko da tiste dežne kapljice v napovedi malo z rezervo vzami user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kak naj najdem tukaj
14.7.2008 12:18:03   
Laubica
Res ne vemo kaj naj -kaj ve bi šle z 9m otrokom in 9 letnikom z šotorm ko ni dobra napoveduser posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kak naj najdem tukaj
14.7.2008 13:25:17   
laruska
Ne vem koliko dežja napovedujejo, ampak na morju ponavadi ne uliva non stop. Jaz bi kr šla, če bi blo pa nato res slabo in kaka huda ohladitev, bi pa spokala in šla v kak apartma.
Mi smo lani imeli smolo z vremenom, bila je ena zlo huda ohladitev, ki je kar trajala neki časa. Naša princeska je bla takrat 6,5 m in vse bi še šlo, če ne bi ravno takrat prebolevala še 6. bolezen. Zato smo pospravili šotor in šli v apartma. Sej potem, ko je bolezen minila, pa slabo vreme tut, nas je ful vleklo nazaj v kamp, ampak se nam ni dal spet pokat in postavljat šotor, zato smo do konca zdržali v apartmaju in si naredili kljub temu, lep dopust.
Pa vso srečo z vremenom!


(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kak naj najdem tukaj
14.7.2008 14:11:59   
pikecpokec
Po moje tudi ne bo veliko dežja, sploh če greste na Pašman. Drugače pa kak dan ali dva se že da zdržat, sploh če imate velik šotor. Pa na kak sprehod lahko greste tudi če dežuje. Če bo pa res kriza, pa še vedno lahko spokate v kak apartma, tako kot je laruska rekla. Ker neke hude ohladitve tudi ne napovedujejo. Po moje vam bo še vroče navsezadnje .

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kak naj najdem tukaj
15.7.2008 12:38:27   
skuštrana
Laubica, poletni dež na morju ne traja dolgo, ker ponavadi pihne burja in konec... Mi živimo na Reki in bi glede na napoved moralo deževati v nedeljo in včeraj, pa ni..Vse skupaj je padalo 1 uro, pa še to ponoči. V Dalmaciji je pa še bolj sončno, tako da..

Jaz bi na tvojem mestu šla, če bio pa res kriza se pa še vedno najde kakašen app user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kak naj najdem tukaj
17.7.2008 21:05:57   
Pi-kica 1
V Porecu ni nic s slabim vremenom in upam, da tako tudi ostane.Danes je sicer nekaj oblacno, dezja pa ni nic

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kak naj najdem tukaj
18.7.2008 15:36:57   
Mišni
Na Rabu je danes bil en naliv, zaenkrat je oblačno s sončkom vmes.

Laubica, pojdite čimbolj na jug. Pojdite na Pelješac, sem ravno reklamo na drugi temi naredila. Avtokamp Divna, tam je res raj na zemlji, pa še celo poletje imajo še vedno.user posted image

< Sporočilo je popravil Mišni -- 18.7.2008 15:39:02 >


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?