|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: spol v vednost al ne
11.7.2008 8:15:14   
puncica
nisem vprašala ne 1. ne 2. zame je bil eden lepših trenutkov ko so mi povedali 1. punčko imata in 2. enga lepega fantka sta dobila user posted image user posted image user posted image se mi zdi da bi ta trenutek kr spustil in ne bi dala pozornosti na to, če bi vedel kaj bomo dobili. Tako da tudi tretjič (ko bo) ne bom vprašala kaj bomo dobili.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: spol v vednost al ne
11.7.2008 8:18:29   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: brigitaa

Jz sem vsakič vprašala za spol, zakaj pa ne, če je tehnika napredovala, ne pa uno bo presenečenje, men je to kr mimuser posted image Sej se ja kupuje v naprej oblekice, modre al roza


A ti poznaš samo roza pa modre oblekiceuser posted image , kaj pa druge barve, modra, oranžna, siva, zelena, rumena, rjava.... kot sem rekla men je bil eden lepših trenutkov, ko so mi povedali kaj sva z možem dobila.

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: spol v vednost al ne
11.7.2008 8:22:50   
Annny
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: brigitaa

Jz sem vsakič vprašala za spol, zakaj pa ne, če je tehnika napredovala, ne pa uno bo presenečenje, men je to kr mimuser posted image Sej se ja kupuje v naprej oblekice, modre al roza


A ti poznaš samo roza pa modre oblekiceuser posted image , kaj pa druge barve, modra, oranžna, siva, zelena, rumena, rjava.... kot sem rekla men je bil eden lepših trenutkov, ko so mi povedali kaj sva z možem dobila.

 Hehe, jaz sem kupila vse mogoče barve, samo nič roza..modro recimo lahko nosi tudi punčka...sploh pa, ker kupuješ cunjice najprej za tistih nekaj mesecev..je čisto vseeno. V bistvu ne bi šla vprašat za spol samo zato, da bi vedela kakšne oblekice kupituser posted image user posted image user posted image V drugo sem vprašala, ker sem bila firbčna..to je to..user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: spol v vednost al ne
11.7.2008 10:32:37   
5ra_28
Joj ja, meni je tudi najgrše, če je punčak in je cela v roza!!! Saj zdaj tudi ne nosimo vse roza, a ne?!

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: spol v vednost al ne
11.7.2008 15:09:15   
hijenca
Jaz sem vprašala. Ginekologinja mi je skoz celo nosečnost govorila, da bo punčka, le na NS je rekla, da bi lahko bil fantek. En dan pred rojstvom so mi nardili UZ in dejali, da bo 100 % fantek. Hvala bogu, da nisem kupovala roza stvariuser posted image , ker bi naš Vid bil sedaj oblečen v roza.

Sem si pa osebno malo bolj želela punčke, sedaj pa mojega fantička ne bi zamenjala za nič na svetu.  user posted image  Mogoče bo pa še kdaj kakšna punčka.

Vsem želim lepo nosečnost in predvsem zdrave fantke in punčke!!!

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: spol v vednost al ne
11.7.2008 20:05:35   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra_28

Joj ja, meni je tudi najgrše, če je punčak in je cela v roza!!! Saj zdaj tudi ne nosimo vse roza, a ne?!


Tako sem tudi jaz govorila, preden sem imela otroka. Da če bo punčka, že ne bo cela rozasta hodila okoli. Pa se zdaj včasih ravno tako tudi to zgodi... user posted image

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: spol v vednost al ne
15.7.2008 16:16:31   
papica2
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra_28

Joj ja, meni je tudi najgrše, če je punčak in je cela v roza!!! Saj zdaj tudi ne nosimo vse roza, a ne?!


Tako sem tudi jaz govorila, preden sem imela otroka. Da če bo punčka, že ne bo cela rozasta hodila okoli. Pa se zdaj včasih ravno tako tudi to zgodi... user posted image


Ja, jaz sem jo še oblačila tako "neroza" v prvih mesecih, zdaj pri treh letih pa hoče samo še roza in rdeče oblekice imet ...user posted image

< Sporočilo je popravil papica2 -- 15.7.2008 16:17:28 >

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: spol v vednost al ne
16.7.2008 0:30:35   
ČebelicaMaja
IZVIRNO SPOROČILO: Annny

Prvič nisem vprašala, drugič pa semuser posted image


in so se zmotili, ker mi vsakič povedo drugače in vsakič pade komentar, da se ne vidi dobro...najprej sem kupila par modrih, potem par roza cunjic, sedaj smo pa spet pri rumenih in zelenih... bi bilo bolje, da sploh ne bi vprašalauser posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: spol v vednost al ne
16.7.2008 10:15:51   
Anonimen
Prvič sem vprašala-je trofla spol,drugič sem pa tud vprašala pa mi je 3 krat rekla,da bo fantek pri 340tednih,ko sem si ultrazvok plačala pa mi pove da je punčka.Seveda smo bili vsi veseli,vendar,če bom še kdaj noseča ne vprašam več.Je pa imela baje vedno popkovino med nogami,zato je zamešala.

(odgovor članu ČebelicaMaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: spol v vednost al ne
16.7.2008 10:16:47   
Anonimen
Se opravičujem,ne pri 340tednih amapak pr 34 tednihuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: spol v vednost al ne
16.7.2008 11:02:39   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: žanka
Se opravičujem,ne pri 340tednih amapak pr 34 tednihuser posted image


še dobr
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: spol v vednost al ne
16.7.2008 13:33:15   
srki
V prvi nosečnsoti sem vprašala že proti koncu nosečnosti, me je firbec premagal, povedala sem samo sestri. Tudi sedaj me firbec, vprašala še nisem, nekako pa imam občutek, da je še en fantek, vsaj po brcanju in norenju sodeč, ker tako je bilo tudi v prvo. Sem kar mišljenja, da punčke pa že niso tako poredneuser posted image .

Če vaju mika, zakaj pa ne, da vprašata. Saj, če nočeta, pa novico obdržita samo zase.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: spol v vednost al ne
16.7.2008 13:55:37   
Hope2
Po tolikih letih matranja smo doživeli najlepše presenečenje v svojem življenju, ko smo zagledali plusek, naslednje največje in najlepše presenečenje bo, ko mi bodo otroka položili v naročje. Zame je največje presenčenje naše detece in ne spol. Na MF nam je pokazal svoje premoženje in tudi ostalim sva povedala, ne vem zakaj bi sploh skrivalauser posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: spol v vednost al ne
18.7.2008 22:01:47   
JaninaC
Jaz sem pa hotela bit presenečena. Mi je tako lepo, da nosiš bitje pod srcem, pa ne veš, katerega spola je.
Da ne omenjam, da bi me kap zadela, če bi mi napačno napovedali spol.
LP,Janina.

(odgovor članu papica2)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: spol v vednost al ne
18.7.2008 22:09:41   
Anonimen
ja sem hotela vedeti,pa ne zaradi firbca,ampak zaradi tega,da smo lčahk olepo premili sobo,kupovali opremo in oblačial v barvah kot se spodobi.ne pa vse nevtralno ali kaj roza ali modra

(odgovor članu JaninaC)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: spol v vednost al ne
19.7.2008 7:14:03   
helenav
pri prvi smo vedeli čisto vse....ime za punčko, je bilo izbrano takoj ko sem + zagledalauser posted image ....
v drugo pa ne bom vprašala....to pa za to, ker je za mano zelooooo dollllg in naporen porod in tisti trenutek ko sem po 8 urah popadkov, še vedno ležala in čakala kdaj bo, sem bila že čisto na koncu z močmi in z voljo..itak sem vedela kaj bo..mislim, da če bi bila to takrat skrivnost, bi mi to dajalo malo spodbude in tistega adrenalina, ko pa že končno želiš zvedet kaj le bo.....vseeno upam, da bo v drugo lažje....itak da bo, če ne bo pa EA pomagalauser posted image user posted image


_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: spol v vednost al ne
19.7.2008 8:54:24   
bastian111
Mene ni tako zanimalo ,kot moža. Pa sva vprašala kar tri različne G. in vsi so trdili isto in tudi trofli. Na forumu je bila nekakšna debata o spolih in kako se izračuna,vse to mi je bilo ok. Mnenja pa sem ,da če sta za to da izvesta vama ne bi smelo nič se prekrivat.Se pa zgudi tudi to da se ne vidi.Meni je bilo prav ,da sem se lahko malo pripravila.Lp

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: spol v vednost al ne
19.7.2008 9:39:11   
sandra123
Prvič je želel vedeti moj user posted image , kaj pričakujeva, zdaj sem že proti koncu 2 nos., pričakujem user posted image user posted image , pa sva vprašala, kaj bo....no, 3 dni nazaj so mi pa v bolnici, kjer sem ležala delali UZ in mi povedali, da ni nujno, da je spol otrok bil točno določen, no, za enega še vedno vztrajajo pri istem, drugi pa naj ne bi bil po napovedihuser posted image user posted image user posted image ....sem se potem odločila, da nočem vedeti, kakšnega spola bo drugi otroček, da naj bo presenečenje user posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: spol v vednost al ne
19.7.2008 9:49:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Nisem vprašala niti prvič
Pri meni je tisto o presenečenju še vedno aktualno...


Enako.

Vsakic sem G se posebej tezila, da se ne bi slucajno zagovoril user posted image .

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: spol v vednost al ne
19.7.2008 11:00:03   
mišk
Prvič nisem hotela vedet in sem zelo vesela, ker sem se tako odločila. Presenečenje je bilo zelo sladko...user posted image  Tudi v drugo ne bom vprašala, ker mi je čisto vseeno kaj bo. Samo, da je vse v redu.
Meni pa niso všeč modre oblekice.
Ja, in naša Dona mora tudi marsikateremu prav "grdo" zgledat, kadar je vsa v roza barvi!user posted image  Pa je tak sweetik!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: spol v vednost al ne
19.7.2008 12:24:27   
Claudi
Lep pozdravček!

Jst sm pa lih včeraj bla na pregledu, pa sm vprašala za spol, user posted image  je!Sicer sem si v prvo že od nekdaj  ful želela user posted image , ampak tud tko je kul, bo pa en luškan fantičekuser posted image  , sam da bo vse ok z njim.

Zanima pa me al se je G pri napovedi spola kateri mamici zmotila? 



(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   [Brisano sporočilo]
19.7.2008 14:56:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Claudi)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: spol v vednost al ne
19.7.2008 16:30:51   
dinozaver
V prvo sma vedela, mislim da sma tudi kar vprašala. Pole so vsi vedeli spol in ime. Ni blo nekega presenečenja, samo na koncu so vsi še samo čakali kdaj bom rodila. Bedno to. Saj meni je bilo zanimivo da sma vedela. Sem vsaj vedela na kaj se morem pripravit. user posted image  Ampak so man pa pole tudi vsi prinesli nekaj roza. Osebno te barve ne maram.

V drugo pa sam se skoraj skregala da on hoče vedeti js pa ne. Pol na lepem pa pri g. na uz on zagleda jajčke in reče a to so pa jajčke in valda da je g. odgovorila z da. Zdaj naju pa tudi vsi sprašujejo kaj bo in rečema da pač nevema, ampak vsi sumijo da le vema ker je mož povni smeha ko kdo vpraša če vema in rečema ne.
Drugače pa sem js tudi za presenečenje na koncu in zelo rada imam vse različne barv oblačila. Sej je lepo če je punca kdaj pa kdaj v roza ne pa pretirano. Imam veliko izposojenih oblek in vse so roza. Tako da zdaj js kopujem vse druge barve.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: spol v vednost al ne
19.7.2008 17:13:13   
Katjusa
Punce hvala zanimive izkušnje..... mi2 sam se odločila, da ne boma vedela do konca in upam da se noben zdravnik ne zagovori.... naj bo kar b sam da bo po sreči.... oblekce mamo od prvega sineka, ki smo jih dobil od enga fantka ampak kljub temu so zelo lepe stvari tid to pa tam kej rdečega drugače pa svetlo zeleno, rumeno, temno modro.... ni dvoma da se tud punčki vse to nebi pasalo..... bomo pač dokupli pol kake kiklce da ne bo skos v hlačahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..... Tak al tak mi je vseeno kaj bo po tihem si želim še enega fanta, za to pa je razlog iz mojega otroštva, ko so me nadlegovali starejši moški in se bojim da hčere nebi znala zavarovat kot ni znala mene moja mama.... nej bo user posted image al user posted image komaj čakamo da primemo tega otročička v roke in da ga polupčkamouser posted image

(odgovor članu dinozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: spol v vednost al ne
19.7.2008 17:23:40   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Sem kar mišljenja, da punčke pa že niso tako poredneuser posted image .



To ti misliš! Moja je brcala kot da fuzbal igra in tud zarad tega sem bila prepričana, da je fantek. user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?