|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober 2008
23.7.2008 12:54:04   
jana84
pozdravček...

končno smo tudi mi prišli v civilizacijo, do računalnika...
Danes greva z mojim dragim na socjalno, da zrihtamo tiste papirje. Upam, da mi ne bo treba večkrat hodit tja, ker nimam ne volje ne časa, sploh pa ne avta, da bi se vsake dva dni tja furala. Upam, da bodo razumeli, pa tud oni mislim, da majo avgusta kakšne dopuste in bi blo fajn da zrihtamo stvari že zdej!!! No, razen tistega kar mora moj mož nest v službo na kadrovsko...

Drugače pa je naš/naša pikica v trebuščku zelooo aktivna. Se stalno nekaj premika  in brca...

Zdaj počasi se bomo lotili nakupovanja za našega otročička...Če bo vse prav enkrat ta teden ali začetek drugega naročimo voziček kar preko e-baya...upam da bo šlo vse po sreči...naročila bova voziček freelander, ki se ga dobi očitno samo v nemčiji... z lupinico, mehko torbo za prenašanje dojenčka, pa zraven je še prevleka za dež, mreža proti mrčesu in torba za potrebščine. S poštnino do Slovenije pride okrog 350EUR...Se mi zdi kar fajn cena, no...

Tako, zdaj pa moram počasi zaključitm, ker moram kaj kosila skuhat, da šibava potem midva na socjalno...

Lepo se imejte in uživajte še naprej...Se vam oglasim kaj ko pridem v civilizacijo :)

(odgovor članu M_mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3751
   RE: Oktober 2008
23.7.2008 12:59:07   
janja 27
dannnnnnn

pri nas pa lep sonček sijeuser posted image user posted image mal piha ma je ok....
zjutraj sem šibala v zd po izvide in h g no una k nadomešča mojga g je sedaj fraj do petka in moram v petek v porodnišnico nazaj , mislim pa da kar se spoznam na izvide da tokrat nimam povišanega cukrauser posted image user posted image kr nisem mogla verjet k sem izvide dobila...pravijo da se v drugi nosečnosti ponovi..b ..no sicer pa jaz tud mal pazim kaj jem in koliko ker imam itak fullll preveč kg tko da sem se iz prejšnjega do sedanjega pregleda zredila 0,5 kg.....vse skupi 6,5...sem kar pridna no pri manci je blo na koncu +9 in močno upam da bo tko tudi sedaj sicer pa punce ne se sekirat če se preveč zredite važn da e počutite ok...moja svakinja je šla pr obeh gor 25 kg in je sedaj spet nazaj suhica k je bla, mal ji je ostal trebušček ma to itak vsaki edino če ne dela trebušnjake vsak danuser posted image user posted image
tko da me sdaj čaka spet pot v porodnišnico v petek glede na izvide mislim da bo rekla da je vse ok in da mi ni treba v lj....
vianne mene tud boli sramna kost sem ga vprašala če je ok pa je reku da to vse spada k nosečnosti...bove že potrpeleuser posted image user posted image
j

utri ima preged :

  user posted image    Urška//

upam da se nam kaj oglasi kako je.....


dopustnice lepo se mejte uživajte v senčki in v morju


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu M_mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3752
   RE: Oktober 2008
23.7.2008 13:06:49   
janja 27
user posted image

1. oktober
 
user posted image   Petrca* (3user posted image 3user posted image ) pr. ?  user posted image   LJ 31 let
       user posted image  user posted image
user posted image   sonček75 (5user posted image 1user posted image )pr. 11.08.08 user posted image
     33 let user posted image user posted image
user posted image   nineva (3user posted image 2user posted image )   user posted image MB 30 let user posted image




2. oktober

user posted image   blanka1 (2user posted image ?user posted image ) 6.pr.28.07.08 user posted image   MB 23 let
       user posted image   ( user posted image   - Sven ali user posted image   - Fiona )
user posted image   levinjaa (2user posted image 2user posted image ) pr. 28.07.08 user posted image   LJ  user posted image   
        30 let user posted image  
user posted image   nosečnica (1user posted image 1user posted image ) pr. ? user posted image   LJ user posted image
user posted image   Acjom (2user posted image 1user posted image ) pr.? user posted image 23 let LJ user posted image  user posted image
user posted image    valla(2user posted image 2user posted image ) pr. 07.08.08 UZ 08.08.08.
      user posted image LJ 28 let user posted image  user posted image



3.oktober

user posted image   snezika (1user posted image 1user posted image ) pr.? user posted image 32 let LJ user posted image   user posted image
     
   
 
4. oktober
 
user posted image   coccinella (1user posted image 1user posted image ) pr. 01.08.08 user posted image
         Domžale  user posted image   user posted image   29 let 
user posted image    B.M. (1 1 ) pr. 31.07.08    MB
    
- Matic 
  
  
 
 
5. oktober
 
user posted image   tanja29 (1user posted image 1user posted image ) .pr.? user posted image  user posted image - Manca
        
29 let user posted image
user posted image    kala28 (?user posted image ?user posted image ) pr.?  user posted image user posted image user posted image
 
 
 
 
6.oktober
 
user posted image   jana_k (2user posted image 1user posted image ) .pr. 07.08.08 user posted image user posted image   Vipava
       
user posted image  
23 let
user posted image    cvetka31 (?user posted image ?user posted image
user posted image    freja (3user posted image 2user posted image )  user posted image user posted image
  
 

7. oktober
 
user posted image    Veki_222 (1user posted image 1user posted image   ) 4.pr. 25.08.08 user posted image  user posted image  
         
Trbovlje 29 let   user posted image
user posted image     Zvezda17 (1user posted image 1user posted image ) pr.  user posted image   Idrija 25 let
 
 
 
 
8. oktober
 
user posted image    Liza01 (2user posted image 2user posted imageuser posted image   user posted image
 
 
 
9. oktober
 
user posted image    timnala (1user posted image 1user posted image ) pr.? user posted image   user posted image   Mozirje 27 let
        ( user posted image - Nac ali user posted image - Ajda user posted image
user posted image    Miskolina4455 (2user posted image 1user posted image ) pr. 13.08.08 user posted image LJ
        
31 let user posted image (user posted image - Nik ali user posted image - Lara )
 

 
 
 
10 oktober
 

user posted image    jolly123 (1user posted image 1user posted image ) pr. 06.08.08 user posted image   KR
         27 let user posted image

user posted image    barby (1user posted image 1user posted imageuser posted image   KR 23 let
user posted image    SAFIRA (2user posted image 1user posted image )  user posted image user posted image user posted image
user posted image     M_mojca (1user posted image 1user posted image ) pr. 19.08.08 user posted image   Trbovlje
      24 let user posted image user posted image
 
 
 
 
11. oktober  
 
user posted image    dajadada (2user posted image 1user posted image )  user posted image   user posted image user posted image
 
 
 
12. oktober
  
user posted image     sarcy21 (1user posted image 1user posted image ) pr. 30.07.08 ( lab. 29.07.08)
          user posted image user posted image - Mark user posted image
user posted image     zeko (1user posted image 2user posted image  user posted imageuser posted image   user posted image  user posted image -user posted image   ; user posted image -user posted image
  
 
 
 
13. oktober
 
user posted image   Rendi (1user posted image 1user posted image ) .pr 30.07.08   user posted image   KP 29 let
       user posted image  user posted image - Eneja
user posted image    mbd0411 (2user posted image 2user posted image ) pr.user posted image   CE 35 let   
user posted image    janja27 (5user posted image 2user posted image ).pr.20.08.08 user posted image   PO
        30 let user posted imageuser posted image - Gašper ali user posted image   - ?? )
user posted image    klavdija27 (?user posted image ?user posted image ) pr.? user posted image   user posted image
  
  
  
 
14.oktober
 
user posted image    corti (1user posted image 1user posted image ) pr. 12.08.08 UZ 20.08.08
       user posted image Domžale user posted image
25 let
user posted image    maserati (3user posted image 2user posted image )  user posted image   user posted image user posted image




15.oktober

user posted image   "talcy" (2user posted image 1user posted image ) pr. 08.08.08  user posted image 24 let user posted image
user posted image    ajetam (1user posted image 1 user posted image )   user posted image  user posted image 22 let
user posted image     Mandek (1user posted image 1user posted image ) pr.?  user posted image   user posted image   user posted image




16. oktober

user posted image     Kaštrun (2user posted image 2user posted image ) 5.pr. ? 4D 28.07.08
         user posted image   27 let user posted image
user posted image     ZalaTM (2user posted image 2 user posted image )  user posted image  user posted image  user posted image  




17. oktober

user posted image    vianne (2user posted image 1user posted image ) 7.pr. 30.07.08   user posted image   Pivka user posted image
         31 let user posted image
user posted image    billa (1user posted image 1user posted image ) pr. ? user posted image   obala 33 let user posted image
user posted image    tejčika29 (1user posted image 1user posted image ) pr. 26.08.08 user posted image CE  user posted image





18.oktober

user posted image    Maska (2user posted image 1user posted image ) pr. ? user posted image LJ 29 let user posted image user posted image





19 oktober

user posted image     Lena35 (4user posted image 2user posted image ) pr.04.08.08 user posted image 36 let user posted image user posted image
user posted image     afnica mala (4user posted image 1user posted image ) pr.11.08.08 user posted image   LJ user posted image




20.oktober

user posted image     bluster (2user posted image 1user posted image ) pr.01.08.08 user posted image LJ 40 let user posted image user posted image
user posted image     škorpion (2user posted image 2user posted image ) pr. ? user posted image    user posted image   CE
          28 let user posted imageuser posted image - Nik ali user posted image - NIka)
user posted image     sanelaa (1user posted image 1user posted image ) pr.21.08.08 user posted image   Velenje
           
26 let user posted image user posted image




21.oktober

user posted image     barbara33 (1user posted image 1user posted image ) pr.? user posted image   32 let
          user posted image - Anja user posted image





22.oktober 

user posted image     Lana34 (1user posted image 1user posted image ) pr. ? user posted image   35 let  user posted image
user posted image     Natali07 (2user posted image 2user posted image ) pr.  user posted image   33 let
user posted image     jerikou (1user posted image 1user posted image ) pr. 06.08.08 user posted image 26 let user posted image user posted image




24.oktober

user posted image     PikicaStonoga (1user posted image 1user posted image ) pr. ? 3D 25.07.08
         user posted image   user posted image 28 let LJ user posted image PDP 02.11.08



25.oktober

user posted image    "tedy" (3user posted image 3user posted image pr. 05.08.08 pr. 26.08.08
        user posted image   LJ user posted image 37 let user posted image
user posted image     jolie (1user posted image 1user posted image ) .pr.29.07.08  pr. 26.08.08
        user posted image   NM user posted image 29 let
user posted image     Urška// (2user posted image 2user posted image ) pr. 24.07.08 user posted image   MB
          
29 let user posted image
user posted image    stunfek (3user posted image 2user posted image ) pr. 30.07.08 user posted image Vransko user posted image
         35 let user posted image  
user posted image     minca_n (1user posted image 2user posted image  user posted image )  user posted image   user posted image   21 let
          user posted image -
Zoja   user posted image   -  user posted image Nia
user posted image     Lučka1 (1user posted image 1user posted image ) pr. ? 3D ?.08.08   user posted image





30.oktober

user posted image   wateshine (1user posted image 1user posted image ) pr. 18.08.08  user posted image user posted image  user posted image
         Šmatrno pri Litiji 
20 let
user posted image    Freha (1user posted image 1user posted image ) pr. 11.08.08  user posted image   user posted image
user posted image    Anny (2user posted image 2user posted image ) pr.? user posted image user posted image Jesenice




31.oktober

user posted image    sončnica24 (1user posted image 1user posted image ) pr. 08.08.08 pr. 08.09.08
         user posted image   25 let







 
VSEH SREČK user posted image   NAS JE  65 user posted image user posted image user posted image

pričakujemo 67 user posted image

trenutno razmerje:

                user posted image    17
                user posted image    17
                user posted image   33



user posted image     gibi
user posted image       presenečenje če nočete vprašati za spol





kaj potrebujemo za porodnišnico :

Dokumenti:
* zdravstvena kartica
* napotnica za porodnišnico
* napotnica za reševalno vozilo
* izvidi
* materinska knjižica
* potrdilo o udeležbi očeta na materinski šoli
* osebni dokument
* poročni list (lahko kopijo)

Osebna higiena:
*
zobna ščetka
* zobna pasta
* nevtralen deodorant
* vazelin za ustnice
* milo
* glavnik
* krema
* vložki (bombažni npr. vir80)
za tiste ki so šivane baje da so boljši Vir nature saj se šivi tako ne zatikajo v vložek
* Multi mam lanolin
* mrežaste spodnje hlačke za enkratno uporabo
* nastavek za dojenje Avent - najmanjši
* mobirel + polnilec, foto, energijsko čokoladico

Oblačila:
* po želji svoj kopalni plašč
* spalno srajco (najbolje da se odpenja od spredaj)
* nogavice
* copate
* spodnje hlačke

Pripomočki za dojenje:
* nedrček za dojenje
(2x)
* prsne blazinice

Oprema za novorojenčka (prinese očka na dan odhoda)
*
4 tetra plenice
* 3 plenice za enkratno uporabo
* povijalno plenico
* žabice
* majčki
* bombažno kapico
* jopico
* odejico
* copatke
* avtosedež
* tolažilna duda
* rokavičke



_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 3753
   RE: Oktober 2008
23.7.2008 13:52:40   
freha
Potrebujem pomoč!

Iščem po naši temi in nikakor ne najdem.

1. Vem, da je ena od nas si sama natisnila take ful lepe majčke in da je prilepla tud slikce gor, pa zdej se ne spomnem katera. Me lahko kdo usmeri?

2. In še druga stvar, ki jo že cela obupana iščem. Veliko vas je hvalilo vozičke Icoo in v naših trgovinah jih še nisem zasledila. Mogoče katera ve kje jih prodajajo, da bi se jih dalo videt v živo? In na kateri inetrnet strani ste jih naročile, tudi tega ne najdem.



(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 3754
   RE: Oktober 2008
23.7.2008 14:09:31   
janja 27
freha mislim da je sarcy delala te majčke

_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 3755
   RE: Oktober 2008
23.7.2008 14:13:58   
janja 27
IZVIRNO SPOROČILO: sarcy21



Pa tudi imela sem nekaj idej ko sem ravno svoje majčke delala PRIDEM OKTOBRA in pa tole majčko kako se user posted image igra v maternici pa sem naredila še eno oz. body k ga bo moj pikec imel oblečenga čez unga pajacka v porodnišnici ko bo očka prideš in bo videl tale napis




_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 3756
   RE: Oktober 2008
23.7.2008 14:33:11   
Tejčika29
Talcy - tudi jaz imam isti problem kot ti, le da je MV zelo kratek, sem pa zaenkrat zaprta. Meni je G rekla, da lahko na dopust avgusta - druga polovica samo, če bo do takrat vse o.k., sicer pa je rekla da iz Lošinja sem v 3-eh urah v Postojni če bi blo treba rodit. Si me predstavljate user posted image  da šibam... Raje ne pomislim, upam samo, da se bom dobro počutila in da ne bom prej rodila. Še moram veliko pripraviti za user posted image , sploh pa najprej čakam omaro, šele potem bom začela prati... Pa še nekaj stvari moram kupiti.

Za CSD se mi je kar zdelo da bomo morale dat zraven še avgustovske plače, zato meni G ni dala papirjev - dobim jih avgusta.

Freha - jaz sem naredila majčke ampak se mi je zalomilo, ko sem slikico zalikala na majčko. sem večkrat poskusila ampak ni ratalo, tako da mi je ostal papir, ki sem ga kupila za stiskat papir (ki ni poceni).

Imejte se lepo, božajte bušije in izležavajte če se da user posted image , potem ne bomo več.

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 3757
   RE: Oktober 2008
23.7.2008 14:50:25   
billa
Pozdravljene,
jaz sem uspešno prestala sladkorni test in rezultati so odlični, tako, da sem zelo vesela, da se mi ne bo treba zaradi cukra sekiratuser posted image user posted image . Dobila sem tudi šponto za Rh- in napotnico za UZ, ki ga bom imela v ponedeljek 28ega.
Komaj čakam, da vidimo kako raste dete in koliko je že težko. Glede na brce, bi rekla, da je že pravi korenjakuser posted image .
Freha, midva sva naročala I'coo-ja targo city v nemčiji http://www.kinderwagen-land.de/ , v živo ga pa lahko vidiš v baby centru v btc-ju. Komplet ; voziček, športni del, košek, zimska vreča, zaščita za dež in adapterji za maxi cosi + poština nas je prišlo 500€.
Odločila sva se tudi, da greva konec avgusta v istro za en teden, malo na morje. Zadnji dopust v dvoje, izležavanje na plaži s knjigo v roki:)

(odgovor članu Tejčika29)
Neposredna povezava do sporočila: 3758
   RE: Oktober 2008
23.7.2008 17:57:51   
jana84
o, jaz sem še vedno v civilizaciji!!! Gremo komaj jutri nazaj v hribe, ker je danes bolj tako bogo vreme, pa smo se odločili, da še danes spimo doma, jutri pa odrajžamo...

No, sva bila z dragim na Centru za socialno delo...Urejala papirje. In sploh ni blo tolko paprijeva za napisat...Jaz sem morala samo enega (res je da sem študentka in bom dobivala samo starševsko nadomestilo...sedaj je baje okrog 193EUR, so ga dvignili user posted image ). Moj možiček pa je dobil dva obrazca, praktično za isto stvar. Enega, da bo uveljavljal pravico do očetovskega dopusta in enega, ki ga mora na podjetje nest, da mu vpišejo koliko plače ima in te finte. Samo, ena dilema naju daje. En obrazec mora oddati 30 dni pred PDP-jem, enega pa po rojstvu. Vendar na prvsega mora napisati podatke iz drugega, se pravi, kdaj bo koristil tisti dopust! A se vam zdi to logično in ali ima še katera te probleme? Saj vendar ne vemo kdaj točno bom rodila in kdaj bo on koristil dopust!PROSIM POMOČ!!!

Hja, pa še to: odločava se za voziček. Sva že skoraj 100%, da bova kupila tega ( http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=200214847791 ) 

vendar ne veva kakšne gume izbrati (napihljive ali ne?)... Kaj porečete? (te na sliki so malo čudne, midva bi izbrala drugačne...)

< Sporočilo je popravil jana_k -- 23.7.2008 18:00:38 >

(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 3759
   RE: Oktober 2008
23.7.2008 19:29:25   
sarcy21
IZVIRNO SPOROČILO: janja 27

freha mislim da je sarcy delala te majčke


Ja jaz sem jih delala http://www.moj-album.com/album/11415799/


_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 3760
   RE: Oktober 2008
23.7.2008 19:31:05   
sarcy21
IZVIRNO SPOROČILO: Tejčika29



Freha - jaz sem naredila majčke ampak se mi je zalomilo, ko sem slikico zalikala na majčko. sem večkrat poskusila ampak ni ratalo, tako da mi je ostal papir, ki sem ga kupila za stiskat papir (ki ni poceni).

Imejte se lepo, božajte bušije in izležavajte če se da user posted image , potem ne bomo več.


Kakšnega pa si potem kupila?

Stane 5 evrov 10 listov A4


_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu Tejčika29)
Neposredna povezava do sporočila: 3761
   RE: Oktober 2008
23.7.2008 22:38:14   
freha
Hvala Janja, Tejčika, billa, Sarcy user posted image user posted image user posted image
to je to!

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 3762
   RE: Oktober 2008
24.7.2008 0:36:16   
sarcy21
ja? te kaj zanima ali si kar tako iskala?

_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 3763
   RE: Oktober 2008
24.7.2008 6:50:28   
jolly123
Jana_k meni so na centru rekli, da naj oče odda oba obrazca po rojstvu otroka, da bo tako lažje. 

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 3764
   RE: Oktober 2008
24.7.2008 9:15:36   
jolly123
Še en video za lepši dan :)

http://it.youtube.com/watch?v=zVNTdWbVBgc

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 3765
   RE: Oktober 2008
24.7.2008 10:14:48   
freha
Sarcy Rabila sem kakšno idejo glede majčke, ker slikc nimam si bom zase naredila majčko pridem oktobra,
za v porodnišnico pa bom dojenčku napisala zdravo ati
hi hi

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 3766
   RE: Oktober 2008
24.7.2008 10:19:24   
watershine
hei hei
se samo na hitro oglasim, mam 2 malčka za merkat (3 in 4 leta, user posted image in user posted image ) tko da nimam ravno veliko časa... no toliko ga imam dokler se ne naveličata "frizerskega salona"... user posted image

danes je končno malo lepši dan, pam da ga bote use lepo izkoristile user posted image ... me2 z user posted image že nekaj časa migava in danes če bo še tak sonček ne misliva zabušavat in lenart user posted image

zdej pa šibam

LP


(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 3767
   RE: Oktober 2008
24.7.2008 10:19:26   
timnala
Heja user posted image !

Cestitke vsem za dobre rezultate na pregledih..

Zadnjic sem pozabila napisati, da imam naslednji pregled 11.8.

Mi2 z user posted image  sva v redu - energije mam na pretek (sem se v sluzbi, ampak grem verjetno drug teden ze na bolnisko - vsi mi govorijo naj se spravim ze pocivat, celo moja dohtarca mi je to rekla pa sem rekla, da bi se malo delala user posted image  - zdej sem se pa odlocila, da stres 8h na dan (pisarna in ponudbe in guzva) in voznja pol ure v eno smer, ne dene dobro ne meni, ne user posted image .. Pa ogromno zensk - mladih in starih mi je reklo, da naj grem v bolnisko in uzivam ta kratek cas in se posvecam sebi in otrocicku..

Drugace sem pa v fazi nabiralnistva opreme za user posted image . Mam ze kr neki stvar in par skatel cotk od kolegic pa se mi kr ne da brskat in iskat male stevilke, ker so mi nabasale cotke vse tja do enga leta user posted image  Pa bo pol to lustno opravilo, ko bom doma..

Zanima me pa nekaj - danes sem vstopila v 30. teden in ene dva dni bolj malo cutim otrocicka..sicer se redno oglasa, ampak gibi so veliko blazji, tako da me je malo zaskrbelo, ampak sem potem brala, da se je veliko user posted image  to dogajalo okol 30. tedna in videt ima dete ze manj prostora.. Po moje je vazno, da miga skoz celi dan..verjetno bomo pa tud meli eno nezno deklico user posted image  Sicer za pa za spol ze 2x pozabila vprasati..hecno, a ne user posted image  Ampak glede na to, da moj dragi ne zeli vedeti spola, mene tud ne matra tolk firbec, ker bi pol morala kar pazit, da se ne zagovorim in bom verjetno tud jst zdrzala do rojstva user posted image

Pozdravcek in maksimalno uzivajte z busiji in user posted image ,
timnala

_____________________________

Nace je moja velika ljubezen v malem...

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 3768
   RE: Oktober 2008
24.7.2008 12:12:00   
jana84
pozdravček...

Mene kar žalosti... Končno sva si z dragim izbrala voziček, potem pa ga ni na zalogi. Zdej pa res ne vem kaj in kako, ker še nikol nisva kupovala prek e-baya in bi tudi sedaj kar preko sodelavca od moža... Sicer v opisu piše, da če izbranega vozička (barve) ni na zalogi, da je dobavni čas 2-3 tedne, drugače pa 2-3 dni. Zdej pa res ne vem... Mogoče bo pa vseeno uspelo. Bo možiček poskušal stopit v kontakt s prodajalcem in ga povprašat kako in kaj.
Sicer je pa še ena možna varjanta: skoraj enak voziček (malce drugačno ogrodje, vendar res malo), sam je spet vprašanje če je tista barva ki jo midva želiva na zalogi. Uf sem zakomplicirala...

Kateri voziček je vam bolj všeč:
user posted image  
ali
user posted image  

Tudi barvno mislim...Po eni strani bi ful imela modrega, ker se mi modra barva zelooo dopade. Po drugi strani pa tudi ta bež barva ni slaba...taka univerzalna...

uf so velike slike...Pa na internetu ne zgledajo tako velike!!! Se opravičujem...

< Sporočilo je popravil jana_k -- 24.7.2008 12:16:17 >

(odgovor članu timnala)
Neposredna povezava do sporočila: 3769
   RE: Oktober 2008
24.7.2008 12:37:17   
stunfek
meni je ta drugi bolj všeč :) ne sekiraj, se. saj boš videla nakoncu bosta dobila takega kot si ga želite...saj je še čas.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 3770
   RE: Oktober 2008
24.7.2008 12:52:49   
jana84
Jao, kolk jaz kompliciram...Zdej čakam kaj bo moj dragi možiček izvedel o dobavljivosti vozička...

Drugače pa je vse lepo in prav z nami. Ves ta čas ko se jaz sekiram glede vozička, se naš user posted image  veselo prekopicuje v trebuhu...Na momente se mi zdi, da mi bo popek ven potegnu...tolk se zakoči tja... Prav zanimivo ga je spremljati preko trebuha kako "telovadi".

No, sedaj se je malce umiril, ker sem ravno pojedla eno velikooo breskev in banano s sladoledom, mljask user posted image .
No, zdej se bom pa počasi malo umaknila od tega računalnika, saj sem že želo dopoldne tukaj in nisem še čisto nič pametnega naredila. No, 15minut nazaj sem cunje obesila, to je pa tud vse.

Lepo se imejte še naprej, mi gremo popoldne (ko pride mož iz službe) nazaj v divjino...Prav fajn se mi zdi... Je tak mir tam, da si človek še mislit ne more. Dobro, res da so moji straši prišli z dopusta in ni več tiste popolne miline, vendar se da tudi to preživet user posted image . Jaz in naš otročiček lepo uživava, itak pretirano ne smeva delat, tako da bolj lenarim, kakšno kosilo skuham, in to je tudi vse...

Uživajte in lepo čuvajte svoje user posted image .

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 3771
   RE: Oktober 2008
24.7.2008 13:32:43   
Tejčika29
Jana_k - meni je drugi tudi bolj všeč, izbrala boš pa ti, ha, ha. Jaz bom imela temno rjav voziček.

Tudi meni user posted image  včasih malo manj miga, včeraj pa npr. ko sem pojedla malo bolj spajsi rižotko je bil pa hud in je bincal da groza. Sem res raje nehala, čeprav nisem ziher da to pride v takšni obliki do otročka.
Pa 2 dni nazaj se je moj malo poigral s trebuščkom in je bil odziv za ponoret. Očitno bo otroček atijeva maza, ah...

Sicer vse po starem, jutri šibam v Graz malo firbec popast in kupit, če bo kaj pametnega. Je katera bila zdaj v kratkem Ikea, H & M, Toys, Kik diskont ali kaj podobnega naj mi javi prosim!

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 3772
   RE: Oktober 2008
24.7.2008 17:56:28   
mbd0411
Živjo,spet v domačem okolju.So me kar 4 dni držali v bolnici zaradi pritiska.Tam sem imela prenizkegauser posted image .Pa tudi meni so delali test za sladkor,samo ni mi bilo treba spit tople sladke vode,bila je hladna,le sladkauser posted image user posted image user posted image . Mislili so,da imam morda sladkorno,ker je mali velik ima namreč 1350g.
Javim še datum pregleda,jutri pa grem po inekcijo,ker sem rhd negativna


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Tejčika29)
Neposredna povezava do sporočila: 3773
   RE: Oktober 2008
24.7.2008 21:07:47   
sean
zivjo, z vami nova oktobrka 08user posted image ... zanimivo je brati vase članke... se kar lepo presmejem, pa se iste stvari se nam dogajajo...
sem trenutno v 28.tednu.. rekli so da je fantič...zanima me če je katera iz nove gorice? ki bo v oktorbru rodila? pa kako kaj kg? jaz nevem, to 5 meseca nič, zdaj pa kar kg gor gredo...
do zdaj sem se 7 kg zredila.. pa nevem, nevidim na sebi kaj preveč razen  trebuha pa prsiuser posted image ... zelo so se mi povečale,pa tud prvo mleko mi je ze isteklo malček ven.,..strije so se vam za pojavile?se mazete redno??to je za enkrat.. lepo se mejte.. papa

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 3774
   RE: Oktober 2008
24.7.2008 22:44:22   
janja 27
čeeeerr

danes sem bolj pozna se mi je cel dan neki dogajalo in nisem uspela nič napisatuser posted image user posted image


jutri ima 3D   user posted image   PikicaStonoga



drugače nič novega zjutraj šibam v porodnišnico nest izvide pokazat...user posted image user posted image

mbd lepo da je s pritiskom vse good--lepo bi bilo da bi tud jaz imela pritisk majši v bolnici pa je ravno obratno user posted image user posted image   bodi srečna da je bila hladna voda ker meni je še vedno mal user posted image sam če pomislim na tisto mešanicouser posted image user posted image

sean dobrodošla med nami  oktoberkami če hočeš napiši kdaj imaš PDP ša te "vtaknem" na sezanamček, mislim pa da na seznamčku tud piše katere so iz vašega konca sicer pa se ti bodo same javleuser posted image


nč bejbe grem tud jaz med rjuhe nočko pa se pišemo jutri


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu sean)
Neposredna povezava do sporočila: 3775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?