|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Alessandro gel v MB
25.7.2008 14:14:30   
Freycha
Sedaj hodim v Ruše, kjer mi dajo gel od Alessandra. Ker pa sem izvedela, da je drugje občutno ceneje, vedno bolj razmišljam, da bi šla drugam.

A ker geli med sabo (od različnih proizvajalcev) niso komaptibilni, bi probala posikati kako manikerko, ki dela z geli Alessandro. V nasprotnem primeru bom pač mogla dati ta gel dol in drugega gor.

Je katera iz MB oz. okolice z Alessandro geli, pa ne hodi v Ruše?

Me pa tudi nasplošno zanima kam hodite in kako ste zadovoljne........

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Alessandro gel v MB
25.7.2008 17:41:35   
Balonchy
Se vnaprej oproščam, ker smetim temo...
Smem vprašat koliko odšteješ za celoten nanos (10 prstov)? Pri nas se gibljejo cene od 60€ do 70€.

< Sporočilo je popravil Balonchy -- 25.7.2008 17:42:05 >

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Alessandro gel v MB
25.7.2008 18:35:25   
arabela*
Joj,jaz bi tud nekaj vprašala??
kako dolgo traja ta postopek,ko ti to dela.časovno mislim?user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Alessandro gel v MB
25.7.2008 20:29:40   
Salja
Na pobrežju uporabljajo alesandro gele, tam na vogalu nevem kak se rečeuser posted image malo pred petrolomuser posted image

_____________________________

Niti slučajno me ne moreš prestrašiti....Imam otroka!

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Alessandro gel v MB
25.7.2008 22:19:09   
Freycha
baloncy za prvi nanos s konicami je 42€ + poslikava 15€. Korekcija nohtov je pa 35€ plus seveda poslikava.....

Saraya meni dela okoli ure in pol... je pa res, da pri korekciji ne dela piljenja s strojčkom, ampak vse ročno.... za poslikavo pa potem tut še rabi nekaj časa.... spet odvisno kaj si namisliš.....

(odgovor članu Salja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Alessandro gel v MB
25.7.2008 22:35:33   
tinatona
A se hecate? Toliko daste za nohte? Meni jih k sreči dela znanka in mi za to računa 27€ za nove in 23 za korekturo.

LP

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Alessandro gel v MB
25.7.2008 22:44:20   
Freycha
sej zato pa pravim, da mi je predrago. Znanki dela korekturo in poslikavo za 25€, moje je pa še enkrat dražje. Samo tej znanki ne dela z alessandro gelom, zato iščem cenejšo varianto s tem gelom, sicer grem pa tja, pa mi bo pač nov gel gor dala user posted image

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Alessandro gel v MB
25.7.2008 23:10:40   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Salja

Na pobrežju uporabljajo alesandro gele, tam na vogalu nevem kak se rečeuser posted image malo pred petrolomuser posted image


joj, jaz sem preseljena iz LJ v MB, pa če mi nekdo tak pove, pojma nimam..... kaj se kdaj mimo pelješ? bi mi pogledala naslov salona prosim?user posted image  hvala user posted image

(odgovor članu Salja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Alessandro gel v MB
25.7.2008 23:25:38   
mišk
Na Čatežu (pri Brežicah) stane podaljšanje s francosko manikuro 35 evrov. Imela sem jih samo enkrat (za poroko) in so mi držali skoraj štiri tedne (tako, da je še blo za pogledat nekak), da sem jih počas devala dol pa je trajalo še dober teden (takrat je bil pa užas od nohtov).

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Alessandro gel v MB
26.7.2008 10:50:50   
Salja
Bom ko bom šla kaj mimo.Drugače pa če se pelješ od europarka proti pobrežju je dvoetažni most, kaneje semaforji.Na teh semaforjih zaviješ desno potem pa takoj levo.Je vidna stavba iz cesteuser posted image

_____________________________

Niti slučajno me ne moreš prestrašiti....Imam otroka!

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Alessandro gel v MB
27.7.2008 18:11:09   
tosja
V salonu Ines - kletna etaža TC City, telefon: 02 228 21 86

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Alessandro gel v MB
28.7.2008 13:05:46   
Freycha
salja če boš kaj hodla tam okoli (ker jaz NIKOLI ne grem), prosim eno oko vrži, pa mi sporoči, hvala user posted image

tosja v City-ju sem pa vsak dan, ko pošto iz službe odnesem, pa nisem niti vedela, da imajo salon kje.... hmmmm, pa ravno danes grem tja, super, hvala!user posted image user posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Alessandro gel v MB
28.7.2008 13:12:54   
Freycha
u mater, sem jih poklicala, pa imajo še dražje. Izdelava in popravilo stane 46€ user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Alessandro gel v MB
28.7.2008 17:40:16   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

u mater, sem jih poklicala, pa imajo še dražje. Izdelava in popravilo stane 46€ user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image ...so pa v kleti user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Alessandro gel v MB
28.7.2008 22:08:14   
Freycha
ja Tosja, sem videla kje so ja... sem ravno danes po City-ju skakala, pa valda spet zapravila še pa još user posted image

Salja, danes sem šla iz Europarka v Mercator na pobrežju, pa sm prav posebej šlav  križišču desno, pa nikjer na levo nisem videla stavbe z napisom o kakršnem koli salonu user posted image user posted image user posted image  mogoče sem pa spet prehitro vozila user posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Alessandro gel v MB
29.7.2008 12:11:54   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: Salja

Bom ko bom šla kaj mimo.Drugače pa če se pelješ od europarka proti pobrežju je dvoetažni most, kaneje semaforji.Na teh semaforjih zaviješ desno potem pa takoj levo.Je vidna stavba iz cesteuser posted image


Je to mogoče hiša z modro fasado, kjer je frizerski salon Mitja???

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Salja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Alessandro gel v MB
7.8.2008 18:14:42   
Salja
nouvelle se reče al nekak tak, tam zraven fast food-a jeuser posted image

_____________________________

Niti slučajno me ne moreš prestrašiti....Imam otroka!

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Alessandro gel v MB
8.8.2008 14:52:15   
Maleal
Meni je delala lani ena iz Rač,mislim da je imela alessandro gel,prišlo pa je pod 35€,se ne spomnim točno,če rabiš cifro piši na zs.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Salja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Alessandro gel v MB
11.8.2008 20:41:44   
taja24
v rogaški slatini punca super v eni uri naredi nohtke z alessandro geli za 25 evrov.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?