|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zobar
1.3.2005 20:16:36   
malcek
Zadnje case mam problem z modrostnim zobom.:((
Naslednji teden sem narocena pri zobozdravniku.:grrr: A mi v primeru puljenja lahko omrtvici celjust, glede na to, da se dojim? A to lahko kej vpliva na mleko?:ups:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zobar
1.3.2005 20:22:34   
Mojca20
Bi rekla da ne:zmeden:

(odgovor članu malcek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zobar
1.3.2005 20:24:00   
mamsi
Boš pa ja kr brez inekcije, knde, sej ni nč tazga, :)-:)-:)-.

Ne vem kako je s tem, mam pa tut jest zobarja hmal, in tut še vedno dojim, ampak jest sm za zobarje :((. Če bo fejst vrtala, si bom kr inekcijo prvošla, bo pa tamala na flaški en dan;).

(odgovor članu malcek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zobar
1.3.2005 20:24:45   
Mojca P.
Dvomim, da ti bo pulil. Najbrz bos v zepek, ki se naredi ob m. zobu dobila samo listek, ki pomaga narediti prostor za zob. Pa ze to zelooo boli.
Ce gre za puljenje m. zoba najveckrat to delajo oralni kirurgi in ne zobozdravniki, ves.
No, upam, da ti ne bodo pulili.
Sicer pa lahko dobis injekcijo, ce tudi dojis, nic bat!!:zmeden:
:rozica:

(odgovor članu malcek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zobar
1.3.2005 20:27:50   
Pia73
Mislim, da lahko dobiš inekcijo, med nosečnostjo vem, da jo lahko, pa je takrat po mojem vse še bolj občutljivo. Sicer pa ti bo sigurno zobar znal svetovati,... ko se jaz spomnem mojega puljenja modrostnih zob, si niti pomisliti ne upam, da bi mi to delali bre inekcije,...

(odgovor članu malcek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zobar
1.3.2005 20:33:04   
lol
Če ti bo pulila modrostni zob boš mogla najprej na slikanje zob šele potem bo puljenje.Dojenja ničesar ne ustavi.Ne puljenje ne injekcije ne rentgen.Sem se pozanimala.

(odgovor članu malcek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zobar
1.3.2005 21:44:38   
san
zivjo

meni je po porodu ravno tako delal tezave modrostni zob in so mi ga spulili na stomatoloski kliniki, ker ni slo drugace in sem dobila injekcijo
izabela je imela takrat 10 mesecev in sem jo se vedno dojila, pa ni bilo z mlekom nikakrsnih tezav

lp sandra:)

(odgovor članu malcek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Uhančki.
пеперутка16

Kdaj mislite, da je pravi čas za luknjanje ušes?

Takoj po rojstvu. (6%)

Do prvega leta. (0%)

Do sedmega leta. (11%)

Ko si jih otrok želi. (83%)


Število vseh glasov: 18

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!