|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj Smoki?
24.7.2008 21:41:27   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Smoki ima izredne hranljive snovi v sebi, zato ga je treba čimprej uvest.


Saj je odgovor na vprašanje: KDAJ? ČIMPREJ. A je kaj nerazumljivega?



Sej nisem mislila tebe! Tvoj odgovor je popolnoma razumljiv user posted image .

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kdaj Smoki?
27.7.2008 18:27:44   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Smoki ima izredne hranljive snovi v sebi, zato ga je treba čimprej uvest.


user posted image  user posted image  user posted image  Takoj za njim pa čips...pol pa že MC user posted image user posted image

Nočem pametovat, sam nekaj me pa res zanima:
Kaj misliš ali bo tvoj otrok prikrajšan v žvljenju, če mu smokija ne bi ponudila?

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kdaj Smoki?
27.7.2008 20:36:02   
vaney
tosja, kaj pa če bo tvojemu otroku kdo drug ponudil smoki? boš rekla ne, tega pa moj otrok ne bo jedel? A je treba pretiravat? Saj najbrž ga mamice ne dajejo otrokom za večerjo, ne?

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kdaj Smoki?
27.7.2008 20:44:48   
Dashenka
tosja, kaj pa če bo tvojemu otroku kdo drug ponudil smoki? boš rekla ne, tega pa moj otrok ne bo jedel?


Saj ni treba bit nevljuden. Smoki se da zavrnit tudi na čisto prijazen način.




(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kdaj Smoki?
27.7.2008 21:10:37   
kokodajsa
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

tosja, kaj pa če bo tvojemu otroku kdo drug ponudil smoki? boš rekla ne, tega pa moj otrok ne bo jedel? A je treba pretiravat? Saj najbrž ga mamice ne dajejo otrokom za večerjo, ne?


Ja, točno to bom rekla. In če komu to ne bo prav, je pa čisto njegov problem.

_____________________________

Tudi slepa kura zrnje najde.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kdaj Smoki?
27.7.2008 21:33:53   
vaney
kokodajsa, upam, da te zdaj ne bom užalila, ampak temu pa jaz pravim "mamice, ki komplicirajo" tam, kje ni treba. Zaradi enega, dveh, treh smokijev ne bo nobenemu nič (ok, otrok, ki še niti 1 leto ni star, alrgiki ipd. to je druga stvar), ampak 3, 4 leta staremu otroku pa mislim, da ne bo nič, če bo pri prijatelju pojedel kakšen smoki. Jaz pri tem ne mislim komplicirat. Sama pa mu ga čimdlje ne mislim kupovat, ker zdravja pa v smokiju tudi jaz ne vidim.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu kokodajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kdaj Smoki?
27.7.2008 21:40:43   
Ronči
JAz imam navado, da imam vedno s sabo banane ali riževe piškotke. In ko pride do situacije, da otroci, v bližini jedo čips ali smoki, ji dam banano ali piškot. Je pa že probala tako čips kot smoki, zakaj pa ne, vendar se tem "živilom" praviloma izogibam.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kdaj Smoki?
28.7.2008 17:50:04   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: kokodajsa

IZVIRNO SPOROČILO: vaney

tosja, kaj pa če bo tvojemu otroku kdo drug ponudil smoki? boš rekla ne, tega pa moj otrok ne bo jedel? A je treba pretiravat? Saj najbrž ga mamice ne dajejo otrokom za večerjo, ne?


Ja, točno to bom rekla. In če komu to ne bo prav, je pa čisto njegov problem.



user posted image  hvala, kokodajsa

Vaney, a ti pa si tolk tolerantna, da lahko vsak da tvojemu otroku kaj hoče???? user posted image

Recimo: med, oreščke, kravje mleko,... Pa govorim o otroku, ki še ni star 1 leto in ne o 3, 4 letnem!!!


< Sporočilo je popravil tosja -- 28.7.2008 17:51:55 >


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu kokodajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kdaj Smoki?
28.7.2008 19:08:36   
Anonimen
Jaz sem dala mojemu probat že pred enim letom bobike, kravje mleko sem dala pri 11 mesecih pa ni na nobeno reč alergičen. Bobije je sam probal dajem pa mu jih  ne.
Če pa mu kdo  ponudi bobi  ga poje ne pa kompliciram: ja pa to moj otrok ne sme



NE KOMPLICIRAT , boljše bo

(odgovor članu tosja)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kdaj Smoki?
28.7.2008 21:24:07   
vaney
tosja, kdo pa govori o oreščkih, medu, kravjem mleku??? Jaz govorim o smokijih. Ali smo vmes že spremenili temo?
In, ne, nisem toliko tolerantna, da bi mojemu otroku (zaenkrat, ker je še premajhen) kdorkoli dal karkoli jest brez moje vednosti, ko pa bo večji oz. star kakšno leto, dve, tri, pa bom toliko tolerantna, da ne bom za vsak drek (se opr. izrazu; beri smoki) skakala v zrak in norela, da moj otrok pa tega ne bo jedel. Saj ne bo pojedel cele vrečke, ker tega pač ne bi pustila. Pa sama od sebe mu ga tudi ne bi kupovala.

Recimo, da greš na piknik in tam tvoj otrok (ko si ga sekundo spustila izpred oči-ja, tudi to se zgodi navadnim smrtnicam, ampak takih je tukaj bolj malo, ne) poje smoki. Kaj boš šla raziksovat in noret, kdo mu ga je dal ali mu ga boš iz ust jemala, da ga ja ne bi pojedel, ker tebi to ni všeč? Pa dajte, no, kaj je res treba toliko komplicirat? Jaz zase močno upam, da ne bom, ker mi grejo kar lasje pokonci, ko berem nekatere odgovore.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kdaj Smoki?
28.7.2008 22:12:33   
mateyka
mmm, skoz ta smoki berem - jaz bi kar en smoki.. user posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kdaj Smoki?
28.7.2008 22:16:29   
Janey
zarad arašidov ga jaz nebi dajala hitro, kake grisini palčke pa pomoje ni panike, ko otrok ve da je to hrana in si ga ne tišči v usta do onemoglosti. je pa moja kolegica dala mali smoki pri ene 5, 6 mesecih pa tut nič ni blo, je pa res da se alergija lahko pokaže tudi po 20 letu ali še kasneje, sprožite jo pa lahko že pri zelo malem otroku, zaradi nepravilne prehrane. 

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kdaj Smoki?
28.7.2008 22:17:23   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
mmm, skoz ta smoki berem - jaz bi kar en smoki.. user posted image
A pa si že dosti stara, da lahko arašide ješ?user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kdaj Smoki?
28.7.2008 22:19:48   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
mmm, skoz ta smoki berem - jaz bi kar en smoki.. user posted image
A pa si že dosti stara, da lahko arašide ješ?user posted image


pa saj ma smoki samo še koruzo zraven, kaj je pa s tem narobe? saj je zdrava user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kdaj Smoki?
29.7.2008 0:27:51   
Pia77
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

In, ne, nisem toliko tolerantna, da bi mojemu otroku (zaenkrat, ker je še premajhen) kdorkoli dal karkoli jest brez moje vednosti, ko pa bo večji oz. star kakšno leto, dve, tri, pa bom toliko tolerantna, da ne bom za vsak drek (se opr. izrazu; beri smoki) skakala v zrak in norela, da moj otrok pa tega ne bo jedel. Saj ne bo pojedel cele vrečke, ker tega pač ne bi pustila. Pa sama od sebe mu ga tudi ne bi kupovala.

Recimo, da greš na piknik in tam tvoj otrok (ko si ga sekundo spustila izpred oči-ja, tudi to se zgodi navadnim smrtnicam, ampak takih je tukaj bolj malo, ne) poje smoki. Kaj boš šla raziksovat in noret, kdo mu ga je dal ali mu ga boš iz ust jemala, da ga ja ne bi pojedel, ker tebi to ni všeč? Pa dajte, no, kaj je res treba toliko komplicirat? Jaz zase močno upam, da ne bom, ker mi grejo kar lasje pokonci, ko berem nekatere odgovore.


user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kdaj Smoki?
29.7.2008 10:59:24   
Pi-kica 1
Moj še tudi nikoli ni poskusil smokijev, ker jih pač ne sme, pa tudi sicer mu jih verjetno ne bi ponujala. Imamo pa tole namesto smokijev in je zelo okusno

http://shop.zivacenter.org/upload/image/big/koruzne_kroglice.jpg



< Sporočilo je popravil Pi-kica 1 -- 29.7.2008 11:00:12 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kdaj Smoki?
29.7.2008 20:27:28   
Naja30
Pi-kica, kje pa si to kupila?

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kdaj Smoki?
29.7.2008 23:06:45   
Pi-kica 1
V tej spletni trgovini.
http://shop.zivacenter.org/index.php?kategorija=49
Smo njihovi redni odjemalci

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kdaj Smoki?
30.7.2008 9:21:47   
selma2
Zakaj izivati usodo??? En otrok bo lahk pojedel tono smokija pa mu ne bo nč tvoj pa enega pa bo že alergik. Zakaj je enim tako težko razumeti, da so otroci in vsi ostali ljudje individuum in vsak na določeno hrano odreagira drugače. Ne pospoševat! No moje mneje je takšno smoki ne pred 1 letom pa še takrat upam, da ne bo imel interesa in ga bom lahk s čim bolj zdravim zamotla. 

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kdaj Smoki?
30.7.2008 21:46:48   
picola1
Pred prvim letom sigurno ne...Niti čokolade, niti kakih drugih sladkarij...Sama ji tudi ne bom dajala ničesar od tega, dokler sama ne bo prosila zanje. In tudi ne bom pustila svojim bližnjim (predvsem babicam in dedkom, da ji dajejo to preden sama prosi). Če pa ji bo kdo ponudil, recimo zunaj, ji pa ne bom branila, ker to itak ne bo najbrž vsak dan, niti ne bo več kot kakšen košček, s tem pa se ne mislim obremenjevati. Čeprav sem sama blazno za zdravo prehrano (večinoma kupujem bio), sem še vedno mnenja, da naj otrok vse proba, sama pa jo bom vzpodbujala k temu, da se bo zdravo prehranjevala in seveda ji bom dajala dober zgled (brez tega ni nič).

Mi je pa ful zanimivo gledat, ko smo recimo zunaj v peskovniku in ima veliko (za moje pojme veliko preveč) mamic s sabo smokije, piškote, čokolado, bombone itd, skoraj nihče pa nima kakega sadja ali jogurta...Jaz imam vedno to dvoje in je glih tako zadovoljna...(ok, razumem, nekateri otroci pač ne marajo sadja in jogurtov, samo sem pa prepričana, da jih spet ni toliko, kolikor bi človek sklepal glede na to, kaj se vse nosi na igrišče).
Sicer je pa tako...nekateri starši pač ne dajo veliko na to. Žal. (sicer so pa njihovi otroci...)

(odgovor članu selma2)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kdaj Smoki?
31.7.2008 13:51:41   
tosja

IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Pred prvim letom sigurno ne...Niti čokolade, niti kakih drugih sladkarij...Sama ji tudi ne bom dajala ničesar od tega, dokler sama ne bo prosila zanje. In tudi ne bom pustila svojim bližnjim (predvsem babicam in dedkom, da ji dajejo to preden sama prosi).

Mi je pa ful zanimivo gledat, ko smo recimo zunaj v peskovniku in ima veliko (za moje pojme veliko preveč) mamic s sabo smokije, piškote, čokolado, bombone itd, skoraj nihče pa nima kakega sadja ali jogurta...Jaz imam vedno to dvoje in je glih tako zadovoljna...(ok, razumem, nekateri otroci pač ne marajo sadja in jogurtov, samo sem pa prepričana, da jih spet ni toliko, kolikor bi človek sklepal glede na to, kaj se vse nosi na igrišče).
Sicer je pa tako...nekateri starši pač ne dajo veliko na to. Žal. (sicer so pa njihovi otroci...)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Predvsem zadnji odstavek - žalostno-a resnično.

Pa sem zaradi tega, če bo moj otrok imel za prgrizek sadje čudna mamauser posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kdaj Smoki?
31.7.2008 13:54:29   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

sama pa jo bom vzpodbujala k temu, da se bo zdravo prehranjevala in seveda ji bom dajala dober zgled (brez tega ni nič).




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image

...en dober grozd, za pohvalo!!! user posted image



_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kdaj Smoki?
31.7.2008 15:56:47   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: tosja

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Predvsem zadnji odstavek - žalostno-a resnično.

Pa sem zaradi tega, če bo moj otrok imel za prgrizek sadje čudna mamauser posted image



A veš, kako mene nekatere čudno gledajo, ko imam vedno sadje zraven za malico? Najde se tudi kakšen grisin ali polnozrnat piškot, ampak najprej je sadje.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kdaj Smoki?
31.7.2008 16:48:05   
tosja

IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

IZVIRNO SPOROČILO: tosja

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Predvsem zadnji odstavek - žalostno-a resnično.

Pa sem zaradi tega, če bo moj otrok imel za prgrizek sadje čudna mamauser posted image



A veš, kako mene nekatere čudno gledajo, ko imam vedno sadje zraven za malico? Najde se tudi kakšen grisin ali polnozrnat piškot, ampak najprej je sadje.



user posted image user posted image user posted image bravo mami Naja user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image Kr vidim face user posted image user posted image user posted image

Pol ti še dajo mal kompleksa manjvrednosti - češ kaj pa se ta gre.... user posted image
Najboljše, da si eno zažvižgaš....user posted image user posted image user posted image Itak veš, da si user posted image



_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kdaj Smoki?
31.7.2008 19:50:16   
Lona76
Joj smokiji in vsa ostala "dobra" hrana.
1. Če jo otrok poje kdaj pa kdaj mu sigurno ne bo nič.
2. Tudi starši naj potem ne jejo tega, ne pa da poznam ljudi ki se sami bašejo s piškoti otrok pa jih NE SME ker mu ne dovolijo sladkarij. Kot je napisala Picola 1 moramo biti sami zgled svojim otrokom
3. Ne mislite da lahko obvarujete svoje otroke pred vso to hrano. Če ne prej jo bojo dobili v vrtcu, ko bo kakšen prijateljček praznoval rojstni dan.
4. Punca je res vprašala kdaj kakšen smoki in ne po mnenju ali je to zdravo ali ne.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?