|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2008 IV. del
31.7.2008 21:58:57   
Blacky30
Auroraa, jaz ne spadam v občino MB, pač pa Miklavž. MB je bila ponavadi še bolj radodarna, so imeli zastonj do konca 6. meseca. Morate se pozanimat, patronažne to vedo, pa tudi pediatri, samo ne ozvanjajo tega na ves glas.

Sasi, pri dvojčkih pa še toliko prej dobiš.

Naša občina Miklavž pa je tudi maja letos sprejela odlok, da tudi mi po novem dobimo prispevek za novorojenčka 100€ poleg zastonj hrane do konca 4. meseca.user posted image user posted image user posted image user posted image  Za pohvalit!user posted image user posted image

Bom popravila seznam, sončika!user posted image

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 3701
   RE: Julijke 2008 IV. del
31.7.2008 22:00:50   
sasi13
moja dva tud nista mela 3 kile in smo se vseeno prej kopali, važno je da popek odpade in da je suh.

_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 3702
   RE: Julijke 2008 IV. del
31.7.2008 22:03:15   
sasi13
bom jz jutri patronažno poklicala in vprašala, ker sma pa že ogromno zdevala za hrano in bi se ZELO poznalo. je pa res da da naša občina okoli 150 eurov za otročka.

_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 3703
   RE: Julijke 2008 IV. del
31.7.2008 22:04:24   
sasi13
blacky30 ja kdo ti pa pol to hrano da oz. predpiše? a to ti pediater napiše recept? sej vem da sm firbčna sam to me pa res zanima, da ne bom jutr tk butast izpadla ko bom klicala.

_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 3704
   RE: Julijke 2008 IV. del
31.7.2008 22:15:52   
Blacky30
Ja, pediater, zdravnik od otročka. Meni je patronažna rekla, ko je videla, da sem morala začet dodajat AM, naj kar gre mož do pediatrinje in prosi za recept. Tako sva že pri prvem user posted image  naredila. In je včeraj šel, povedal, kak je na stvari in je kar recept napisala. Dobiš za vsak teden recept, da pa ti 2 naenkrat, potem pa moraš po nove. Samo to nima nobene veze s tem, koliko občina da za novorojenčka. Pri nas je bilo takrat enako, pa niso dali nič prispevka, samo hrano, zdaj pa so dodali še prispevek in pustili hrano enako.

Pokliči jutri in poročaj. Me res zanima, ker pri dvojčkih bi pa sploh moralo biti to urejeno.

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 3705
   RE: Julijke 2008 IV. del
31.7.2008 22:17:19   
lex
Drage moje kapljice gredo jutri na pošto, sem šele sedaj prišla za comp.
HD koroške kapljice so menda povsod podobne oz. iste tako, da je vseeo kje na koroškem jih kupiš.

KAKŠNO nagrado sem dobila???????????????????????????????? Evo zdaj grem pa cel RR prečekiratuser posted image

No mi smo imeli včeraj zelo pester dan. Vita se je dojila na 1 uro. večer sem ji izmozgana poturila dodatek, in je mula mala spala celo noč. zjutraj sem mela pa poplavo iz zizuser posted image . danes mi je patronažna prinesla še 1x tehtnico, da se tehtama kako in kaj. In mi je 1x spila 130ml za večerjo pa 100ml. V roku 1 tedna pa se je zredila 360g. ja mami lex ma mlekouser posted image user posted image user posted image user posted image . Pa čeprav sva na začetku dodajali dodatek. Tako da ne obupajte preveč hitro in pristavljajte zraven.

mojcek1 iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No evo zdaj pa vem, kaj me je pestilo celi dan. Glava me je bolela za znoret, zdaj po par minutah branja rr pa je bolečina čudežno izginila. Ja zgleda da sem odvisna od RRuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 3706
   RE: Julijke 2008 IV. del
31.7.2008 22:18:02   
sončika84
zrd popka vem,da mora prej odpadt in se posušt,predn ga kopamo. samo odpadlo in posušlo se je že zdavni. odpadu je že v porodnišnici,posušil se pa je kak tedn ko sem bla doma. ah,sej ni važno.mal je čuudn,sam kaj čm,patronažno je treba poslušt. haha. sej bi ga sama skopala,sam mi mora prvo pokazat. saj  bo. 

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 3707
   RE: Julijke 2008 IV. del
31.7.2008 22:22:31   
Majuska
Hehe Lex, a si imela mal abstinenčne krize? user posted image

Sicer pa čestitke za mojcek in njeno deklico!!! user posted image user posted image user posted image

Tole pa prvič slišim, da pri pediatru dobiš recept za AM. Se bomo šli zmenit, ko bom rodila user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 3708
   RE: Julijke 2008 IV. del
31.7.2008 22:25:20   
lindy
Moja pupika pa je že dvakrat bruhala, enkrat takoj po hranjenju pa drugič spet mal kasnej, ko ji je moj podiral kupčka, kaj se da nardit glede tega, je pa bolj požrešna in mislim da prehitro je al pa mogoče preveč, sej vem da to verjetno ni nč hudga, ampak me skrbi da ne bo ponoč k jo ne vidim!user posted image

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 3709
   RE: Julijke 2008 IV. del
31.7.2008 22:34:52   
lex
lindy tudi Vita kar naprej poliva. Velikokrat je plenička pod glavico zelo mokra. Pa lepo podira kupček. Saj zato naj bi otroka dal na bok, da se ne zdauši. Sicer se naša mis prevali na hrbet, ampak do sedaj ni bilo panike. kaj narediti pa ne vem, se tud sama sprašujem. Včasih se mi zdi, da cel obrok polije nazaj.

punce hvala za opozorilo, da sem dobila nagradouser posted image , ker drugače bi itak šlo mimo mene, sem že pozabila, da sem sploh kaj reševalauser posted image . Bom pa lepauser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil lex -- 31.7.2008 22:35:21 >


_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 3710
   RE: Julijke 2008 IV. del
31.7.2008 22:47:23   
glugluglu
lindy, da boš bolj mirna ji za ponoči malo dvigni vzglavje ter jo obloži, da bo res na boku.

naš Tian pa je že ob 22 zaspal, ga je kar zmanjkalo za nočno spanje, jaz pa namesto, da bi se zrihtala in šla hitro spati, pa RR berem, pa še kaj bo za pospravit in bom spet uspela šele okoli 12.00. Aja, ponavadi ima Tian eno daljšo nočno tudi 5 ur, potem pa še 2 urci, čez dan pa kakor kdaj, največ 2 uri od enkrat in to samo, če smo zunaj.

jutri bova pa morala k zdravnici zaradi popka, če ne bo boljši, patronažna mu je dala na popek bivacin, in naročila, da greva jutri k dežurni zdr. (ki je zdravnica za šolske otroke - naša je na dopustu), če ne bo bolje (če bi še bilo kaj gnojno). Imam prav smolo, da je naša pediatrinja na dopustu, sedaj bi lahko imela že 1 mesečni pregled, pa ga imamo šele 9.8, in to v soboto.
baje se je pa popek vnel zaradi vročine; dokler se ne pozdravi ga ne bom več povijala na široko, mi smo tudi imeli 1a, 1b, ampak s priporočilom povijati v dve plenici, do naslednjega uz, ki je 15.09.


(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 3711
   RE: Julijke 2008 IV. del
31.7.2008 22:48:14   
lex
No ko ste imele glih kontracepcijo v zobeh. Mene pa mirena čaka na omariuser posted image user posted image user posted image user posted image , ker sem bila na UZ za mireno (tega ne delajo vsi G in je samoplačniško) in je rekla, da je vse OK mi je dala recept. V meni pa je rastla že mala Vitauser posted image user posted image user posted image , ki pa se še ni videla. Sedaj po malo več kot 9 mesecih je pa pri nas in takoj ko bo mogoče grem da mi jo vstavi. Upam, da ne bo komplicirala z dojenjem in mireno. Ker sem se na zadnjem ctgu z sestro pogovarjala, pa moja G ni preveč navdušena nad kombinacijo hormoni - dojenje. Sem že mislila, da bi za to vmesno obdobje vzela hormonsko inekcijo, ki se jo da dobiti v avstriji. No bom videla na poporodnem.

nč grem ajat, sma včeraj šla ful pozno spat.

aja še to - jutri pride končno hruška, da zalije ploščo. Potem pa teden počitkauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3712
   RE: Julijke 2008 IV. del
1.8.2008 8:40:00   
glugluglu
Dobro jutro, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , se vidi, da smo vse polno zaposlene, jaz bi šla tudi najraje nazaj spati, ampak se Tian že zbuja. Sem spala 5 ur z vmesnim enournim odmorom, očitno bo to moralo biti dovolj za danes.

No k zdravnici nama še ni treba iti, sem govorila z njo in je panika takrat ko je popek rdeč in še koža okoli popka rdeča, pri Tianu je to ok, samo cedi se še vedno iz popka. Pa je rekla, da naj mu na popku kar pustim gazico in malo fiziološke. Če se pa koža vname med vikendom pa moram poklicati logaškega dežurnega zdravnika. user posted image
Jaz pa povsod berem, da je potrebno pri popku, kjer kaj ven teče (po tem ko je bil že ok) takoj k zdravniku. Očitno ni potrebno takoj panike.user posted image

Danes imamo pri nas v okolici res gužvo, sosed štema že od 7.00 (ko smo mi končali s temi stvarmi, pa so drugi začeli), dobro, da je Tian že iz trebuha navajen hrupa; potem so ob 7.30 prišli vsem menjat balkonske ograje, ker smo dali reklamacijo. Tako, da tu se stalno nekaj dogaja. Včeraj in predvčerajšnjim so pa montirali vrtno ograjo.

Meni vsaj kuhati mi ni treba za te ljudi, no prejšnji teden, ko sta prišla tašča in tast pa sem mogla kuhati, ker tast je ploščice z Mitjatom polagal, tašča pa razne stvari čistila, katere se jaz ne bi spravila še celo leto (klet, vrtno garnituro, še ostanke od beljenja, pa še kaj). Teh del se res ne konča, komaj smo do poroda zrihtali notri, pa še ni čisto vsega (kakšen luster manjka, pa še kaj bi se našlo), sedaj pride na vrsto zunanja okolica (ploščice, tlakovci,...). Brez dna, kot pravijo.

Evo, Tian se zbuja, grem naresti mleko, mojega je iz dneva v dan samo še za vzorec. Joj še to: iz Novalaca smo prešli na Aptamil (postopoma), imava prav nemškega, ki smo ga nabavili v Muelerju in Tian dosti lažje kaka, manj ga napenja. Spi pa enako dobro.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3713
   RE: Julijke 2008 IV. del
1.8.2008 8:57:41   
Nasara88
Dobro jutro user posted image user posted image user posted image

Mojcek še tukaj iskrene čestitke za pupo user posted image user posted image user posted image

Mi smo pa včeraj imeli prvo posvetovalnico in naš korenjak je zrasel celih 6 cm in zredil se je za 900 g user posted image Ja očitno v  trebuhu ni imel več prostora in je zunaj dal gasa user posted image . Očitno je takrat, ko smo imeli krizo z dojenjem na 1/2 ure in 1 uro potreboval več, saj je toliko zrasel. Mleka pa imamo sedaj dovolj, se je vzpostavilo razmerje ponudba povpraševanje tak, da punce ne obupat.

Blacky jaz sem že pozabila kam se moram sploh obrniti za ta denar, ki ga občine namenjajo za user posted image . Kaj greš enostavno tja ali kaj? Pri ta prvem smo dobili 20.000 SIT in knjigo zdravstveni priročnik za  dojenčke in otroke user posted image

Mi moramo na široko povijati (2 plenički) do prve kontrole 13.08., ker so bili kolki 1B in 2A. Uf še malo...

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 3714
   RE: Julijke 2008 IV. del
1.8.2008 9:09:59   
jocika
Dobro jutro. Juhu, mal je zaspala nazajuser posted image
Midve se tud dojiva kar na vsako uro. Očitno tud tako raste al kaj? Ponoč je blo pa danes na 3 ure, tak da sem se vmes vsaj malo naspala.
Mene pa nekaj zanima - tiste, ki dojite, a spijete kako kavico?
Pa še nekaj me skrbi. Pupa ma po obrazku rdeče flekce, pa mozoljčke. Ne vem, ali se kožica čisti, pa je normalno, ali je to kak odziv na hrano, ki sem jo pojedla - sam ne jem nič takega, tko da ne vemuser posted image
Po telesu je pa ok.

_____________________________

Patricija je sonček, ki nama je polepšal svet...

(odgovor članu Nasara88)
Neposredna povezava do sporočila: 3715
   RE: Julijke 2008 IV. del
1.8.2008 9:11:16   
jocika
Blacky jaz sem že pozabila kam se moram sploh obrniti za ta denar, ki ga občine namenjajo za . Kaj greš enostavno tja ali kaj? Pri ta prvem smo dobili 20.000 SIT in knjigo zdravstveni priročnik za dojenčke in otroke


Pri nas so mi dali na CSD vlogo, ki jo izpolnim in potem nesem na občino. Zdaj pa čakam, da mi pošljejo davčno številko.

_____________________________

Patricija je sonček, ki nama je polepšal svet...

(odgovor članu jocika)
Neposredna povezava do sporočila: 3716
   RE: Julijke 2008 IV. del
1.8.2008 9:36:10   
Nasara88
Jocika hvala user posted image samo jaz na CSD nisem dobila nobene vloge user posted image Bom malo poklicala in povprašala. 

(odgovor članu jocika)
Neposredna povezava do sporočila: 3717
   RE: Julijke 2008 IV. del
1.8.2008 9:38:20   
Nasara88
Jocika mogoče pa res raste. Pa mislim, da se ji samo koža čisti. No težko je reči, če ne vidiš samo mozoljčki so res običajni za flekce pa bi ti težko rekla. Kavico pa si jaz čisto normalno privoščim zjutraj pa še  mogoče kakšno čez dan.

(odgovor članu Nasara88)
Neposredna povezava do sporočila: 3718
   RE: Julijke 2008 IV. del
1.8.2008 9:50:27   
petra1984
Dobro jutro mamice!

Sem se nekako sestavla po mastitisu, zdej imam pa mleka premal pa moram dodajat!!user posted image user posted image user posted image Jaz se pazim kaj jem, malega pa ponoč tako zvija!! Dodajam mu Novolak, pa me zanima, kakšne imate ve izkušnje z Novolakom oz. Aptamilom!! Pri katerem je manj krčev?

(odgovor članu Nasara88)
Neposredna povezava do sporočila: 3719
   RE: Julijke 2008 IV. del
1.8.2008 11:28:33   
jocika
Nasara hvala. Ja prejle sem klicala pediatrinjo, pa je tud rekla, da se kožica čisti...
Glede mleka je pa tko, da mamice sprobajo, ker enim bolje ustreza novolac, enim aptamil, enim spet neki tretjega ( če je?)
Jaz samo dojim, govorim pa to, kar sem slišala od drugih mamic

_____________________________

Patricija je sonček, ki nama je polepšal svet...

(odgovor članu petra1984)
Neposredna povezava do sporočila: 3720
   RE: Julijke 2008 IV. del
1.8.2008 12:06:41   
klarazan
Lepo pozdravljene, končno se vam javljam samo na kratko,
hvala vsem  za čestitke, z Lanom sva doma že od prejšnje srede sam nekeko nisem imela časa, da bi se vam javila, mali princ zahteva vso pozornost, pa še na uro ali uro in pol se dojiva.
Čestitke vsem, ki ste rodile v času moje odsotnosti, za tiste ki ste pa še na čakanju držim pestiuser posted image .
Trenutno nimam časa, da bi vas prebrala za nazaj, porodno zgodbo pa dobite kdaj drugič, bila pa je absolutno v stilu julijkuser posted image user posted image .


(odgovor članu jocika)
Neposredna povezava do sporočila: 3721
   RE: Julijke 2008 IV. del
1.8.2008 12:24:25   
Majuska
Jaz sem končno prilezla s pregleda v porodnišnici ... ob osmih bila na ctg-ju, se mali očitno še ni dovolj zbudil user posted image no po skorajda dveh urah sem izvedela, sem odprta samo za en prst in so me jasno poslali domov. Je bilo pa hecno, da so kar tri  nosečke pred mano peljali v porodni blok, očitno bo danes pester dan!

Mene tale mora ponovno čaka v ponedeljek, če se za vikend seveda ne bo pričelo dogajati. Tole čakanje je res ubijaaaaaaalskooooo user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu klarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 3722
   RE: Julijke 2008 IV. del
1.8.2008 12:37:10   
Blacky30
Jutro!

Midve z žabiko sva trenutno sami doma. Moja dva sta šla na potep in po našo omico, da pride spet k nam na počitnice. Moja mama pa je šla delat. Mala spančka, jaz pa sem že vse pospravila, pomivalni in pralni stroj laufata, zdaj pa čakam patronažno. Moram ji povedat, da je Teja zadnjič imela klopa in da ima ful bule na obeh zizikah, kar sem brala, da je normalno, a mora vseeno prečekirat. Popek še ni odpadel, tak da jo bo naslednji teden prišla čekirat druga patronažna, ker ta gre na dopust.

Nasara, jaz sem obrazce za prispevek od občine kar na spletni strani sprintala, izpolnila in dragega poslala na občino. Vi pa imate hitro pregled kolkov, mi smo naročeni šele novembra. Samo ne rabim široko povijat, ker sta bila oba 1B. Mogoče zato....

Midve pa se dojiva na 4-5 ur, ker vmes spi. Sem jo zadnjič hotela zbudit, da bi jo nahranila in bi potem lepo spala, pa ni šans. Nisem je mogla zbudit, sem ji zizo zastonj k ustom silila. Ko ona spi, spi.user posted image  Tak da moje mleko je še dalje isto sr..... ni ga, na vsaki zizi vleče 4 minute, nekaj golta, ker jo slišim, kako požira, potem pa se začne kregat z zizo in jo vlačit. Se mi pa tudi zdi, da ne vleče več tak močno, ker me nič ne zaboli, kot prej. Zdaj pa ne vem, če po 14 dneh neha bolet ali pa se je tak fajn flaše navadila.

Jocika, ti mozoljčki so normalni, gre za izločanje hormonov in jih moraš pustit pri miru, nič mazat s kakšno kremico.

Tak, patronažna je šla, popek še kar ni dol padel. Se hecajo, da otroci, rojeni na Ptuju, gredo s tem neodpadlim popkom še v šolo.user posted image

Od patronažne sem tudi izvedela, da tiste, ki spadate pod občino MB, dobite prispevek za novorojenčka v višini 300€ in zastonj AM na recept do konca 6. meseca starosti. Lepo, ne?

(odgovor članu Nasara88)
Neposredna povezava do sporočila: 3723
   RE: Julijke 2008 IV. del
1.8.2008 12:44:37   
Blacky30
Petra1984, mi imamo slabše izkušnje z Aptamilom. Sem ga imela pri prvem in smo potem prešaltali na Comformil, ki je bil isto sr..... Potem pa smo prešli na Novalac, ampak tistega za otroke s kolikami in je bilo ok. Tudi pri Teji imam sedaj Novalac za otroke s kolikami in kaka 4-5x dnevno, pa tudi krčev nima prehudih.
Ni pa dobro preveč menjavat hrane, ker to šele povzroča krče, da je joj.
Klarazan, dobrodošla nazaj med nas! Komaj čakam porodno zgodbo!!user posted image

(odgovor članu petra1984)
Neposredna povezava do sporočila: 3724
   RE: Julijke 2008 IV. del
1.8.2008 12:49:53   
Blacky30
user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image         user posted image user posted image
 
6.5.2008
1. nima user posted image Danaja (1320g) & user posted image Amadej (1130g)  (pdp 25.7.08)
 
14.5.2008  
2. andras user posted image Ariana (1910g) (pdp 17.7.08) 
 
16.5.2008
3. _rebeca_ user posted image Iraya(1510g; 40cm) & user posted image Tariq (1570g; 40cm) (pdp 16.7.08) 
 
7.6.2008 
4. 24julij  user posted image  Lara (2730g) (pdp 18.7.08)  
 
10.6.2008 
5. mihaela1 user posted image  Niko (2570g) (pdp 5.7.08)
 
12.6.2008
6. sasi13  user posted image  Jan (2140g)user posted image Anžej (1990g) (pdp 6.7.08)
 
14.6.2008
7. zabica26 user posted image  Žiga Jan (pdp 5.7.08)
 
19.6.2008
8. masaja user posted image  Nara (3410g; 52cm) (pdp 4.7.08)
 
22.6.2008
9. auroraa user posted image  Matic (2620g; 49cm) (pdp 5.7.08)
 
23.6.2008
10. rahelca  user posted image Ana (2700g) & user posted image  Jan (2300g) (pdp 17.7.08)
 
25.6.2008
11. Samsa user posted image  Lara (2960g; 50cm) (pdp 5.7.08)
12. Katharina user posted image  Svit (2860g; 49cm) (pdp 20.7.08)
 
26.6.2008
13. najsi  user posted image  Oskar (3800g; 53cm) (pdp 2.7.08)
14. zarjica user posted image (3130g; 52 cm) (pdp 15.7.08)

28.6.2008
15. mis  user posted image  Neža (3380g; 50cm) (pdp 3.7.08)
16. jerebica user posted image Rudi (4090g; 56 cm) (pdp 7.7.08)
 
29.6.2008
17. *Angelina* user posted image  Aiken (2725g; 50cm) (pdp 5.7.08)
 
30.6.2008
18. romy user posted image  Taj (3770g; 51cm) (pdp 30.6.08)
19. titanika user posted image  Nina (2530g; 49cm) (pdp 11.7.08)
 
1.7.2008
20. bastian111 user posted image  Gal (4280g; 54cm) (pdp 21.7.08)
21. tincy82 user posted image Taja (2900g) (pdp 19.7.08)

2.7.2008
22. glugluglu user posted image  Tian (3900g; 54cm) (pdp 2.7.08)
23. lejla969   user posted image  Miran (4000g; 54cm) (pdp 8.7.08)
 
3.7.2008
24. sončika84 user posted image  Matija (2350g; 49 cm) (pdp 24.7.08)
 
4.7.2008
25. neboglasnica user posted image  Staš (4400g; 57cm) (pdp 9.7.08)
26. TODI user posted image  Svit (3850g; 54cm) (pdp 7.7.08)
 
5.7.2008
27. Lunica24 user posted image  Luka (3580g; 53 cm) (pdp 5.7.08)
28. Nasara88 user posted image   Patrick (3300g; 50cm) (pdp 11.7.08)
29. nanka user posted image  Natka (2500g; 47cm) (8.7.08)
30. Juno user posted image  Črt (3160g; 50cm) (pdp 11.7.08)
 
6.7.2008
31. Inigo user posted image  Brin (3410g in 50cm) (pdp 2.7.08)
32. Zimska user posted image  Lan (3930g; 54cm) (pdp 14.7.08)
33. KristinaU user posted image Rok (2780g; 49 cm) (pdp 20.7.08)

7.7.2008
34. Pety78 user posted image  Kaja (3790 g; 54cm) (pdp 8.7.08)
 
8.7.2008
35. ilatic user posted image  Tarik (3600g; 53cm) (pdp 12.7.08)
36. ana2007 user posted image  Julija (pdp 20.7.08)
 
9.7.2008   
37. lex user posted image   Vita (3780g; 52 cm) (pdp 7.7.08)
38. netki user posted image  Tilen (3050g; 50 cm) (pdp 7.7.08)
 
10.7.2008
39. Mojcej  user posted image  Nika (3960g; 56 cm) (pdp 6.7.08)
40. tinky  user posted image   Teo (2890g; 51 cm) (pdp 8.7.08)
41. petra1984  user posted image  Jan (3360g; 50 cm) (pdp 17.7.08)
 
11.7.2008
42. frutka  user posted image  Lili (3400g; 53 cm) (pdp 19.7.08)
 
12.7.2008
43. Katy\o/  user posted image  Ema (3410g; 52 cm) (pdp 5.7.08)
44. Sanca1  user posted image  Staša (pdp 23.7.08) 
45. silmarillion user posted image Gaja (3310g; 49 cm) (pdp 20.7.08)

13.7.2008   
  
46. Motoristka user posted image  Andraž (3345g; 51 cm) (pdp 11.7.08)
47. papir  user posted image  Manca (3260g; 51 cm) (pdp 12.7.08)
        
14.7.2008
48. jocika user posted image  Patricija (3500g; 51 cm) (pdp 15.7.08)
49. lidija*** user posted image  Mojca (2730g; 46 cm) (pdp 18.7.08)
 
15.7.2008
50. maja24  user posted image  Ela (2800g; 52 cm) (pdp 10.7.08)          
51. dzanika  user posted image  Jan (3760g; 54 cm) (pdp 18.7.08)      
 
16.7.2008 
52. SOncIca  user posted image  Timotej (3650g; 53 cm) (pdp 20.7.08)
53. Almera  user posted image  Bor (2720g; 48 cm) (pdp 26.7.08)
54. hruška debeluška  user posted image  Kali (3770g; 53 cm) (pdp 24.7.08)
55. moya  user posted image  Tija (2850g; 49 cm) (pdp 30.7.08)

17.7.2008  
56. Blacky30 user posted image Teja (4050g;53 cm) (pdp 15.7.08)
57. pepa6  user posted image Lara Tisa (3880g; 50 cm) (pdp 9.7.08)

18.7.2008
58. Lavita* user posted image (3580g, 52cm) (pdp13.7.08)
59. kenya user posted image Zoya (3450g; 53 cm) (pdp 13.7.08)

20.7. 2008
60. klarazan user posted image Lan (3890g; 52 cm) (pdp 14.7.08)
61. 2 sraki user posted image Jona (3500g; 53 cm) (pdp 27.7.08)
62. jantra user posted image Nadja (3060g; 48 cm) (pdp 16.7.08)

21.7.2008
63. sasula user posted image Anelie (3030g; 51 cm) (pdp 31.7.08)

22.7. 2008
64. karamela6 user posted image Nina (3750g; 54 cm) (pdp11.7.08)
65. 3jeMi user posted image Lovro (3620g; 55 cm) (pdp 21.7.08)
66. liju user posted image Žan (3240g, 49 cm) (pdp 29.7.08)
67. ksenci user posted image Aljaž (3650g; 51 cm) (pdp 11.7.08)
68. NyahRR user posted image Ian (3920g, 55 cm) (pdp 26.7.08)
69. lindy user posted image Manca (3270g; 51 cm) (pdp 19.7.08)
70. robika user posted image Tija (4300g; 56 cm) (pdp 5.7.08)

24.7.2008

71. sandrine user posted image Tjan (3580g; 52 cm) (pdp 26.7.08)

25.7.2008

72. Senci user posted image Enej (3380g; 53 cm) (pdp 27.7.08)
73. populis user posted image Lara Brina (3365g; 52 cm) (pdp 15.7.08)
74. tims user posted image Nina (4140g; 57 cm) (pdp 16.7.08)

26.7.2008
75. Yasminka user posted image Matej (4190g; 53 cm) (pdp 22.7.08)
76. daska user posted image (pdp 24.7.08)
 
29.7.2008
77. flower user posted image  Lan (3580g; 52 cm) (pdp 30.7.08)
78. rovar_ka user posted image  Tia (3500g; 48 cm) (pdp 25.7.08)
 
31.7.2008
79. Mojcek1 user posted image  Živa (3070g; 51 cm) (pdp 24.7.08)

user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

39user posted image : 44user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?