|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Življenjsko zavarovanje - kje??
7.8.2008 10:37:38   
beba76
Ker **** zavarovalnic ponuja najugodnejša življenjska zavarovanja, me zanima, katera je po vašem mnenju res najugodnejša - seveda ne samo finančno ampak tudi nudijo največ. Moj ima pri Merkurju, jaz pa zdaj aktivno razmišljam o tem.

Hvala za odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Življenjsko zavarovanje - kje??
7.8.2008 11:39:18   
Arwenko
Poišči si dobrega zastopnika, ki prodaja več zavarovalnic in ne samo ene, takšen ti bo znal bolj objektivno svetovat, katera je v danem trenutku za tebe najprimernejša - ker od vseh dobi provizijo :)

Si pa moraš predhodno dobro izdelat predstavo, kaj od zavarovanja pričakuješ. Meni je bila pomembna predvsem fleksibilnost, ker sem še toliko mlada, da se v življenju lahko marsikaj zgodi.

Sama imam Kd - težko ti pa rečem kako in kaj, ker ga imam šele dobro leto in z njimi do sedaj nisem imela nobenega opravka, niti z uveljavljanjem kakšnih zahtevkov z nezgodne police, z življenjskim pa sploh ne.

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Življenjsko zavarovanje - kje??
7.8.2008 17:16:05   
Sončni žarek
Če mene vprašaš ima ful fleksibilno ponudbo zavarovalnica Wiener staedtische user posted image

Pa samo v vednost-delam za več zavarovalnic in poznam pogoje v nulo.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Življenjsko zavarovanje - kje??
7.8.2008 23:07:22   
elizabeta p
jaz mam prizmo od zav. maribor

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Življenjsko zavarovanje - kje??
19.8.2008 13:21:35   
Ursa vzajemci.com
Podjetje Zavarujte d.o.o. trži produkte vseh zavarovalnic na slovenskem trgu, telefon je 01/280 91 60, ali pa kar po mobitelu pokliči zastopnika 041/393 282 (Alen Lapanja).

(odgovor članu elizabeta p)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Življenjsko zavarovanje - kje??
18.3.2009 16:39:56   
zavar
Precej informacija je na http://www.zavpro-zavarovanje.si/zivljenjsko_zavarovanje.html

Ponujajo zavarovanje večine zavarovalnic. Tam lahko tudi skleneš zavarovanje.

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Življenjsko zavarovanje - kje??
18.3.2009 16:50:27   
marty5
Midva z možem imava življensko pri Wiener Stadtische - kolikor sem se zanimala, je bilo nekje najbolj ugodno, pa še velika zavarovalnica je.

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu zavar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Življenjsko zavarovanje - kje??
18.3.2009 18:36:53   
anajmad
Pri meniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Življenjsko zavarovanje - kje??
18.3.2009 23:04:06   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: marty5

Midva z možem imava življensko pri Wiener Stadtische - kolikor sem se zanimala, je bilo nekje najbolj ugodno, pa še velika zavarovalnica je.


midva tudiuser posted image  samo življensko...neki lajf stajl....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Življenjsko zavarovanje - kje??
20.3.2009 8:11:43   
Onasiss
Jaz imam pri Z Maribor Zlato naložbo in DWS. Sem pri Zlati naložbi dobila tudi nagrado ob rojstvu otroka.user posted image user posted image user posted image user posted image . Sem z obema zadovoljna saj ima kombinacijo z nezgodnim zavarovanjem in mi ko sem imela nesrečo sem bila tudi zzzeeelllooo zadovolnjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

So what....

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Življenjsko zavarovanje - kje??
20.3.2009 18:18:37   
anajmad
Triglav tudi da 10% od zavarovalne vsote za rojstvo otroka že več kot 10 letuser posted image .

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Življenjsko zavarovanje - kje??
20.3.2009 21:16:19   
benika
Triglav tudi da 10% od zavarovalne vsote za rojstvo otroka že več kot 10 letuser posted image .


Ja, ampak samo za prvega otroka.Pa še to potem ta znesek odbijejo od končne izplačane vsote (no, vsaj nekaterim).

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Življenjsko zavarovanje - kje??
21.3.2009 7:35:43   
anajmad
Pa mi povej,katere zavarovalnice dajo za vsakega otroka nagrado? Me prav zanima,ker slišim to prvič.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Življenjsko zavarovanje - kje??
21.3.2009 10:26:58   
Onasiss
Kot sem že napisala Zavarovalnica Maribor pri Zlati naložbi.user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Življenjsko zavarovanje - kje??
21.3.2009 11:25:44   
benika
Pa mi povej,katere zavarovalnice dajo za vsakega otroka nagrado?


Glej, ni treba bit sarkastična. Jaz sem samo napisala, da zav. Triglav (pri kateri sem mimogrede zavarovana tudi jaz in celotna moja družina) da prispevek le za prvega otroka. Se nisem zaradi tega nič zgražala.

Mi je pa totalno mimo, da ti nagrado odbijejo od zavarovalne vsote. Če jo že dajejo, potem naj jo še oni krijejo, ne pa da dejansko dajejo meni kot nagrado za otroka moj denar.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?