|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pritlikavi šnavcer
8.8.2008 22:54:57   
Anonimen
Pozdravljene oz. pozdravljeni!

Mene zanimajo vaše izkušnje s pritlikavimi šnavcerji? Kako se obnesejo z otroci, kako dobro se jih da vzgojit...no, bilo kakšno mnenje bo dobrodošlo. V bistu iščema psa, ki ne pušča veliko dlake, ki nima vonja, s katerim lahko greš tudi na daljši sprehod in so družinski psi.No, katere pasme so še takšne? Pes bo v stanovanju. In še to, če kdo ve za kakšno leglo teh psov.

lepuser posted image  pozdrav, kim22
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pritlikavi šnavcer
9.8.2008 12:01:15   
potepinček
Moja starša sta ga imela in je zelo miren in prilubljen psiček. Imela sta ga v stanovanju.Kupila sta nekje na Lovrencu na Pohorju. Zelo so ga imeli radi tudi otroci in tudi psiček je bil zelo prijazen do otrok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pritlikavi šnavcer
9.8.2008 13:11:33   
Felicita
http://www.mojpes.net/modules/pasme/index.php?id=152

jaz na žalost poznam samo take kot so opisani pri 'problemih z obnašanjem'. pomoje ni najbolj primeren za prvega psa, ker res rabi kar konkretno vzgoje.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pritlikavi šnavcer
9.8.2008 14:01:36   
šnucika
Ja,jaz poznam tudi same take "živčke",pa dva zelo debela,saj se hitro poredijo,če ni mere pri prehrani.Karakterno so zelo terierski.
Jaz imam velikega šnavcerja.Je karaterno čisto nekaj drugega.Taka nežna,lena dušica v velikem telesu.
Glede dlake pa je res fajn,ker ne odpada,ne smrdi....

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pritlikavi šnavcer
9.8.2008 14:06:32   
Anonimen
pomoje ni najbolj primeren za prvega psa, ker res rabi kar konkretno vzgoje.
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

Ne bo prvi pes. Kak pa so kaj beagli?

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pritlikavi šnavcer
9.8.2008 14:07:28   
Anonimen
Joj, kak mi je zdaj to čudno citiralo. Drugo je moj odgovor.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pritlikavi šnavcer
9.8.2008 14:16:06   
jolly123
Vsak pes ne glede na to kakšnega boste vzeli bo potreboval dosledno vzgojo, brez tega n ebo nič. Če boste otroka in psa oba naenkrat učili skupnega sobivanja ne bi smelo biti težav.
Mi imamo s šnavcerjem odlične izkušnje, ima rad otroke, druge živali, je čuječ in prijazen pes.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pritlikavi šnavcer
9.8.2008 14:19:31   
Felicita
beagli so pa menda najbolj inteligentni psi (in rabijo lastnika ki jim je kos), so pa lovski oz. majo zelo izrazit lovski nagon in ko nekej zavohajo so te pripravljeni peljat čez pol mesta al pa sami kam odtavat. Rabijo ogromno gibanja. so pa prijazni in dobrodušni, znajo te pa na polno okrog prinest (varianta 'big sad puppy eyes, pa doseže vse) user posted image z otroci so zelo dobri. men se npr zdi boljša izbira od šnavcerja v primeru da mu lahko nudiš veliko gibanja.

http://www.mojpes.net/modules/pasme/index.php?id=14

p.s.: ko bom velika ga bom mela user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pritlikavi šnavcer
9.8.2008 14:21:34   
šnucika
IZVIRNO SPOROČILO: jolly123

Vsak pes ne glede na to kakšnega boste vzeli bo potreboval dosledno vzgojo, brez tega n ebo nič. Če boste otroka in psa oba naenkrat učili skupnega sobivanja ne bi smelo biti težav.
Mi imamo s šnavcerjem odlične izkušnje, ima rad otroke, druge živali, je čuječ in prijazen pes.



a imate pritlikavega?
Ker kakorkoli obrneš in se trudiš pri vzgoji,se vse tri pasme šnavcerjev blazno razlikujejo med sabo.
Osebno,pa ne zato,ker ga imam...se mi zdi,da je veliki najbolj umirjen.Tudi njegova "frizerka" mi je potrdila,da ima s tamalimi in srednjimi več nemira.
Priporočam pa kateregakoli od šnucijev,saj so res zakon psi!user posted image

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pritlikavi šnavcer
9.8.2008 19:39:28   
jolly123
Šnucika mi imamo sicer mešanca s pritlikavim šnavcerjem in terierjem. Bi človek rekel dve trmasti pasmi skupaj user posted image Je mogoče res bolj "žive sorte" kot veliki šnavcer. Ima namreč ogromno energije, ki jo je potrebno nekako pokuriti, ampak saj pravim s pravilno vzgojo že od prvega dne dosežemo zelo veliko. Vsaj mi smo se na začetku ful trudili in če se ne bi držali nekih mej bi bilo mogoče čisto drugače. Je pa to zelo pameten pes, ki vas bo hitro prinesel okoli zato je res potrebna doslednost. 

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?