|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaklenjene slike
3.3.2005 8:41:44   
smrka
nosecke imam vprasanje. Nekatere daste slike svojih malckov na net... potem jih se zaklenete da se jih ne more videti, v cem je poanta? Ce nebi rade da se gledajo potem jih ne dajajte na net.
:kuza:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zaklenjene slike
3.3.2005 9:02:24   
bobek05
Ne vem v čem je fora, da ene dajo dostop (geslo) do slik samo nekaterim (predvidevam, da tistim, ki jih poznajo ali pa si že dalj časa dopisujejo). Odločitev je vsekakor njihova. Jaz sem se danes prvič spomnila, da bi lahko dala kaj v svoj album - kakšno svojo slikco.

Mimogrede. Tvoj otroček je čudovit. Rok imaš 18.7.? Jaz ga imam pa 3.7. Slikice od :duda: pa še ni med mojimi albumi, ker jo bom dobila v torek, ko imam UZ. Takrat bom mogoče celo izvedela za spol :duda:

Lepo nosečnost ti želim

:nosecka: v 23t

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zaklenjene slike
3.3.2005 9:48:26   
vesnaRR
Albumi niso namenjeni samo temu, da jih člani RR (prijavljeni) gledajo, temveč služijo širšim namenom, kakšnim, določa avtor.
Zaklenjene slike pa lahko vidi vsak, ki ima geslo - prijavljen ali pa neprijavljen.
Preko zasebnih sporočil pa lahko prosiš vsakega uporabnika za geslo, če si želiš ogledati njegove slike.

Lp, Vesna

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zaklenjene slike
3.3.2005 9:59:32   
smrka
8) Hvala bobek05 za pohvalo mojega malcka... Se ze vidi na slikici da mi je zelo podoben :) Bila sem v pon. prvic na UZ in sem kar zarela od srece ko sem gledala kaj imam v busitu... nepopisno veselje. Skoda ker se ni videl spol.. mogoce se bo na drugem UZ, v maju ko bo ze vecji.
Zelim ti lepo nosecnost :nosecka:

:nosecka: v 20 t

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zaklenjene slike
3.3.2005 14:59:50   
Anonimen
Kakor je že napisala Vesna- vse pač ne želijo, da bi vsi videli slike.

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   zaklenjene slike
3.3.2005 16:19:17   
smrka
ja pac je tako.:)-

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zaklenjene slike
3.3.2005 17:05:56   
bobek05
Tajci*, hvala, počutim se odlično. Brez kakršnih koli komplikacij...

Upam, da bom v torek izvedela kaj brca v mojem trebuščku (8.3.) ko imam UZ (morfologijo). Si lahko predstavljaš, da sem komaj v 23t? Meni na koncu nič več ne bo prav... :((

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zaklenjene slike
3.3.2005 17:40:27   
špelin@
Vau, smrka, čudovita slikica :bravo::bravo::bravo::bravo:

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   zaklenjene slike
3.3.2005 20:02:12   
beba76
Vau, Bobek, to pa je ornk buši za 23 tednov...:bravo:

Daj ga malo razgali, da vidimo, če nisi dala kakega pojštra v hlače:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   zaklenjene slike
3.3.2005 20:24:01   
špelin@
oooo, bobek, kakšna sexi mamica :bravo:

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   zaklenjene slike
3.3.2005 20:58:10   
smrka
bobek, kaj ce mas dvojcke? Jest mam tud velik busi za 20 tednov, sem mislila da sta zihr dva.. no eden je :):kuza:

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   zaklenjene slike
7.3.2005 22:17:51   
mehurčica
Smrka, jaz sem si dala nekatere albume, ki so že zelo dostikrat ogledani, pod ključ, da jih sedaj še lahko moja mami v službi malo pokaže(ni prijavljena na RR)ali pa jih moji domači kdaj pogledajo in kakemu obisku pokažejo.
Vsi moji znanci ali prijatelji se pač ne prijavijo na RR in je lažje, če jim dam samo link in vpišejo geslo.

Za srečanja imamo pač tako da so pod ključem, ker nekaterim ne paše, če jih vsi vidijo.

Če pa želiš kake slikice videt, pa komot lahko prosiš za geslo. Jaz ti ga z veseljem dam.:)

Pa-pa:miska: in lepo nosečnost ti želim in seveda lepega, zdravega otročka.:) Imaš zelo lepo slikico od UZ-a.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   zaklenjene slike
9.3.2005 10:53:06   
pravljica
oj bobek...kje si bila tako dolgo (mislim, ker te ni blo na forumu)? najini roki so kar blizu (5.7.)...sam iz tega konca ni še nobene v začetku julija...od kod si ti?
buši mi je pa všeč...sem se že bala, da je samo moj tako velik v teh tednih 8)
a greš privat na morfo, ali ti bo tvoja G delala? sem bla včeraj razočarana, ker se moja sploh ni potrudla, da bi vidla spol...seveda ni časa, ko je polna čakalnica in si je ogledala samo tisto, kar je mogla izmerit...dobro da sem bila že v črnučah samoplačniško in mi je tam potrdila podatek z NS, da se res lepo vidi lulček :bravo:

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?