|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVEMBRČICE 2008
15.8.2008 17:51:29   
bobika1
ne vem sam men je sošolka rekla da ona če neb šla kao na sodišče da se je prikazala kao kot mati samohranilka da bi zarad štipendije dobila samo 30 al 40 eur. Ne vem pa kok je pri tem res, se morem pozanimat...
Hvala na informaciji. Če kej zveste mi kar povejte

_____________________________

Na najino obletnico 26.11.2008 sva dobila najlepši zakladek-MATICA!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3426
   RE: NOVEMBRČICE 2008
15.8.2008 18:42:07   
klavdiy4
Čer..user posted image

Baje je tko glede štipendij, da če sta s partnerjem skupaj prijavljena in , če je on v službi se šteje njegova plača k tebi in jo upoštevajo pri višini štipendije. Drugače pa menda res moraš vse urediti preko sodišča , če se hočeš prikazati kot mati samohranilka. Vendar šele takrat, ko rodiš. Jaz sem šla vprašati na center za socialno vlogo in mi je svetovalka rekla, da , ker se letos vloge zaradi sprememb dajajo septembra, vlogo vložim in napišem vse tako kot vsako leto. Spremembo moram pa podati po rojstvu otroka. Saj se ti pri republiški štipendiji zviša.

Emina tudi jaz mislim, da če bi bilo kaj narobe, bi te g.poslala na preglede.....


PRIDNE BODITE.....user posted image

(odgovor članu bobika1)
Neposredna povezava do sporočila: 3427
   RE: NOVEMBRČICE 2008
15.8.2008 20:33:26   
nagajiva
Ojla user posted image

Je mel user posted image  ta tedn dopust in sma samo nekaj letala okoli od jutra do večera.....tako da sem čisto zanemarla RR. Posledično sem sedaj skoraj eno uro brala user posted image ....ste ble kar pridne in lepo čvekale.
Sem danes tako utrujena, da se mi že kar rola. Pa morem še kruh spečt-mamo jutri en piknik in sem oblubla.......Vročina me je čisti zdelala. Se pa sedaj v MB pripravlja k dežju oz. mislim ,da malo že dežuje in se bo verjetno vsaj spat dalo. Jutri pa naj bi bile tako malo nižje temperature. Glede na vroč tedn, se sploh ne pritožujem. Pa da malo povzamem......
Orka-čestitke, pa geslo prosim user posted image ....
Dojenje-želja velika, kako bo, bomo pa videli potem.....Se bom pa vsekakor potrudila, da bo zalaufalo. Ker je veliko bolje za otrok, pa še praktično. Joško ven in je hrana pripravljena-pa še lepo topla user posted image user posted image
Brcike-so dnevi, ko je user posted image  izredno aktiven in spet dnevi, ko je čisto miren in nežen. Takrat, ko ma svoj dan, pa se mi zazdi, da mi bo iz trebuha skočil user posted image . Ampak je fajn, tako vsaj vem, da je vse ok.....
Cotike ipd.-sma včeraj kupila prvi komplet-ga je dragi izbral in ga bo imel user posted image  za iz porodnišnice. Ostalo pa bomo nabavlali sproti oz. posteljico in voziček nekje septembra.....Sma pa vzel št. 62 in bo ta št. verjetno kar prevladovala. Bolje malo veliko, kot pa premalo. Po potrebi bomo pa seveda kaj dokupli.
Posteljne aktivnosti-malo šepajo user posted image user posted image .....Vglavnem zaradi mene. Enostavno ne čutim neke pretirane želje. Še sreča, da je moj razumljiv.....Ko pa zapaše, pa je malo še komedije zraven, da najdema položaj user posted image user posted image .....Sicer pa smeh ne škodi, a ne?
Aja, še čestitke za vse preglede-mi ga mamo v ponedeljek in komaj čakam. Me prav zanima kako težak je že naš user posted image ......ja, pa moja teža.....Mislim, da sem nekje na +6........
Sem pa sedaj lačna in seveda da grem nekaj pojest.....bomo hujšale potem.....user posted image
Pridne bodite piške miške, pa bušije božajte.......

(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 3428
   RE: NOVEMBRČICE 2008
16.8.2008 11:03:31   
zara13
Dan dan!

uff ura je že skoraj 11h pa sem šele prva danes....punce, vstat bo treba. Evo ena user posted image , da se zbudite....user posted image
Jst sem pokonc že od 8. ure, sem mojmu nardila zajtrk pa kavo, je šel v službo. Zdej pa čakam kolegico, da me pokliče, ker greva v Mullerja v Kranj, ji je zmanjkal pleničk, ipd....

Včeraj sem bila pa po dolgem času v kitajski, mi je prav pasala njihova hrana.

Uf...kmalu bojo veslali naši veslači, treba navijat ;) upam, da osvojijo kakšno medaljo. Grem gledat...papa



(odgovor članu nagajiva)
Neposredna povezava do sporočila: 3429
   RE: NOVEMBRČICE 2008
16.8.2008 12:43:02   
pomar*ANČA*
veslačem pa ni šlo preveč dobro... pa tako glasno sem navijala.... nevem kaj naj počem samam s sabouser posted image sem se malce tečna zbudila...

(odgovor članu zara13)
Neposredna povezava do sporočila: 3430
   RE: NOVEMBRČICE 2008
16.8.2008 12:44:57   
klavdiy4
Hei user posted image /e....user posted image

Danes se mi pa zdi, da je tak zaspan dan....user posted image ........zzzzzzzzzz.......user posted image user posted image
Zgleda, da se samo men ,ker user posted image  je pa full aktiven.user posted image  Zadnič se mi zdi, da nisem napisala, da imamo naslednji pregled 5.9... sem čisto pozabila.

Upam , da kmalo vstanete, zaspanke user posted image !

(odgovor članu zara13)
Neposredna povezava do sporočila: 3431
   RE: NOVEMBRČICE 2008
17.8.2008 10:30:01   
klavdiy4
Dobro jutro...

Ura je že 10:25 pa sem prva danes user posted image ... aja pa zadnja včeri user posted image .... Pri našem klepetanju se pa res pozna da je vikend....user posted image  Danes morda dobim od user posted image  nečakinjo na obisk. Je stara 3 leta in je full user posted image  (angelček).. Popoldan grem pa k seki, ki praznuje roj.dan....user posted image user posted image user posted image ... Komaj čakam, da bom jedla user posted image ..
Sej nevem kaj bi še nakladala, sam se mi full lubi pogovarjat....user posted image ... Pridne bodite pa uživajte še ta dan, ker potem pa je konec vikenda...user posted image ....

Se tipkamo kasneje.....

(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 3432
   RE: NOVEMBRČICE 2008
17.8.2008 14:13:06   
lyra*
Dan!
 
Ja pri nam se pa res vikend poznauser posted image
Gledam zdaj OI in navijam za našega,ki trenutno vodiuser posted image user posted image  Tako,da 3medalije že mamo mogoče še kakšno dobimo! Čop&Špik sta včeraj malo razočarala četvercu pa je 3mesto za malo pobegnilouser posted image  Ampak je super,da so prišli do finalauser posted image user posted image
 
Sem pa včeraj gledala Flipperja na kanalu A in sem se zraven tak jokala,ko dežuser posted image user posted image  Ja ja..hormoni mi nagajajouser posted image

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 3433
   RE: NOVEMBRČICE 2008
17.8.2008 18:45:25   
bobika1
hej hej. kje se skrivate?
No midva sva v soboto kupla voziček, lupinico in bazouser posted image . Sva misla naročiti pa so imeli kar na zalogi in je moj hotu kupit in zdej imamo to že doma, in vsakmu razkazujemauser posted image . Kupla sva še 4 bodije, pa pajacek pa hlačke pa en plišast kompletek pa nogavičke, v H&Mu. Tak da do sedaj imamo touser posted image . Sem pa danes izvedela da mi bo ena prinesla nekaj cotk in se mi je kar rituser posted image  nasmejala, ne bo potrebno toliko kupit oz itak bomo ampak potem je tega manj.user posted image

No zle pojem pa frutekuser posted image  pol pa hm ja ka bo že prišla katera gor da se mal razpišemo?user posted image



_____________________________

Na najino obletnico 26.11.2008 sva dobila najlepši zakladek-MATICA!!!

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 3434
   RE: NOVEMBRČICE 2008
17.8.2008 19:21:13   
zara13
Helou bejbike!

Vidim, da kar počivate, sej je prav tako ;) jst sem danes tudi bolj lenarila, bila sem s kolegico na 3 urni kavi user posted image itak sem sama doma, ker moj dragi dela.

bobika - kakšen voziček pa si izbrala? No mene je tudi včeraj klicala kolegica, da ima celo vrečo stvari za dojenčka, da mi kmalu prinese, da malo pogledam, če mi bo kaj prav prišlo.

Komaj čakam pregled 25.8., ker bom imela zopet UZ. Moram nujno prosit ginek. za tisto potrdilo o datumu poroda, saj si moram počasi začet rihtat vse papirje. Imam še nekaj starega dopusta, ki ga mislim koristit, če bo vse po sreči bi začela s porodniško okoli 25.9. kar pa bo zelo hitro.

Včeraj sem bila v Mullerju, je bil čisto poln mamic pa vozičkov z otroki user posted image kot, da bi bilo vse zastonj.


(odgovor članu bobika1)
Neposredna povezava do sporočila: 3435
   RE: NOVEMBRČICE 2008
17.8.2008 19:43:15   
bobika1
zara 13 izbrala sva peg perego pliko switch barva bambuuser posted image

To je takšne barve. Kakšen se ti zdi?

Danes sva naredila a testuser posted image . Je prišla od fanta teta ko ma punčko staro 1 mesec in smo jo dal noter in je bla vidit zadovoljna. Še mami(njena) je rekla da je vidit ful zadovolna, Tako da upam da nama bo vredu služu da bo najina bebica tud zadovoljna.

Jutri pa naročim posteljico takšno user posted image . samo v barvi krem.

Kakšnega boš imela zara pa ti?

_____________________________

Na najino obletnico 26.11.2008 sva dobila najlepši zakladek-MATICA!!!

(odgovor članu zara13)
Neposredna povezava do sporočila: 3436
   RE: NOVEMBRČICE 2008
17.8.2008 19:58:39   
zara13
Oj bobika..tudi jaz bom imela Peg Perega, ampak model Uno, lupinico že dobim tko, da je ne potrebujem v kompletu, košare tudi posebej ne bom imela, ker je ta Uno model tudi primeren od rojstva naprej. Sem tudi gledala ta tvoj model, pa imam tud problem kar se tiče prostora v prtljažniku. Clio je res mali in po dolžini lahko pride not voziček do 90 cm, vsi so pa čez 100 cm dolgi, ko se zložijo.
Ok, so tudi takšni vozički, ko gredo kolesa gor in dol, sam to pa pa ni, da jih vedno dol snamem in naštimam, sploh če bom šla kam sama z dojenčkom.

Jst sem hotla tega mojga naročit pa je pisalo, da ni več dobavljiv. Sem bla kr žalostna pa jezna....sej veš pol pa spet gruntat katerga kupit zarad velikosti, in sem pisala na firmo v Lj in so me kar hitro potolažili, da pridejo nove barve ven sedaj septembra in, da so vse modele 2008 (model Uno) prodali, edino če bi tko iskala po različnih BC-ih ali pa Pikapolonicah, če bi kje imeli še kak model. Včeraj sem ga videla v Pikapolonici, še model 2007 oz. lahko rečem barva, ker model je tko isti, le barve blaga menjajo.

Posteljica je pa tudi lepa. user posted image komaj čakam, da se moja sestavi pa naštima posteljnina pa lučka, polička nad previjalno, itd....uff bo kr kmalu!


(odgovor članu bobika1)
Neposredna povezava do sporočila: 3437
   RE: NOVEMBRČICE 2008
17.8.2008 20:04:51   
zara13
Aja pa barvo si suepr zbrala, jst si tudi želim nekaj v zeleni barvi. Moj nagledan je bil tale pa zdej očitno ne bo, me zanima kakšne barve bo kolekcija 2009 user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu zara13)
Neposredna povezava do sporočila: 3438
   RE: NOVEMBRČICE 2008
17.8.2008 20:12:42   
zara13
Bobika, dej mi še prosim povej, kako velika je ta torba za potrebščine? Tega nisem zasledila v trgovini pa si ne predstavljam glih kako je velika, koliko stvari gre not....

(odgovor članu zara13)
Neposredna povezava do sporočila: 3439
   RE: NOVEMBRČICE 2008
17.8.2008 20:27:48   
bobika1
Ja ful je bed ko se ti en voziček ful dopade pol pa ga ni več, sej pri meni če tega ne bi imeli vprašanje če se bi mi kateri sploh dopadu, ker pol vsak voziček z tem primerjaš in nobeden ni dovolj dober a neuser posted image . No midva košare nisva vzela ker se mi zdi nepraktična ...ne vem kaj meniš ti o tem sam men so nepraktične se mi zdi boljše to navadno ko se dvigujegor,dol?
Ja kar se velikosti tičeuser posted image  midva še nisva nč zmerla jz upam da bo šou noteruser posted image . Sva gledla sam da se nama dopade tak da moreva še zmerituser posted image .

No važno da pridejo novi ven a ne.

Aja zakaj pa ne probaš po npr. spletna trgovina baby center. Ga tam tudi nimajo več?



_____________________________

Na najino obletnico 26.11.2008 sva dobila najlepši zakladek-MATICA!!!

(odgovor članu zara13)
Neposredna povezava do sporočila: 3440
   RE: NOVEMBRČICE 2008
17.8.2008 20:39:59   
zara13
Lahko bi probala preko BC-ja, vendar če ga nimajo nikjer tko na zalogi, ga tudi od glavnega uvoznika Mami d.o.o ne morejo več dobit, ker ga uvoznik več ne bo dobavljal, saj čakajo zdej kolekcijo 2009. Ma bom počakala do septembra, pa vsakega 10. v mesecu imaj ta uvoznik www.mami.si 10% popust, če pri njih direktno preko interneta naročiš tko, da se tud malo splača ;) par eurov pa je le popusta.

Uff..ja jst sem pa morala najprej zmerit prtljažnik in šele pol gledat vozičke, ki bi mi pasal, ker Clio je res mini user posted image zdej si pa zaenkrat ne moreva privoščit še menjave avta.

Košare tudi jaz ne bom imela, zato sem iskala en tak prilagodljiv sistem 2 v 1, torej da je tudi košara pa športni del vse v enem, ker se pa ta model spusti čisto v ležeč položaj, s tem da se spodaj dobro obloži, dekca pa ovčja koža za pozimi in seveda pride zraven tudi ta ščit na zadrgo tko, da nič not ne piha. Glede na to, da bo zimsko dete, bi seveda prav prišla tudi košara, vendar tudi ne vem kako bomo kaj na sprehodih, na začetku itak samo po par minutk, glede na to, da hitro zrastejo, bo spomladi že bolj kot ne v polsedečem položaju in se zato nisem odločila za košaro.


To torbico, ki paše k vozičku, si si ti kupila ali ne?

(odgovor članu bobika1)
Neposredna povezava do sporočila: 3441
   RE: NOVEMBRČICE 2008
18.8.2008 8:11:22   
pomar*ANČA*
hej... pa res niste nič čvekale!

jaz sem za vikend dobila ogromno cotk- v omari je 9 škatelj user posted image , dve banci, sling, hojco, pa neko podlogo za na tla- za igrat, pa previjalno podlogo, pa igrače za nad postelco, pa ležalnik...joj full stvari! imam dve cuker sestrični ki imata mala bebe, pa sta mi full stvari zdajale, tak da zadaj morava kupiti le še voziček (še vedno se odločujeva med jane slalomo pro in baby boom- oba vozička gledava v zeleni barvi ),postelco in previjalno mizo- kar se tiče večjih stroškov. za vozičk se nama tako ne mudi, ker novembra itak ne bom šla nič ven- bom mogla pridit najprej h seb, potem decembra in januarja bom uporabljala kar lupinico, ki jo pa že imam, nato pa pride na vrsto voziček, ampak se menda jane tako lepo spusti, da je skoraj ravno, itak bova dala pa notri še ovčko, tako da bova naredila čim bolj ravno dno, zato midva ne bova kupovala nič drugega kot samo voziček.

bobika1, kje bosta pa naročila to postelco? full mi je lepa!

drugače je bil pa zame naporen vikend, ogromno hrane, tako da sem se že utrujena zbudila user posted image




(odgovor članu zara13)
Neposredna povezava do sporočila: 3442
   RE: NOVEMBRČICE 2008
18.8.2008 8:27:32   
bobika1
Dobro jutro.
Kako smo kaj. evo ena user posted image  za vse
Zara 13 se ti opravičujem sem včeri mi je nekej računalnik zaštekal in potem ti nisem morala odpisat... Zato torej jaz si torbe nisem kupila iz razloga ker 1. pride 42 eur kar se mi zdi velik za eno takšno torbo sem rekla da si raj en nahrbtnik nabavim pa ga mam potem pod vozom pa še 1x cenej bo.Kar se pa mer tiče pa ne vem sam tko ogromen tud ni. Drugače pa sva midva tudi gledala voziček prvo v mami ampak pri nama je tako da koker koli obrneš sva morala iti v lj, in bila sva v BTC potem pa sva šla vpr. koliko pride, in nama je dala na gotovino 5% popusta potem pa sva študirala da boljše da ga vzamema tu ko pa da se potem še v mesto voziva pa potem če ga ne bojo mel na zalogi še 1x v lj pa sva rekla da ga bova kar v BC vzela... V Mami naju bi prišlo vse skupaj (voziček, jajčka in baza)  493eur v BC pa naju je prišlo 519eur.
No košare jaz iz istega razloga vzela.

Sej jaz bom šla sedaj izmerit prtlažnikuser posted image . Ker mam polota in tud nima ne vem kok velik prtlažnikuser posted image

No grem neki jest, mi že nekaj želodec oglašauser posted image


_____________________________

Na najino obletnico 26.11.2008 sva dobila najlepši zakladek-MATICA!!!

(odgovor članu zara13)
Neposredna povezava do sporočila: 3443
   RE: NOVEMBRČICE 2008
18.8.2008 8:32:12   
bobika1
Aja pomar*anča* sem šele sedaj...user posted image  Naročila jo bom tam v trgovini ko jz pomagam delat (bambi) drugače pa jo lahko naročiš v BC, pikapolonci imaš tudi na internetu katalog to je lip poljčane no in ta ista posteljica je tud v rumeni, oranžni, modri, beli, krem in zeleni barvi. Imaš tudi cenik podan na njihovi strani(lip poljčane) sam moreš še ene 3% dat zraven ker majo ponavadi toliko višje cene...

_____________________________

Na najino obletnico 26.11.2008 sva dobila najlepši zakladek-MATICA!!!

(odgovor članu bobika1)
Neposredna povezava do sporočila: 3444
   RE: NOVEMBRČICE 2008
18.8.2008 8:41:29   
zara13
Jutro!

Evo jaz že pridno delam user posted image ..hehe delam na Ringaraji user posted image no ja zjutraj je treba preverit kaj se dogaja, katera pupa je že pokonc. Upam, da se ta teden novembrke res zbudite, nekam čudno zatišje je.

Bobika - hvala za kavico user posted image no jst se še nisem čist odločila ali bom kupila to torbo ali ne, jo moram najprej v živo videt. Je pa ta tvoj Pliko Switch isti voziček kokr moj, tudi 2 v 1, ker ima narejeno kot košaro, le da je tvoj daljši ko se zloži pa mal so kolesa drugačna, je pa zlo podoben. Upam, da ti bo pasal v avtu, meni ta namreč ne gre v Cliota. Pa dober tek ;)

pomar*ANČA* - vau super za stvari. Tudi jaz jih nekaj dobim in sem prav vesela, da ne bo treba vse nakupit. Kolegica ima večinoma cotke št. 50 tko, da teh ta malih res ne bom nič kupila, bom malo večjo številko. Od nje dobim še tist vrtiljak za nad posteljo pa tisto igralno odejico, ki je na tleh pa potem hojico, če jo bom rabila tko, da bom kar nekaj eurov prišparala kar se teh stvari tiče.

Joj jst imam pa že fajn problem kar se tiče obutve. Prihajajo bolj mrzli dnevi in vse balerinke, ki jih imam so mi preozke. Prej sem imela zlo ozko nogo pa še tko mejhno imam št. 36 in sem danes v japonkah in me kr malo zebe. Si bom mogla it iskat neke jesenske čevlje tko dost širše...ahhh..moram še mami povprašat, ona ima eno št. večjo nogo pa če ima kakšne širše, problem bo šele pozimi, če slučajn novembra zapade sneg
user posted image

(odgovor članu bobika1)
Neposredna povezava do sporočila: 3445
   RE: NOVEMBRČICE 2008
18.8.2008 9:03:23   
Andromeda
Dobro jutro!

Me celih 4 dni ni bilo nič na RR, pa vidim, da se ni kaj hudo klepetalo, razen včeraj je zalaufala debata o vozičkih. No, jaz sem ravno včeraj iz NM pripeljala voziček, ki sem ga dobila od tete, star je 5 let, ampak zelo dobro ohranjen, je pa od firme chicco, takrat je bil baje eden najdražjih, pa ni videti "oldtimer", ima velika kolesa za pumpat itd. Bom pa tisto blago odnesla v kemično čistilnico, da mi ga lepo očistijo in bo res kot nov. Glede na to, da laufava z eno plačo, je več kot dobrodošel, čeprav imam hude skomine, ko vidim vso to super moderno peg perego vozovje user posted image
emina83 - te razumem, da si v skrbeh in zmedena, ampak, če bi bilo alarmantno stanje, bi te že tvoja G poslala na dodatne preiskave, če pa boš tako bolj pomirjena, jo pa vprašaj v zvezi z nadaljnimi preiskavami...Sicer se zdaleč ne spoznam na to, ampak, če ciste ostajajo iste velikosti, se pravi, da ne rastejo, stanje najbrž ni resno.

No, jaz sem bila ta podaljšan vikend v Novem mestu, v petek smo imeli piknik na vrtu, sicer smo pa bolj počivali in posedali, se prav čudim, da me nič križ ne matra od pretiranega sedenja. Pa moj user posted image je bil zelo živahen, me je parkrat tako sunil, da me je kar zabolelo, in ko smo navijali za Kozmusa (hura, zalata medalja!), je bil tud on zraven navijač user posted image
Ja nič, zdaj grem pa malo reda po hiši naredit, potem pa sledi učenje, čeprav bi tako lenarila danes...Lepo se imejte!

(odgovor članu zara13)
Neposredna povezava do sporočila: 3446
   RE: NOVEMBRČICE 2008
18.8.2008 9:42:35   
tamy31
Dobro jutro!

Ja vidim da ste pri vozičkih, no jaz letos nimam teh skrbi ker imam voziček že od prvega razgrajača , sem si samo dokupila košaro ker jo prvič nisem imela, rodila sem 30.12 in mi je kr malo manjkala , imamo namreč voziček Peg perego GT3 in mi je blo tko neprijetno ker malega nisem vidla ko sem šla na sprehod pol sem pa skos okrog vozička hodila! ( Smo imeli eno tako neprijetno izkušnjo ko je bil star 3 mesece se je skor zadušil in pol ga nisem spustila izpred oči ). Tko da sem si jo sedaj nabavla , rabljeno v isti barvi kot imam voziček!
Zraven imam tudi torbo in jaz sem z njo ful zadovoljna in jo še vedno uporabljam notri je podloga za previjanje in vse lepo spraviš notr jaz nisem imala nikoli premalo prostora, res pa je da nisem rabila flašk ker sem dojila in mi je tut zaradi tega nekaj prostora več hodilo!
Ja stvar okusa kaj si katira pač želi!
Imamo pa tudi manjši voziček Pliko ki sva ga kasneje kupila in ga uporabljamo sedaj (ker Gt3 vzame veliko prostora) in sem tudi ful zadovoljna z njim , jaz lahko rečem da je Peg perego zakon ! Imava tudi njihov stolček za hranjenje Prima pappa in je tut ful vredu!
Drugače pa gresta oba vozička v Cliota sam Gt3 je treba kolesa snet , težko se je navadit ampak ko se zverziraš je to en dva tri!

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 3447
   RE: NOVEMBRČICE 2008
18.8.2008 10:34:15   
emina83
morgen!

kako kaj?  evo jaz sem tak-tak. mamo doma skos neke štorije, tak, da se mi je zadnje čase pa res vsedlo na glavo. upam da čimprej zuser posted image čimprej izplavama iz vsega skupaj!


vidim da ste se o vozih pogovarjale. jaz imam še od Ajše chicco-ta S3+vso opremo zraven (košara+lupinica+torba za previjanje) in je fajn, edino mi je žal ker se športnega dela ne da obračat, to pa res ful pogrešam. cotik je tudi nekaj minimalnega, tak da bom morala počasi red delat (beri : vse pregledat in posortirat pa novi senam za dokupovanje nardituser posted image )

no, sej zdej pa že morm it kosil delat, ker je moj spet popoldan in že ob 13h štarta v službo v LJ!

pišite kaj, vas je tak fino bratuser posted image


(odgovor članu tamy31)
Neposredna povezava do sporočila: 3448
   RE: NOVEMBRČICE 2008
18.8.2008 10:49:03   
nagajiva
Ojla user posted image

Samo tako malo, da se oglasim. Se moram uredit za "srečanje" z user posted image  in sem že celo jutro v user posted image user posted image user posted image .....Komaj čakam.
Vozički-sem videla, da je stekla velika debata o vozičkih. Midva sva se odločila za PP 3v1 in tud zelene barve (očitno je zelena kar priljubljena pri novembrčicah user posted image ). Je mogoče malo dražji, ampak bo babi nekaj prispevala, pa še verjetno ati in mami in bo nekako šlo. Sama namreč nimam nikogar, ki bi mi lahko kaj podaril, zato se moram znajt.
Nič, pridno klepetajte. Grem še hitro predpripravo za kosilo nardit, se porihtat, pol pa hojdi na pregled. user posted image

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 3449
   RE: NOVEMBRČICE 2008
18.8.2008 10:56:48   
ANIME


user posted image  

         user posted image          user posted image          user posted image

      PDP        Ime                       (št. , št. )     starost     kraj      pregledi        spol
========================================================
 
1.  29.10.    Anime user posted image user posted image       (1user posted image ,0user posted image )     28 let        LJ         25.08       user posted image user posted image

2.  30.10.    varci                   (3user posted image ,?user posted image )     28 let        LJ         09.09.       user posted image

3.  01.11.   emina83             (2user posted image ,1user posted image )      25 let       CE        pregled      user posted image

4.  02.11.   Iyra*user posted image user posted image           (?user posted image ,0user posted image )     27 let       MB        986.08      user posted image user posted image

5.  02.11.    poli*                    (1user posted image ,0user posted image )     ?? let       kraj      12.09    user posted image

6.  03.11.   vejicica                (1user posted image ,0user posted image    23 let       kraj      20.08      user posted image    

7.  03.11.    tamy31                (2user posted image ,1user posted image )     24 let       NM        pregled

8.  04.11.   zara13                (1user posted image ,0user posted image     28 let   Jesenice    25.08       user posted image

9.  05.11.   Mijavčekuser posted image  user posted image      (1user posted image ,0 user posted image )   32 let        LJ       pregled      user posted image user posted image

10. 05.11.    luna8                   (1user posted image ,0user posted image )     27 let         LJ       pregled   user posted image

11.
06.11.    Saskha                (1user posted image ,0user posted image    28 let        LJ       pregled

12. 06.11.   Polynesia            (2user posted image ,0user posted image    28 let        LJ         28.08       user posted image

13. 07.11.   gugu                    (2user posted image ,0user posted image )     32 let    Gorenj.    pregled

14. 07.11.   carly                   (?user posted image ,? user posted image )      26 let   Jesenice   pregled    user posted image

15. 08.11.   mihi78                (4 user posted image ,0user posted image )     29 let     Ptuj        pregled
 
16. 08.11.    nixie                   (?user posted image ,?user posted image )      ?? let     kraj         pregled

17. 08.11    Nina BG               (? user posted image ,1user posted image    ?? let     kraj         pregled

18. 08.11      vebo                   (4 user posted image ,?user posted image )     32 let   Koroška    12.08     user posted image
 
19. 09.11     petra *k             (1user posted image , 0user posted image )     25 let    Ptuj         13.08

20. 10.11.   nagajiva             (1user posted image ,0user posted image )      27 let      MB          18.08  user posted image    
   
21. 10.11.    Hanna M.            (2user posted image ,1user posted image     ?? let      kraj        pregled 

22. 11.11.    Petra1111         (1user posted image ,0user posted image     29 let      kraj        pregled  
 
23. 11.11.   *inči*                  (1user posted image ,0user posted image )      24 let       LJ          pregled 

24. 11.11.    jada                    (?user posted image ,1user posted image )      ?? let   Domžale    26.08

25. 11.11.    jasna.turkovic    (2user posted image ,1user posted image )      27 let      kraj       pregled    

26. 11.11.    _katja_              (1user posted image ,0user posted image )     24 let   Domžale   pregled    user posted image  


27. 12.11.   mali_marsovček (1user posted image ,0user posted image    27 let       LJ           27.08    user posted image

28. 13.11.   pat13                  (1user posted image ,0user posted image )      31 let       LJ          13.08.    user posted image

29. 13.11.    Bety upa             (?user posted image ,3user posted image )      42 let       PO        pregled

30. 16.11.   Šema                  (2user posted image ,1user posted image )     33 let        LJ          pregled  user posted image   

31. 13.11.   pomar*ANČA*   (?user posted image ,?user posted image )      24 let    Mengeš    25.08    user posted image

32. 13.11.   Charley user posted image user posted image      (1user posted image ,0user posted image )     30 let    Kamnik    pregled user posted image ,user posted image
  
33. 14.11.    Malapikice          (2user posted image ,1user posted image    29 let       KR         pregled  

34.  16.11    caligula               (1user posted image ,0user posted image )     26 let       NM        18.08.   user posted image     

35. 17.11.    taly82                (1user posted image ,0user posted image )     26 let    Gorenj.    pregled    user posted image   
 
36. 18.11.    LadyKate            (2user posted image ,1user posted image )     ?? let      kraj        pregled

37. 18.11.    martina84           (?user posted image ,?user posted image )     ?? let      kraj        pregled


38. 19.11.    Lakšmi               (1user posted image ,0user posted image )     30 let       LJ         pregeld   user posted image  

39. 20.11.   orka                    (3user posted image ,2user posted image )    33 let        LJ         18.08  user posted image   

 
40. 21.11    Andromeda         (1user posted image ,0user posted image )    27 let       LJ          25.08   user posted image


41. 21.11.    natasa78user posted image user posted image    (2user posted image ,1user posted image   ?? let      kraj        pregled   user posted image user posted image


42. 22.11.    Jelka123            (3user posted image ,1user posted image )    29 let      kraj         01.09    user posted image  
   

43. 22.11.   konina user posted image user posted image        (2user posted image ,1user posted image )   30 let      NM          18.08. user posted image user posted image    


44. 22.11.   saba                    (4user posted image ,1user posted image )    30 let      KP           03.09.      user posted image

45. 23.11.    petra.                  (1user posted image ,0user posted image )    20 let       LJ            pregled

 
46. 24.11.   klavdiy4              (?user posted image ,?user posted image )      18 let     kraj         pregled

47. 25.11.    tayrin                  (2user posted image ,1user posted image )    29 let      kraj  
        pregled 

48. 25.11.    bobika1               (1user posted image ,0user posted image   21 let     Laško       pregled

49. 25.11.    peny                    (?user posted image ,0user posted image )     33 let      kraj         pregled 
 
50. 26.11.   Lorby007           (3user posted image ,1user posted image    32 let       MB          pregled

51. 26.11.   mojsonček          (2user posted image ,1user posted image )     30 let      Žiri          26.08  user posted image

52. 26.11.    sonček2008       (2user posted image ,0user posted image    30 let       LJ           pregled  


53. 26.11.    amani                 (2user posted image ,1user posted image )     26 let       LJ           pregled
 
54. 26.11.    Marty1                (1user posted image ,0user posted image )   32 let       LJ           03.09 user posted image
 
55. 27.11.    Oaza                  (?user posted image ,?user posted image )     ?? let      kraj         pregeld    user posted image

 
56. 27.11.    MissI                   (1user posted image ,0user posted image )    ?? let      kraj         pregled

57. 28.11.   *Mišek*               (?user posted image ,?user posted image )    ?? let      kraj         pregled

58. 30.11.    RENY19              (1user posted image ,0user posted image )     ?? let    Brežice     pregled



 

??          Ssheila
                     (2user posted image ,0user posted image )          24 let          GO          
pregled

??          Anonimna                 (?user posted image ,?user posted image )          ?? let          kraj         pregled

??          NINAHR                    (?user posted image ,?user posted image )          ?? let          kraj         pregled

 
??          simo                          (2user posted image ,1user posted image )         ?? let     Prekmurje    pregled 

??          bubalina                    (?user posted image ,?user posted image )          ?? let          kraj        pregled 
 
??          28nina                      (?user posted image ,?user posted image )          ?? let          kraj         pregled

??          orhideja2                  (?user posted image ,?user posted image )         37 let          kraj         pregled

 
??          mvtz                           (2user posted image , 1user posted image      ??let           kraj         pregled



Kontakti za sporočanje novičk:
 
Anime:    041 799 128kmercun@gmail.com
Orka:      031 207 854, diva.lili@email.si 
klavdiy4: 040 216 303, klavdija.pustoslemsek@email.si



 




Z nami so pot začele: oktoberka, pebi, murva, breychee, jasna81, spelka12 

                                    user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image


________________________________________
Uporabne strani:

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
NUHALNA SVETLINA        SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
NOSEČNOST                 ŠOLA ZA STARŠE
NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
MAMA.SI                     NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo
TUKAJ                         TUKAJ                   TUK


 
________________________________________
user posted image user posted image user posted image za vse nosečke! Naj bo mirna in srečna nosečnost!        


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 3450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?