|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Rio ali Lan
20.8.2008 13:29:49   
Anonimen
Rio. user posted image  Če že, potem Lan.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Rio ali Lan
20.8.2008 14:40:31   
gloria
.....hvala za odgovorje.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Rio ali Lan
20.8.2008 14:45:11   
Oaza
Lan user posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Rio ali Lan
20.8.2008 16:02:14   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: spacey


Kaj pa Ruj?




user posted image

Zakaj pa ne bi bil kar Grm?


Tako se lahko pa piše.

Samo res, ruj je prav lušn grmiček oz. grm, ful hitro mi raste, pa take lepe barve je. Pa malo smrdi sem pa tja, ko ga režem ampak ni panike.


user posted image user posted image user posted image
No, saj, enako kot otročič. Je lušn, hitro raste, običajno je lepe brave (razen na začetku, ko je še ves viola). Pa tudi malo smrdi sem pa tja, ko se ga previja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .



Sirenetta, to je tako fajn odgovor, da user posted image , si me res nasmejala.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Rio ali Lan
20.8.2008 16:10:16   
tanci29
meni je bolj všeč Lan, ampak Rio še nisem slišla zato ga mogoče nisem vajena...kako si se pa ti odločila?

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Rio ali Lan
20.8.2008 16:20:30   
Vrtnica79
Mi je bolj všeč Lan, ker me Rio preveč spominja na Rio Mare.

Pač moje mnenje, otrok bo tvoj zato se odloči samauser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Rio ali Lan
20.8.2008 17:18:07   
goa
Lan

_____________________________

Vedno lahko dosežeš vse kar si želiš, samo vztrajati je treba.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Rio ali Lan
20.8.2008 17:34:35   
baguSka
otrok bo tvoj zato se odloči sama


to da naj se odloci sama se cist strinjam... vseeno pa bo otrok nosil ime, ki ga bo ONA izbrala... kot seveda vsak drug in naj se proba, kot bi se mogla vsaka mamica postavit v kozo otroka, ce bi nosila tako ime sama... da pac ne zapecati otroka z nekim imenom, ki ga nebi nosila niti sama... otrok kot dojencek bo ze njen, vendar bo ta dojencek tud zrastu v ogromnega mozakarja enkrat nekoc... no, res ni glih vsako ime primerno za cloveka... je pa res, da na koncu se vedno za ime odlocijo starsi...

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Rio ali Lan
20.8.2008 17:46:26   
gloria
meni je bolj všeč Lan, ampak Rio še nisem slišla zato ga mogoče nisem vajena...kako si se pa ti odločila?


...ne vem še ker mam še neki imen za user posted image  ki jih še morem poštudirat....ta dva imena sem dala na glasanje ker sva z mojim vsak po par imen dala na list pol se pa za 5 odločla......med 5 imeni je bil  moj predlog Lan njegov pa Rio....nevem definitivno sporočim ko se odločva.....

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Rio ali Lan
20.8.2008 20:03:30   
tanci29
no upam da se boš lahko odločila in da imata s tvojimuser posted image  podoben okus..ker pri nama je to cel projekt, pa še on ni slovenec in mu naša imena niso glih, meni pa tudi njihova z x,y, da se drugače bere kot napiše ne potegnejo..tako da srečno in poročaj ko se odločiš...mogoče bom pa dobila kakšno idejo

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Rio ali Lan
20.8.2008 21:17:21   
gloria

IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

no upam da se boš lahko odločila in da imata s tvojimuser posted image  podoben okus..ker pri nama je to cel projekt, pa še on ni slovenec in mu naša imena niso glih, meni pa tudi njihova z x,y, da se drugače bere kot napiše ne potegnejo..tako da srečno in poročaj ko se odločiš...mogoče bom pa dobila kakšno idejo



....zmenjenouser posted image ...

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 61
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?