|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   strah...
19.8.2008 17:40:34   
nataša87
hey!
sem nataša in imam 21 let pred krtanik sem imela spolni odnos ki se je končal z penatracijo...po tem je minilo okoli 12 dni in sem dobila perilo, ki ni bilo običajno sem imela malo in nobenih bolečin v trebuhu le občasno slabost..
po perilu imam še vedno napet trebuh veliko jem na bruhanje mi je šlo le en dan in to v soboto zvečer...spi se mi ..ne morem se učit saj hodim še na faks..

strah me je ...nevem kaj se dogaja al sem al nisem clearblu ni bil jasem ...
sem 2x ponovila...

vse hlače so mi postle majhne in zredila sem se že za 5kg...prsa so mi zrasla in bradavice imam nekoliko otečene...

k zdravniku ne morem it ker je moj oče ...nevem na koga se obrnit -.,..
upam da mi bo kera pomagala in mi dala kak uporaben nasvet...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hwala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: strah...
19.8.2008 17:41:45   
Anonimen
k zdravniku ne morem it ker je moj oče


Zakaj pa ne?

(odgovor članu nataša87)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: strah...
19.8.2008 17:45:59   
nataša87
stah me je nevem kako bi reagiral...
ej 21 jih imam!! ne pa 26...
mam še faks za končat in si dobit službo...

whatever rada bi sam kak nasvet iz izkušenih deklet ki majo vsaj nekoliko tolko let kot jaz...

še fantu nisem povedala kaj pa mojim staršem...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: strah...
19.8.2008 17:57:05   
Anonimen
še fantu nisem povedala


Daj vsaj njemu povej....saj je tvoj fant.

Drugace pa pojdi k drugemu ginekologu, ce k ocetu ne zelis.

(odgovor članu nataša87)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: strah...
19.8.2008 19:00:40   
pokica_
Punca, zastopim teuser posted image .

Dj idi h kermu drugmu ginekologu, zakaj bi šla k svojmu očetu? Lahko greš kamorkoli, sam pokliči v ambulanto ali bolnišnico, pač kjer je ker G in se naroči za pregled, nebo nobenega problema.

Pa srečno naj se razplete tvoja situacija!user posted image

< Sporočilo je popravil pokica_ -- 19.8.2008 19:01:27 >


_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: strah...
19.8.2008 20:06:02   
ursa30
strah me je ...nevem kaj se dogaja al sem al nisem clearblu ni bil jasem ...
sem 2x ponovila...


ne razumem, kaj ni bilo jasno na CB user posted image sj sta samo dve možnosti, al je plus al ga pa ni user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: strah...
19.8.2008 20:10:27   
Rubin.
stah me je nevem kako bi reagiral...
ej 21 jih imam!! ne pa 26...
mam še faks za končat in si dobit službo...


A to veš zdaj, prej pa nisi vedela?


Pa zakaj so te teme na čveku? Provokacija? Moderatorji vejk ap!!!

(odgovor članu nataša87)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: strah...
19.8.2008 21:01:57   
Anonimen
Tudi mene zanima kako je clearblue lahko nejasen? user posted image  Ali je plus ali pa ni, simple.
Na tržišču imaš en kup testov, kupi katerega drugega, ne samo CB. Poleg tega greš lahko do kateregakoli G, ne vem kaj ima tvoj oče pri tem?
In konec koncev si res stara 21 in ne 16 let in bi lahko bila malo bolj odgovorna.

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: strah...
19.8.2008 21:28:23   
tanjusi
kaj je pa narobe če si star 21 let, mislim če maš voljo se da vse nardit, tudi fakulteto, sploh če maš oporo iz strani fanta pa staršev, mi lahk verjameš, v podobni situaciji je bila moja kolegica,  pa je diplomirala in je sedaj uspešna ženska, pa čeprav je zanosila pri 20....
Daj poročaj ko bo kaj novega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: strah...
19.8.2008 21:39:49   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Tudi mene zanima kako je clearblue lahko nejasen? user posted image  Ali je plus ali pa ni, simple.


Ah kje pa. Niti približno ni tak simpl. Moral bi pa biti. Predvsem če gledaš na ceno. Sama sem jih delala 5. Pa niti na enem ni bil ne plus in ne minus. V bistvu se niti ni dalo jasno razločiti če je sploh kaj tam. Pa sem ga delala po osmem tednu nosečnosti.
In potem mi je en strokovnjak ki dela v Krki lepo razložil kako deluje CB in da je dejansko samo nekaj dni, ko test res pokaže tako kot mora. Zdaj sem že malo pozabila vse skupaj. V glavnem povezano je s količino hormona. Pa če se prav spomnim je že parkrat bilo govora tu na RR o tem.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: strah...
19.8.2008 21:47:36   
ZmajTolovaj
k zdravniku ne morem it ker je moj oče

Kam pa sicer hodiš, mislim a do zdaj te je pa oče pregledoval, ne vem, no, tole je meni mal tko. Al se zezaš al pa ... Dohtarjev je milijon, greš lahko h kateremu koli, pa ne kompliciraš. Boš vsaj vedela pa ti ne bo treba dekodirat CB.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: strah...
19.8.2008 22:05:57   
tanjusi
Dohtarjev je milijon, greš lahko h kateremu koli, pa ne kompliciraš. Boš vsaj vedela pa ti ne bo treba dekodirat CB.

mislim da ni tako preprosto , vsaj pri nas ne.
Ženske kar težko dobijo ginekologa.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: strah...
19.8.2008 22:12:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nataša87
ej 21 jih imam!! ne pa 26...


samo za info... ogromno 21. letnic že ima otroka oz. ga načrtuje. Tega se tudi jaz nisem zavedala dokler nisem začela z Mamino čvekalnico in RRuser posted image  Se mi je zdelo da so vse od 25 gor, da nobena ni študentka itd...

Drugače pa bom jaz komaj decembra 21, sem študentka in s fantom že nekaj časa načrtujeva otroka.

Je pa res da jaz in v bistvu nobena druga ni merilo, sama se moreš odločiti kako in kaj. Obisk ginekologa je nujen, žal. Fantu in staršem pa boš itak morala povedat... Sicer ne vem kakšen odnos imaš s starši, ampak te znajo presenetiti v pozitivnem smislu, govorim iz lastnih izkušenj, le pogumno!!user posted image

Vso srečo ti želimuser posted image

(odgovor članu nataša87)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: strah...
19.8.2008 22:20:24   
Anonimen
joj ženske kako ste jo vsepovprek napadle. Ok naredila je veliko napako, se strinjam, ker je otrok velika odgovornost, kljub temu pa je zdaj ni treba napadat, lepo je vprašala za nasvet in verjetno pričakuje tudi normalne odgovore.

Še enkrat: pogovori se s fantom, če ne bo šlo stopi do staršev (sem skoraj sigurna da ti bodo pomagali) in k G. pojdi, temu se tako ali tako ne moreš izogniti.

Drugače si pa preberi še eno temo iz partnerskih odnosov, ti bo lažje, boš videla!!user posted image   link

< Sporočilo je popravil shorty -- 20.8.2008 19:35:46 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: strah...
20.8.2008 13:15:32   
Anchikaa
Prvo kot prvo bi se tega da si stara komaj 21 let,morala zavedat takrat ko sta imela spolni odnos in mislim da bi mogla imet vsaj malo soli v glavi in vedet kaj lahko nezaščiten spolni odnos pusti za sabo.

Drugič, če je tvoj oče gin. mu povej da ne želiš več biti pri njemu in idi vprašat kerega gin.če je prost/a in si samo prenese kartoteko.Simpl ko pasulj.

Tretjič, jaz sem stara 21let in imam 7mes staro hčerko in me nikoli ni bilo strah kako pa zdaj to.Preprosto se znajdeš.Moj dela redno,jaz nikoli zaposlena,prejemam star. dodatek pa nam nič ne manjka.

S starši in fantom pa se čimprej pogovori,ker dolgo ne boš mogla odlašati.

Vso srečo ti želim.

LP,
Anchikaa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: strah...
20.8.2008 13:39:00   
srki
No, Nataška, kam si pa zdaj poniknila?

Če nisi sugurna, ali si noseča ali ne, enostavno greš v ZD in ti naredijo test nosečnosti. Če je pa tvoj oče v ZD, pa pojdi k G.

Drugače pa, ne boš ne prva ne zadnja, ki bo kot študentka imela otroka. Sicer pa, če je tvoj oče zdravnik ali celo G, te očitno ni nič kaj dosti poučil o teh stvareh.

(odgovor članu Anchikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: strah...
20.8.2008 13:56:57   
KIKI****
Tud jaz sem bla mlada, rodila pri 20,5 letih. Pa nikol nisem takih neumnostis praševala. Sicer pa če je tvoj oče ginekolog, mislim da si z vsemi stvarmi seznanjena še bolje kot mnoge izmed nas. Pojdi v laboratorij in daj kri pa boš videla na čem si. Fantu pa le povej, konec koncev ga nisi naredila sama in se lepo pogovorta. Verjamem da ti bodo tud starši stali ob strani.
Jaz sem takrat fax pustila in bom čez 1 mesec diplomirala sicer na višji šoli čez 2 leti pa računam na visokošolsko diplomo. Takrat pa bom stara 27 let, kar tud še ni tko velik.

Pa srečnouser posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: strah...
20.8.2008 14:34:00   
amaya
Sem prebrala vse in na koncu lahko komentiram samo tako: če si dovolj stara za imet spolne odnose, si tudi dovolj stara za imet in za skrbet za otroka!

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: strah...
20.8.2008 15:01:25   
FLASK_A
Jst sm jih mela tut 21, ko sem zanosila. Sem povedala doma, fotr je u šusu dva čika skadu, pa vprašu kako mislim s faxom, pa je bila stvar zaključena. Danes sta z mojim sinom najboljša kolegauser posted image Jaz pa pavziramuser posted image user posted image user posted image

Tko da ne mislit, da je tak bav bav vse skupej. In tako kot so rekle ostale- če si dovolj stara za sex BREZ ZAŠČITE, potem si dost stara zauser posted image ...

OK, še odgovor- drugam se naroči, naj te drug G pregleda. S tem ne bi smelo bit problemov.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: strah...
20.8.2008 23:49:33   
karmy
eeem... od kdaj je 21 let = 15, 16 let, ko so mule zanosile, pa niso upale staršem povedat? user posted image Punca, oz. nisi več punca, ampak kar lepo odrasla ženska, z svojo glavo in podzavest ti sigurno govori kaj naredit,samo je ne poslušaš niti pod razno... mogoče si očkova punčka, ali pa je oče tako strog, da ti je zabičal da ne smeš zanositi pred poroko? Če je res tako, kakšna je bila zaščita? kondom, tabletke? ali sta se igrala z ognjem? 

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: strah...
21.8.2008 7:42:24   
sakuL
še enkrat nared test, mogoče pa sedaj bl jasno pokažeuser posted image
za osebnega ginekologa pa maš atijauser posted image

pa boš otroka obdržala, al....user posted image


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: strah...
21.8.2008 10:09:00   
baguSka
a do zdaj te je pa oče pregledoval


ej men tud tole ne gre v racun... user posted image user posted image user posted image

sej ni cudno da je potem punca tok 'zavrta', ce je to res... user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: strah...
21.8.2008 11:55:36   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: nataša87
spolni odnos ki se je končal z penatracijo...

k zdravniku ne morem it ker je moj oče
kak uporaben nasvet...

1. Noseča nisi, ker se je končal s penetracijo, ne z izlivom.
2. Obišči veterinarja

Mislm, eni imajo pa res vse za naivne. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nataša87)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: strah...
21.8.2008 11:59:52   
baguSka
ker se je končal s penetracijo, ne z izlivom


aja se celo to..

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: strah...
21.8.2008 12:05:26   
Šaki
se strinjam s tehnofilom.samo je pa res napisala zdravnik in ne ginekolog..torej lahko mišljeno kot osebni dr..
ehuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?