|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009
20.8.2008 9:51:13   
glen
katjusa a mate lepo vreme?
Pa še enkrat uživajte na veliko,za tamel otročke je voda zakon a ne?

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 2676
   RE: februarčice 2009
20.8.2008 9:56:33   
tanci29
hej pozdravljene februarčice,

pa ena orng dobrodošlica za nove članiceuser posted image user posted image user posted image user posted image , ker ste se tolko časa skrivale ste nam dolžne za en kofe, vročo čokolado, kakav, ali pa čajček...

naš piščanček se je tudi včeraj namakal v bazenčku, ampak tistem za napihnit, doma na vrtu..sem včeraj šla mal k meni domov na obisk pa še voziček oprat, ker je bil že totalno svinski...no ko je pogruntal da lahko ven spleza sloh ni blo več zanimivo noter čičkat in je skos ven lezuuser posted image , prov srčkan je bil..no se bom enkrart potrudla in prlimala še jaz kakšno slikico, da ga spoznate, sam jest sm bl leva za take stvari...
sem pa že skoraj rezervirala za morčita, še ene par vprašanj pa bo..gremo na rab..juhuhu komaj čakam..že lani nisva bila nikjer na morju tako da letos mormo izkoristi, pa še kar v štiri gremo..kok fajn

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 2677
   RE: februarčice 2009
20.8.2008 10:04:56   
tanci29
kako sloh limate te slikce tuki gor...a sem jest res tolk smotana

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 2678
   RE: februarčice 2009
20.8.2008 10:13:07   
glen
tanci 29 pozdravljena.
fajn da grete na morje pa uživajte.
kako se slike prilima,boooooooooooooo,meni tudi nerata,če hočem kakšno sliko iz neta prilimat na post ni blema,če pa hočem iz svojega albuma pa ni šans,nerata in nerata,moremo katjuso vprašat ona je espert,sam mislim da je že na poti na kopanje.user posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 2679
   RE: februarčice 2009
20.8.2008 10:16:04   
Balonchy
Dan...

Tanci29 - ko najdeš željeno fotko jo z desno miškino tipko klikneš, izbereš kopiraj / copy in na željenem mestu spet klikneš z desno miškino tipko, izbereš prilepi / paste.
To velja za Explorerja. user posted image



Bo šlo???? user posted image


(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 2680
   RE: februarčice 2009
20.8.2008 10:18:13   
Balonchy
Jooooj, komi zdej vidim kakega smajlija sem prilimala - ima tut zvezdice na zobkih!!!


user posted image

< Sporočilo je popravil Balonchy -- 20.8.2008 10:22:15 >

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2681
   RE: februarčice 2009
20.8.2008 10:21:11   
glen
baloncgy,
meni to rata ko hoče,kako sliko iz neta dol rpilimat ko pa iz svojega albuma pa negre.sliko označim pol pa ko jo hočem prilepit pa negre?user posted image

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2682
   RE: februarčice 2009
20.8.2008 10:23:36   
tanci29
ja to štekam...hvala za lep nasmešekuser posted image user posted image ...ma fajn zobe tale kravica baletka..
ampak jest bi rada prlimala slikico od mojga pikca, da vam ga pokažem, sej ne da bi zdej rada da ga tuki izpostavljam, ampak ker jih tudi ostale limate, pa mi je fajn gledat, bi še jest kej zapopala tle gor..mam slike na računalniku pod moje slike, ampak nikakor mi ne rata..copy paste to pa menda tud znam..no vsaj tolk pa spet nisem zarukana..user posted image user posted image ..vsaj upam

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2683
   RE: februarčice 2009
20.8.2008 10:24:29   
Balonchy
Glen, si probala prek http://www.shrani.si/ ??????????

Morda imaš preveliko al pa ne vem kakšno slikico. Na shrani.si lahko sama določiš velikost itd.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 2684
   RE: februarčice 2009
20.8.2008 10:27:18   
Balonchy
tanci - nisem nič o zarukanosti govorila, ampak napisala na dolgo, da je mal bolj razumljivo! user posted image

Če vam ne gre drugače si pa svoj album naredite tu na RR-ju!!!
Link: TUKAJ

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 2685
   RE: februarčice 2009
20.8.2008 10:30:04   
glen
balonchy ale da probamouser posted image

http://shrani.si/f/2B/Ab/2lp8Gwrl/dsc00459.jpg

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2686
   RE: februarčice 2009
20.8.2008 10:31:44   
glen
sam tako mi je ratalo kako pa naredim da se takoj slika pokaže brez da morajo kliknit na povezavo?

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 2687
   RE: februarčice 2009
20.8.2008 10:33:59   
Balonchy
user posted image


TAKO MORAŠ!!!

Hahahaha....



KAK CORTEK!!!
 

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 2688
   RE: februarčice 2009
20.8.2008 10:37:40   
tanci29
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

tanci - nisem nič o zarukanosti govorila, ampak napisala na dolgo, da je mal bolj razumljivo! user posted image

Če vam ne gre drugače si pa svoj album naredite tu na RR-ju!!!
Link: TUKAJ


sej vem, sej to ni letelo nate, da ne boš užaljena..jest sem sama nase jezna, ker sem tolk smotana..ni bilo slabonamerno mišljeno, pa hvala za pomoč...user posted image user posted image user posted image user posted image  se oddolžim s tortico in kavico, samo da ne bo kakše zamere..
zdej grem pa rito previjat..neki smrdi tukile...

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2689
   RE: februarčice 2009
20.8.2008 10:53:32   
tanci29
user posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 2690
   RE: februarčice 2009
20.8.2008 10:54:47   
Balonchy
tanci - tukaj ni zamer! Pa saj smo ja februarčice user posted image

Jojjjj, ne mi s torticami, ker kmal ne bom šla več skozi vrata!!! user posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 2691
   RE: februarčice 2009
20.8.2008 10:56:45   
tanci29
hej bravo jest...zdej moram pa še pogruntat zakaj je tolk cuckana...no da vam predstavim...to je moj SONČEK PIŠČANČEK ERIK...sam tuki je star skoraj sedem mesecev, zdej bo pa čez 4 dni že 10 mesecev

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 2692
   RE: februarčice 2009
20.8.2008 11:19:28   
Pikica5
Hey punce,

mi bomo verjetno kupili peg perego aria twin z vrečami za noge.

Naročili smo pa posteljnino in gremo konec tedna po njo, flaški za čaj smo kupili, dve dudici, ostalo pa še pride.Nagledano pa že mamo jajčke.

Lep dan vam želim



_____________________________

Vse ceste, ki vodijo do želje človekovega srca, so dolge. Joseph CONRAD

Mi imamo pa tri sončke, dvojčka Taja & Maja ter malo Lano :)

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 2693
   RE: februarčice 2009
20.8.2008 11:23:07   
Pikica5
Dobrodošle vse nove srečke user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Čestitke vsem za opravljene NS user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse ceste, ki vodijo do želje človekovega srca, so dolge. Joseph CONRAD

Mi imamo pa tri sončke, dvojčka Taja & Maja ter malo Lano :)

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 2694
   RE: februarčice 2009
20.8.2008 11:44:45   
Balonchy
boma2 - kako je blo na NS??? Takoj reportirat...

tanci29 - kaka luškana mazica ta tvoj Erik!!! Pravi maneken...

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 2695
   RE: februarčice 2009
20.8.2008 11:57:51   
tanci29
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

boma2 - kako je blo na NS??? Takoj reportirat...

tanci29 - kaka luškana mazica ta tvoj Erik!!! Pravi maneken...


hvala, se bom kar razpočla...user posted image user posted image user posted image ...zdej mi pa še povej zakaj mi je tok mejčkana slikica prišla, sem probala še eno drugo pa isto, kaj sem spet ušpičla...zgleda, da rabim par lekcij uporabe računalnika

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2696
   RE: februarčice 2009
20.8.2008 12:29:40   
reckova
Hello mačke! No, da se še jaz malo javim. Jutri imam pregled...že četrti pa sem samo 16. tednov noseča. No saj ni  panike....ampak vseeno....da me ne bi jutri kap na pregledu, ko stopiš na tehtnico sem se danes zjutraj stehtala in me je skoraj kap. Na prejšnjem pregledu so me stehtali 82 kg, danes pa sem jih imela 76 kg. Upam, da ni panike, da sem shujšala...da me ne bo G kregala jutri. Kaj si ve mislite? Res je da jem manj, ker mi pač ne paše in da ne jem sladkarij (toliko kot pred nosečnostjo)--mi tudi ne pašejo. Res je da imam zaloge še od prej in verjetno ni nič hudega. Po eni strani sem vesela, po drugi pa me vseeno skrbi. Kaj pravite????? Trebuh se mi že vidi, res se mi pa zdi da imam bolj suhe noge. No, upam da imate kaj pametnega za pripomnit. Vam pa javim kaj bo tehtnica pokazala jutri na pregledu. Lp

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 2697
   RE: februarčice 2009
20.8.2008 12:39:09   
Balonchy
Tanci - sej je OK tvoja slikica! Tut moderatorji so 100% bolj zadovoljni, ker ni prevelika. user posted image  Tisk k hoče pa večjo, lahk pa na njo klikne!

reckova - pojma nimam kar se tiče kg. Verjetn ni ravno najboljš, ampak tut panike ni! Sej na začetku ni nič takega, če kak kg pade. Verjetn je shit, če zadnje tri mesece kak kg pade dol.

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 2698
   RE: februarčice 2009
20.8.2008 12:39:16   
tanci29
hej reckova-mislim da te nima skrbet, si pač ena tistih srečnic, ki med nosečnostjo tehtnica kaže v -, pomojem če bi bila preveč suha in da še izgubljaš težo potem bi bil problem, tako pa kot praviš imaš še zaloge in otroček se hrani iz zalog, ne bo nič prikrajšan..ti pa boš mela manj dela po poroduuser posted image user posted image user posted image ...
sej bo meni kaže že +2do3 kg...čeprav zdajle že nekaj časa stoji...ni panike pa srečno jutri

(odgovor članu reckova)
Neposredna povezava do sporočila: 2699
   RE: februarčice 2009
20.8.2008 12:59:54   
Šaki
čaw.kje pa ste vse..mene tudi čez nekaj časa ne bo grem kosilo delat...pa ve?

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 2700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?