|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vabilo
22.8.2008 15:03:01   
baguSka
Saj sex se sploh ne rima, ne bluzi


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ej tok se pa ze doooooooooolg nisem nasmejala...


tnx volga!!!user posted image user posted image user posted image  ju mejk maj dej...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Vabilo
22.8.2008 15:07:39   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

user posted image user posted image user posted image , jaz se bom poscala.


aha... vidm da nisem edina.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Vabilo
22.8.2008 15:53:38   
enkratna
IZVIRNO SPOROČILO: brigitaa

Kje naj najdem kak vzorec za vabilo, za rojstni dan mojega dragega(40) ima kdo kako dobro idejouser posted image
Lepa hvala že v naprej


Brigita, z veseljem bi ti pomagala, vendar bi potrebovala več informacij... Odvisno je namreč npr. od:
* kakšna bo zabava za rojstni dan (tematska, klasična, piknik zunaj, oštarija,...?),
* ali so povabljenci pretežno prijatelji ali sorodstvo (resnejše, srednje resno ali hudomušno vabilo),
* koliko dela želiš imeti s tem (samo natisnjeno na barvni papir, ali bi se igrala s kakšnimi dodatki),
* ipd.

Hudomušen predlog bi bil npr. v stilu "vabim vas, da proslavite moj prehod v drugo puberteto" (pa kakšna slikca ali kratka zgodbica/anekdota na to temo).
Za bolj resne predloge in verze pa jaz nisem naboljša, ker me ponavadi vleče v tisto smer, da je potrebno kaj ušpičiti, da se vsi nasmejijo user posted image

Aja, če pa je vabilo le za dve osebi, pa greš spet lahko v različne smeri:
* če ga povabiš na kakšen koncert/športni dogodek/predstavo, mu daš "darilni bon" za eno osebo, s pripisom, da ga "družba" čaka ob določeni uri na določenem kraju...
* če ga vabiš na večerjo, predlagam, da napišeš kratko vabilo (ura, kraj) in zraven npr. ročno izdelani darilni bon "za masažo"

Skratka... toliko zelo na grobo, če se ti kaj utrne... Lahko mi pošlješ tudi zasebno sporočilo.

uživaj!

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?