|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žalostna sem
28.8.2008 22:10:30   
F*R*U
user posted image  se je odločil, da gre delat izpit za A kategorijo. Jaz pa sem žalostna.

Bojim se ... bojim se ker ga dovolj dolgo poznam, da vem, da je na cesti "norec", vem, da prezkuša kaj zmore, privlači ga adrenalin, divja vožnja....



_____________________________

Človek je kot morje, gladino vidiš, globine ne.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Žalostna sem
28.8.2008 22:14:55   
Zamima
ne misli, na to, nima smisla, bit večno v strahu, saj ni nujno, da mu je lih na cesti usojeno umret user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu F*R*U)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Žalostna sem
28.8.2008 22:16:09   
Freycha
midva sva motorista, pa kljub vsemu nisva divjaka in tega divjanja po cesti enostavno ne razumem..... sicer pa upam, da bodo kmalu naredili kako dirkališče, da bodo lahko tam probavali svoje zmožnosti.

zate pa moje sožalje. Ne vem kaj bi naredila v takem primeru, še posebej, če bi bili otroci posredi....

(odgovor članu F*R*U)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Žalostna sem
28.8.2008 22:16:50   
Noseckica
Jaz bi tudi bila na tvojem mestu. user posted image  Te popolnoma razumem.

Moj user posted image  je zadovoljen z B kategorijo, jaz pa še bolj. user posted image

(odgovor članu F*R*U)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Žalostna sem
28.8.2008 22:18:44   
Anonimen
Bojim se ...


In...kaj pravi on?

(odgovor članu F*R*U)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Žalostna sem
28.8.2008 22:22:42   
Pikec
sicer pa upam, da bodo kmalu naredili kako dirkališče, da bodo lahko tam probavali svoje zmožnosti


Jst mislim, da to ne bo zmanjšalo žrtev ampak upajmo na najboljše.

Drgač pa sej bo vse okej.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Žalostna sem
28.8.2008 22:33:17   
F*R*U
Kaj pravi? Ko mu povem za svoje strahove, se mi v obraz zareži in pravi naj neham komplicirat, težit in godrnjat. Pišuka, kako ga sovražim, kadar se obnaša tako ignorantsko.

_____________________________

Človek je kot morje, gladino vidiš, globine ne.

(odgovor članu F*R*U)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Žalostna sem
28.8.2008 22:35:03   
Pikec
A je njega česa strah? V smislu, če je kaj na tem planetu, ki njemu mal zašraufa čreva?
Mislim v zvezi s tabo?


(odgovor članu F*R*U)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Žalostna sem
28.8.2008 22:38:22   
F*R*U
Nikoli ne pokaže čustev, tak, da ne vem...nikoli se ne želi pogovarjat.... včasih mi je tako mučno bit z njim user posted image

_____________________________

Človek je kot morje, gladino vidiš, globine ne.

(odgovor članu F*R*U)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Žalostna sem
28.8.2008 22:44:06   
Anonimen
Ko mu povem za svoje strahove, se mi v obraz zareži in pravi naj neham komplicirat, težit in godrnjat. Pišuka, kako ga sovražim, kadar se obnaša tako ignorantsko.


Aha.
To niso ravno osnove za lep pogovor.

Moram mal razmislit.

(odgovor članu F*R*U)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Žalostna sem
29.8.2008 0:42:51   
Anonimen
ne misli, na to, nima smisla, bit večno v strahu, saj ni nujno, da mu je lih na cesti usojeno umret


Njemu morda ne, lahko pa da komu drugemu zaradi takih kot je on - otroku morda?

Nekateri so enostavno primitivni....vse več jih je in žal so dnevno na cestah, kjer delajo biznis pogrebnim podjetjem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Žalostna sem
29.8.2008 7:58:45   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: F*R*U

Nikoli ne pokaže čustev, tak, da ne vem...nikoli se ne želi pogovarjat.... včasih mi je tako mučno bit z njim user posted image


samo tukaj je pa prišel ven že drug problem.


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu F*R*U)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Žalostna sem
29.8.2008 8:28:32   
ronja
Plačaj mu tečaj varne vožnje, nekatere malo strezni, pa še nadivjajo se tam...

Usoda - no, na cesti jo norci krojijo ne samo sebi, ampak tudi nam - tak da se ne bi ravno zanašala nanjo... Mam slabe izkušnje z njo v povezavi s takimi norci - bila sem več kot pol leta na berglah zaradi enega takega, ki svojih težav ni znal drugače kot na cesti ven dat... Pa to mi ni bilo najbolj grozno - najbolj grozno mi je bilo to, da sem mislila, da je moj najljubši to še dražje plačal, ker je bil nekaj časa nezavesten in se ni oglasil izpod tiste preklete pločevine.

Tak na izi, kot da to ni nič takega, pa da je stvar usode, lahko nekdo govori o prometnih nesrečah samo, če je sam ni doživel... Pa pomislite - pod njegovimi kolesi se lahko znajde vaš otrok, kot je rekla Angelina - bo spet pač usoda?user posted image Dvomim, da boste lahko takrat lahko tako hladno gledale na to...

Ne sekirat se, kake neumnosti počne tvoj dragi po moje ni najboljša rešitev: probaj na nek način prit do njega, da se bo začel pogovarjat s tabo - ne o tem, ampak o vsem, kar ga v življenju muči, saj sodeč po tem, kar si napisala, tega ni malo...


< Sporočilo je popravil ronja -- 29.8.2008 8:34:37 >

(odgovor članu F*R*U)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Žalostna sem
29.8.2008 8:30:34   
lewinsky
Moj prva resna ljubezen se je ubila z motorjem.Pa sploh ne pri veliki hitrosti.
Te pa razumem kako ti je,če te ne posluša.Tudi mene ni.
Se pa strinjam s Freycho,da niso vsi motoristi norci na cesti. 

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!

(odgovor članu F*R*U)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Žalostna sem
29.8.2008 8:36:05   
punčka10
Hej.
Tut moj je kr nekam preveč glasno začel razmišlat o tem izpitu in motorju in sm mu jasno povedala, da se s tem ne strinjam. No mal sm omilila zadevo in mu rekla, lej tkole, dokler ne bom noseča zarad mene mej motor, ko pa bo enkrat otrok na poti, pa na to pozabi. In ker si zelo želi dojenčka in nekak poskuša razumet moje strahove glede motorja, se je sprijaznu s tem, da se bo še naprej v puntotu prevažu.user posted image user posted image  Mislm, da mu maš pravico povedat svoje strahove in on jih more poslušat in tut probat spoštovt, ker sta ja par in tut ti ne delaš najbrž stvari , ki bi njega spravljale v tak položaj, da bi bil nesrečen. Srečno

(odgovor članu F*R*U)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Žalostna sem
29.8.2008 8:36:59   
ronja
Vsekakor niso vsi motoristi taki, da ne bo kakega nesporazuma - dotični norec pri nama je bil z avtom... Je pa odstotek norcev na motorju malo večji, ampak vsekakor niso vsi isti. Eni enostavno uživajo v vožnji, ko ti veter piha skozi lase...

Ampak FRU je rekla, da svojega lubija pozna in on ne paše v to kategorijo mirnih motoristov, ampak med divjake.

(odgovor članu lewinsky)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Žalostna sem
29.8.2008 9:55:11   
sakuL
si mu to povedala?

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu F*R*U)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Žalostna sem
29.8.2008 9:56:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: F*R*U

user posted image  se je odločil, da gre delat izpit za A kategorijo.



Tudi moj je nekaj sanjal o tem. Pa sem mu dala na izbiro- jaz in otroci ali motor. Zlobna? Mogoče, pa resuser posted image

Pa se je kar hitro odločil za družino. Tako da si moj user posted image  zasluži velik user posted image

(odgovor članu F*R*U)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Žalostna sem
29.8.2008 10:01:06   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Bojim se ...


In...kaj pravi on?


To pa tud mene zanima.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Žalostna sem
29.8.2008 10:02:34   
Volga
pa saj je že povedala, kaj na to pravi on:

IZVIRNO SPOROČILO: F*R*U

Kaj pravi? Ko mu povem za svoje strahove, se mi v obraz zareži in pravi naj neham komplicirat, težit in godrnjat. Pišuka, kako ga sovražim, kadar se obnaša tako ignorantsko.

(odgovor članu F*R*U)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Žalostna sem
29.8.2008 10:03:51   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: F*R*U

Nikoli ne pokaže čustev, tak, da ne vem...nikoli se ne želi pogovarjat.... včasih mi je tako mučno bit z njim user posted image


user posted image user posted image  Ojoj... jaz ze nebi mogla tkole zivet. Ne pogovarja se z mano, pol bi pa se na cesto su!? Uff.. Pr men ze enbi slo skoz tole.

(odgovor članu F*R*U)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Žalostna sem
29.8.2008 10:05:11   
tinkatonka
Jaz sem tista, ki sem pred parimi meseci pisala, da si je mož kupil motor in bila jezna, besna,....... Kmalu zatem, je naredil še izpit in zdaj se vozi. Mogoče se 1× na teden zapelje za kakšno urco, na kak sestanek gre z motorjem, al pa po sladoled na pumpo, ko meni zapaše in ga jaz pošljem user posted image

Razumem tvoj strah. Lahko mi pišeš tudi na ZS, za bolj obširen roman.

Jaz nikoli ne razmišljam, da bi se mu na cesti kaj zgodilo. Če ne bi lahko pristala že v norišnici. Želim pa vedeti kam se zapelje in kdaj približno bo doma, če ve, če ne pa mora vsaj sporočiti. No in moram rečt, da se tega res drži. In ja tud jaz sem misila, da je divjak, sploh zato, ker ima cestni motor, 650 kubični. Men se je kar rolalo takrat. No zdaj vidim, da nekdo ki ima že nekaj let za sabo, ki je drugače odgovoren mož in oče, vozi čisto drugače kot mladi motoristi, ki jim je najbolj pomembno dati samo gas do daska (no ne vsi, večina pa). Vglavnem povedano tako, njegovega hobija ne podpiram, ga pa sprejemam, ker je del njega. On ve, da tega motorja ne maram, čeprav si močno želi, da bi se kdaj z njim zapeljala.  


< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 29.8.2008 10:06:47 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu F*R*U)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Žalostna sem
29.8.2008 10:05:17   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

pa saj je že povedala, kaj na to pravi on:

IZVIRNO SPOROČILO: F*R*U

Kaj pravi? Ko mu povem za svoje strahove, se mi v obraz zareži in pravi naj neham komplicirat, težit in godrnjat. Pišuka, kako ga sovražim, kadar se obnaša tako ignorantsko.



So sori. Nisem sla naprej brat odgovorov...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Žalostna sem
30.8.2008 23:41:12   
nananaja
Prav lepo je prebrat odgovore, ki niso eno samo obsojanje vseh motoristov po vrsti.

Razmisli najprej sama, zakaj si dragi želi vožjne z motorjem. potem pa se poskusi pogovarjat tako, da ne boš dajala samo vtisa strogega nasprotovanja in zaskrbljenosti. mogoče bo pa potem povedal kaj več o svojih željah. nasprotovanje večkrat prinese samo nesporazume, malo zaupanja pa lahko prepreči neumno vožnjo, v avtu ali na motorju.


Tudi midva z možem se voziva z motorjem (ne ravno nedolžnim) in se veliko druživa z motoristi. Imamo v družini take in drugačne izkušnje z nesrečami: mož je imel nesrečo, zaradi katere ima vidne posledice na nogi, zgodila se je pa sredi polja... njegov svak je imel nesrečo pri manjši hitrosti v slabem vremenu, ima tudi kar lepe posledice. nobeden od njiju ni bil povzročitelj  nesreče, pa oba še vedno vozita motorje. Ja, pa imamo otroke, do katerih čutimo močno odgovornost!

nas pa vse skupaj močno motijo tisti, ki na cesti ne mislijo na druge. to velja tako za tiste na dveh kot na štirih ali več kolesih. v našem kraju obstaja fant, ki je po lastni neumnosti pristal na invalidskem vozičku (z avtom izlet s ceste pri neprimerno visoki hitrosti), pa se po parih letih spet hvali z rekordi v hitrosti. prvič je nesel samo sebe, upam da nikoli ne bo nikagar onesel s seboj. tu ap razum odpove, vsaj moj.


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Žalostna sem
1.9.2008 7:06:49   
Edinka
V vseh kategorijah umirajo ljudje zaradi sebe, drugi zaradi drugih udeležencev v prometu. Poskusi najti odgovor na to vprašanje na kakšnem motorističnem forumu, ker nisi edina, ki ima to težavo. Motoristi ti bodo prav gotovo znali svetovati, kako naprej ali pa ti bodo vsaj svoje izkušnje povedali.
Mogoče pa poskusi še na drug način. Čeprav te motorji ne zanimajo, ga poskusi vprašati, kakšnega bi kupil, kdaj, koliko kaj stane .... Tako bi se lahko razgovoril, pa mu potem poskusi dopovedati, da te skrbi zanj in če že mora, naj kupi najboljšo opremo, ki velikokrat tudi življenje reši. Mogoče bo tako videl, kako te skrbi zanj in nočeš, da se mu kaj zgodi. Sicer pa itak ne more takoj presedlat na najmočnejše motorje. Delaj se, da te zanima, mogoče te bo pa čez čas res. Pojdita na kakšen moto zbor. Boš videla, da so to zelo v redu ljudje, le življenje uživajo na dveh kolesih. Slišal pa bo tudi zgodbe, kako so drugim umirali prijatelji. Če je divjak v avtu, ni nujno, da bo tudi na motorju.
Upam, da bo vse v najlepšem redu in da se boš nekoč z njim odpeljala na kakšen izlet z motorjem!

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?