|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Žalostna sem
2.9.2008 2:26:38   
dummy2
Luba duša, to je zelo resen problem, ki ga je potrebno nemudoma rešiti.

Jaz sem se prevažal z mopedi in motorji (zdajle sem malček prestar za te hece - ne da mi več) in motociklizem  je po DEFINICIJI NEVARNA REČ. Kar se spomnim, sem parkrat pošteno padel, enkrat, pardon dvakrat bi me skoraj zbili s ceste, pa ne morem reči, da sem bil kakšen divjak.

To je skratka problem.

Rešila ga boš pa tako, da svojemu dragemu predlagaš adrenalinsko alternativo, ki je bolj varna.

A ne bi raje letal okrog z motornim padalom? Kaj pa rekreativno strelstvo? Pa še polno takih stvari je!

Skratka, zelo jasno mu povej, da ne maraš, da se izpostavlja tako kot se.

Če mu ne bo kapnilo, mu tale post pokaži. Piše ti šofer, ki je naredil na službenih avtih več kot 1 milijon km. Brez ene same nesreče. Dvokolesnike sem opustil, sem vse prodal.

Aha. Moj najboljši prijatelj se je z motorjem ubil. Hudo je pretiraval, skozi naselje je šel čez 200 km/h in vprašanje časa je bilo, kaj ga bo pobralo. Imel je srečo par let, potem pa se je zaletel in padel in umrl na licu mesta.

Moj sosed, sedaj poslovni partner, je padel SAMO ENKRAT, ampak tako hudo, da ima še zdaj ploščico v kosti in ima težave na vsaki carini.

Brat od mojega dobrega prijatelja ga je hudo biksal, ne samo da je bil ekstremno hiter, ampak se je tudi drogiral in se tak potem spravljal na motor. Ne boš verjela, preživel je in dela sedaj na črpalki. Vedno se nasmeje, ko me vidi. Matr, ej živ je ostal - malo se mu pozna, da se je drogiral - koža na obraztu pa to, ampak ej, ušel brez praske.

Tako je to.





(odgovor članu F*R*U)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Žalostna sem
2.9.2008 10:54:45   
ursalara
Te popolnoma razumem kako se počutiš samo povem ti tole kar je meni moj prijatelj ko sem ga vprašala kaj hudiča vidi v motorjih!

Rekel mi je:
motror mi nudi tisto kar mi ti ne moreš dati oz mi ne more dati nobena ženska in če mi je namenjeno da bom umrl bom lahko na motorju ali pa doma pred hišo ko bom padel!
Na motorju imajo adrenalinske užitke in nimaš jim kaj če pa bomo vsakemu moškemu ki imam motor težile da mora motor od hiše bo rekel prej ti kot pa motor!


_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu dummy2)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Žalostna sem
2.9.2008 17:11:46   
F*R*U
Hvala vsem za nasvete in lepe besede.

Čisto na lep način sem mu povedala, da mi ta njegova zamisel ni všeč, a ga ne želim ovirat pri njegovem načrtu glede motorja. Sam se naj odloči, če se mu slučajno kaj zgodi, jaz se bom že znašla, ni ga zlomka, da si nekoč ne bom našla novega partnerja, le 2 otroka bosta brez očka, in nihče ga ne bo mogel nadomestiti..... zdaj pa čakam....
Aja, vprašala sem ga zakaj si tako želi motorja, pa je rekel, da zato, da se bo vozil v službo pa da bo hitreje prišel kakor zdaj z avtom user posted image user posted image

Sicer pa menim da se tako ali tako najina veza bliža koncu user posted image user posted image     zanj sem le še "svinja debela" pa "golazen" user posted image user posted image user posted image , tak, da mi je prav vseeno al se bo odločil za motor ali ne - naj počne kar ga je volja.

_____________________________

Človek je kot morje, gladino vidiš, globine ne.

(odgovor članu dummy2)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Žalostna sem
2.9.2008 17:55:57   
Anonimen
Pišuka, kako ga sovražim, kadar se obnaša tako ignorantsko.


Joj, kaj naredi en izpit.

Ni tezava v izpitu, ampak v osnovnem razumevanju.

(odgovor članu F*R*U)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Žalostna sem
2.9.2008 18:38:04   
Barbara_L
IZVIRNO SPOROČILO: F*R*U

Hvala vsem za nasvete in lepe besede.

Čisto na lep način sem mu povedala, da mi ta njegova zamisel ni všeč, a ga ne želim ovirat pri njegovem načrtu glede motorja. Sam se naj odloči, če se mu slučajno kaj zgodi, jaz se bom že znašla, ni ga zlomka, da si nekoč ne bom našla novega partnerja, le 2 otroka bosta brez očka, in nihče ga ne bo mogel nadomestiti..... zdaj pa čakam....
Aja, vprašala sem ga zakaj si tako želi motorja, pa je rekel, da zato, da se bo vozil v službo pa da bo hitreje prišel kakor zdaj z avtom user posted image user posted image

Sicer pa menim da se tako ali tako najina veza bliža koncu user posted image user posted image     zanj sem le še "svinja debela" pa "golazen" user posted image user posted image user posted image , tak, da mi je prav vseeno al se bo odločil za motor ali ne - naj počne kar ga je volja.


Pa teb res ne kapne? Ne mara te! Sivnja debela? Golazen? Dekle, veš kje so vrata?

(odgovor članu F*R*U)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Žalostna sem
2.9.2008 18:41:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ursalara

Te popolnoma razumem kako se počutiš samo povem ti tole kar je meni moj prijatelj ko sem ga vprašala kaj hudiča vidi v motorjih!

Rekel mi je:
motror mi nudi tisto kar mi ti ne moreš dati oz mi ne more dati nobena ženska in če mi je namenjeno da bom umrl bom lahko na motorju ali pa doma pred hišo ko bom padel!
Na motorju imajo adrenalinske užitke in nimaš jim kaj če pa bomo vsakemu moškemu ki imam motor težile da mora motor od hiše bo rekel prej ti kot pa motor!



Da se moški raje odloči za stvar kot pa za mene?? Hvala lepa...grem prej jaz od njega kot on od mene.

(odgovor članu ursalara)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Žalostna sem
2.9.2008 18:44:32   
Anonimen
zanj sem le še "svinja debela" pa "golazen"


Nisem prej prebrala....naj naredi izpit....in gre.... na kaksno daljso voznjo.

(odgovor članu F*R*U)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Žalostna sem
2.9.2008 20:16:56   
Barbara_L
Tako je. Tak moški si te ne zasluži. Pa ne tebe osebno, nobene!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Žalostna sem
2.9.2008 20:20:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

zanj sem le še "svinja debela" pa "golazen"


Nisem prej prebrala....naj naredi izpit....in gre.... na kaksno daljso voznjo.


Očitno bo tale izpit izpadel še kot nekaj pozitivnega.user posted image  Dedc se bo sam odpeljal.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Žalostna sem
2.9.2008 20:54:32   
janca
Ne bit žalostna. Moj ga tudi dela, no je že čisto na koncu. Pa ne samo to. Kupil je že motor in ostalo kramo kar spada zraven. In, kaj naj? Samo lahko upam, da bo vozil po pameti. Brez veze se sekirat. Pa nehaj misliti na to, kaj se lahko naredi. Kar ti je usojeno, ti je pač usojeno.

Sam tok, midva zuser posted image sva šla v soboto po parkirišču in me je zadel avto. Nič hudega, ker me je samo oplazil. No vidiš pa sem šla peš.



(odgovor članu F*R*U)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Žalostna sem
2.9.2008 21:27:57   
nananaja
Pa nehaj misliti na to, kaj se lahko naredi. Kar ti je usojeno, ti je pač usojeno.

Tako, ja! Če je želja z dobrimi nameni, potem ni panike. Je pa res, da slabe odnose lahko nekaj takega še poslabša. Lahko je to samo še iskanje izhodov od doma.


ursalara, kaj misliš, da so samo pari, kjer si moški želi na motor, ženska pa se tega neznansko boji? nasprotje temu sta moj svak (neverjetno trd na motorju, če že sede nanj) in njegova punca (bi se kar vozila z motorjem).
med motoristi je tudi kar nekaj motoristk in tusi te znajo biti divje voznice.

dummy2, a res misliš (in tebi podobni), da bo nekoga od neke želje odvrnilo naštevanje slabih izkušenj?

(odgovor članu janca)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Žalostna sem
3.9.2008 7:51:52   
ronja
FRU, po moje je tale motor samo pika na i - njemu, da uveljavi svojo voljo in pokaže, da lahko kljub družini dela kar hoče, tebi pa, da vidiš, da vse skupaj nima več toliko smisla... Ker to, da že zdaj čutiš, da bi se po njem (če bi na nek način odšel iz tvojega življenja) hitro pobrala, je jasno, da si ga delno že prebolela, zato tudi praviš, da se zveza bliža koncu. Njemu bi pa to tudi moralo bit jasno, če te tako grdo zmerja...

Sicer se strinjam z eno pač - človeka, ki se bo odločil za neko stvar, šport, karkoli namesto mene in otrok, res ne rabim zraven. Ne bom mu nikoli hotela vzet stvari, ki mu veliko pomenijo, ampak moram pa vedet, da ne bi izbral njih, če bi moral izbirat...

Zaradi takih, ki mislijo, da je vse v rokah usode ali boga, je na vozičkih odločno preveč otrok in ljudi, ki nesreče niso sami zakrivili, ampak jim je "usoda" pripeljala takega divjaka (spol ni važen) nasproti! Ljudje, sami odločamo o tem, kako bomo delali na cesti, no!

Moj lubi je tudi razmišljal o kakem malem motorčku (ala vespa) zdaj, ko se bo njegova služba preselila nekam dlje, kamor ne vozijo busi, z avtom je pa počasi (zastoji) in drago (bencin)... Ampak sem mu povedala, da se bojim, da mu bo kdo kaj naredil - ljudje pozimi ne pričakujejo motorista in ga hitro kdo zbije... Tak da nisem preveč navdušena, čeprav vem, da bi on vozil previdno (je previden za volanom, ne uživa v divjih vožnjah - sploh pa ne na motroju, tak da to vem, da ne bi bil problem). Samo nisi sam v prometu in na motorju si še malo bolj ranljiv, jaz pa vem, da bi imela velike probleme ga prebolet, če bi se mu kaj zgodilo, tudi če odmislimo 1 otroka in 1 v nastajanju... Tak da mislim, da se bojo kar skupaj z avtom voziliuser posted image .

Je pa zadnjič predlagal, da bi se tetoviral (sicer res ni "na tej sceni") in sem verjetno prav debelo pogledala, najprej nisem vedela, če me zeza ali resno misli. Ampak zaradi mene, pa naj se tetovira, samo da to naredi nekdo, ki ima higienske standarde visoko. Mu bom pa predlagala, da si mogoče da najprej narisat, da vidi, če mu bo sploh všeč, če bo sploh resno to hotel.
Sem ga pa potem malo prcala, da si hoče motor ubost, pa se potetovirat, hehe, da se bliža kriza srednjih letuser posted image . Saj vem, da nima motor nobene veze s tem, ampak je vseeno tak lepo pasalo v kontekst, da si nisem mogla pomagatuser posted image .

(odgovor članu F*R*U)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?