|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kateri deodorant je učinkovit??
2.9.2008 9:39:47   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Petja, kakšen je pa ta Biotherm Deo Pure roll-on. Ali ima kak vonj, ali ne? In kakšna je cena?



Vonj ima nevtralen, ni parfumiran - sej pravim, da ga lahko tudi tipi uporabljajo. Cena je pa okrog 20 €, nisem ziher, ker sem ga vedno kupovala na letališču, kjer je bil cenejši, pa ponavadi sem kupila kar več komadov.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kateri deodorant je učinkovit??
2.9.2008 9:44:48   
dory
Jst imam od biotherma pure roll on in deodorant...tak svež in prijeten vonj je to, poleg tega pa je zadeva tudi zelo učinkovita...

< Sporočilo je popravil dory -- 2.9.2008 9:46:02 >

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kateri deodorant je učinkovit??
2.9.2008 12:20:17   
Anonimen
Petja, kje pa pri nas kupiš ta Biotherm Deo Pure roll-on
Jst imam drugače Rexono in sem ful zadovoljna...bi pa poskusila tega Biotherm, ker mi je všeč, da je brez vonja deo.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kateri deodorant je učinkovit??
2.9.2008 12:26:15   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: *Uršula*

Jaz pa uporabljam deo kristal v roll on izvedbi. je brez vonja in ne pušča belih lis. uporabljam ga že 10 let in je super.


Enako. Čim se namažem s kakšno nivejo, fajem, doveom, skratka, s čimerkoli pač že, razen s kristalom, dobim fleke podpajsko in sem grozna.

(odgovor članu *Uršula*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kateri deodorant je učinkovit??
2.9.2008 14:38:38   
jakaracman
Prisegam na Biotherm, vse ostalo so za moje pazduhe smradilci.
Da bi se pa smo stuširala zjutraj in zvečer in nič namazala.Moji sodelavci padejo v nezavest.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kateri deodorant je učinkovit??
2.9.2008 17:51:26   
taši84
jakaracman se strinjam s tabo. prov zato sm mogla povprašat kaj uporabljate. morm rečt da je blo dons čist drugač k sm se z drugim pošpricala (magnolia iz eurospina) pa je celo zdržal. tut js ne morem met majce za dva dni. ampak nikol se ne spomnem da bi mi kdaj tok smrdel kot pa mi zdej.
koliko pa stane od vichyja?
hvala vam za vse podatke. bom sprobala kr vse po vrsti.


_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kateri deodorant je učinkovit??
2.9.2008 18:12:15   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

Petja, kje pa pri nas kupiš ta Biotherm Deo Pure roll-on
Jst imam drugače Rexono in sem ful zadovoljna...bi pa poskusila tega Biotherm, ker mi je všeč, da je brez vonja deo.



jst sem svojega zadnjič v mercatorjevem beautique...mislim,da mora met muller tud..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kateri deodorant je učinkovit??
2.9.2008 18:51:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dory

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

Petja, kje pa pri nas kupiš ta Biotherm Deo Pure roll-on
Jst imam drugače Rexono in sem ful zadovoljna...bi pa poskusila tega Biotherm, ker mi je všeč, da je brez vonja deo.



jst sem svojega zadnjič v mercatorjevem beautique...mislim,da mora met muller tud..



dory, hvala.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kateri deodorant je učinkovit??
2.9.2008 18:53:26   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: dory

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

Petja, kje pa pri nas kupiš ta Biotherm Deo Pure roll-on
Jst imam drugače Rexono in sem ful zadovoljna...bi pa poskusila tega Biotherm, ker mi je všeč, da je brez vonja deo.



jst sem svojega zadnjič v mercatorjevem beautique...mislim,da mora met muller tud..



Ja, meni se tudi zdi,d a ima Müller.

Jaz imam drugače Lady speed stick in meni edino to deluje. Ima pa tudi nevtralen vonj.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kateri deodorant je učinkovit??
2.9.2008 18:57:54   
Eca
Vichy-jev pa stane cca 10 eur. Dobiš ga v lekarni. Imajo več variant - z belim, turkiznim in modrim pokrovčkom. Jaz uporabljam belega, turkizni mi ne paše, modrega pa še nisem probala, ker mi je beli odličenuser posted image .

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kateri deodorant je učinkovit??
3.9.2008 7:48:41   
kokoska007
IZVIRNO SPOROČILO: taši84

Ker js ne vem več kaj narest. dons sm si u službi preoblekla 2 majici, se umila z milom in se pošpricala z deodorantom Fa purple passion ki mi je do zdej skos pomagu. dons pa katastrofa. vohala sm sama sebe. me pa ful moti in ne vem kaj naj uporabim da bo ok. ali je premalo močan? kaj mi svetujete. vem da je tema morda kr neki sam tok švicat pa tut ni ok da smrdiš naokol.


glede na zg. odgovore pomagajo vsi deodorani, vsak zase pa mora ugotovit kateri odgovarja njemu.

če se ti je samo 1x zgodilo, da si se prešvicala v službi ni tako grozno. mogoče je od hrane. če se ti to dogaja moraš resno zamenjati jedilnik ali preverit hormone.

začni uporabljati savno. kdor se redno savna in zdravo prehranjuje ima švic brez vonja. ali pa se redno ukvarjaj s športom kjer se total prešvicaš, npr. tek. potem boš lahko kupila navaden deodorant za 2 € in ti bo zdržal.

(odgovor članu taši84)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kateri deodorant je učinkovit??
3.9.2008 8:25:53   
honey
Deo kristal v spreju. Je popolnoma brez vonja, tako da se ne meša s parfumom, ne pušča belih sledi in še za zelo občutljivo kožo je. Meni je super.

(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kateri deodorant je učinkovit??
3.9.2008 8:36:55   
N _ B
Le crystal naturel z aloe vero v roll onu. Je brez vonja. Dobiš v lekarni. Ne zavira potenja, preprečuje pa nastanek bakterij, ki povzročajo neprijeten vonj.

< Sporočilo je popravil N & B -- 3.9.2008 8:37:20 >

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kateri deodorant je učinkovit??
3.9.2008 8:37:00   
petja
Poopsika, Boithermov deo lahko kupiš v vsaki malo boljši drogeriji - Limoni, Muller, Beautique ...

Če ti ne bo ustrezal, ga boš pa meni prodala!

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kateri deodorant je učinkovit??
3.9.2008 12:36:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: petja

Poopsika, Boithermov deo lahko kupiš v vsaki malo boljši drogeriji - Limoni, Muller, Beautique ...

Če ti ne bo ustrezal, ga boš pa meni prodala!


Hvala petjauser posted image .

Zmenjenouser posted image

(odgovor članu petja)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kateri deodorant je učinkovit??
3.9.2008 15:27:41   
ssevin
Lady speed stick gel, ne menjam ga.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kateri deodorant je učinkovit??
3.9.2008 20:41:50   
urška
ja vichyjev je res več vrst. tisti z belim pokrovčkom je kao 48-urni in res zdrži. tudi z modrim pokrovčkom je v redu, je pa 'samo' 24-urni. mislim pa da je tisti s turkiznim pokrovom 'stara kolekcija.'

sem pa pred kratkim nekje zasledila, da naj bi anti transpirante menjal vsake tolko, ker po določenm času odpovejo.

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kateri deodorant je učinkovit??
3.9.2008 22:33:31   
SOULatka
meni rexona spray...!!!!! the best!

vse ostalo...nula

_____________________________

Vse je tako, kot je. Samo naš odnos do tega je pomemben, In tega lahko vedno spremenimo, saj mi odločamo o njem!

(odgovor članu taši84)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kateri deodorant je učinkovit??
5.9.2008 19:21:41   
bumerang
Jaz sem se antiperspirantom odpovedala in potem po parurnem študiju petih polic deodorantov izbrala Sebamed brez kakršnih koli aluminijevih soli in alkohola.
Meni je super, vonj delikaten, izgine že po par minutah, tako da se ne meša s parfumom, pot pa ne smrdi. Zdrži brez problema praktično cel dan.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu SOULatka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kateri deodorant je učinkovit??
9.9.2008 22:31:13   
zabica26
Biotherm pohvalijo, ja.
Sama pa prisegam na Lancome http://ecx.images-amazon.com/images/I/31nVGkDSVLL._SL500_AA280_.jpg

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kateri deodorant je učinkovit??
10.9.2008 8:56:14   
blak
Fenjal luxury. Ampak samo luxury in ne ta drugi Fenjal 24h. Od danes je v akciji v Sparu, si moram naredit zalogo.


(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kateri deodorant je učinkovit??
10.9.2008 11:15:21   
ella2006
še ena ki prisegam na Biotherm, ponavadi ga kupim na letališču ali pa v Italiji je za ene 4,00 EUR cenej kot pa pri nas v Limoniju.

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 47
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?