|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Starejši moški...
3.9.2008 13:21:50   
@@@@
Zdravo,
v bistvu bom svojo "zgodbo" napisala samo zato, da bom prebrala kakšno mnenje o celotni zadevi.
Približno leto in pol nazaj sem spoznala precej starejšega moškega (25+), s katerim nisem imela kakšnega namena, le kakšen seks. Tekom mesecev druženja in pogovorov sem razvila določena čustva, čeprav so bili izlivi čustev najprej na njegovi strani. On živi s svojo "bivšo" ženo (je poročen in samo živita skupaj - z njo pa ne spi, ker sem že bila pri njem v stanovanju) ter odraslo hčerko (ki je po njegovem edini razlog, da sploh še živijo vsi v skupnem stanovanju - češ, če bi se ona odselila, bi že prodala stanovanje in šla vsak po svoje) in prvi je omenil, da bi šla živet skupaj, vendar je po tem, ko sva se začela resneje dogovarjat in ogledovat stanovanja, našel 1000 in 1 razlog, vedno ga je kaj motilo ali pa je bilo predrago, čeprav sva naredila nekakšen izračun, do katere vsote bi se izšlo.
Ker je celotna situacija zame postajala čedalje bolj napeta - domov ga nisem mogla kar pripeljat, pri njemu itak obiski niso izvedljivi, srečanja so bila omejena zgolj na kavah, sobah... in ker se zadeva okoli stanovanja nikamor ni premaknila, sem se odločila in zadevo prekinila. Kljub njegovim obljubam, da bo kmalu.
Nisva se videla že 3 mesece, slišala vsaj 1 mesec, on pa vztrajno piše SMS-e, kot da se ni nič zgodilo. Na klice se ne odzivam po tistem, ko sem povedala, da to nikamor več ne pelje.

V glavnem, zanima me samo, če bi z njim ostala, bi se kdaj tako opogumil in odšel - od žene/živet z mano/ali katero drugo... - karkoli. V preteklosti je imel več daljših zvez, vse pa so temeljile na njegovih obiskih pri partnerkah, ki so imele svoje stanovanje, medtem ko ga jaz še nimam. No, baje tudi ni nikjer premišljeval, da bi s katero drugo živel, z mano pa...

Pa še to:
Gre za najem stanovanja. Razlog njegovega "neimetja" denarja je, ker je pred leti finančno podprl svojo drugo hči, ki ne živi več doma in ima uspešen salon.
Njegova hči, ki živi doma, me pozna, prav tako vsi njegovi prijatelji.

Saj drugače sva se čisto super razumela, tudi vikende sva preživljala skupaj. Dvomim, da bi se z mano pogovarjal ob večerih, ko so bili vsi doma, medtem ko je hodil po stanovanju, če bi hotel partnerki kaj prikrivati.

Saj ni tako grozno, kot se mogoče zdi in ga ignoriram, res pa se večkrat zalotim ob misli, kaj pa če...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Starejši moški...
3.9.2008 13:24:15   
Anonimen
Pomoje mu je pa tako kot je čist super.
Doma ma ženo, k mu verjetno kuha, puca in vse ostalo.
Za seks obiske ma prjatlce.
Zakaj bi pa človk kaj spremenu če je pa k kraljuser posted image

(odgovor članu @@@@)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Starejši moški...
3.9.2008 13:28:22   
SRCCEK
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Pomoje mu je pa tako kot je čist super.
Doma ma ženo, k mu verjetno kuha, puca in vse ostalo.
Za seks obiske ma prjatlce.
Zakaj bi pa človk kaj spremenu če je pa k kraljuser posted image


Se strinjam

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Starejši moški...
3.9.2008 13:28:35   
pikicao.
Pomoje mu je pa tako kot je čist super.
Doma ma ženo, k mu verjetno kuha, puca in vse ostalo.
Za seks obiske ma prjatlce.
Zakaj bi pa človk kaj spremenu če je pa k kralj


se podpisem user posted image user posted image

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Starejši moški...
3.9.2008 13:29:26   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Pomoje mu je pa tako kot je čist super.
Doma ma ženo, k mu verjetno kuha, puca in vse ostalo.
Za seks obiske ma prjatlce.
Zakaj bi pa človk kaj spremenu če je pa k kraljuser posted image




user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Starejši moški...
3.9.2008 13:37:56   
mojamura
on nje ne bo pustil, ker če bi bil nesrečn z ''bivšo ženo'' in je ne bi več prenašal, bi odšel od doma že pred časom. to, da je hčerka doma, pa da je samo zaradi nje še z ženo skupaj, pa so le natolcevanja oz. laži oz. izgovori

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu @@@@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Starejši moški...
3.9.2008 13:38:33   
lotoska
Ni šans, da bi šla v najem s takim. Kot prvo, je prestar (pomisli kako izgleda ženska pri petdesetih in moški pri petisedemdestih), kot drugo me moti da "zaradi hčerke živi z bivšo ženo" (poznam primer, ko so starši ločeni zaradi štipendij, otr. dodatkov, a normalno funkcionirajo kot družina), tretja stvar je pa tvoj dvom. V sebi že dobro veš da to ni to, in naj ne palijo preveč njegove puhlice, kaj vse bi on naredil zate. Meni se zdijo takšni tipi nekako "izrabljeni" za nove začetke.

Veš, meni je tud enkrat en 20 let starejši sodelavec namigoval kako slaba je njegova žena, pa kaj vse bi on naredil zame. Ja itak, vse samo da bi prišel do seksa. Pa še kaj bi se našlo...

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Starejši moški...
3.9.2008 13:40:39   
MAŠKA
Moje mnenje: nikoli ne bo nič spremenil, ker če bi hotel bi že zdavnaj. Če si že prekinila stike, vztrajaj naprej, ga ignoriraj in si najdi sebi preimernega partnerja s katerim boš lahko neobremenjeno zaživela, takšnega ki bo samski in s katerim boš lahko ustvarila družino, s katerim se boš ponosno sprehajala kjerkoli, takšenga , ki še bo imel živce za male otroke, se bo znal z njimi poditi po igriščih...

Mogoče me bodo ene napadle, zato poudarjam, da ne obsojam nobenega para, kjer gre za večjo starostno razliko. Če je enim življenje tako naneslo in se imajo lepo, hvalabogu.
Se pa spomnem enega članka, kjer je ena mlada mamica, ki je imela moža nad 50 pisala, kako ji je hudo, ko gleda druge mlade očete, kako se podijo po igrišču z otroki, se z njimi igrajo, njen 50-letnik pa le sedi na klopci... to pišem le v razmislek, ker predvidevam, da je punca še dokaj mlada in ima še vse možnosti, da si uredi lepo življenje.

(odgovor članu @@@@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Starejši moški...
3.9.2008 13:41:52   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA


Se pa spomnem enega članka, kjer je ena mlada mamica, ki je imela moža nad 50 pisala, kako ji je hudo, ko gleda druge mlade očete, kako se podijo po igrišču z otroki, se z njimi igrajo, njen 50-letnik pa le sedi na klopci...


potem je moral biti pa tudi kar precej bolan. Ker sicer zdrav 50-letnik počne z lahkoto še vse kaj drugega, kot sedi na klopci.

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Starejši moški...
3.9.2008 13:44:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA


Se pa spomnem enega članka, kjer je ena mlada mamica, ki je imela moža nad 50 pisala, kako ji je hudo, ko gleda druge mlade očete, kako se podijo po igrišču z otroki, se z njimi igrajo, njen 50-letnik pa le sedi na klopci...


potem je moral biti pa tudi kar precej bolan. Ker sicer zdrav 50-letnik počne z lahkoto še vse kaj drugega, kot sedi na klopci.


Verjetno je bil pač lenuser posted image ......leta so pa priročen izgovor.

Mene tud kolena začnejo bolet k je treba zavese natikat na garniseuser posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Starejši moški...
3.9.2008 13:45:21   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA


Se pa spomnem enega članka, kjer je ena mlada mamica, ki je imela moža nad 50 pisala, kako ji je hudo, ko gleda druge mlade očete, kako se podijo po igrišču z otroki, se z njimi igrajo, njen 50-letnik pa le sedi na klopci...


potem je moral biti pa tudi kar precej bolan. Ker sicer zdrav 50-letnik počne z lahkoto še vse kaj drugega, kot sedi na klopci.


Verjetno je bil pač lenuser posted image ......leta so pa priročen izgovor.



No, to je lahko pa tudi pri 30-tih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Starejši moški...
3.9.2008 14:07:47   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: @@@@



V glavnem, zanima me samo, če bi z njim ostala, bi se kdaj tako opogumil in odšel - od žene/živet z mano/ali katero drugo...


Pa kako hudiča naj to ve kdorkoli na nekem javnem forumu user posted image user posted image  To je bolj vprašanje za kako šlogarco - pa še te velikokrat kiksnejo.

Dejansko ti samo dva lahko data odgovor na to vprašanje: tvoj ( kot kaže nesojeni ) partner ..... ali pa čas. Slednjega tebi, kot je videti, zmanjkuje.

(odgovor članu @@@@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Starejši moški...
3.9.2008 14:18:38   
Katey
Po moje lahko kr pozabiš na življenje skupaj z njim, ti je Karin24 dobro napisala.

(odgovor članu @@@@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Starejši moški...
3.9.2008 14:19:32   
Mišni
U ne, samo bejš proč. Ne si zasrat življenja, res ne. Če bi mislil resno, bi vidva že zdanja skupaj živela in bi bil ločen. Tako pa nikoli ne bo tako.

Poznam eno, ki ima s takim 3 otroke, pa je še vedno na istem, kot si ti zdaj. No, zdaj niti to več ne, ker so mu otroci (normalno, saj je star) zrasli čez glavo in je šel nazaj k ženi. Prej je bil pa z eno nogo tu, z eno pa tam. Obljub in razlogov, zakaj še ni čisto pri njej, je bilo ves čas milijon in pol. In to seveda "tehtnih" ...

Samo bejži, dokler imaš še čas.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Starejši moški...
3.9.2008 14:21:19   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA


Se pa spomnem enega članka, kjer je ena mlada mamica, ki je imela moža nad 50 pisala, kako ji je hudo, ko gleda druge mlade očete, kako se podijo po igrišču z otroki, se z njimi igrajo, njen 50-letnik pa le sedi na klopci...


potem je moral biti pa tudi kar precej bolan. Ker sicer zdrav 50-letnik počne z lahkoto še vse kaj drugega, kot sedi na klopci.


Kar se fizičnih zmožnosti tiče, brez dvoma. Samo NE DA SE MU. Kar je razumljivo.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Starejši moški...
3.9.2008 15:16:08   
MAŠKA
potem je moral biti pa tudi kar precej bolan. Ker sicer zdrav 50-letnik počne z lahkoto še vse kaj drugega, kot sedi na klopci.


Ja, itak. če lahko preganja mlade bejbe, se lahko še z otroki igra.
Dala sem pa to primer izpred nekaj let - mislim, da je bilo to pismo Magdaleni iz Lady, mi je nekako ostal v spominu.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Starejši moški...
3.9.2008 17:13:52   
Dream
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Pomoje mu je pa tako kot je čist super.
Doma ma ženo, k mu verjetno kuha, puca in vse ostalo.
Za seks obiske ma prjatlce.
Zakaj bi pa človk kaj spremenu če je pa k kraljuser posted image


Se strinjam. Poznam pa tudi nekaj takih primerov, ki so naposled prišli do konca zveze, ker ni nikamor peljalo kot pri tebi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Starejši moški...
3.9.2008 19:26:40   
s.
Saj vse vaše izjave so pametene in vzpodbudne, sam ko je človek v taki sitiaciji tud težko kaj naredi, saj ga ima ona rada.user posted image

Upam, da bo našla pravo pot!

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Starejši moški...
3.9.2008 22:08:48   
lelaval
Pomoje mu je pa tako kot je čist super.
Doma ma ženo, k mu verjetno kuha, puca in vse ostalo.
Za seks obiske ma prjatlce.
Zakaj bi pa človk kaj spremenu če je pa k kralj


Se podpišem


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
5.9.2008 21:18:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?