|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali varčujete?
10.2.2009 13:41:48   
rose
Punci imata neko varčevanje, s tem da za eno plačuje tašča, za drugo pa midva.

Ja, jaz bi z veseljem dajala še kaj na stran, če bi imela!!!!!! Tako pa komaj za položnice nakrpamo. Pa varčujemo vsepovsod, na vsakem koraku. Kar se pa dopusta tiče, me pa že sedaj pošteno skrbi, a bosta punci vidli kaj morja letos!

(odgovor članu spider82)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ali varčujete?
20.2.2009 7:35:28   
haloze
Nimam s čem.

(odgovor članu rose)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ali varčujete?
20.2.2009 14:21:12   
Poka
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Da varčujeva, ker se nama zdi to edino pametno. Moje mnenje je, da bi vsak moral varčevati, kajti nikoli ne veš v kaj te bo življnje prisililo? Zakaj bi čez 10 let jemala kredit in plačevala obresti, če bom pa lahko dvignila svoje prihranke, za katere zdaj oni meni plačujejo obresti?? in če imam za kredit, imam za varčevanje.
trenutno skupaj varčujeva 200 eur mesečno na varčevalni polici. Punce razmislite o tem, da obstaja velika verjetnost, da bomo svojim otrokom čez deset ali več let morale plačevati faks. ne bi si mogla ošrostiti, da nebi imela denarja za otrokov študij/šolanje samo zato ker prej nisem hotela varčevati in sem si raje malo več privoščila. In z dragim nimava velikih plač, jaz imam takšno za razjokat, on povprečno.


Čisto tako razmišljam tudi sama. Sem šla že čez vsa obdobja, ko sva imela dohodkov tudi vsaj 3000 EUR na mesec, pa tudi ko nihče ni imel nič. Oba se pa trudiva, da bi izboljšala svoj položaj. In trenutno smo odprli firmo in zidava in ker je to faza investicij, res ne prišparava nič. Ampak se sreča oba strinjava, da je potrebno postavit ene dobre temelje firmi in si nihče ne bo izplačeval ne vem kakšnih plač. Jaz sem pa rekla, da bom varčevala tudi zase, ker hočem imet vsaj 10 000 EUR rezerve. Vedno - naj se karkoli zgodi... Tudi če še naprej živim čist povprečno. Bolje kot enkrat luksuz pol pa npr. otroku ne moreš plačat faksa...

Ker najbolj grdo, kar se je zgodilo, je to, da je moja mama izjavila, da nima za karte za maturantski ples za mojega brata in da ne bo šla... BTW vozi BMW, imata dve hiši in novo kuhinjo Nolte, še pes je vreden več kot vse kar mam jst pohištva v stanovanju... user posted image Zdaj ko gre na faks, pa tako ne vem kaj bo...

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ali varčujete?
24.2.2009 16:50:35   
Lenck
Dokler sem imela dohodke, sem varčevala. Je prekleto prav prišlo.
Sedaj nimam dohodkov, torej nimam od česa varčevati. Tudi fant ne, ker plačo pač porabimo...

Dajeva pa namensko na stran denar za stroške. Recimo, ker je treba enkrat letno kupit olje, dava vsak mesev neko vsoto v kuverto, ker naenkrat bi šla pač več kot cela plača. In ker bom imela poleti registracijo avta, bom morala zdaj dajati na stran od tega, kar mi od "kredita", ko sem mu posodila svoje prihranke, vsak mesec po malem vrača fant. Na tak način varčujem - ne na banki, v kuverti... olje bo treba namreč kmalu naročiti...

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ali varčujete?
24.2.2009 17:04:35   
uwaga
Bi rada pa nimam s čim.user posted image

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ali varčujete?
25.2.2009 12:03:08   
natalia
ne varčujem, ker mi nič ne ostane, še v minus gremo vsak mesec....

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ali varčujete?
25.2.2009 12:09:07   
lananai
Varčujem - za hiško enkrat nekoč. Ko bo še moj imel svojo plačo, bo še bolje.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ali varčujete?
25.2.2009 18:35:27   
Anonimen
Varčujem, čeprav sem študentka.

(odgovor članu lananai)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ali varčujete?
26.2.2009 18:47:52   
marjetica23

IZVIRNO SPOROČILO: haloze

Nimam s čem.

enako

(odgovor članu haloze)
Neposredna povezava do sporočila: 59
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?