|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pralni stroj Indesit
7.9.2008 13:42:30   
Ekaz
Spraševala sem vas že ali Gorenje ali Candy. Sedaj pa kolegica forsira Indesit. Jaz za to znamko sploh še nisem slišala. Ko sem se malo pozanimala, eni pravijo, da so dobri stroji, spet drugi, da se precej kvarijo. Pravi, da ga dobiš za 400 EUR. Ko sem gledala na internetu, ima v bistvu vse iste funkcije kot Candy ali Gorenje. Je pralni stroj za 400 EUR pametno kupiti? Jaz sem mislila, da se cene gibljejo tam okoli 600 - 800 EUR.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pralni stroj Indesit
7.9.2008 15:46:34   
Tula
Živijo!
Jaz imam pralni stroj Indesit že sedmo leto in v tem času smo zamenjali edino gumb za zapiranje na vratih, ker ga je tamala tako zvijala, da se je na koncu odlomil.
Sicer pa sem z njim zelo zadovoljna, še posebej zato, ker lahko pereš z zamikom, centrifuga je max. 1600 obratov. Upam, da bo nekaj časa še služil.

user posted image
Lep pozdrav iz zatohle Štajerske!


_____________________________

Tia 26.11.2002
Lea 16.7.2005
Matija 11.11.2009

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pralni stroj Indesit
7.9.2008 16:11:12   
energy
Mi ga tudi imamo že 5.leto in smo full zadovoljni. Imamo pralno sušilni stroj, ki so ga še posebej odsvetovali, ker se baje kvarijo. Zaenkrat dela brezhibno in smo super zadovoljni user posted image .

lp.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pralni stroj Indesit
7.9.2008 16:56:30   
zvesta
Tudi mi imamo že 4 leta pralno-sušilni stroj Indesit. Smo zelo zadovoljni. Edino prejšnji mesec se je pokvaril grelec, pa je popravilo prišlo 48 €, serviser je prišel hitro in opravil hitro.

Jaz sem zelo zelo zadovoljna.

(odgovor članu energy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pralni stroj Indesit
7.9.2008 17:13:49   
TejkaPK
Pralno-sušilni že 4 leto odlično opravlja svojo nalogo.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pralni stroj Indesit
8.9.2008 12:32:22   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: TejkaPK

Pralno-sušilni že 4 leto odlično opravlja svojo nalogo.


Enako. Sušim sicer samo občasno pozimi.

_____________________________




(odgovor članu TejkaPK)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pralni stroj Indesit
8.9.2008 23:10:48   
{TaMaLa}
miva imava tudi že kakšni 5 let ta pralno-sušilni stroj. sušila še nisem pereva pa tudi ne kaj veliko, saj nimava otrok, kateri bi pridno skrbeli da bi mela kaj za delat. do zdaj sva samo enkrat klicala serviserja pa še to zato ker je od zaves haklček se odhaklal. da ga je ven spravil.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pralni stroj Indesit
15.9.2008 12:17:21   
Naty_ka
Jaz imam tudi Indesit pralni stroj pa dela že peto leto brezhibno.user posted image

Sicer pa je to pri teh zadevah tako: pokvari se lahko Gorenje, pa Elektrolux, pa Candy,...
Ni tu nekega pravila. Odvisno kako se nameriš in kako ravnaš z aparatom.

Pa veliko sreče.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu {TaMaLa})
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pralni stroj Indesit
16.9.2008 11:13:18   
coko
Tudi jaz se odločam za nakup pralno-sušilnega stroja Indesit. Me pa zanima, koliko časa porabi sušilni stroj da posuši perilo. Verjetno je odvisno od programa sušenja, ampak vsaj približno koliko časa?....

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pralni stroj Indesit
25.4.2011 9:55:04   
3Sonček3
Tut mi imamo indesit pralni stroj star 2 meseca in smo zdejle v roku slabega tedna zamenjali 6 plastičnih gredic k pridejo not v bobnu. Sploh nevem kje bi bla napaka da se to tko lomi. Perila ne dajemo not tolk da bi rekli da se je od teže zlomilo. Uglavnm jezi me, zato ker ena tale plastika stane 10 eurou pa še iskat jo je treba, sej jo pošljejo tut po pošti ampak kaj ko je treba čakat. V gospodinjstvu ki šteje 5 članov z majnim otrokom pa mora bit stroj vedno na razpolago da cunje ne smrdijo in ne plesnijo. Uglavnm sm zelo nezadovoljna s tem strojem.


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu coko)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pralni stroj Indesit
25.4.2011 21:49:56   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

Tut mi imamo indesit pralni stroj star 2 meseca in smo zdejle v roku slabega tedna zamenjali 6 plastičnih gredic k pridejo not v bobnu. Sploh nevem kje bi bla napaka da se to tko lomi. Perila ne dajemo not tolk da bi rekli da se je od teže zlomilo. Uglavnm jezi me, zato ker ena tale plastika stane 10 eurou pa še iskat jo je treba, sej jo pošljejo tut po pošti ampak kaj ko je treba čakat. V gospodinjstvu ki šteje 5 članov z majnim otrokom pa mora bit stroj vedno na razpolago da cunje ne smrdijo in ne plesnijo. Uglavnm sm zelo nezadovoljna s tem strojem.




Zakaj ne uveljavljaš garancije, če je stroj nov?

(odgovor članu 3Sonček3)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pralni stroj Indesit
4.5.2011 15:09:52   
gupika
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Tudi mi imamo že 4 leta pralno-sušilni stroj Indesit. Smo zelo zadovoljni. Edino prejšnji mesec se je pokvaril grelec, pa je popravilo prišlo 48 €, serviser je prišel hitro in opravil hitro.

Jaz sem zelo zelo zadovoljna.


Mogoče je res bedasto vprašanje.. Kako veš, če crkne grelec? Moj pralni stroj nikoli ni topel, tudi če perem na 90°. Ali je možno, da je crknil grelec?

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?