|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: najljubši letni čas
17.9.2008 20:04:28   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Mene mraz dobesedno boli.


A res?
Jaz sem pa se vedno brez nogavic user posted image . Se mi zdi, da se mi je toplota akumulirala cez poletje in da lahko se nekaj casa zdrzim.


Brez nogavicuser posted image user posted image ...ne ne, jaz pa ne. V ponedeljek sem imela tričetrt hlače in spodaj dolge najlonke, pa me je toooolk zeblo, da sem že dva dni v ornk štumfih in ornk čevljih šla v službo. Ta hip sedim v dveh flisihuser posted image , čeprav je menda 21 stopinj pri nas, ni glih tolk zlo mraz. Samo bom šla zakurit glih kar. Meni se toplota ne akumulira za čez jesen. Bi bilo pa tako fajn. Ti kar malo zavidam. user posted image Sneg imam pa rada. Tudi mraz potrpim. Samo da je sneg.

< Sporočilo je popravil Gina -- 17.9.2008 20:05:42 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: najljubši letni čas
17.9.2008 20:07:19   
Anonimen
Meni se toplota ne akumulira za čez jesen. Bi bilo pa tako fajn.


Ja, do skoraj do prvega minusa brez nogavic. Saj ene punce se krizajo, kaksna okrog hodim..ampak sem se vedno zdrava kot dren user posted image .

Mi pa potem spomladi soncek neskoncnoooooooooooooooooo pase. Morje maja, da si pregrejem kosti, je MUST HAVE user posted image . Poleti je bolj iz nuje, ker so takrat pac dopusti...tale maja je pa prav angelski. Kar cutim toploto, ko mi gre cez telo.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: najljubši letni čas
17.9.2008 21:10:48   
yellowcrystalstar
vsak po svoje. v vsakem letnem času se dogajajo ful lepe stvari in vsakega se po določenem času tudi naveličam. HB, da živim tu, da se ves čas spreminja.

_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: najljubši letni čas
17.9.2008 21:17:19   
Anonimen
HB, da živim tu, da se ves čas spreminja.


Ja, res nam je lepo.

(odgovor članu yellowcrystalstar)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: najljubši letni čas
20.9.2008 18:08:21   
tropical
Poletje je najljubši letni časuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: najljubši letni čas
20.9.2008 18:15:24   
petja
Najraje imam zimo user posted image . Sledi pomlad, jesen, na zadnjem mestu je pa poletje in **** vročina!

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: najljubši letni čas
20.9.2008 18:28:41   
ursi
Kot letni čas mi je najbolj všeč poletje!user posted image  Kot čas mi je pa najbolj všeč december in sicer od začetka, ko začnem kupovati za miklavža, pa do božiča, ki mi je najlepši praznik. user posted image

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: najljubši letni čas
20.9.2008 22:31:38   
amaya
Hmmmmmmm...čudno imam jaz to radelano...

Poletje-nevihte, vročine pa ne prenesem
Zima-sončni dnevi, burja mi gre na khmmmmm.....na tisto, kar nimam
Pomlad- itak ker vse cveti in se vsi ženimo
Jesen-kr neki, sonček


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: najljubši letni čas
20.9.2008 23:14:24   
majra
Zima! Sploh od kar sem se iz brd preselila v mesto in se ne rabim več ob 4 zjutraj zbujat in kidat sneg do ceste, da lahko pridem v službo user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: najljubši letni čas
20.9.2008 23:20:42   
ninachow
poletje, morje, potaplanje... morbiden je pa poleg novembra še februar. u iber.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: najljubši letni čas
21.9.2008 8:45:39   
*kinnie*

Kateri letni čas je vam najbolj pri srcu?


Pomladuser posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: najljubši letni čas
21.9.2008 10:01:39   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija
da, škorpijon sem....

No, tega pa ne bi nikoli ugotovila user posted image user posted image
Drugače pa, najljubše mi je poletje. Itaq. Lepa zna biti tudi jesen. Vendar samo, če je sonce. Drugače je tako morbidna. Tudi zima je lepa. Vendar samo, če je sonce. Drugače je tako prekleto zoprna (z izjemo adventnega časa). Pomlad zna biti lepa. Vendar samo, če je sonce. Drugače je povsod mokro...


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: najljubši letni čas
21.9.2008 10:09:18   
janjja
Pri meni potegne samo poletje - dopusti, vročina, kratke hlače,.........aja rojstni dan in fešta od mene in tamale..................dolgi dnevi...........vroči večeri................user posted image  no še razjokala se bom ko že ta mraz tako pritiska.......user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: najljubši letni čas
21.9.2008 10:13:23   
Anonimen
Vsak po svoje. Proti koncu enega letnega časa že kar čakam na naslednjega. Zdaj čakam na kostanje in orehe, mož že nekaj sanja o orehovi in pehtranovi potici user posted image .

Najraj ep aimam sonček in temperature od 15 do 23 stopinj. Več mi je prevroče, manj me zebe.

(odgovor članu janjja)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?