|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: klomifenke 2008 II.del
17.9.2008 9:58:47   
nf
Suzi, z lopato ga bova metala čez okno. user posted image  1850 za dve letalski karti, 1100 za avto, 720 za 3 dni safarija,... Madoniš, boljš da sploh ne nadaljujem. user posted image  Sej če bi imela pa že otroka, bi ga pa vsak dan tkole metala čez okno, tko da načeloma sem še 1,4 leta v minusu. user posted image  Mah kaj pa čem? Naj šparam za hišo? Glede na današnje cene, lahko anuitete obesim še na pravnuke. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: klomifenke 2008 II.del
17.9.2008 10:17:03   
kalaxy
Živjo punce,
jutri imam UZ na 12.dan. Že komaj čakam, da vidim ali smo kaj pridelali al ne.

Kako pa ve user posted image ? A takrat ko vam ginekolog reče, da bo ovulacija al non stop?
Midva načeloma vsak drugi dan. A mislite, da če danes user posted image  bo jutri to videt na UZ?

Lep dan.

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: klomifenke 2008 II.del
17.9.2008 11:34:06   
Anonimen
kalaxy, ne bo vidit na UZ če bosta "pridna." user posted image  Drugače pa midva tko okol O res nekje na 2 dni, drugače pa po želji in potrebi.

(odgovor članu kalaxy)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: klomifenke 2008 II.del
17.9.2008 11:46:58   
nf
Kalaxy, naslednji dan user posted image  sigurno ne bo še mahal v ojektiv. user posted image  Načeloma rabi 1 teden, da se začne sidrat, na UZ se vidi šele po enih 3 tednih od spočetja. Drugače se pa nama ne ljubi seksat na ukaz, ampak takrat ko se nama zahoče. user posted image  Ampak ponavadi je takrat res najbolje. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: klomifenke 2008 II.del
17.9.2008 12:37:46   
neela
Neela's in the town again!!! user posted image ...Kako ste mi kaj?
Vidim, da me niste prav nič ubogale, ker ni nobene srečke user posted image ! user posted image
Pozdravljene vse nove članice! user posted image Vsem veliko sreče pa da čimprej ugledate user posted image !
No, midva sva srečna in spočita priletela v našo ljubo deželico...danes pa sem začela s toliko slabimi novicami, da bi šla kar takoj nazajuser posted image ....najprej sva doživela dobesedno šok, saj sva prišla iz dobrih 30 C na borih 5 C, kolikor jih je bilo zjutraj tle. Za piko na i pa še novica, da nisem naredila izpita, da pa koš s slabimi novicami še ni bilo čisto zapolnjen -  pa še user posted image je danes prišla z vso silo in krči....ko sem tako potiho upala, da nama pa je ta mesec vendarle ratalo, saj sem prvič do sedaj ugledala na ovul testu +! Kaj naj še rečem....grem nazajuser posted image ...




< Sporočilo je popravil neela -- 17.9.2008 12:38:44 >

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: klomifenke 2008 II.del
17.9.2008 12:38:20   
kalaxy
Saj vem, da user posted image  ne bo še videt. Mene je sam zanimalo, če lahko ginekolog vidi, da sva en dan prej user posted image (prisotnost sperme).


(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: klomifenke 2008 II.del
17.9.2008 13:32:12   
nf
Neelika naša!!!! jippi samo da si nazaj!! Verjemi mi, da je teh 5C tudi za nas šok. Za M user posted image  user posted image  user posted image  user posted image , sej veš, naslednji mesec pa res! user posted image  Za izpit pa samo povej čas in koordinate, kje se bo T. nahajal, in ga pridem z mitraljezem počakat! Bo on že videl metat našo Neelo! Sej sem ti rekla, da obleci miniko, kaj ti jaz morem pomagat, če me pa ne poslušaš. user posted image  Jaz sem pa glih v času O in včeraj sem bila pozitivno presenečena, koliko ene te vlecljive sluzi gre iz mene. user posted image  Očitno K res deluje.
Kalaxy, aja potem pa tako povej. user posted image  Temu se reče PCT preiskava, ko ti z materničnega vratu postrga malo sluzi in da pod mikroskop, da preveri, če je kakšen plavalček notri. Priporočam, da sta aktivna vsaj 12 ur pred pregledom (Reš priporoča, da kar zjutraj pred pregledom).

(odgovor članu kalaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: klomifenke 2008 II.del
17.9.2008 13:53:07   
neela
nf, ne morem verjet....naj bom še ne vem kako slabe volje, ti znaš na prave strune zaigrat, da veš, kako user posted image zvabit iz mene. user posted image ...Hja, minike pa ne bom oblekla, pa da je ne vem kaj, raje metek v koleno! Najine časovne in krajevne koordinate se bodo zopet združile jutri, ko bom šla na faks mu težit...nekak takole bo zgledalo... user posted image ...

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: klomifenke 2008 II.del
17.9.2008 15:37:27   
tinč407
pozdravljene vse počitnikarke user posted image user posted image user posted image user posted image

vidim neela da si se imela prav fajn user posted image user posted image

jaz pa sem mislila kaj je zdaj to, da je na naši temi taka tišina. user posted image

skuštranka si mi dala eno dobro idejo glede klomifena. Res dostikrat ponavljate da Reško pravi da je manj več. Kaj mislite, bi blo pametno na lastno pest vzeti namesto štireh tabletk na dan samo pol? user posted image  user posted image user posted image
ne vem kaj naj naredim... user posted image user posted image

kaj to ste jemale samo pol tablete na dan al po pol tablete 2x na dan? sem tudi že pomislila da bi tako naredla in ne bi vzela od 5-10 dne ampak tako kot vam Reš naroči od 3-7 dneva ciklusa.

Dajte mi malo pomagajte, ker res ne vem kaj naj naredim. Če pa je tako očitno da niti 4 tablete na dan ne pomagajo čisto nič...

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: klomifenke 2008 II.del
17.9.2008 15:44:03   
nf
Neela, pheee sej je jasno, da moraš za dobro voljo samo mene poklicat! user posted image
Tinč, meni se zdi 4 tabletke na dan ubijalska doza. Jaz jem pol tabletke pa se mi zdi, da sem polna stranskih učinkov in razmišljam, da naslednji mesec sploh ne bom več jedla. Jaz bi se na tvojem mestu pozanimala, če obstajajo kakšne druge tablete poleg K. Se mi zdi brezveze zastrupljat se z nečim, ki ti sploh ne pomaga. user posted image

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: klomifenke 2008 II.del
17.9.2008 15:48:59   
tinč407
ja nf maš prav da je ubijalska doza. Mam tolko stranskih učinkov da ne morem niti prav funkcionirati tistih nekaj dni. Večer pa mam itak ful težave z očmi. Pa ta mesec sem še opazila, da me je zvečer v temi dajala prava paranoja. Kot da bi se bala teme. Verjetno zaradi čudnih prividov user posted image user posted image  ampak me je kar v prsih stiskalo od strahu... noro

Ti tudi jemlješ polovico tabletke? Kdaj to ješ? Zjutraj, zvečer in od katerega dneva dalje?


_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: klomifenke 2008 II.del
17.9.2008 17:13:33   
neela
Ti, ti tinč.....saj nisem največja klepetulja tlele, da bi tema tako zamrla v času moje odsotnosti..user posted image ..no, med večjimi klepetuljami sicer sem - tako ali drugače user posted image , ampak jaz vem, da se ve ne predate kar tako! user posted image
Ja, tvoje doze K so verjetno tud najstarejše K članice presenetile. Jaz bi na tvojem mestu definitivno 1 mesec probala zmanjšat dozo. Spomnem se, da je stunfek naredila tako....in ima - če se ne motim - drugi mesec PDP!!! Kakorkoli, saj itak nimaš kaj za zgubit. user posted image

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: klomifenke 2008 II.del
17.9.2008 17:30:21   
tinč407
ja neelika se je kar poznalo da te ni user posted image  bi marsikdaj lahko imela monologe tukaj ko pa je blo tako prazno včasih user posted image

je res da nimam kaj za zgubiti. Ampak sem ta mesec zadnjič na klomifenu in me že v trbuhu stiska kako naprej. Po eni strani sem si mislila da bi ta mesec jemala kot naročeno-4 tabl. na dan- in če na ultrazvoku zopet ne bi bilo nič za videt bi ga prosila še za eno škatlico in bi takrat jemala pol tabletke. Še vseeno je strah da pa mogoče bi uspelo pa si bom sama zafrknila če ne bom jemala tako velike doze. Si predstavljaš da jemljem pol tabletke in pridem na ultrazvok in mi reče da se folikli zopet ne delajo. Potem pa si bom očitala da pa če bi ga ubogala bi pa lahko mogoče kaj bilo in sem sama zafrknila.

ojoj, klobasa, klobasa user posted image user posted image user posted image

živčki me že izdajajo. se mi že kar nazven pozna user posted image

aja, mam pa eno super ovico, eno stvar zaradi katere se zopet lahko veselim.
Moj dragi me je zasnubil in naslednje leto se poročiva. In to takrat ko sem se že skoraj dokončno sprjaznila da ne bom nikoli žena user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  vedno je pravil da pa se on ne bo nikoli poročil in da bova vedno živela na "koruzi". In po devetih letih se mu je utrnilo da bi se rad poročil user posted image user posted image user posted image user posted image   juhej

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: klomifenke 2008 II.del
17.9.2008 17:32:28   
tinč407
vem da noro govorim da enkrat bi probala z polovičko klomifena, drugič pa zopet govorim da bi pa raje probala najprej še enkrat z konjsko dozo. Prosim ne mi zamerit ker sem res raztresena in ne vem kaj bi sploh rada. Ne vem kako bi bilo najboljše da naredim....

mater sem sfuzlana user posted image user posted image

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: klomifenke 2008 II.del
17.9.2008 18:41:01   
neela
tinč, najprej user posted image za moje 'monologe'....user posted image user posted image user posted image ....sedaj pa k bolj resnim temam! Prvo, čestitke ob user posted image !!! Zelo sem vesela, ko slišim, da bo kakšna poroka..user posted image user posted image user posted image ..ker to je res nekaj najlepšega. Jaz lahko zase rečem, da so ta leta, kar sva poročena, najlepša do sedaj v mojem življenju....pa nisem niti prej imela slabega...user posted image
Kar se tvoje doze K tiče....Že samo jemanje K je tvoja odločitev. Nobeden ti ga ne 'tlači v usta' na silo. Res je, da ti ga svetuje doktor, ki je strokovnjak. Ampak vsi smo samo ljudje, krvavi pod kožo in zmotljivi. V vsakem primeru, če bo tudi ta ciklus neuspešen, si boš očitala češ, 'zakaj nisem naredila obratno...'. Pač usoda je usoda. Nič ne maraj...vsem nam tle je namenjeno biti mamica....enim prej drugim pa pač kasneje. Ne boj pa se nadaljnjih korakov, ki sledijo K, saj si tako samo bližje želenemu user posted image . user posted image

< Sporočilo je popravil neela -- 17.9.2008 18:42:44 >

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: klomifenke 2008 II.del
17.9.2008 22:13:49   
lučka 25
neela, dobrodošla spet nazaj. Vaju je mraz res presenetil, sta že mislila, da sta bila v toplih krajih par mesecov in ne en teden. user posted image  
Zato, ker te je hudobnica  user posted image  obiskala, pa ti pošiljam tople user posted image  user posted image user posted image user posted image . kaj se to pravi, da kar takole uleti, če sem ji naročila, da eno leto nima kaj za hodit okoli tebe. Se bom morala spet vsesti dol in se pogovoriti z njo. Sem ji naročila, da naj raje k meni pride, ki jo že 10 dni nestrpno čakam, pa noče.user posted image
A izpit se je pa tudi izjalovil. Ti kar pojdi na faks in se pogovori, kaj se zdaj to pravi.

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.9.2008 9:51:01   
neela
Dobro jutro!
Kje ste klepetulje??? Zadnje čase pa res malo štrajkate, a??? user posted image



(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.9.2008 9:53:13   
fragola
Dober dan vam želim, danes se vam pridružujem tudi jaz, danes bom začela pit tudi jaz klomifen in upam, da bo pomagal.
Hodim k Merlotu v Postojno in mi je predpisal Klomifen, sicer 1/2 tabletke na 12ur.


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.9.2008 10:05:51   
neela
fragola, pozdravljena! user posted image user posted image user posted image
Zanimivo, da imaš K predpisan na nek časovni interval...ne vem, če je katera že to imela oz pisala o tem. Vem, da se nas je večina 'lovila' okol vprašanja, kdaj vzet tbl....zvečer, zjutraj al skupaj 2 tbl ali ne.... No, kakorkoli - želim ti, da bo K tvoj rešitelj in 'povzročitelj' za user posted image ! user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.9.2008 10:14:11   
fragola
sicer jaz sem bila že dvakrat noseča in obakrat ss, zdaj mi je pa ginekolog dal klomifen da nama čimprej rata, obakrat ko sem zanosila je ratalo v prvo , zdaj pa greva v tretji krog in je rekel naj začnem z klomifen in mi je rekel naj jih jemljem na 12ur. Jaz mu kar zaupam!!! Močno, močno upam, da bom zagledala plus oktobra in da bom končno donosila!!!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.9.2008 10:24:15   
kalaxy
Dobro jutro,
fragola tudi jaz hodim k Merlotu. Danes popoldne imam UZ na 12.dan.
A je možno, da bi imela ovulacijo prej kot 5.dan po jemanju K?
Danes me neki čudno šravfa, kot, da imam o.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.9.2008 11:23:00   
beba75
Ojla punce!

Tudi jaz začnem v nedeljo z klomifenom, 2tbl. Preslišala sem kdaj jih naj jemljem pa me zanima ali katera ve  kaj je boljše. Zjutraj ali zvečer ali eno zjutraj in eno zvečer?
Res sem ena smotka da to nisem poslušala ko so mi povedali, a je bilo takrat toliko vseh inf., da sem preslišalauser posted image .

Lepo prosim če ve katera kaj več o tem ,da napiše.

(odgovor članu kalaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.9.2008 12:55:03   
nf
IZVIRNO SPOROČILO: tinč407
Moj dragi me je zasnubil in naslednje leto se poročiva. In to takrat ko sem se že skoraj dokončno sprjaznila da ne bom nikoli žena user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  vedno je pravil da pa se on ne bo nikoli poročil in da bova vedno živela na "koruzi". In po devetih letih se mu je utrnilo da bi se rad poročil user posted image user posted image user posted image user posted image   juhej


iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Lepo res lepo Tinč!!!!!!!! Čestitam!!!!!!! In imaš že kak plan za poroko?

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.9.2008 13:04:40   
nf
Danes imam pa jaz eno vprašanje glede K. Mene kr naprej neki glava boli. user posted image  Odkar mislim, da ovuliram (kar je že 3 dni user posted image ), me neprestano glava boli, taka zoprna bolečina za očmi. Pa malo sem taka vrtoglava. Skratka z drugimi besedami, umiram. user posted image  Ma ne, zdej pa resno, a je imela še katera druga težave z glavoboli med jemanjem K?

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.9.2008 14:22:57   
little angel
jaz sem mela v prvem ciklusu s klomifenom fuuul glavabole, ki jih pred tem nisem nikoli mela. ampak zdaj drugi ciklus pa me ja samo en dan nekaj malo glava bolela drugace pa sem super. nobenih stranskih ucinkov pa nic. ampak mislim da tudi O ni bilouser posted image vsak dan od zadnje tablete K si mislim da je ovulacija ko me kaj spikne ampak ocitno ni... zdaj pa je tak ze 17 dan ciklusa... se 12 dni pa bomo vidli ce smo kaj nastimali al ne... no drugace pa smo pridni lepo vsaka dva dni cez cel ciklus ker res nimam pojma kdaj naj bi mela ovulacijo.user posted image  

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?