|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 12:37:53   
macka27
Super ideja Mala, se strinjam user posted image user posted image user posted image , jest sem takoj ZA, sam da ja kavica oz. kakav in rogljiček user posted image pa sem takoj zraven hehe

_____________________________

Nushy

(odgovor članu macka27)
Neposredna povezava do sporočila: 4576
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 12:38:00   
piskot
IZVIRNO SPOROČILO: mala*

Ja jaz šla bom definitivno, ker je to 1.otrok...Ja tudi pa ne vem kdaj, januarja, a bo že kr mal pozno??Decembra vprašanje kok bo to kej aktualno-prazniki pa VDuser posted image user posted image user posted image Koliko časa pa sploh traja, 1teden al kako???
A vidve sta obe prav iz KR?Imata že kaj otrok??



materinska v kranju je 4 popoldneve. zacne se okoli 17h in traja tja do 20h. mi smo imeli sredo, potem pa pon, tor in sre. odvisno v kaksno skupino pades. sele tam, prvi dan izves kdaj bo naslednji dan sole.


_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu mala*)
Neposredna povezava do sporočila: 4577
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 12:39:06   
Čebel@
dobro jutro moje drage souser posted image !!!!
dones sem spala do 12huser posted image user posted image  je pa pasal ni kej!!!!!!!

no danes smo dopolnili 18t in gremo v 19user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
balonchy...........ti me dej kar testirati.........po moje jem nore gobeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  aja pa čestitke za morfologijouser posted image user posted image user posted image user posted image
dita............user posted image user posted image user posted image user posted image  za izpit

sem že pozabla kaj vse ste napisale ko je blo pa tok velik za prebratuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala*)
Neposredna povezava do sporočila: 4578
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 12:49:00   
mala*
Jaz imam jutri pregled in upam da se bova kmalu zmenila za morfologijo...Saj sem v 20.tednu...da vidim svojega sončkauser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4579
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 12:52:06   
macka27
Mala jest mam pa v četrtek pregled in me prov zanima kaj mi bo lepega povedala moja g. SIcer sem pa jaz naročena na morfologijo v torek pri dr.Pušenjaku in sem prov vesela da gre k njemu pa še hitro sem na vrsto prišla, pa še videla bom mojo user posted image ...juuuuuuupi

Piskot , kje se pa prijaviš za materinsko šolo? Sej verjetno ti g razloži a ne?




_____________________________

Nushy

(odgovor članu mala*)
Neposredna povezava do sporočila: 4580
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 12:52:47   
mala*
Kako pa to da ti jo ne dela tvoja G!???

(odgovor članu macka27)
Neposredna povezava do sporočila: 4581
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 12:54:02   
smokvica72
Pozdravljene vse nove in stare nosečke!

Če je še aktualno vprašanje glede polnega/praznega mehurja pri morfologiji. Meni je zdravnica rekla, da moram za morfologijo imet poln mehur (UZ se dela preko trebuha), zato, da se v primeru, če je bebica preveč nizko, zaradi polnega mehurja prestavi mal višje in se boljše vidi.
Ker mi je po morfologiji morala narediti še vaginalni UZ, me je poslala na WC in sem potem prišla nazaj k njej, da sva opravile še ta pregled.
lp

(odgovor članu mala*)
Neposredna povezava do sporočila: 4582
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 12:54:58   
Katjusa
Kranj je pa meni tako lepo mesto.... sem bla včasih skor vsak vikend tam sicer v naklem sam smo hodli redno na sladoled tja na avtobusno (zadaj) je bil dober pa veliko ga je blo......user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu mala*)
Neposredna povezava do sporočila: 4583
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 12:58:17   
macka27
sej vrjetno mi jo bo. Sam veš, jest sem imela umetno oploditev, pa sva se z mojim odločila da bova na te preglede kot je NS, MORFOLGIJA, itd, hodila tudi v Dravlje. Ker sem zelo zelo zelo zadovoljna z zdravniki. Sej je moja g tudi kar vredu, sam sej veš, če se za otroka trudiš 5 let , pa imaš 3 umetne oploditve za sabo, greš rad na več pregledov in uz-jev.

_____________________________

Nushy

(odgovor članu mala*)
Neposredna povezava do sporočila: 4584
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 13:00:29   
macka27
Hmmmm Katjuša ni slabo mesto, sam je pa ful majhno mesto heheuser posted image . Sicer sama v kranj ne zahajam pogosto, razen ko imam zdravnika in  v kakšen trgovski center... user posted image
Naklo pa tudi poznam, imam eno kolegico tam, sam se nisva videle že sto let


_____________________________

Nushy

(odgovor članu macka27)
Neposredna povezava do sporočila: 4585
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 13:01:00   
mala*
Ja itak...popolnoma razumljivo..Ne čist  tko vprašam iz firbca!!
KAj boste kej kuhale???Jaz sem brez idej...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu macka27)
Neposredna povezava do sporočila: 4586
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 13:02:12   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Vesnozaver


Ajvy - ce se ne motim, si ti tudi danes rojstnodnevno dete, tako da VSE NAJBOLJŠE!



jutri ga mamuser posted image user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Vesnozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 4587
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 13:03:09   
macka27
NI panike mala, sam tko sem povedala za infouser posted image . Hmmm kuhale..... jest bom danes imela segadin pa krompirček..... ja no ni bog ve kaj, ampak je za pojest user posted image user posted image .
Pa ostale?


_____________________________

Nushy

(odgovor članu mala*)
Neposredna povezava do sporočila: 4588
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 13:03:53   
petrap
joj kuhanje...najhuje se je spomnit kaj bi jedli user posted image , meni hvala bogu od kar sem noseča kuha tašča, tko da mi je res lepo...sam za vikende kuham...

no kje je potem srečanje februarskih trebuškarc ?

no zdajle me nežno brca user posted image user posted image user posted image , saj ko ga prosim noče user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu mala*)
Neposredna povezava do sporočila: 4589
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 13:05:41   
witto
Pozdravljene dečve, kako kaj? Mala, jast sem skuhala lazanje z špinačo  hmmmm, komaj čakam, da grem jestuser posted image . Jutri  se mi začne 21t, in imam končno morfologijouser posted image user posted image , upam, da se bo mali čmrlj pokazal, kaj je, ker sem že nestrpna in radovednauser posted image . Čeprav imam občutek, da je punčka, bomo videli

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4590
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 13:10:05   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: mala*

Ja itak...popolnoma razumljivo..Ne čist  tko vprašam iz firbca!!
KAj boste kej kuhale???Jaz sem brez idej...user posted image user posted image user posted image



meni je moj prinesel picouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu mala*)
Neposredna povezava do sporočila: 4591
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 13:16:20   
macka27
Ajvy oooo sem ti fovš zdele,..... OBOŽUJEM PICO...njami jest bi jo tudi...mi daš en košček???user posted image

_____________________________

Nushy

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4592
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 13:18:13   
mala*
Jaz sem ga tudi naštimala da nam spotoma nekaj prinese ko gre ravno domovuser posted image user posted image user posted image Jutri pa filane paprike!!!!

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4593
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 13:18:50   
mala*
Katera uraja seznamček?Bi dale zraven še koliko kg pridelujemouser posted image user posted image ??

(odgovor članu mala*)
Neposredna povezava do sporočila: 4594
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 13:27:52   
Katjusa
Jst bom pa nardila zeleno solato s krompirčkom (veliko skledouser posted image user posted image user posted image ) in polek riž ter ker sem misla da mi ne bo treba kuhat nisem nič od meseka ven dala in zdej mata ati pa mami kozliča (jst ga pa ne jem) bom spekla polek kr corbonblu(nimam pojma kak se napiše) user posted image user posted image user posted image user posted image sam da bo dobro za jest....

mackauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sam da boste zdej dobili tako težko pričakovano bebiko.... za take sem še bolj veselauser posted image user posted image user posted image user posted image sama sma se trudla po 2 leti tekala okol zdravnikov in vem kak je hudo..... ko čakaš in čakaš in tečejo dnevi in meseci in pol še leta in se že sprašuješ če bo kdaj.... vse se ti podira pred očmi in nimaš več veselja do ničesar.... enostavno smisel življenja nima več nekega pomena...... no vsaj tak je blo pri meni.... moj me je vedno tolažu da zato tako dolgo čakama k pol dobima najboljše in da na kvaliteto je pač treba mal počakat in prav je imel florjan je fant in pol priden in tok premišljen vse dela premišljeno in pazljivouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala*)
Neposredna povezava do sporočila: 4595
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 13:30:04   
birdy
Hoj, hoj,
kako ste?
Kok sem vam fovš, vse boste mele ful kmal morfologijo, jst pa šele čez tri tedneuser posted image
Jst se strinjam z Malo, da bi še kilogramčke na seznam pisale. Jst sem pomoje spet mal shujšalauser posted image  Vsaj nazadnje mi je vaga tko pokazala. Pa mene ful kile skrbijo, prvič sem se tok zredila da je blo kr hudo, zdej pa mal pazim kaj pojem (ne hujšam, sam pazim da ne jem sladkega pa čipsov pa tega) čeprov včasih pa pol požrem celo omaro sladkarij. Ko mi zapaše, kar je mogoče enkrat na 2-3 tedne. Drugač pa kar velik jem, zdej mi je šele jasen da so bli tiste kile pri Neli večinoma od sladkarij.Sam jst sem takrat verjela da v nosečnosti lohk pa kr žrem in mi je vse odpuščeno ker sem noseča. Veste, Softi bonboni so dobri za razvoj otrokauser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu mala*)
Neposredna povezava do sporočila: 4596
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 13:30:51   
Čebel@
ve ste tipične user posted image ...........samo o hrani govoristeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jest sem za zbor trebuškarc-kje se bi pa duble ki smo saka s svojga konca slovenije??????
kilogrami........danes ko sem stopila v 19t mi piše na RR da so kilogrami gor ali dol in da si nej privoščim kos torte ali pa picouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  mislim da bom kar upoštevala
jest pa voham do gor da je tašča spekla piščanca

(odgovor članu mala*)
Neposredna povezava do sporočila: 4597
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 13:33:24   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa


mackauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sam da boste zdej dobili tako težko pričakovano bebiko.... za take sem še bolj veselauser posted image user posted image user posted image user posted image sama sma se trudla po 2 leti tekala okol zdravnikov in vem kak je hudo..... ko čakaš in čakaš in tečejo dnevi in meseci in pol še leta in se že sprašuješ če bo kdaj.... vse se ti podira pred očmi in nimaš več veselja do ničesar.... enostavno smisel življenja nima več nekega pomena...... no vsaj tak je blo pri meni.... moj me je vedno tolažu da zato tako dolgo čakama k pol dobima najboljše in da na kvaliteto je pač treba mal počakat in prav je imel florjan je fant in pol priden in tok premišljen vse dela premišljeno in pazljivouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Tole moram mal tko šaljivo pokomentirat. Pa ne me narobe razumet, se ne delam norca iz tistih ki imate probleme z zanositvijo.
Nama je pa bolj tko ponesreč ratal, pa hiter, zdej še hitreje kot pri Neli... Ampak Neli je tud tko pridna punčka, midva sva taka nepremišljena bolj, pa sej Neli je tud taka, ampak kokr sva bla midva lumpa, je ona tok hudo pridna, vsi jo ful pohvaljo. Tko da tud take ponesreč narejene user posted image  niso napačne.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4598
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 13:33:30   
Katjusa
birdy nisi ti nam nekaj dolžna?

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4599
   RE: februarčice 2009
23.9.2008 13:34:16   
Čebel@
birdy-gospa!!!!!!!!!!
nej ti čestitam!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
in se kej drugač počutiš???je šlo vse po planu,vsi zdravi,poročna noč uspela.....dej napiš kej!!!!!!!!!

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?