|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 12:51:58   
laknerš
evo me sem že z ljubljane. sem šla plačat prisotnost pri porodu. sem pa melablaznouser posted image srečouser posted image  sem prišla tja ob 10.33 ker pa imajo ob 10.30 malico me ni več vzela. pred nosom mi je spustila zaveso dol tako da sem pol ure sedela na enem trdem stolu. kot da me ne boli še dovolj in za povrh pride za mano še en moški k je mislu da mu bom povedala ves življenjepis. me je spraševal stvari kot da bi bila na razgovoru za službo. user posted image . za znoret kašni ljudje so na svetu.

glede kolcanja (čuti se kot enakomerno brcanje v spodnji del trebuha). moji se kolca že precej časa se mi pa zdi da se ji večkrat takrat ko sedim pred računalnikom mogoče zato ker ve da jo z vami opravljamuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 12:57:48   
janja 27
a mamo novo barvouser posted image user posted image user posted image user posted image

jesensko listjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

mal mi je ćudno nouser posted image

se bom  že navadlauser posted image user posted image

aja suzy in strumfika dobrodošle na seznamčku boste zvečeruser posted image user posted image


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 13:00:11   
janja 27
IZVIRNO SPOROČILO: laknerš

. moji se kolca že precej časa se mi pa zdi da se ji večkrat takrat ko sedim pred računalnikom mogoče zato ker ve da jo z vami opravljamuser posted image user posted image user posted image .



mam tud jaz eno tako noteruser posted image user posted image user posted image user posted image

se strinjam s tabo lakrneš da je folk firbčen večeri pri zdravniku me je ena mama spraševala da če vem kolk po moje more spit mml trimesečni dojenček.....sem ji htela rečt da če sem slučajno leksikonuser posted image user posted image še vem ne kolk spije novorojenčkuser posted image user posted image user posted image user posted image ja no sto ljudi sto čudi zato je pester svetuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 13:24:57   
jolly123
Ja folk je pa res firbčen. mene že kar trgovke v trgovini sprašujejo a še nič ni, kdaj pa bo. A je fantek, punčka, akej brca...mislim user posted image

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 13:27:27   
vianne
Pozdravljene nove oktoberke!!!!

Nova farbica na forumu... hmmm meni je malo presvetla. Morda pa se moram samo privaditi.

Kuham kosilo in sicer zelenjavno miništro. Zadnje čase je kar bolj pogosto na jedilniku saj mi zelo paše.
Ker sem bila včeraj paf zaradi pregleda in vsega skupaj in sem cel dan več ali manj vegetirala in spala sem komaj danes speglala kar sem imela namen včeraj.... sedaj me čaka še kar se šuši in novo se že pere. Joj kako se hitro vse nabere. Če sproti ne porihtaš je kažin.

Ja kar se pa tiče firbcev... se mi zdi da jih je vedno več. Sploh nimajo manire. Meni gre to fullll na živce. Jaz se v nobenega ne vtikam.... živi in pusti živeti. Najbolj mi gre na živce ko prideš od kje ali kam greš in začnejo: kam greš, kje si bila, ... in potem jaz rečem: pohajala v upanju da bo mir z zasliševanjem... ne, ne ni dovolj .... pa kje si pohajala, pa zakaj si bila tam.... hallloooo. Enkrat se mi je celo zgodilo, da sem kuhala golaž in je dišalo na hodnik... kaj ni sestra od tašče prišla v kuhinjo firbcat kaj kuham.... Pa primeri obrekovanja mi pa krovžlajo živce. Jaz poznam zelo malo ljudi in potem od obrekljivk dobim komentarje, da kako pa ne poznam tega pa tega, pa saj je iz mojega kraja, skoraj sosed... pa da to je treba vse poznati.

No vgalvnem sedaj sem se razpisala .... grem premešat mineštrico. Sem že lačna komaj čakam da se skuha.

Se še kaj oglasim za kratek čas!!!!

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 13:48:05   
PikicaStonoga
Dekleta,eno vprašanje.
Kaj naredite, ko imate slab dan, ko imate vsega poln kufer ko se vam nič ne da, ko bi najraje samo jokale?
Jaz imam danes tak dan, oz začelo se je ponoči, ko me je bolela glava in nisem dobro spala, potem sem neki sanjala, da hoče ena deklica mojega moža met, potem sem klicala možeka naj pride domov na malico, pa je slučajno bil tud njegov oče doma, pa spetnisva bla sama, ko sem hotlea it plačat za pristonost pri porodu in dvignit potrdilo, sem pol ure iskaa parkirni prostor pol sem pa planilav jok in se odpeljala domov in od zdaj naprej bi samo jokala. Nič pozitivnega ne najdem v današnjem dnevu, vse mi gre na živce, stanovanje prpralvjam za user posted image  in ejkot bomba, še snoček, ki zunaj sveti, mi ne privabi nasmeha na obraz! :( Kaj naj nardim???

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 14:11:27   
maserati
Oj,

nič ne skrbi, to so hormoni. Sej je mogoče to klišejska tolažba, ampak tako pač je. V nosečnosti imamo veliko bolj žive sanje, pa tudi hitreje se nas "iztiri". Tudi sama sem doživela že nekaj takih izbruhov, pa nimaš kaj, naslednji dan je ponavadi bolje... Ko bosta sama, naj te dragi pocrklja, pa kej finega si za jest pripravi, pa bo bolje... Srečno!

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 14:12:40   
vianne
IZVIRNO SPOROČILO: PikicaStonoga

Kaj naredite, ko imate slab dan, ko imate vsega poln kufer ko se vam nič ne da, ko bi najraje samo jokale?




PikicaStonoga te čisto razumem. Sem imela že veliko takih dni. Takrat sem pustila da solze tečejo. Zjokala sem se do konca in je bilo lažje, spovedala sem se možu pa tudi če so bile bedaste stvari za katere bi se sedaj smejala....
Ne znam te drugače potolažiti... bo jutri bolje!

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 14:16:13   
laknerš
draga pikicastonoga pride dan ko ne veš kaj bi z življenjem. ne vem kako naj ti pomagam oz kaj naj ti svetujem ti pa lahko povem kaj naredim jaz ko mi je hudo. grem v spalnico, na radio si dam najbolj solzavo glasbo kar jo mam , se vsedem na posteljo, stisnem v objem svojo lubico(trenutno trebuh), navijem radijo do konca in jokam ko dež, naglas, in ko se mi zdi da v sebi nimam več nobene solze da bi jo spravila ven se vležem in zaspim. lahko pa tudi pomisliš na vse lepe trenutke ki sta jih z dragim preživela skupaj, pomisliš na prihajajočo štručko, pogledaš mogoče kaseto oz dvd od poroke ali družinske slike. pomaga da greš na kavico z najboljšo prijateljico se ji izpoveš mogoče zjokaš pa je. jest upam da sem ti vsaj malo pomagala. pomisli da na svetu nisi sama da te imajo radi in ko boš začutila da se nekaj premika v tvojem trebuhu se spomni da prihaja na svet nekdo ki te bo zelo potreboval. zanj boš najlepša, najpametnejša in nasploh najboljša mamica na svetu. brez tebe mu ne bo živeti. bo bolš boš videla.

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 14:26:24   
coccinella
ciao vse user posted image !

Kako kaj preživljate ta deževen dan? Jaz sem full lena in bi kar ležala, čeprav kaj drugega skoraj ne morem početi user posted image user posted image user posted image , saj me vse boli.

Včeraj, v ponedeljek, sem bila na pregledu in so mi naredili CTG, kaeri je pokazal normalno bitje srca user posted image in še nič popadkov. Potem me je pa še ginekološko pregledala, da mi pove kako napredujemi in ali se porod že mogoče kaj približuje, pa ni nič ugotovila. Rekla je da je user posted image še vedno zelo visoko in da še nič nisem odprta, tako da je čisto mogoče da bom kar počakala moj PDP. Sem pa jo tudi vprašala kako hitro se lahko vse to stanje spremeni, pa je rekla, da gre pri prvi nosečnosti to bolj počasi....tako da imam še čas user posted image . No po eni strani bi pa že kar rada rodila....

Sedaj imam CTG in preglad spet čez en teden, in sicer 28.9.

Čestitam pa tudi vsem novopečenim mamicam user posted image user posted image user posted image !

Lep pozdrav za zdaj, pa se še kaj tipkamo  user posted image .



(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 14:54:26   
lena35
Evo mene s pregleda,naš miško user posted image se je obrnil na glavouser posted image user posted image user posted image user posted image  in mi nebo potrebno na obračanje sem ful vesela.Posteljica je začela dozorevat vendar ima plodovnice še dovolj.Je bil tk živahen on je usta odpiral kot bi hotel kaj povedatuser posted image user posted image user posted image .Naslednji pregled imam 7.10.če bom še  2v1.
Lp

(odgovor članu coccinella)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 15:31:13   
mbd0411
user posted image user posted image user posted image Lena 35,super.Zdaj bo pa šlo.Samo,da se je obrnil.
Zakaj pa že naprej hodite plačevat za prisotnost pri porodu????Pri nas v Celju se plača,ko gre mamica domov iz bolnišnice z malim ali zdaj celo po pošti,po položnici.Nekaj takega.Je pa 17€.


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu lena35)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 15:33:11   
ZalaTM
Ojla,

za tiste ki pijete čaj iz malinovih listov, a to ste kupile, ali kar lahko malino domačo natrgam,...ker no ja jaz sem si danes doma natrgala liste in dala v sušilec in zdaj bom to skuhala, ... a je to tko ok?
Kolk tega čaja pa naj bi se spilo če katera mogoče ve,...

pol pa še nekaj me zanima, kako G ve kdaj je zrela posteljica, a to na UZ vidi, ker mene kar malo skrbi , ko moj G tolk špara s temi UZ in res naredi samo tiste obvezne,...tko da si kdaj kar kaj zmislim, da me malo bolj pogleda :),...pšššt

drugače pa ja pri meni se je tudi že začelo da so se začeli javljati firbci in telefoni če sem še doma,...bla, bla,...s espomnim prvič kako je to bilo, še tisti ki se enkrat na 100 let spomnejo name so klicali zadnje dneve, če je že kaj, tko da sem jih imela res že vrh glave :),....ampak kaj čemo,...

nič lepo se imejte,...jaz grem na pozno kosilce,...bom malo testenin se najedla,..zdaj ko imam še čas da se zgovarjam da lahko jem hehe,.....papa pobožajte buščke,...kmalu jih več ne bo ,....



_____________________________

12.7.2006 - se je rodil najin sonček Gašper, 24.10.2008 pa je k nam prišla še princeska Nika

(odgovor članu lena35)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 15:58:05   
lena35
Ja z UZ vidi staranje posteljice,meni dela UZ za vsak pregled MV mi pa ne miri pa ne morem nič zato.Pač vsak ima neka svoja pravila in ne moreš nič pomagat samo da user posted image  pridno rastejo in čakajo na prihod v živi svet.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZalaTM)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 16:01:21   
freha
Glede malinovega čaja, sem jaz že doktorirala. Vsepovsod sem spraševala če se ga da kupit, obšla sem vse lekarne in ga nimajo. Na koncu sem kar v dm-u kupila malinov čaj od Tekanne, ki je na osnovi šipka in zdaj ga pijem, je pa bolj kisel če vam to paše. Moj ginekolog pravi, da je to kr neki in da če mi je všeč okus potem kar naj uživam, pomagalo bo pa to pri porodu bolj malo. rekel pa je da na elastičnost tkiva vplivajo tudi redni spolni odnosi proti koncu nosečnosti in če mi paše, potem go for it.

(odgovor članu lena35)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 16:11:56   
ZalaTM
Hm,...pol to ne pomaga nič,...eh jst ga bom vseeno pila, če sem že nabrala liste in jih posušila, saj škodit ne more,...he,...bom pa na psiho malo vplivala da kao pomaga če ne drugega,...joj posteljna akcija pa meni trenutno ne paše, ker me vse tko boli, bogi moj možek ,he,...no bomo videli kako bo s tem, tko da ,... :(,...zaenkrat si s tem ne morem lih pomagat.



_____________________________

12.7.2006 - se je rodil najin sonček Gašper, 24.10.2008 pa je k nam prišla še princeska Nika

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 16:31:51   
jana84
Ponovno pozdravček od mene...
Nimam kaj počet, ker je moj user posted image  šel vikend razbijat...hja, nimaš kej, tud to je potrebno naredit, če se ga hoče vzdrževat...
No, moje počutje je kar fajn, zdej se mi je ponovno začelo spat. Je blo vmes malo bolje, pa me je zdej spet zagrablo da bi šla spat...Sej mogoče se bom zleknla na kavč in me bo zmanjkalo...Bomo vidli.

Sicer pa sem kar zadovoljna, ker v naši porodnišnici (Šempeterski) ni potrebno nič plačati za prisotnost partnerja pri porodu. Predstojnik porodnišnice prisotnost zelo priporoča in je tudi naju prepričal, da bova skupaj kričala...Sprva nisva mislila, pa naju je prepirčal na šoli za bodoče starše ko je povedal, da je za mamico zelo fajn, če je zraven nje kdo, ki ga pozna, predvsem ki pozna njegov glas, ker baje da med porodom določenih "frekvenc" glasov sploh ne slišiš in je najbolje da je potem partner zraven za nekakšen vmesnik, da sploh veš kaj ti babica pravi...Pa seveda da te malo pomiri in spodbuja...

Aja, naš user posted image  se je ponovno zbudil...Očitno je moral malo počivat, da je prišel k sebi od dveh dnevov CGT-ja...No, zdaj pa veselo premika vse svoje okončine...
A kolcanje tako zgleda? ja, potem tudi jaz včasih čutim kolcanje našega user posted image ...Sem mislila, da mi že kam z glavo nabija...al pa da mogoče ploska z rokicami...

Nič, lepo se imejte še naprej, jaz moram mami nekaj stvari nest, ker mi bo štrudel delala za rojstni dan, pa imam stvari jaz v hladilniku...Potem pa verjetno res malo počivat, ker ob pol šestih pride nečakinja in jo bo polna hiša...NImaš kej pomagat, neteri otroci so pač zelooo nabriti in polni energije...

(odgovor članu ZalaTM)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 18:07:56   
*talcy*
HOJLA PUNCE ... kako ste ....
vianne sem videla da si danes spala precej časa user posted image user posted image user posted image user posted image  končno ti je uspelo ...

jaz sem spala od 23.00 do 10.30 nimam pojma kako mi uspe user posted image user posted image user posted image
sarcy dajmo user posted image  držimo pesti da bo kmalu zunaj

kolcanje ... hm našemu user posted image  se kolca že kar lep čas (2mesca) zgleda pa ja tako enakomerno in traja tudi do 15 minut čutim pa v okolici popeka user posted image

a še katero bolijo kosti al ne vem kaj pod trebuhom?? meni dela prav slabo od bolečin?? a je normalno ?? tako me boli kot bi me z nožem zabadali odspodaj??
zdaj pa moram ležat ker mi bo trebuh odprlo

lep pozdrav

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 18:19:39   
lena35
Mene boli na levi  strani kouser posted image  v predelu jajčnika,pa sem dans rekla moji G pa je rekla da je normalno jaz pa komaj racam po stanovanju pa še stopnic imam veliko tk da komaj prilezem po njih.Sploh pa če se uležem  komaj vstanem da grem na wc.Upam da bo kaj minilo in da me ne bo bolelo do konca ker bom glih znorela.Pa mali se tk velik premika ker ima malo prostora da mi trebuh kr zamiga,tk veliko ga nisem čutila vse do zdaj.Aja sem pa od prejšnega pregleda shujšala pol kg tako da sem se do zdaj zredila samo 4,5 kg .Bravo jaz!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 18:55:43   
janja 27

user posted image

1. oktober
 
user posted image    Petrca* (3user posted image 3user posted image ) pr. ?  user posted image   LJ 31 let
       user posted image   user posted image
user posted image    sonček75 (5user posted image 1user posted image )pr.? (posvet o CR 24.09.08)
     
 user posted image 33 let user posted image user posted image
user posted image    nineva (3user posted image 2user posted image )  pr. user posted image MB 30 let user posted image user posted image




2. oktober

user posted image      blanka1 (2user posted image ?user posted image )pr.  user posted image user posted image   MB 23 let
       user posted image   ( user posted image   - Sven ali user posted image   - Fiona )
user posted image     levinjaa (2user posted image 2user posted image ) pr 29.9.08  user posted image LJ user posted image   
        30 let user posted image  
user posted image     nosečnica (1user posted image 1user posted image ) pr. ? user posted image user posted image   LJ user posted image
user posted image     Acjom (2user posted image 1user posted image ) pr.24.09.08 user posted image 23 let
        LJ
 user posted image   user posted image
user posted image     valla(2user posted image 2user posted image )pr.+CTG 25.09.08 user posted image LJ 28 let user posted image user posted image
user posted image      laknerš(2user posted image 2user posted image ) pr. 25.09.08 user posted image user posted image user posted image


     
   
 
4. oktober
 
user posted image    coccinella (1user posted image 1user posted image ) UZ + CTG 28.09.08 user posted image
         Domžale  user posted image   user posted image   29 let 
user posted image     B.M. (1user posted image 1user posted image ) bolnica user posted image MB
         user posted image  
- Matic user posted image
  
  
 
 
5. oktober
 
user posted image    tanja29 (1user posted image 1user posted image ) .pr.24.09.08 user posted image   user posted image - Manca
        
29 let user posted image
user posted image     kala28 (?user posted image ?user posted image ) pr.?  user posted image user posted image user posted image

 
 
 
6.oktober
 
user posted image    jana_k (2 1 ) .pr. 29.09.08 user posted image user posted image   Vipava
       
 user posted image  
23 let
user posted image     cvetka31 (?user posted image ?user posted image
user posted image     freja (3user posted image 2user posted image )  user posted image user posted image user posted image
  
 

7. oktober
 
user posted image      Zvezda17 (1user posted image 1user posted image ) pr.1.10.08 user posted image user posted image user posted image
         Idrija 25 let

 
 
 
 
8. oktober
 
user posted image     Liza01 (2user posted image 2user posted imageuser posted image   user posted image
 
 
 
9. oktober
 
user posted image     timnala (1user posted image 1user posted image ) pr.26.09.08 user posted image user posted image Mozirje 27 let
        ( user posted image - Nac ali user posted image - Ajda user posted image
user posted image    Miskolina4455 (2user posted image 1user posted image ) pr.user posted image LJ user posted image
        
31 let user posted image (user posted image - Nik ali user posted image - Lara )

user posted image      dajadada (2user posted imageuser posted image ) pr. 29.09.08user posted image user posted image user posted image  
 
 
 
 
10 oktober
 

user posted image     jolly123 (1user posted image 1user posted image ) pr.? user posted image    KR  27 let user posted image user posted image
user posted image     barby (1user posted image 1user posted imageuser posted image user posted image user posted image   KR 23 let
user posted image     SAFIRA (2user posted image 1user posted image ) user posted image user posted image user posted image
user posted image      M_mojca (1user posted image 1user posted image ) pr.+ CTG 2.10.08 user posted image Trbovlje
          24 let user posted image user posted image CE
user posted image      strunfika (?user posted image ?user posted image ) user posted image user posted image user posted image

 
 
 
12. oktober
  
user posted image      sarcy21 (1user posted image 1user posted image ) user posted image v porodno
          user posted image user posted image - Mark user posted image
user posted image      zeko (1user posted image 2user posted image user posted imageuser posted image user posted image   user posted image -user posted image   ; user posted image -user posted image
  
 
 
 
13. oktober
 
user posted image    Rendi (1user posted image 1user posted image ) pr+ CTG 25.09.08  user posted image   KP 29 let
       user posted image   user posted image - Eneja
user posted image     mbd0411 (2user posted image 2user posted image ) pr+CTG02.10.08 user posted image   CE user posted image 35 letuser posted image
user posted image     janja27 (5user posted image 2user posted image )bolnica 28.09.08 user posted image PO user posted image 30 let user posted image
user posted image     klavdija27 (1user posted image 1user posted image ) pr.? user posted image user posted image user posted image
  
  
  
 
14.oktober
 
user posted image     corti (1user posted image 1user posted image ) pr. 30.09.08
       user posted image Domžale user posted image
25 let user posted image - Hanna
user posted image     maserati (3user posted image 2user posted image )pr. 01.10.08 user posted image user posted image user posted image




15.oktober

user posted image    "talcy" (2user posted image 1user posted image ) UZ + CTG 26.08.09 user posted image  user posted image 24 let user posted image
user posted image     ajetam (1user posted imageuser posted image )   user posted image user posted image   user posted image 22 let
user posted image      Mandek (1user posted image 1user posted image ) pr.? user posted image 25 let  CE user posted image   user posted image




16. oktober

user posted image      Kaštrun (2user posted image 2user posted image )pr.+CTG 03.10.08user posted image 27 let user posted image user posted image
user posted image      ZalaTM (2user posted imageuser posted image )  user posted image user posted image user posted image  




17. oktober

user posted image     vianne (2user posted image 1user posted image ) CTG  25.09.08  user posted image  
         Pivka user posted image   31 let user posted image
user posted image     billa (1user posted image 1user posted image ) pr.user posted image obala 33 let user posted image user posted image
user posted image     tejčika29 (1user posted image 1user posted image ) pr. 23.09.08 user posted image CEuser posted image user posted image





18.oktober

user posted image     Maska (2user posted image 1user posted image ) pr. ? user posted image LJ 29 let user posted image  user posted image





19 oktober

user posted image      Lena35 (4user posted image 2user posted image ) pr.07.10.08 user posted image 36 let user posted image user posted image
user posted image      afnica mala (4user posted image 1user posted image ) pr.+ CTG 22.09.08 user posted image   LJ user posted image  




20.oktober

user posted image      bluster (2user posted image 1user posted image ) pr.? user posted image LJ 40 let user posted image user posted image
user posted image      škorpion (2 2 ) pr. ? user posted image user posted image   CE
          28 let user posted imageuser posted image - Nik ali user posted image - NIka)
user posted image      sanelaa (1user posted image 1user posted image ) pr.? user posted image   Velenje
           
26 let user posted image user posted image
user posted image      sean (1user posted image 1user posted image ) pr.user posted image Nova Gorica 20 let user posted image user posted image




21.oktober

user posted image      barbara33 (1user posted image 1user posted image ) pr.user posted image   32 let
          user posted image - ZALA user posted image
user posted image       Bodočamami(1user posted image 1user posted image )pr.? user posted image Ptuj user posted image user posted image




22.oktober 

user posted image      Natali07 (2user posted image 2user posted image ) pr. 22.09.08 user posted image   33 let
         user posted image KR user posted image
user posted image      jerikou (1user posted image 1user posted image ) pr. 25.09.08
         user posted image 26 let user posted image user posted image




24.oktober

user posted image      PikicaStonoga (1user posted image 1user posted image ) pr. + CTG 07.10.08
         user posted image   user posted image 28 let LJ user posted image PDP 02.11.08
user posted image       sončnica24 (1 user posted imageuser posted image )pr.26.09.08: 10.10.08
          CTG - 17.10.08: 24.10.08; 1.11.08  user posted image user posted image user posted image 25 let



25.oktober

user posted image     "tedy" (3user posted image 3user posted image pr. 29.09.08
        user posted image   LJ user posted image 37 let user posted image
user posted image      Urška// (2user posted image 2user posted image ) pr.  user posted image   MB
          
29 let user posted image
user posted image     stunfek (3user posted image 2user posted image ) pr.01.10.08 user posted image Vransko (INDIJA) 
         35 let  user posted image - Abhay (abaj)??user posted image  
user posted image      minca_n (1user posted image 2user posted image   user posted image )  user posted image user posted image   21 let
          user posted image - 
user posted image - Zoja   user posted image   -  user posted image -Nia
user posted image      Lučka1 (1user posted image 1user posted image ) pr.24.09.08 user posted image
           LJ  user posted image 30 let
 user posted image




30.oktober

user posted image    wateshine (1user posted image 1user posted image ) pr. 22.09.08  user posted image  user posted image   user posted image
         Šmatrno pri Litiji 
20 let
user posted image     Freha (1user posted image 1user posted image ) pr. ?  user posted image   user posted image  user posted image
user posted image      Anny (2user posted image 2user posted image ) pr.user posted image user posted image Jesenice
user posted image      lovely (1user posted image 1user posted image ) pr.02.10.08 user posted image user posted image   user posted image







 
VSEH SREČK user posted image   NAS JE  66 user posted image user posted image user posted image user posted image

pričakujemo 68 user posted image

trenutno razmerje:

                user posted image    21
                user posted image    18
                user posted image   29



user posted image      gibi
user posted image        presenečenje če nočete vprašati za spol




kaj potrebujemo za porodnišnico :

Dokumenti:
* zdravstvena kartica
* napotnica za porodnišnico
* napotnica za reševalno vozilo
* izvidi
* materinska knjižica
* potrdilo o udeležbi očeta na materinski šoli
* osebni dokument
* poročni list (lahko kopijo)

Osebna higiena:
*
zobna ščetka
* zobna pasta
* nevtralen deodorant
* vazelin za ustnice
* milo
* glavnik
* krema
* vložki (bombažni npr. vir80)
za tiste ki so šivane baje da so boljši Vir nature saj se šivi tako ne zatikajo v vložek
* Multi mam lanolin
* mrežaste spodnje hlačke za enkratno uporabo
* nastavek za dojenje Avent - najmanjši
* mobirel + polnilec, foto, energijsko čokoladico
plavalni obroč ( šlauf)

Oblačila:
* po želji svoj kopalni plašč
* spalno srajco (najbolje da se odpenja od spredaj)
* nogavice
* copate

spodnje hlačke

  Pripomočki za dojenje:
* nedrček za dojenje (2x)
* prsne blazinice

Oprema za novorojenčka (prinese očka na dan odhoda)
*
4 tetra plenice
* 3 plenice za enkratno uporabo
* povijalno plenico
* žabice
* majčki
* bombažno kapico
* jopico
* odejico
* copatke
* avtosedež
* tolažilna duda
* rokavičke


KAJ POTREBUJEMO ZA NOVOROJENČKA:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2302780&mpage=154&key=

user posted image
user posted image
user posted image
11.07.08  mamici SNESKA  ( 32 let, LJ ) user posted image   VITA  790 g in 35 cm


user posted image
25.08.08  mamici LANA34  (35 let, ) user posted image MATIC 980 g in ? cm



user posted image



10.09.08 mamici VEKI_222 (29 let, Trbovlje ) user posted image TIMOTEJ 2630 g in 48 cm


user posted image


19.09.08 mamici JOLIE ( 29 let, NM ) user posted image TEA  1650 g in 44 cm




_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   [Brisano sporočilo]
23.9.2008 18:58:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jolly123)
  Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 19:01:51   
janja 27
jutri imajo preglede:



    user posted image     sonček75 - posvet o CR
    user posted image     Acjom
    user posted image     tanja29
    user posted image     Lučka1




pa mogoče gre kaka na user posted image


lena35 si pa pridna da si šal gor sam 4,5 kg,user posted image user posted image user posted image jaz sem se zredila 8 pa še tp se mi zdi malouser posted image user posted image


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu lena35)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 19:58:48   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: *talcy*


a še katero bolijo kosti al ne vem kaj pod trebuhom?? meni dela prav slabo od bolečin?? a je normalno ?? tako me boli kot bi me z nožem zabadali odspodaj??
zdaj pa moram ležat ker mi bo trebuh odprlo

lep pozdrav


Talcy to je tudi eden izmed zankov preklampsije, če te boli v žlički. Daj to omeni ginekologinji, ker zdaj si že par takih stvari naštela..user posted image

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 20:00:27   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: valla.

No, pa saj sem že v nizkem štartu - samo še 8 dni do konca...


Asamo še toliko imaš? Uuuu potem pa lahko kmalu pričakujemo bebico.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 20:16:02   
ZalaTM
 

uu sam res, ne morem verjet da bo čez en teden že res oktober tukaj,....ni dolgo ko se mi je to zdelo tkooo daleč, zdaj pa smo že v cilju,.....jupiiiiiuser posted image user posted image user posted image , bravo me,...pa še malo horoskopa - od danes naprej je

tudi prešla devica v tehtnico. Še malo,...jaz že komaj čakam, čeprav imam pred sabo še 3 tedne.



_____________________________

12.7.2006 - se je rodil najin sonček Gašper, 24.10.2008 pa je k nam prišla še princeska Nika

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?