|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober 2008
22.9.2008 19:15:41   
Tejčika29
Aja, glede plačila, v Celju partner plača prispevek okrog 16 ali 18 EUR sem pozabila točno, denar pa gre za posodabljanje porodnišnice, ki ga Celje še kako potrebuje (čeprav ne na račun naših partnerjev).

(odgovor članu Tejčika29)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Oktober 2008
22.9.2008 19:37:25   
stunfek
veki, cestitke za rojstvo Timoteja! :) kako lepo, da sta ze doma in da si imela tako hiter porod! res, cestitke iz vsega srca :)

jaz kr malo upam, da bom kaj prej ampak tudi ce ostane le pri upanju je ok. zdaj imam za bejbija vse pristimano in naj kar pride. se torbo moram nastimat, pa bo. joj, kolk ga komaj cakam. moram pa rect, da verjetno ne bo Abhay...hahahah...kolk si zmisljujemo. ko ga zagledamo bomo gotovo vedeli kaj mu bo najbolj pristajalo :)

no, tolk, da sem se pofockala. itak, da bo tule zdele vedno bolj pestro in vedno vec nas bo rodilo.

pa pa


_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Tejčika29)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Oktober 2008
22.9.2008 20:25:46   
janja 27
strare vraže gor al dol jaz sem mela za manco naštiman košek en mesec prej in tud sedaj sem ga v četrtek pa še dobro ker se je manca bunila da to pa že ne bo v sobiuser posted image user posted image user posted image tko da sedaj se je že navadla in hodi zjutraj gledat če je že dojenček noteruser posted image user posted image user posted image sicer jaz posteljnine že nisem oblekla jo bo verjetno moj k bom v porodnišniciuser posted image

_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Oktober 2008
22.9.2008 20:40:41   
suzy124
lepo pozdravljene
jaz sem še ena ki imam 16.10.2008 rok poroda

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Oktober 2008
22.9.2008 20:48:11   
ZalaTM
ooo Suzy124 pozdravljena,.....jaz imam tudi 16 oktober, čeprav se mi kar zdi da bo prej,....no ja najbrz je to samo želja zdaj ko gre k koncu in je polno problemov,....skratka dobrodošla.
lp, M.

_____________________________

12.7.2006 - se je rodil najin sonček Gašper, 24.10.2008 pa je k nam prišla še princeska Nika

(odgovor članu suzy124)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Oktober 2008
22.9.2008 20:52:29   
M_mojca
IZVIRNO SPOROČILO: Veki_222

Ojla, deklice,

sporočam vam, da se nisem nič javila, ker sem 10.9. ob 16.29 rodila sinka Timoteja, v 36. tednu. Velik je bil 48 cm in težek 2.630 g.



ČESTITKE TUDI Z MOJE STRANI!!! user posted image user posted image user posted image user posted image Obema želim zdravja, družinici pa veliko lepih skupnih trenutkov in mirnih noči!

user posted image



_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu Veki_222)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   [Brisano sporočilo]
22.9.2008 21:30:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mbd0411)
  Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Oktober 2008
22.9.2008 22:37:35   
Lucka1
ojla punce,
madonca res vam uspe veliko napisat...user posted image se pa nič ne pritožujem, ker je
fino brat....sam da neki časa traja user posted image

Zdej pa se je že res začelo, ne, saj so že 4 rodile!! In še kar nekaj vas
piše, da vam kmalu napovedujeo - ko bi vsaj tudi jaz kakih 14 dni prej.
Zdaj je približno še mesec dni.
Ja, pa da ne pozabim  Jolie - čestitke za Teo user posted image
Veki - čestitke za Timoteja  user posted image

NAJ VAM BODO TI ZAČETNI SKUPNI TRENUTKI ČIMLEPŠI user posted image

Tako pridno pišete da sem vas od petka komaj prebrala...

Sicer pa glede porodnega načrta - jaz bom prosila,da me ne uležejo in dajo na infuzijo,
temveč, da bi pustijo čimdlje "tacati" okoli. Tudi potem bi raje sede rodila kot leže.
Za presredek si po mojem želimo vse enako, vendar mislim, da se tu babice večinoma kar
prav odločijo.

Mimogrede - kje pa kupit čaj malinovih listov? In kdaj lahko to začem pit? Ter po kakem režimu - torej
koliko in kolikorat dnevno? Joj, vse me bo prehitelo - tudi za detece nimava še pripravljeno, torbo za
porodnišnico še manj - mogoče mi uspe naslednji teden oprat in začeti likati za otročka.

In pa še glede delitve porodniške - tudi midva načrtujeva, da si malo razdeliva. Verjetno po moj najuser posted image
vzel zadnje 3.5 mesece, ker jaz si ne predstavljam biti doma tolk časa. Sama sem BLAZNO hiperaktivna,
tisoč različnih kariernih poti, na vse konce....tako da če bo le vse OK, potem bi po 8-9 mesecih malo menjala....

No, toliko od mene - pregled me čaka v sredo, tudi CTG takrat. Upam pa, da kmal še kak UZ....
PA ŠE TO:
A ste šle vse na bris za streptokok?
In kaj mislite o shranjevanju popkovnične krvi?? - Zdaj je tudi javna banka...

No, pa lepe sanje user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Oktober 2008
22.9.2008 23:43:10   
M_mojca
Hej punce!!
Madonca, ste pridne, da mi komaj uspe prebrat vse, pol na konc pa že pozabim kaj sm prebrala....he he heuser posted image user posted image user posted image Pravijo, da mamo nosečnice malo slabši spomin; kaj pa vem, zase bi to lahko potrdila, za vas ostale pa ne, morte kar same povedatuser posted image

Tud mene zanima kje bi lahko kupila tale čaj malinovih listov!? Pa kako se ga pije? Ne glede na to, da mi je rok poroda g. prestavila, sem sigurna, da bo naš fant mel na prok po datumu (10.10.) že dovolj kg, da bo lahko prišel na svet in da bova oba ok!!
Kar se starih vraž tiče, kar naj bojouser posted image user posted image Tud midva mava že pripravljeno posteljico! In še dobro, da sva jo takrat šla sestavljat, saj sva dobila rabljeno (vzmetnico kupila novo) in videla da manjkajo vodila za stranico dvignit in spustit! Tko da sva mogla še tisto dat naročit, pol pa plac nardit v sobi, da sva vse tako zorganizirala! In rezultat je velka gužva v spalnici, a to sploh ni važno, saj bova slej kot prej že našla primerno rešitev (taščo mam tako "fajn" - noče dat ene sobice spodaj pri naju v spodnjem nadstropju, tako da vse bolj ali manj gužvamo v prostore) za našo družinico! user posted image Sem večni optimist!!user posted image user posted image

Čestitke vsem, ki ste pridobile novo zvezdico!! user posted image Jaz bom mogla še kaj napisat, da dobim ta drugouser posted image

Jaz na bris za streptokok nisem šla, saj je blo ves čas vse ok.

Mi je pa čudno, da me niti enkrat še ni vagnialno pregledala!? kako je blo s tem pri vas? Ji bom pa rekla naslednjič ko bom mela pregled, ker me nekaj izcedek matra, pa čudnega vonja je...user posted image user posted image Še katera s tako težavo??

Shranjevanje popkovnične krvi se meni zdi res super stvar, tudi prebrala sem si veliko o tem, ampak žal je finančni zalogaj prevelik...user posted image user posted image

suzy124, pozdravljena med oktoberkami! Kako se počutiš, kako kaj user posted image ??

Plačilo za partnerja pri porodu
: to je pa različno od porodnišnice do porodnišnice! Sem si pogledala v reviji Baby book, ki smo jo dobili na materinski šoli. Objavljen je seznam vseh porodnišnic, zravn pa piše kolk je plačilo (če sploh je), kakšen porod je možen, telefonske številke, kako je z materinsko šolo (obvezna ali ne),....itd. Res fajn seznamček za pogledat! Je pa tud na spletni strani objavljeno - tule je LINK za tiste ki vas zanima!

Sicer pa je danes naš user posted image precej miren. Upam da je vse OK!?user posted image Sva ga z mojim dragim popoldan ful rukala pa tresla, da je začel mal migat pa se premikat! Sm se kr mal ustrašla! Jutr bom pa vidla kako bo in če bo spet isto....bo vrjetno treba mal zdravnike poklicat. Kaj pravite na to??

No, zdej grem pa v posteljo in se spet matrat zaspat...user posted image Mogoče bo dans lažje, ker mam celo posteljo samo zase - je moj v nočniuser posted image user posted image Lepe sanje vsem skupaj in mirno noč!




_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu Lucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 8:12:36   
laknerš
dobro jutro!

evo še ena noč, dokaj mirna, je mimo.sem vam že kavico skuhalauser posted image .  kako ste pa kaj vi spale? ne morete verjet da sem šla samo enkrat na wc, je pa res da sem zjutraj komaj do kopalnice prinesla, sm mislila da mi bo ušlo takoj ko sem se postavila v pokončen položaj. groza šele zdaj se zavedam kolk kosti mam ko me vse bolijo. se mi zdi da bolš kot spim bolj me boli celo telo. verjetno zato ker sem več časa na enem boku. ma komaj čakam da rodim se že taprvo sekundo uležem na trebuh pa me ene tri dni ne zbudijo.

(odgovor članu M_mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 8:47:35   
jana84
No, tudi jaz sem še tukaj, seveda še vedno 2v1 (kot kakšen šampon in balzam user posted image )...
Smo bili na CTG-ju že danes, pa je vse v redu. Naš user posted image  nima več nekih ekstremnih utripov user posted image , sedaj mu bije tam okrog 140 udarcev/minuto...In kar je najpomembneje enakomerno. Včeraj je bil največji problem, da mu je user posted image  nekaj časa utripal normalno, potem se je zelo upočasnil in kar naenkrat pobesnel tja do 190 udarcev/minuto... No ampak glavno je da je sedaj vse uredu.
Pa jaz nisem, ker sem tako slabo spala ponoči. Saj sem rekla user posted image  včeraj zvečer, da bom verjetno zelo slabo spala. In sem res. Do 3h sem se zbujala vsako uro, pa pila vodo pa nazaj zaspala, pa se čez urco ponovno zbudila...No, potem sem pa zaspala do 5h, ko pripelje poštar časopis ravno pod naše okno (normalno se ne zbudim, ampak danes sem se), potem pa sem  se ponovno zbudila ob 6h ko je mojemu user posted image  budilka zvonila, potem pa še okrog 6.45 ko je moj tata šel v službo, no potem pa je meni zvonila budilka ob 7h. In sva z user posted image  vstala, popapcala zajtrk skupaj in me je peljal na pregled, potem pa je šibal v službo...

V glavnem, bolj švoh noč. Bomo videli, mogoče bom pa popoldan kaj šla spat...Mogoče...Zdaj sem itak taka kot en lunarnik, popolnoma nič se mi ne da...Pa še po televiziji ni nič za gledat. Ne vem kaj bom počela.
Glavno je, da je naš user posted image  v redu in mi ni potrebno v kakšno porodnišnico skakat... Naslednji pregled imam pa kot sem že večraj pisala v ponedeljek 29.9.08 popoldan...Me bo moj user posted image  peljal ko pride iz službe. No, če bo karkoli prej pa so rekle sestre naj se kar oglasim. Če se mi slučajno zazdi, da je naš user posted image  kaj nemiren ali da se je ekstremno umiril...Ampak meni se ni včeraj nič kaj zdelo, da je nemiren, tudi ko mu je user posted image  utripal tako hitro...

Kdo bi vedel. Aha, še to sem pozabla povedat: zdaj že drugo noč nisem šla lulat ponoči...Kdo bi vedel kaj je to...Mogoče sem samo malo manj pila user posted image ...

Tako, sedaj pa bom šla počasi, ker že nakladam. Bom verjetno šla malo kleklat ali pa ležat na kavč, kot bo volja. Pa še kosilo moram skuhat, pa še ne vem kaj bi kuhala. Včeraj smo namreč jedli filane paprike...
In kosilo me je spomnilo da moram še nekaj napisat: včeraj ko so me tehtale na pregeldu sem imela 2kg več kot pred 4 dnevi na pregledu...A je to normalno? Sem si mislila, da je to zato tako, ker sem šla ravno po kosilu na pregled, pa sem se danes zjutraj na tešče stehtala in so bile kilce enake...Kdo bi vedel kaj o tem?

< Sporočilo je popravil jana_k -- 23.9.2008 8:48:01 >

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 9:03:09   
laknerš
mogoče maš ma zato tolk več kil ker ne hodiš na wc. ne vem če je to kaj narobe sam mene vsakič na pregledu vpraša če grem redno na vodo in blato. mogoče ne bi bilo narobe če pokličeš ali pa da na naslednjem pregledu poveš pa ti bodo že svetovale. mogoče kar sestre in ne dr

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 9:28:12   
sončnica24
Dobro jutro no jaz sem danes že nekaj naredila čakajo me še bodiji za zlikat in enih par hlačk za user posted image . Jutri pa še plenice potem pa je z likanjem konec.

Pogovarjate se o doplačilu pri porodu v Mariboru je treba samo šolo obiskovat in to samo enrat pri vsakem naslednjem porodu ni treba več v šolo hodit samo potrdilo je treba it dvignit, tako da pri nas ne računajo nič.

Posteljico imam jaz že tudi sestavljeno sicer pa še ne oblečene ker še posteljnina ni oprana.

Pa še glede gibov, nam je babica v šoli povedala da če jih ni 10 da je potrebno obvezno priti v porodnišnico na preglede neglede na to če smo že blizu dneva poroda ker 10 gibov mora bit. Tako da ja bi na vašem mestu šla sploh če se kateri zdi da je že dva ali tri dni bolj na miru.

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 9:51:07   
janja 27
ojla

midva sva tud z mojim user posted image danes pohajala po trgovinah kar se zgodi enkrat na leto, no sva šla kupit pijačko in sladice za šiht da bo dostavil pri meni in seveda pri njemuuser posted image user posted image kakega ekstra piknika ne bomo delali, nekateri pač anredijo, moj itak nič ne pije alkohola kako pivo in to je touser posted image user posted image
no tko da sva nabvla vino in pivo soke in radensko viskije in piškote...se kr nabere tega materijala mal sem si tud zalog nardila za doma da mi potem ne bo treba tekat....user posted image user posted image
sicer pa moram it v omaro pogledat če mam kaj borovničevega likerja če ne ga jutri naredim ker ženkse rade to bolj pijejouser posted image user posted image ponavadi ga naredim 10 flaš ma kr gre ta roba k je fina..njmai....borovnice rum in vinouser posted image user posted image bomo še počakali na kak kozarčekuser posted image user posted image

jaz sem danes tud kr spala razen odhodov na wc lakrneš se pa isto počutim kot ti mam kr filing da en bom prinedal do wc - ja k me vse boliuser posted image user posted image ja no bo že---moja prva želja po porodu je SPANJE NA TREBUHUuser posted image user posted image če bo le mogoče prvo noč v porodnišnici user posted image user posted image user posted image jaz bom malo oddala ob 11 h zvečer in jo dobila ob 5 h zjutraj...se bom saj naspala nekaj tiste dni..no upam da ne bo z mano kaka k bo htela met user posted image pri sebi ker potem ne bo nič spanjauser posted image user posted image ....

lučka1 na bris nas je šlo kr nekaj....user posted image user posted image user posted image sicer različne cene....

aja glede razdelevanja porodniške......mogoče bom tud jaz v fazi menjavanja šihta...če slučajno bom....bo šel moj user posted image    potem...ma vejetno bom počakala do konca...da končam porodniško vpeljem user posted image v vrtec in makar grem za par mesecv na star šiht...edino če res dobim neko mega ponudbouser posted image user posted image

jana_k no vidiš pa se je tvoj user posted image lepo umirili in čaka v materinem zavetjuuser posted image user posted image mu je prelepo not da bi pršu venuser posted image user posted image user posted image no v glavnem da je vse okuser posted image user posted image

naša v trebuhu pa ma zadnje dneve neko čudno rategovanje in kolcanje in premikanje...ne vem al čuti da bo treba kmalu ven, ker manca mi je take delala v trebuhu zadnjo noč preden sem jo rodila da nisem zatisnila očesa minuto...madona pa naj bi se prej kao umirili..no pri meni ne velja....glede gibov itak sem bla tud jaz panična pri manci in sem vse štela in pisala sedaj sploh ne vem kolikokrat pobrca če jo čutim ves dan po malem je ok...mogoče kak dan manj kak dan več....ma ja pri drugem je vse drugač..user posted image user posted image

a vaši v trebuhu kaj kolcajo moja je začela pred tednom dni ..kr konstantno zvečer....user posted image user posted image


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 10:05:07   
jolly123
Moj kolca že ene dva meseca skupaj se sploh ne ustavi user posted image Čisto resno se mu več kolca kot pa brca. user posted image Tko da jaz potem tudi kolcanje štejem kot premik, kaj pa čem...sej nekaj se dogaja user posted image

sarcy
je pa v porodnišnici, kjer so jo zadržali zaradi visokega pritiska odprta je 3 cm.

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 10:11:26   
janja 27
a potem pa bo nekaj s sarcy...bo tud ona postala septemberčicauser posted image user posted image user posted image

mal spodbudnih besed..user posted image user posted image ..dajmo sarcy , dajmo sarcy, user posted image user posted image da bi  čimprej stiskala k sebi svojega Markauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 10:19:25   
maserati
Uh, sem šla na seznam pogledat, kdaj ima sarcy rok, pa ima samo dva dni pred mano... Bo treba dat kar v šesto prestavo pa malo pohitet, da me kaj ne prehiti... Drugače je pa tole deževno vreme kar malo zamorjeno, se mi bolj malo da... Se bom v roke vzela, tole je super vspodbudauser posted image

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 10:21:21   
vianne
Punce moje po dolgem času sem pa jaz to noč spala kot top vse do devetih. Sploh nisem šla na WC... lažem enkrat ob petih ko je moj vstal. Sem tako zadovoljna....

Mi tudi ne bomo delali nekih žurov. Pa tudi na šiht ne bom nič nesla on na svojega bo. Glede obiskov na domu sem že mami in tašči povedala naj žlahti sporočijo nič, dokler ne bom pripravljena in če to komu ni všeč ni moj problem. Upam, da se bodo želje držali, ker če ne, se bodo na vratih obrnili. Saj veste vsak reče samo za pet minut in potem iz petih minut rata ena ura itd. in ko se razve, da je bil eden na obisku jih nato pride še cel kup... norišnica. Pa briga jih če so prehlajeni... najbolje da jaz zbolim ali pa še huje user posted image . V takem času itak že vsi nekaj šmrcajo in kašlajo. Po CR bom jaz vse moči usmerjala v mojo hitro okrevanje in se ne mislim s firbci ukvarjat. Ker tisti ki pride takoj na obiski za moje pojme ga je sam firbec, saj "normalni" razumejo, da na zečetku rabiš čas in mir.

Janja 27 spanje na trebuhu.... takoooo ga pogrešam in kot kaže bo pri meni še nekaj časa le želja.

Kaj vas je kaj strah, da boste imele probleme z dojenjem... pa ne mislim tehnike ampak da ne boste imele dovolj mleka, pa da tamali-la ne bo hotel-la zagrabiti. Ne vem kako bo pri meni po CR z mlekom in kako bo potem miško hotel mojo zizo in ne flaškice.... A boste čaj za dojenje kaj prej pričele piti? Baje, da se med nosečnostjo čaj za dojenje ne sme piti. Kako je s tem?



(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 10:23:16   
vianne
Ja, ja mislimo na sarcy in držimo pesti, da bo vse O.K. !!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

A ja pa še glede kolcanja. Moj kolca že sigurno več kot mesec in jaz to štejem tudi kot gib.

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 10:29:28   
jolly123
Vianne jaz sem tudi mojim rekla, da naj sorodnikom povejo, da naj mi ne hodijo na obisk, ne v P ne domov dokler ne bom OK. Tašča...ja to je pa druga pesem...upam da bo zastopila da nihče pomeni nihče. Ker še ko sva se z mojim poročila nama je že naslednji dan zgodaj zjutraj visela na vratih z sorodniki... da bi jo človek kar user posted image Še zbudila se nisva, niti imela priložnost se še kaj "zmenit" kot mož pa žena je že ona tam visela. 

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 10:31:42   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: maserati

Uh, sem šla na seznam pogledat, kdaj ima sarcy rok, pa ima samo dva dni pred mano... Bo treba dat kar v šesto prestavo pa malo pohitet, da me kaj ne prehiti... Drugače je pa tole deževno vreme kar malo zamorjeno, se mi bolj malo da... Se bom v roke vzela, tole je super vspodbudauser posted image


Nič bat pri njej so neki zabluzili glede PDP-ja kolikor vem. Po enem je bila že krepko pred tem, ki je tukaj naveden.

(odgovor članu maserati)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 10:44:45   
PikicaStonoga
Dobro jutro, dekleta in upam, da je res za večino dobro!
Za mano je težka in naporna noč, saj me je bolela  glava in sem slabo spala. Proti jutru je bilo boljše, sem spala do 10h, so me pa morile ene grde sanje o mojem dragem! :( Pa sem se spet žalostna zbudila :(
Zdaj sem prebrala v miru vse, kar ste napisale, potem si bom pa pripravila zajtrk!
Drugače je počutje še kr dobro, počasi pripravljam za user posted image , urejam papirje za porodniško ...
Razmipljam, da bi šla danes iskat potrdilo za mojega dragega, da bo lahko zraven pri porodu in plačat pristonost, da imam vsaj nekaj urejeno, čeprav se še nič ne mudi no. Se še dobro počutim in še ni čas za rodit!
Kar se tiče deljenja porodniške, naj vas opozorim, da je treba pazit pri prapirjih. Porodniško, to je prvi del, izkoristi mami, potem pa 30 dni pred nastopom dopusta za nego in varstvo otroka je treba se odčočit in ko dobiš odločbo, ni več mogoče spreminjati. To me jezi ...Jaz bi se odločila na koncu pa se bo treba že čist prehitro odločit, kako in kaj ...
Mah zdja pa grem, sem ful lačna ...se vrnem kasneje ...

(odgovor članu maserati)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 10:56:03   
jana84
ojla!

Kako pa sploh zgleda ko user posted image  kolca? MOgoče tudi naš, pa ne vem da je to sploh kolcanje...Meni se zdi da se več ali manj samo nekaj premika noter v trebuščku...Vsake toliko pa čutim kako brca ali pa boksa - boksanje z rokicami je tako bolj nežno pa bolj spodaj, brcanje pa pride bolj zgoraj pod rebri...Drugače pa se na moemnte tako raztegne čez trebuh, da si mislim da bom rodila košarkarja ali pa manekenko user posted image ...

Zdaj sem se najedla sladice, ki mi jo je sestrična prinesla, ker je imel njen tata včeraj rojstni dan, pa smo mi z user posted image  in user posted image  popihali domov že prej... mljask...

Se mi pa nekako dozdeva, da je naš user posted image  nekam miren danes. Prej je nekaj razgrajal po trebuhu, zdaj pa je že kar nekaj časa mirno. Mogoče pa samo spi, ker ponoči ni najbolj.
Sem pa brala da user posted image  v trebuhu spijo okrog 90% časa. Vnedar samo 30% časa pri tem tudi mirujejo, ostalo pa sanjajo in se pri tem zelo konkretno premikajo in brcajo. Tako, da mogoče je sedaj čas za konkretno spanje. Bomo videli, če bo še tako miren...Bom mogoče kaj poklicala k ginekologinji. Bomo videli. Zdej pa se bom šla malce stegnit na kavč, ker se mi tako spi, da ni za verjet. Kako se bom jaz navadla na zbujanje ponoči...hmmm...user posted image

No, fajn se imejte še naprej, jaz šibam v vodoravni položaj na kavček...papa

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 11:26:42   
vianne
Moj user posted image je tudi danes zelo miren. Mi je prav sumljivo. Sem se odločila, da če do popoldneva ne bo nekih konkretnih premikov se grem pokazati.

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Oktober 2008
23.9.2008 12:47:19   
suzy124
dober dan
jaz se drugače počutim kr ok sam zadnje dni spim sam do kakih štirih pol pa ne morem več in se samo premetavam po postli.Imam pa jutri ctg in kri morem ponovno dat ker sem mela na zadnje ful slabo in mi je dal sirup ker mam premalo železa.Upam da bo vse ok in da mi ne bo še  treba zaradi slabe krvi iti v bolnico.user posted image je kr priden in se občasno kr konkretno premika.

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?