|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prisotnost partnerja v KR porodnišnjici
24.9.2008 11:31:08   
corti
Pozdravljene!

Mene pa zanima, če mi kaera lahko pove kako je s partnerjem, ko te pripelje v porodnišnjico! Ker sva iz Domžal me zanima, če je lahko z mano od minute dalje ko mie pripelje ali mora potem zapustiti porodnišnjico in ga potem pokličem, da zdaj pa naj pride nazaj? Ker Domžale niso ravno blizu, mi to ni ravno všeč!

Za odgovore se vam najlepše zahvaljujem!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prisotnost partnerja v KR porodnišnjici
24.9.2008 12:25:44   
*Uršula*
Partner je s tabo vsako minuto razen ko ti dajo klistir in greš na ctg - takrat počaka na hodniku pred porodno sobo. Ko končaš ga greš iskat in gresta skupaj v porodno.

(odgovor članu corti)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prisotnost partnerja v KR porodnišnjici
24.9.2008 12:39:31   
Volga
PorodnišnIca. Brez J.

(odgovor članu *Uršula*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prisotnost partnerja v KR porodnišnjici
24.9.2008 13:01:51   
corti
Hvala za odgovor in tale j...ne vem zakaj sem bila tisto minuto ko sem o pisala prepričana , da je z j. Zdaj mi je itak samoumnevno da je porodnišnica! Ups...vsak se lahko zmoti....!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prisotnost partnerja v KR porodnišnjici
24.9.2008 16:05:16   
natasaom
moj je bil tud na ctg zraven

(odgovor članu corti)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prisotnost partnerja v KR porodnišnjici
24.9.2008 20:24:51   
AnciM
Ko je moj mene s popadki pripeljal, mu je babca rekla, da gre lahko na kavico, medtem ko bodo mene pripravili. Priklopili so me na CTG, izpolnili papirje in me klistirali. V pol urice sem bila že pri njem na hodniku.

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prisotnost partnerja v KR porodnišnjici
24.9.2008 21:48:16   
l.daisy
jaz sem šla rodit z oddelka in seveda mojega ni bilo zraven.... in dokler nisem prišla na porodno posteljo in dobila kanala v žilo, ga nisem smela poklicat, da pride (čeprav je bil obveščen in v nizkem štartu...)...

imej pa s seboj 21 € (razen, če niso že kaj podražili) za plačilo... jaz sem rodila pozno popoldan in bila do pol desetih zvečer v porodni, zjutraj pred vizito (še zase nisem vedela) pa je pritežila administratorka, da moram plačat prisotnost.... saj potem so počakali do naslednjega dne, ampak zaradi filinga....


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?