|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zobozdravnik za odrasle- Maribor
24.9.2008 13:42:23   
Anonimen
Katerega zobozdravnika v Mariboru imate in kako ste zadovoljne?

Koga naj izberem: Vero Vihar, Gorazda Rajšpa, Matjaža Marušiča, Nado Peršuh, Bredo Letnik, Dejana Kristana, Jelko Matušan, Gorazda Sajka, Benjamina Štroka, Tadeja Blažiča, Sašo Kosi, Petra Koprivnikarja, Nermina Suljića? Koga drugega?

Zanimajo izkušnje, ker morm zamenjat zobozdravnika.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zobozdravnik za odrasle- Maribor
24.9.2008 13:48:55   
Eca
Priporočam dr. Ajdnik Sabino. Ordinacijo ima v Brezju v trgovsekm centru. Do sedaj je namreč delala nasproti Narodnjega doma - tisti kompleks zobozdravstveni.

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zobozdravnik za odrasle- Maribor
25.9.2008 12:51:57   
mirabela
zdravo,
jaz ti priporočam dr.Nado Peršuh, zelo prijazna zobozdravnica, te vedno posluša, vzame čas in nikoli ne čakaš več kot 5 minut user posted image .Za mene in mojega moža je zakon. Odsvetovala bi dr.Vero Vihar, prej sem bila pri njej in ko mi je pulila zob, verjemi da to nikoli nebom pozabila, celih 45 minut me je mučila na mizi in na koncu klicala drugega da ga spuli, pa vedno je slabe volje, nikoli nič ne zna svetovat, celo za sliko od zoba je iskala drugega da ji pove kaj misli . Ne vem, moje izkušnje so takeuser posted image , pa vso srečo user posted image

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zobozdravnik za odrasle- Maribor
25.9.2008 13:57:36   
Vrtnica79
Jaz hodim v Lavričevo k  dr.Radulovič ( mislim da se tako napiše). In je čisto vredu.



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu mirabela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?