|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
2.10.2008 11:30:33   
ssevin
Nikoli nisem nikomur dala glas.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
2.10.2008 11:48:50   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Men je odino glasovanje bilo simpatično od uporabnice, ko se je sinček sam prijavu in poslal slikco


Ja, če verjameš.


A misliš, da ni tako, kot nam je bilo predstavljeno? Upam, da se motiš.  


enostavno moram komentirati. Prvo prosim ne sodite in ne obsojajte za laž.user posted image



Jaz nisem rekla, da je laž. Jaz sem samo rekla, da lahko verjameš ali pa ne, da 4-letnik sam pošlje eno sliko na glasovanje.



pa ni star 4 leta ampak bo kmalu 8 let user posted image user posted image , pa se opravičujem če sem te narobe razumela.
Hotela sem samo povedati, da mi še na misel ne bi prišlo, da bi kar nekaj napisala tukaj, sploh pa sem znana že po tem da se zlagati ne znamuser posted image . In tudi če bi bi kmalu prišla laž na plano, ker kar nekaj rr-jevcev poznam zelo dobro tudi osebno in zakaj bi potlej lagalauser posted image , da se mi bodo vsi v faco smejal.

In še enkrat ponavljam tudi meni gredo take teme na živce, sploh tiste, ki je 100krat objavljeno eno in isto na 100 frumih.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
2.10.2008 12:10:42   
Freycha
colt človek bi se lahko kar zaljubil vate user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
2.10.2008 20:39:50   
Kontrakarambolšrauf
Volgo za predsednico, Colta za svetovalca, Kuro za zaščitni znakuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
2.10.2008 21:10:40   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

colt človek bi se lahko kar zaljubil vate user posted image user posted image user posted image user posted image


Izvoli user posted image  Si pa ene 5 let, 4 mesece, tri tedne, dva dni in enajst ur prepozna, da bi lahko upala na kakršen koli uspeh user posted image  Jaz pa tudi verjetno ane? user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
2.10.2008 21:24:24   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

colt človek bi se lahko kar zaljubil vate user posted image user posted image user posted image user posted image


Izvoli user posted image  Si pa ene 5 let, 4 mesece, tri tedne, dva dni in enajst ur prepozna, da bi lahko upala na kakršen koli uspeh user posted image  Jaz pa tudi verjetno ane? user posted image


colti, colti... ccccc. prepozna je zdaj mogoče. Kaj bo pa čez par mesecev, par dni, mogoče celo čez par ur.... nihče ne garantira.

Upanje umre zadnje user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
2.10.2008 21:51:16   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

colt človek bi se lahko kar zaljubil vate user posted image user posted image user posted image user posted image


Izvoli user posted image  Si pa ene 5 let, 4 mesece, tri tedne, dva dni in enajst ur prepozna, da bi lahko upala na kakršen koli uspeh user posted image  Jaz pa tudi verjetno ane? user posted image


O, ti si pa natančen. Srečna tvoja draga, da si tako zapomneš datume in obletnice.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
2.10.2008 22:06:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naja30

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

colt človek bi se lahko kar zaljubil vate user posted image user posted image user posted image user posted image


Izvoli user posted image  Si pa ene 5 let, 4 mesece, tri tedne, dva dni in enajst ur prepozna, da bi lahko upala na kakršen koli uspeh user posted image  Jaz pa tudi verjetno ane? user posted image


O, ti si pa natančen. Srečna tvoja draga, da si tako zapomneš datume in obletnice.

Ne skrbi, saj je sigurno potreboval vsaj ene 10 minut da si je to izračunaluser posted image user posted image

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
8.10.2008 23:17:24   
Colt
Tamikaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
9.10.2008 11:59:00   
Tina26
Hmmm
Saj se lahko malo zagovarjamo tudi kajne :)
Tudi jaz sem ena tistih ki ubistvu prosi za 5 zvezdic na glasovanju user posted image
To pa zato ker je nagrada otroška sobica, katero naši punčki potrebujeta nujno (pa si jo zaenkrat (opa zaenkrat) ne moremo privoščit.
In ker poizkusiti ni greh, ter ker imamo zares lepo slikico Nike in njene igračke, sem se odločila da poizkusim...
Sicer sem hitro ugotovila da nažalost nimam šans, ker eni res uspejo dobiti nenormalno veliko število glasov.
Ampak ker nikoli ne obupam... No glasujte prosim user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
9.10.2008 22:36:51   
Colt
Madam Tina, te čisto razumem. Moje nekoliko cinično in sarkastično mnenje (in mnenje še nekaterih spoštovanih uporabnic RRa) pa je baziralo predvsem na opaženi  bolani potrebi po dokazovanju lastne superiornosti in kazanju lastne izkrivljene nadvlade oz po kmečko ''metanje ven'' pred širno Slovenijo. Tvoje praktične razloge podpiram in jih spoštujem. In ti hkrati želim da dosežeš cilj, na tak ali drugačen način.

Grega user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Tina26)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
12.10.2008 22:09:17   
ursygrum
user posted image Pozdravljen/a! user posted image

Nate se obračam s prošnjo, ki ti ne bo vzela več kot minutko... user posted image
Prosima, če glasuješ za naju na: user posted image

http://zadovoljna.si/multimedia/osvoji_las_vegas/u- rska-in-ales.html

Za vsak tvoj glas se ti iskreno zahvaljujema user posted image .....Urška in Aleš user posted image

P.S. link za naju lahko pošlješ tudi svojim prijateljem,saj za uvrstitev v finale potrebujeva kar 1000 glasov... HVALA! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   [Brisano sporočilo]
12.10.2008 22:36:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ursygrum)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
13.10.2008 22:46:29   
ursygrum
ha ha ha...ti kr...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   [Brisano sporočilo]
15.10.2008 14:19:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ursygrum)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
2.11.2008 18:22:24   
Nikita***
Volga, kje te poklikam? Vsak dan, samo da boš zmagala user posted image

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Lepo prosim, glasujte zame!
25.11.2008 19:58:03   
bibica1
kako se glasuje,če bi vedla kako se bi glasovala za ursygrumuser posted image user posted image

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 92
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?